Neskutečný dříč, kterého sláva, steroidy a následný sportovní pád odrovnal psychicky a následně i fyzicky. Viděl jsem dva dokumenty o něm a moc jsem ho nepochopil. I v nich sám říká, jak se cítí ukřivděně, že si myslel jak se po kariéře o něj stát postará a asi bude dostávat rentu.