Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Jen bych chtěl zmínit, ačkoliv to určitě vyplývá i z rozhovoru, že Hakim je naprosto pohodový a přátelský člověk, je s nim sranda, dá se s ním pokecat o všem. Je to stejně dobrý člověk, jako fighter.
Hezky clanek, Hakim rulez! Kez by se do te K-1 dostal.
Dík za článek,je dobré že sem dali to téma K1,určitě to tyto stránky oživilo,ti fighteři mají k našemu sportu dost blízko takže to sem patří,a každý chlap určitě někdy po něčem takovém toužil být alespoň na chvíli jako oni.

Hodnocení: 0
m4l Pekny clanek jen vice takovych...

Hodnocení: 0
ygg Hezkej pohodovej rozhovor...díky za něj

.
supr clanek

.
Hakimovi moc fandím, super!
