Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Mám vždy radosť, keď sa Randova mytológia neustále rozširuje
Btw, mám otázku. Prečo si vlastne spal s tou starou hnusnou babčou pod tvoju úroveň, keď ti nešlo o darčeky ani o peniaze?
To bola nejaká charita, alebo čo?
Mala 46, to je podľa teba stará babča?... Aj ty musíš prekrúcať? Nebola `hnusná`, bola len dosť moletná. ALE do štyroch-piatich mesiacov schudla s dosť moletnej (silnejšia bacuľa, ale nie chorobne obézna, mala rovných 100kg pri 167cm, nie 130kg a viac) na štíhlu. Takou som jej bol `inšpiráciou`, hnacím motorom. A tak cítila potrebu si ma vydržiavať (odmietnuť to by bolo sebecké, ale to nepochopíš, kým nezažiješ). Hoci samozrejme na koži bolo poznať, že vážila o desiatky kg viac pred tými 4-5 mesiacmi.
No a prečo som sa s ňou zoznámil? Preto, pretože oceňovala moju `inakosť`. Ty vieš akú. Bol som pre ňu z celkového pohľadu `princ na bielom koni`, a prirodzene som si to vážil. Ale už fakt dosť o tom... Už nemám čo viac dodať.
sto kilo na 167 cm je vlastně jako pírko. tak to je moc. to ti lichotilo? já jsem v životě neměl těžší, než 60 kilo:)
Jej postava mi nelichotila. A to že si v živote nemal ťažšiu než 60kg nehovorí nič o tom, koľko si ich mal, a ako dlho si s nimi bol. Hovorí to o tvojom vkusu. Ja by som najradšej športujúcu ženu o `parametroch` 170-175cm, 70-75kg (dolné partie plnšie než horné). Teraz sa riešim s 56kg ženou vysokou 165cm a chýba mi tam trochu viac `hmoty`... Ale ako muž ktorý chce vážny vzťah bez založenia rodiny a bez spoločného bývania (ani v budúcnosti), si nemôžem veľmi vyberať... No určite radšej 56kg pri 165cm, než 100kg pri 167cm...
Ale Rando, stále nerozumiem. OK, mala 46, mala 100 kilo. A omáčky okolo. Ale prečo si s ňou mal telesný styk? Keď ťa nepriťahovala a o peniaze ti nešlo? To ty bežne tak chodíš a sexom nútiš obézne tety k cvičeniu?
a ještě je to opojný pocit pro ego:) trtkat metrákovou tetu:)
Decarabas: Nemohol si si odpustiť tú úbohú poslednú vetu tvojho príspevku? A čo vlastne znamená `telesný styk`? Intímne sa venovala len ona mne a to je všetko (plus bozky), s jednou či dvoma výnimkami (ktoré mi neboli príjemné), pretože nebola príťažlivosť z mojej strany. A to aj keď za prvé dva mesiace schudla asi 25kg (zmenila stravu a každý deň cvičila, behala...) a zvyšok behom tých 4-5 mesiacov. Preto keď sa k nej chcel vrátiť bývalý manžel (majú spolu dve deti, dokonca už vtedy bola babička, takže aj spoločné vnúča), podporil som ju v tom aby sa dali znova dokopy, a ja som sa `vytratil`. Ale mal som ju úprimne rád, záležalo mi na nej, a nikdy mi nebude `cudzia`. Je tvoja zvedavosť ukojená? Dúfam, že áno.
No, tak som zažil to, čo zažije jeden z milióna (aj keď rozhodne by to nechcel zažiť každý, to je mi jasné)... Byť vydržiavaný ženou, ktorá zároveň na mne v praxi zbožňovala aj `vieš čo`. Už sa ma na ňu nepýtaj, ďakujem.
`Suchánek prostitutku uškrtil poté, co ho rozčílilo, že byla starší, než inzerovala, a vypadala jinak než na fotografii.` ...
Samozrejme to nejdem nijak ospravedlňovať, ale... zčasti si za to môže sama. Len ten trest za jej klamstvá bol až príliš vysoký. Asi sa nasčítal tým, že také klamstvá použila desiatky či stovky krát... ak náhodou nie ešte viac.
