Reklama:
Pro svaly a sílu:
Creatine 500 g + 300 g ZDARMA
Nejvyšší kvalita ověřená rozborem. Více zde.

Mistrovství východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji mladších juniorů a juniorů 2024 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Na nabitém dvoudenním Mistrovství východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji mladších juniorů a juniorů 2024, které se konalo o víkendu 16. - 17. března v S-centru Benešov, se na dvou platformách vystřídalo hned 161 soutěžících. V připojených tabulkách najdete kompletní výsledky soutěže.


Mistrovství východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji
mladších juniorů a juniorů 2024 - výsledky

Juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 52 kg                
1. Martina Blahutová 2005 / 15 / 50,32 Powerlifting Neratovice 82,5 37,5 100,0 220,0 57,18
do 57 kg                
1. Marie Elisabeth Averbuch 2003 / 2 / 55,41 Doplnejch powerlifting 115,0 62,5 142,5 320,0 76,71
2. Klára Kučerová 2004 / 10 / 54,26 Powerlifting Neratovice 102,5 57,5 140,0 300,0 73,12
3. Adéla Hrouzková 2001 / 35 / 56,97 Sportovní klub LiftThink 105,0 52,5 127,5 285,0 66,88
4. Veronika Krejčí 2005 / 19 / 53,26 PowerCorps 107,5 55,0 115,0 277,5 68,67
5. Kristýna Blažková 2005 / 28 / 56,02 Sportovní klub Zlobr 100,0 57,5 117,5 275,0 65,36
6. Tereza Štěpánková 2001 / 31 / 54,70 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 105,0 47,5 115,0 267,5 64,78
7. Kateřina Herbstová 2001 / 34 / 55,60 Sportovní klub Zlobr 85,0 50,0 110,0 245,0 58,57
do 63 kg                
1. Lenka Gárská 2004 / 23 / 61,82 PowerCorps 132,5 82,5 140,0 355,0 78,63
2. Gaetana Fagone 2002 / 24 / 61,32 Doplnejch powerlifting 115,0 62,5 150,0 327,5 72,94
3. Barbora Martínková 2001 / 7 / 62,80 Sportovní klub Zlobr 112,5 57,5 150,0 320,0 70,15
4. Eva Solovyjová 2001 / 36 / 62,18 PWL Vision Nutrition 115,0 55,0 142,5 312,5 68,95
5. Anna Žůrková 2001 / 4 / 62,39 Sportovní klub Zlobr 110,0 55,0 120,0 285,0 62,75
6. Michaela Pustková 2004 / 14 / 63,00 Sportovní klub Zlobr 112,5 47,5 107,5 267,5 58,52
7. Denisa Hőriková 2004 / 9 / 62,09 Sportovní klub Zlobr 72,5 37,5 92,5 202,5 44,73
do 69 kg                
1. Karolína Nováčková 2002 / 20 / 65,05 PowerCorps 142,5 70,0 147,5 360,0 77,19
2. Veronika Cyrany 2005 / 1 / 68,34 Fitness Life Liberec 130,0 60,0 162,5 352,5 73,42
3. Barbora Andrlová 2003 / 22 / 67,22 PWL Vision Nutrition 122,5 65,0 140,0 327,5 68,86
4. Julie Demartini 2004 / 16 / 67,84 Sportovní klub Zlobr 120,0 55,0 132,5 307,5 64,32
5. Anna Kuchyňková 2005 / 3 / 68,86 Sportovní klub Zlobr 97,5 45,0 120,0 262,5 54,44
6. Aneta Crkvová 2005 / 18 / 66,30 Sportovní klub Zlobr 82,5 42,5 120,0 245,0 51,94
do 76 kg                
