Paul Slowinski zvládl své sobotní vystoupení v domácím prostředí na výbornou. Na galavečeru Andělé Ohně IV., který se konal v polském Plocku, se utkal v zápase podle pravidel K-1, vypsaném na 3 kola po 3 minutách, s chorvatským bijcem Domagojem Ostojicem. Toho si mnozí fanoušci jistě pamatují z kuriózního zápasu s Badrem Harim z letošní havajské K-1 Grand Prix. Paul sliboval, že do zápasu půjde naplno a udělá vše, aby odešel z ringu jako vítěz. Svým slibům dostál do posledního slova. Chorvatský soupeř vydržel vzdorovat pouze několik desítek vteřin prvního kola a od začátku tahal za kratší konec. Když jej pak Paul zahnal do rohu, poslal ho po pěkné kombinaci tvrdých úderů k podlaze plockého ringu, kde mu následně rozhodčí odpočítal poslední možnost se vzchopit a ukončil zápas.
Paul splnil svůj úkol na výbornou. Vyhrál zápas nejlepším možným způsobem, čímž jistě potěšil své fanoušky, a především si tímto zápasem nijak nezkomplikoval účast v rezervním zápase na finále K-1. Vyhnul se případným zraněním, a tak se může bez problémů připravovat na svůj zápas proti Melvinu Manhoefovi.