Za čias keď som spoznával prostitútky (ktoré ponúkali u seba) čisto zo psychologického hľadiska, bez sexu, bez bozkov, BEZ PLATENIA, spoznal som tri také (28, 33 a asi 40r.). Dohodli sme sa na zoznamke, že prídem pokecať, lebo ma zaujíma ako na mňa budú energeticky pôsobiť (nepoznali sa, bolo to všetko behom jedného roku). Tá najstaršia z nich bola rozumná a najpríjemnejšia, hoci najškaredšia (tie dve mladšie vyzerali nadpriemerne, hoci tá 33-ka v minulosti užívala piko, ako sa mi zdôverila). 28-čka bola vyslovene atraktívna, chcela odo mňa masáž šije, spravil som jej. Mal to byť len pokec naživo, za stolom, na gauči (bez fyzického kontaktu, len také objatie na uvítanie), a tak aj bolo, teda až na tú masáž šije. Tá 33 ročná chcela viac (zadarmo), vyhovoril som sa slušne a zároveň nešikovne na štýl, že `ja neplatím ako už vieš, a zadarmo to odmietam`, čo nedáva zmysel, ale cieľ to splnilo - neriskoval som zdravie, a aj keby som mal 100% istotu že by mi to zdravotne nepoškodilo, nemal som záujem z morálnych dôvodov.
Čo som si z toho odniesol? Veľa nie... Vlastne asi nič. Len skúsenosť, že keď chcem, tak môžem (alebo to možno platilo len pred cca 10 rokmi a už nie?) dať zadarmo stretko s prostitútkou u nej na byte len `na pokec`, za `študijným účelom`, bez toho, aby to považovala za stratu času (inak by nesúhlasila).
A hoci je jasné, že stretnutie na byte u ženy ktorá služby NEPONÚKA je pre muža vždy hodnotnejšie, tak bez ohľadu na to je to omnoho jednoduchšie, než si dohodnúť pokec na byte u prostitútky (zdarma).
A ešte k téme článku.... Nechápem toho mladého powerliftera.... To si nemohol zaplatiť bielu českú študentku, keď už chcel využiť služby? Alebo možno nemal na to vyhradených 50€, ale len 20€, a tak uprednostnil podozrivo lacnú aziatku, ktorá klamala vekom a výzorom.....
CHYBA NA OBOCH STRANÁCH.
Ach, nešikovne napísaná veta ... `...ja neplatím ako už vieš, a zadarmo to odmietam...`
Myslené to bolo tak, že za s*x neplatím, ale s prostitútkou, aj nadpriemerne vyzerajúcou, ho nechcem aj keby som to mal grátis.
Pre vyrývačov - nikdy som nedostával peniaze do ruky za s*x. Mal som len jednu partnerku-kamarátku, ktorá si ma vydržiavala darčekmi, a určite nie štýlom `po s*xe darček`. Týmto uzatváram debatu o tom, ako som bol jeden čas vydržiavaný jednou ženou.
Randův profi tip: Když prostitutce nezaplatíte hned na ruku, ale druhý den jí přinesete vrece zemiakov, tak už se nejedná o prostituci ani sex za peníze  .
Epirus, aký si len `vtipný`... Koľko mužov si po rokoch (lebo presne na to slúži manželstvo) doma v posteli `neškrtne` bez toho, aby partnerke pravidelne nerobili rôzne služby ktoré stoja prachy? Sú to prostitútky? Ak áno, tak o.k., potom sú ale muži objektívne lepší než ženy, pretož aj vojny sú len pre prachy a pre moc, a muž na prachy a moc kašle ak by mu to nezabezpečilo neskutočné s*xuálne možnosti a možnosť `páriť sa` s čo najaktraktívnejšou ženou.
To jsi dřív nezmiňoval, že byla roky tvoje partnerka se vším všudy nebo že ses s ní oženil. Tak dodatečně gratuluju a že paní moc zdravím.
kks to jsou jinačí životní zkušenosti. musím závidět.

|