1. Denisa Holíková 2003 / 6 / 74,02 Doplnejch powerlifting 140,0 65,0 160,0 365,0 72,88
2. Anežka Holoubková 2002 / 21 / 74,29 Sportovní klub Zlobr 127,5 80,0 140,0 347,5 69,27
3. Tereza Randáková 2005 / 37 / 73,04 Doplnejch powerlifting 125,0 67,5 132,5 325,0 65,33
4. Kateřina Půlpánová 2002 / 38 / 75,00 Sportovní klub Zlobr 107,5 52,5 152,5 312,5 62,00
5. Michaela Viltová 2003 / 30 / 73,10 Sportovní klub Zlobr 110,0 65,0 135,0 310,0 62,29
6. Markéta Holečková 2001 / 29 / 72,70 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 112,5 50,0 140,0 302,5 60,95
7. Simona Nováková 2005 / 5 / 71,46 Sportovní klub Zlobr 115,0 45,0 130,0 290,0 58,95
do 84 kg                
1. Ema Burgerová 2004 / 27 / 81,89 Fitness Life Liberec 150,0 77,5 162,5 390,0 74,41
2. Michaela Voborská 2004 / 13 / 76,62 PowerCorps 130,0 70,0 140,0 340,0 66,78
3. Sára Rimarčiková 2004 / 11 / 77,24 Doplnejch powerlifting 107,5 50,0 142,5 300,0 58,70
4. Eliška Kopernická 2004 / 32 / 80,85 Sportovní klub Zlobr 115,0 67,5 102,5 285,0 54,66
nad 84 kg                
1. Tereza Březková 2003 / 25 / 109,66 Sportovní klub LiftThink 220,0 96,5 160,0 476,5 83,11
2. Alice Helebrandtová 2001 / 12 / 116,88 PowerCorps 155,0 87,5 157,5 400,0 68,89
                 
Mladší juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 52 kg                
1. Sára Vlásková 2006 / 11 / 50,42 Sportovní klub Zlobr 95,0 42,5 105,0 242,5 62,91
do 57 kg                
1. Amálie Eliášková 2007 / 24 / 56,18 Fitness Life Liberec 80,0 40,0 105,0 225,0 53,36
2. Denisa Bláhová 2008 / 27 / 55,62 Sportovní klub Zlobr 55,0 35,0 82,5 172,5 41,23
- Viktorie Kulhánková 2008 / 18 / 54,08 Sportovní klub Zlobr 52,5 35,0 0 - -
do 63 kg                
1. Rozálie Křováčková 2006 / 17 / 61,78 PowerCorps 130,0 70,0 140,0 340,0 75,34
2. Jitka Ducková 2007 / 9 / 62,58 Doplnejch powerlifting 117,5 65,0 147,5 330,0 72,51
3. Phuong Thanh 2006 / 2 / 62,96 PowerCorps 110,0 55,0 142,5 307,5 67,30
4. Adéla Strejčková 2007 / 1 / 58,95 PowerCorps 107,5 55,0 142,5 305,0 69,80
5. Magdaléna Kodešová 2006 / 12 / 61,64 TJ Kralupy 100,0 65,0 135,0 300,0 66,58
6. Nikola Machotová 2006 / 21 / 60,40 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 110,0 45,0 140,0 295,0 66,38
7. Natálie Nováková 2007 / 26 / 61,60 Doplnejch powerlifting 110,0 45,0 132,5 287,5 63,83
8. Bára Křtěnová 2007 / 20 / 61,81 Doplnejch powerlifting 90,0 57,5 125,0 272,5 60,37
9. Jolana Tomanová 2006 / 28 / 61,84 Doplnejch powerlifting 97,5 52,5 115,0 265,0 58,69
10. Natálie Drobniaková 2007 / 29 / 59,28 Sportovní klub Zlobr 82,5 45,0 92,5 220,0 50,15
11. Eliška Macháčková 2009 / 15 / 59,88 Sportovní klub Zlobr 80,0 35,0 95,0 210,0 47,53
do 69 kg                
1. Sofia Kostjukova 2007 / 19 / 65,62 PowerCorps 110,0 65,0 150,0 325,0 69,32
2. Tereza Jiráňová 2007 / 13 / 65,54 Sportovní klub Zlobr 122,5 65,0 125,0 312,5 66,70
3. Veronika Černá 2006 / 16 / 67,80 Sportovní klub Zlobr 117,5 55,0 125,0 297,5 62,25
4. Sára Fajbišová 2006 / 25 / 65,02 Sportovní klub Zlobr 110,0 62,5 117,5 290,0 62,20
5. Nelly Brožková 2008 / 10 / 65,34 TJ Start České Budějovice 105,0 50,0 125,0 280,0 59,88
6. Barbora Trochova 2006 / 3 / 64,29 Sportovní klub Zlobr 97,5 60,0 115,0 272,5 58,86
7. Klára Kostrbová 2008 / 23 / 66,10 Doplnejch powerlifting 100,0 55,0 115,0 270,0 57,34
8. Marta Pražáková 2006 / 7 / 65,24 Doplnejch powerlifting 90,0 47,5 120,0 257,5 55,12
9. Terezie Babická 2006 / 30 / 68,62 Doplnejch powerlifting 100,0 55,0 102,5 257,5 53,51
10. Michaela Čížková 2006 / 6 / 65,83 Sportovní klub Zlobr 92,5 42,5 105,0 240,0 51,09
do 76 kg                
1. Kristýna Šahinová 2006 / 8 / 69,51 Sportovní klub Zlobr 80,0 45,0 102,5 227,5 46,94
2. Anastasia Irzhavska 2008 / 5 / 71,59 Sportovní klub Zlobr 102,5 40,0 85,0 227,5 46,20
do 84 kg                
1. Simona Dušková 2006 / 4 / 79,24 PowerCorps 145,0 65,0 170,5 380,5 73,61
nad 84 kg                
1. Avriila Dzhumurat 2006 / 22 / 96,33 Sportovní klub Zlobr 115,0 60,0 145,0 320,0 57,67
                 
Junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 59 kg                
1. Vojtěch Kopal 2005 / 28 / 58,20 Fitness Life Liberec 142,5 105,0 200,0 447,5 74,59
do 74 kg                
1. Jakub Novotný 2002 / 47 / 73,89 Doplnejch powerlifting 187,5 152,5 235,0 575,0 84,48
2. Tomáš Novotný 2003 / 43 / 73,07 Powerlifting Neratovice 180,0 122,5 240,0 542,5 80,17
3. Jan Junek 2003 / 59 / 72,57 Doplnejch powerlifting 195,0 110,0 232,5 537,5 79,71
4. Denis Tesař 2004 / 7 / 72,09 Doplnejch powerlifting 195,0 125,0 207,5 527,5 78,50
5. Matyáš Vašíček 2005 / 39 / 71,82 PowerCorps 180,0 105,0 215,0 500,0 74,56
6. Ondřej Strejček 2003 / 23 / 70,67 PowerCorps 155,0 112,5 205,0 472,5 71,05
7. Filip Samec 2004 / 37 / 69,84 Doplnejch powerlifting 145,0 95,0 170,0 410,0 62,04
do 83 kg                
1. Jakub Ritter 2004 / 58 / 82,48 PowerCorps 240,0 140,0 250,0 630,0 87,49
2. Dominik Morava 2002 / 33 / 81,30 Powerlifting Neratovice 200,0 135,0 255,0 590,0 82,53
3. Tomáš Mattern 2002 / 12 / 82,10 Sportovní klub Zlobr 200,0 140,0 242,5 582,5 81,08
4. Václav Beneš 2001 / 46 / 82,07 PowerCorps 202,5 140,0 212,5 555,0 77,27
5. Štěpán Moc 2002 / 52 / 82,95 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 177,5 135,0 227,5 540,0 74,77
6. Ondřej Sedláček 2005 / 32 / 81,47 Sportovní klub Zlobr 180,0 107,5 212,5 500,0 69,87
7. Daniel Petr 2005 / 41 / 75,37 Fitness Life Liberec 155,0 105,0 225,0 485,0 70,53
8. Lukáš Holub 2005 / 13 / 81,50 Sportovní klub Zlobr 170,0 115,0 197,5 482,5 67,41
9. Svatopluk Houserek 2004 / 18 / 77,07 Powerlifting Neratovice 160,0 110,0 200,0 470,0 67,57
- Tomáš Žídek 2002 / 25 / 82,85 Doplnejch powerlifting 200,0 120,0 0 - -
do 93 kg                
1. Patrik Motyčák 2004 / 53 / 91,26 Doplnejch powerlifting 240,0 142,5 272,5 655,0 86,48
2. Tomáš Zahradníček 2004 / 16 / 88,08 Powerlifting DK 230,0 152,5 260,0 642,5 86,33
3. Filip Sopek 2003 / 61 / 91,75 PWL Vision Nutrition 202,5 115,0 265,0 582,5 76,71
4. Vojtěch Němec 2005 / 56 / 91,27 Sportovní klub Zlobr 195,0 147,5 237,5 580,0 76,58
5. Arnošt Jan Veselý 2004 / 3 / 88,60 Doplnejch powerlifting 217,5 127,5 230,0 575,0 77,04
6. Ondřej Zemánek 2005 / 34 / 91,95 Doplnejch powerlifting 192,5 145,0 235,0 572,5 75,31
7. Pavel Šorš 2001 / 48 / 89,05 Sportovní klub Zlobr 205,0 122,5 225,0 552,5 73,84
8. Tomáš Uhlíř 2005 / 5 / 88,91 PWL Vision Nutrition 200,0 115,0 235,0 550,0 73,56
9. Daniel Barcal 2004 / 19 / 90,39 Sportovní klub Zlobr 200,0 107,5 235,0 542,5 71,97
10. Adam Pařízek 2005 / 64 / 92,60 PowerCorps 200,0 102,5 240,0 542,5 71,12
11. Adam Líbal 2002 / 44 / 91,65 PowerCorps 202,5 115,0 220,0 537,5 70,82
12. Daniel Zeman 2001 / 6 / 91,77 PowerCorps 205,0 125,0 207,5 537,5 70,78
13. Jan Hlubuček 2004 / 31 / 90,52 Fitness Life Liberec 182,5 120,0 230,0 532,5 70,59
14. Tobiáš Solnař 2003 / 14 / 92,29 Sportovní klub Zlobr 200,0 112,5 195,0 507,5 66,64
15. Josef Kryml 2004 / 65 / 89,53 Powerlifting Neratovice 190,0 105,0 200,0 495,0 65,98
16. Kryštof Sítek 2004 / 15 / 91,70 Sportovní klub Zlobr 180,0 110,0 187,5 477,5 62,90
17. Tomáš Neubauer 2005 / 24 / 91,52 Doplnejch powerlifting 160,0 100,0 210,0 470,0 61,97
18. Jakub Fiala 2004 / 54 / 88,19 Sportovní klub Zlobr 177,5 97,5 180,0 455,0 61,10
19. Jan Matějec 2004 / 57 / 87,38 Fitness Life Liberec 157,5 85,0 175,0 417,5 56,32
do 105 kg                
1. Tadeusz Kurek 2003 / 2 / 102,83 Sportovní klub Zlobr 240,0 167,5 308,0 715,5 89,21
2. Petr Milichovský 2001 / 66 / 104,31 Doplnejch powerlifting 240,0 185,0 257,5 682,5 84,52
3. Matyáš Košek 2002 / 55 / 105,00 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 230,0 170,0 250,0 650,0 80,25
4. Lukáš Plas 2002 / 22 / 97,73 PowerCorps 212,5 160,0 275,0 647,5 82,70
5. Adam Klouda 2001 / 17 / 102,14 Sportovní klub Zlobr 250,0 145,0 250,0 645,0 80,67
6. Martin Peřina 2005 / 49 / 101,46 SK Diamond Tábor 232,5 142,5 250,0 625,0 78,42
7. Ondřej Zadražil 2004 / 20 / 98,35 SK Diamond Tábor 222,5 120,0 270,0 612,5 77,99
8. Jan Skládaný 2004 / 21 / 103,39 Sportovní klub Zlobr 220,0 140,0 232,5 592,5 73,68
9. Daniel Lehnert 2001 / 60 / 102,95 PowerCorps 202,5 117,5 250,0 570,0 71,03
10. Adam Kaiser 2005 / 36 / 103,00 Powerlifting Neratovice 187,5 125,0 240,0 552,5 68,83
11. Jaroslav Kysela 2003 / 11 / 105,00 Doplnejch powerlifting 192,5 135,0 225,0 552,5 68,21
12. Lukáš Bejda 2004 / 30 / 103,51 TJ Spartak Pelhřimov 177,5 117,5 217,5 512,5 63,70
13. Samuel Stein 2003 / 1 / 103,05 Sportovní klub Zlobr 155,0 102,5 217,5 475,0 59,16
14. Jan Kmenta 2004 / 63 / 99,11 Powerlifting DK 150,0 112,5 205,0 467,5 59,31
15. František Střiska 2004 / 29 / 102,19 TJ Sokol Nymburk 150,0 95,0 175,0 420,0 52,52
do 120 kg                
1. Tomáš Boček 2003 / 50 / 120,00 SK Diamond Tábor 245,0 185,0 280,0 710,0 82,53
2. Jakub Blažíček 2005 / 27 / 112,40 Doplnejch powerlifting 220,0 145,0 275,0 640,0 76,59
3. Filip Fedor 2003 / 10 / 107,51 Sportovní klub Zlobr 220,0 165,0 240,0 625,0 76,33
4. Antonín Jirsák 2005 / 62 / 118,14 Powerlifting DK 227,5 140,0 247,5 615,0 71,98
5. František Dvořák 2002 / 35 / 106,05 Doplnejch powerlifting 225,0 137,5 245,0 607,5 74,66
6. Jan Kocourek 2005 / 9 / 109,35 PowerCorps 205,0 120,0 210,0 535,0 64,83
nad 120 kg                
1. Ettore Jan Parisi 2005 / 42 / 122,86 Sportovní klub Zlobr 260,0 140,0 280,0 680,0 78,24
2. Pavel Daněk 2004 / 45 / 145,85 Sportovní klub Zlobr 180,0 147,5 225,0 552,5 59,27
                 
Mladší junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 66 kg                
1. Tomáš Mašek 2006 / 18 / 65,93 TJ Kralupy 162,5 127,5 200,0 490,0 76,43
2. Filip Stein 2006 / 23 / 65,05 PWL Vision Nutrition 165,0 95,0 170,0 430,0 67,55
3. Daniel Hampejs 2007 / 26 / 64,78 Doplnejch powerlifting 152,5 87,5 180,0 420,0 66,12
- Martin Mašek 2009 / 21 / 65,18 TJ Kralupy - 77,5 155,0 - -
do 74 kg                
1. Adam Bartoš 2006 / 15 / 71,84 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 180,0 95,0 197,5 472,5 70,45
2. Michal Růžička 2007 / 8 / 73,52 Sportovní klub Zlobr 180,0 82,5 210,0 472,5 69,60
3. Václav Starý 2006 / 5 / 72,34 Sportovní klub Zlobr 150,0 100,0 167,5 417,5 62,02
4. Michal Prokop 2007 / 35 / 69,74 Sportovní klub Zlobr 112,5 87,5 130,0 330,0 49,97
do 83 kg                
1. Petr Kučera 2006 / 6 / 82,64 Sportovní klub Zlobr 207,5 137,5 240,0 585,0 81,16
2. Jáchym Kubín 2007 / 14 / 82,56 Fitness Life Liberec 207,5 130,0 232,5 570,0 79,12
3. Jan Puffr 2006 / 11 / 79,51 Sportovní klub Zlobr 202,5 122,5 230,0 555,0 78,52
4. Jan Pilař 2006 / 13 / 81,76 Sportovní klub Zlobr 175,0 117,5 210,0 502,5 70,09
5. Andrej Tűmmler 2008 / 30 / 78,75 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 165,0 127,5 180,0 472,5 67,18
6. Matouš Laitner 2007 / 36 / 81,85 Doplnejch powerlifting 170,0 112,5 190,0 472,5 65,87
7. Tomáš Sýkora 2006 / 1 / 80,60 Doplnejch powerlifting 162,5 97,5 210,0 470,0 66,04
8. Tomáš Kroc 2006 / 16 / 81,66 Doplnejch powerlifting 150,0 107,5 190,0 447,5 62,46
9. Josef Pošepný 2009 / 2 / 81,38 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 160,0 85,0 200,0 445,0 62,22
10. Adam Vlček 2007 / 27 / 75,67 Doplnejch powerlifting 130,0 80,0 177,5 387,5 56,24
- Maxmilián Samuel Hönig 2009 / 25 / 81,65 TJ Start České Budějovice 130,0 75,0 - - -
do 93 kg                
1. Alexandr Habiballah 2006 / 37 / 89,98 PowerCorps 195,0 100,0 255,0 550,0 73,13
2. Ondřej Šebesta 2006 / 34 / 86,05 Sportovní klub Zlobr 190,0 112,5 240,0 542,5 73,75
3. Mikuláš Martinkovič 2006 / 4 / 91,51 PowerCorps 182,5 167,5 180,0 530,0 69,89
4. Martin Horák 2006 / 9 / 92,71 Doplnejch powerlifting 170,0 130,0 225,0 525,0 68,79
5. Daniel Fraibiš 2006 / 29 / 90,98 PowerCorps 195,0 110,0 212,5 517,5 68,43
6. Tomáš Pergl 2007 / 12 / 90,66 Doplnejch powerlifting 190,0 110,0 215,0 515,0 68,22
7. Josef Matura 2008 / 31 / 92,44 Fitness Life Liberec 180,0 105,0 215,0 500,0 65,60
8. Martin Chládek 2006 / 24 / 90,94 Sportovní klub Zlobr 185,0 100,0 200,0 485,0 64,15
9. Enrico Paulo Dvorský 2007 / 19 / 92,10 Doplnejch powerlifting 180,0 92,5 200,0 472,5 62,11
10. Tomáš Stöckel 2008 / 33 / 90,21 Doplnejch powerlifting 160,0 100,0 190,0 450,0 59,76
11. Jakub Holzknecht 2007 / 32 / 89,85 Doplnejch powerlifting 140,0 90,0 185,0 415,0 55,22
12. Jakub Fremuth 2006 / 10 / 92,34 Doplnejch powerlifting 160,0 80,0 175,0 415,0 54,48
13. Antonín Jeřábek 2009 / 22 / 92,89 TJ Kralupy 125,0 107,5 160,0 392,5 51,38
14. Petr Ševčík 2007 / 17 / 90,21 PowerCorps 135,0 67,5 150,0 352,5 46,81
do 105 kg                
1. Štěpán Svoboda 2006 / 38 / 102,75 Fitness Life Liberec 185,0 97,5 210,0 492,5 61,43
2. Daniel Pančík 2006 / 7 / 101,98 Doplnejch powerlifting 185,0 87,5 215,0 487,5 61,02
do 120 kg                
1. Pavel Benda 2006 / 20 / 117,08 Doplnejch powerlifting 275,5 195,5 320,5 791,5 93,01
2. Maximilian John McGarrity 2006 / 3 / 117,22 Sportovní klub TER 220,0 135,0 255,0 610,0 71,64
nad 120 kg                
1. Daniel Švehla 2007 / 28 / 124,12 Sportovní klub Zlobr 210,0 105,0 220,0 535,0 61,29




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZdeněk Vrána a Kamil Říha - trénink z...
synthrax (12:29) • A tak Kamčo mohl jsi mě trošičku zmínit, co si budeme *2* *2*
magazínSkandál na závodech v Británii. Micha...
jari (22:57) • Kdoví, co to bylo za individua, co se do něj pustili. Navíc on tam měl partnerku, není...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Lukas82 (10:50) • Spousta českých závodníků vyhrála profikartu, ale do profi si zatím netroufají a zůstáv...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Kebab (08:54) • Tipuju že dokud si nezaplatí poplatek za reálnou kartu, aby byl profesionál, tak jí sic...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Pburáň (07:14) • Mohu se zeptat jak jsou nastavena pravidla pro start? On může závodník co vyhrál a chvá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie