Reklama:
Pro svaly a sílu:
Creatine 500 g + 300 g ZDARMA
Nejvyšší kvalita ověřená rozborem. Více zde.

Mistrovství jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji mladších juniorů a juniorů 2024 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Přinášíme Vám kompletní výsledky 8. ročníku Mistrovství jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji mladších juniorů a juniorů 2024, které se konalo v sobotu 16. března ve sportovní hale Mlýnská v Blansku. Soutěže, která proběhla pod pořadatelskou taktovkou domácího oddílu ASK Blansko, se zúčastnilo 76 závodníků. V celkovém pořadí oddílů si nejlépe vedl Sportovní klub Olympia Zlín.

K výsledkům přikládáme prostřednictvím YouTube kanálu ČSST také téměř dvanáctihodinový záznam. Video je navzdory nešťastně zvolenému náhledu funkční.


Mistrovství jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji
mladších juniorů a juniorů 2024 - výsledky

Juniorky
kat. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 52 kg                
1. Adéla Holičová 2002 / 31 / 50,73 TJ Sokol Pohořelice 95,0 55,0 127,5 277,5 71,60
2. Tereza Vrátná 2005 / 33 / 51,33 TJ Sokol Vranovice 82,5 42,5 117,5 242,5 61,92
do 57 kg                
1. Šárka Fibingrová 2001 / 18 / 56,6 Iron Warriors 132,5 83,0 152,5 368,0 86,78
2. Viktorie Hromková 2003 / 72 / 55,3 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 115,0 50,0 132,5 297,5 71,42
3. Gabriela Veselá 2005 / 22 / 56,8 TJ Svitavy 105,0 60,0 125,0 290,0 68,20
do 63 kg                
1. Terezie Uhříková 2002 / 2 / 62,5 ASK Blansko 125,0 75,0 130,0 330,0 72,57
2. Monika Brandeiská 2005 / 40 / 62,6 B Strong Powerlifting Team 105,0 77,5 122,5 305,0 67,00
3. Ester Vilímcová 2003 / 25 / 59,34 B Strong Powerlifting Team 125,0 45,0 117,5 287,5 65,49
4. Kristina Bohun 2005 / 14 / 60,3 ASK Blansko 82,5 40,0 80,0 202,5 45,62
do 69 kg                
1. Anna Daňková 2003 / 63 / 67,3 B Strong Powerlifting Team 110,0 62,5 137,5 310,0 65,14
2. Aneta Šnajdrová 2005 / 52 / 67,9 ASK Blansko 80,0 45,0 92,5 217,5 45,47
do 76 kg                
1. Kateřina Omelková 2002 / 30 / 73,0 TJ Sokol Rosice 145,0 65,0 145,0 355,0 71,38
2. Anna Rumánková 2005 / 24 / 74,5 SK Olympia Zlín 115,0 70,0 155,0 340,0 67,68
nad 84 kg                
1. Alžběta Doubková 2004 / 26 / 89,17 B Strong Powerlifting Team 175,0 90,0 182,5 447,5 82,67
2. Adéla Zajíčková 2001 / 19 / 87,4 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 117,5 65,0 155,0 337,5 62,79
                 
Mladší juniorky
kat. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 52 kg                
1. Nela Uherková 2008 / 37 / 51,2 TONI gym 72,5 50,0 102,5 225,0 57,58
do 57 kg                
1. Karolína Vlašičová 2007 / 41 / 56,5 Doplnejch powerlifting 102,5 42,5 105,0 250,0 59,03
2. Linda Francová 2006 / 44 / 52,1 ASK Blansko 75,0 30,0 105,0 210,0 52,94
do 63 kg                
1. Saša Chalačeva 2006 / 1 / 59,9 Powerlifting Jihlava 102,5 55,0 135,0 292,5 66,19
2. Veronika Šišánová 2006 / 61 / 60,2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 90,0 32,5 110,0 232,5 52,43
do 69 kg                
1. Klára Dobošová 2006 / 48 / 67,4 TONI gym 120,0 55,0 127,5 302,5 63,51
do 76 kg                
1. Tereza Votavová 2006 / 20 / 74,7 Powerlifting Jihlava 135,0 67,5 147,5 350,0 69,58
2. Ester Sukopová 2008 / 49 / 73,3 SK Olympia Zlín 117,5 60,0 157,5 335,0 67,22
do 84 kg                
1. Nikola Nábělková 2006 / 71 / 81,2 SK Olympia Zlín 145,0 75,0 171,0 391,0 74,86
2. Veronika Křivohlávková 2007 / 77 / 80,7 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 127,5 60,0 120,0 307,5 59,02
nad 84 kg                
1. Kateřina Pospíšilová 2007 / 38 / 87,6 SK Olympia Zlín 140,0 80,0 155,0 375,0 69,71
                 
Junioři
kat. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 66 kg                
1. Adam Porteš 2001 / 46 / 63,0 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 140,0 115,0 175,0 430,0 68,71
do 74 kg                
1. Jakub Matyáš 2001 / 53 / 74,0 Brněnské cisterny 202,5 170,0 215,0 587,5 86,25
2. David Tománek 2001 / 16 / 74,0 SK Olympia Zlín 192,5 125,0 240,0 557,5 81,85
3. Tomáš Vopršal 2005 / 36 / 74,0 TJ Svitavy 202,5 127,5 205,0 535,0 78,54
do 83 kg                
1. Vít Špidla 2004 / 23 / 81,8 ASK Blansko 232,5 142,5 245,0 620,0 86,46
2. Adam Hašek 2001 / 12 / 80,1 B Strong Powerlifting Team 205,0 122,5 270,0 597,5 84,22
3. David Vrzal 2003 / 65 / 77,7 Powerlifting Jihlava 192,5 112,5 242,5 547,5 78,38
4. Pavel Čapek 2004 / 3 / 80,5 Powerlifting Jihlava 190,0 117,5 220,0 527,5 74,16
5. Tomáš Rozehnal 2004 / 5 / 82,5 TJ Bystřice pod Hostýnem 190,0 127,5 180,0 497,5 69,08
6. Jiří Babyrád 2001 / 17 / 78,8 Brněnské cisterny 145,0 95,0 195,0 435,0 61,83
do 93 kg                
1. Erik Němec 2005 / 43 / 92,6 Powerlifting Jihlava 245,0 145,0 300,5 690,5 90,52
2. Tomáš Zapletal 2001 / 78 / 92,4 Powerlifting Hodonín 250,0 152,5 285,0 687,5 90,22
3. Daniel Skoček 2005 / 11 / 88,6 B Strong Powerlifting Team 245,0 152,5 250,0 647,5 86,75
4. Patrik Lněnička 2001 / 58 / 86,4 Sportovní klub Zlobr 235,0 145,0 240,0 620,0 84,11
5. Jiří Stožický 2001 / 35 / 92,4 B Strong Powerlifting Team 212,5 142,5 220,0 575,0 75,46
6. Vojtěch Dokoupil 2004 / 51 / 90,2 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 202,5 130,0 235,0 567,5 75,36
7. Jiří Suchánek 2005 / 28 / 93,0 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 220,0 122,5 225,0 567,5 74,24
8. Jakub Renner 2004 / 56 / 85,4 TJ Sokol Pohořelice 190,0 125,0 230,0 545,0 74,37
do 105 kg                
1. Marek Ház 2002 / 27 / 104,6 SK Olympia Zlín 250,0 142,5 267,5 660,0 81,63
2. Adam Létal 2002 / 57 / 101,7 B Strong Powerlifting Team 212,5 165,0 270,0 647,5 81,15
3. Petr Gigimov 2005 / 59 / 103,8 TJ Sokol Pohořelice 225,0 152,5 267,5 645,0 80,06
4. Jan Jakub Juráň 2005 / 76 / 100,1 Brněnské cisterny 220,0 150,0 240,0 610,0 77,02
5. Martin Konšel 2001 / 68 / 94,0 B Strong Powerlifting Team 220,0 132,5 242,5 595,0 77,43
6. Michal Zejda 2002 / 60 / 98,3 Powerlifting Jihlava 215,0 130,0 245,0 590,0 75,15
7. Radim Slabý 2004 / 7 / 98,9 Powerlifting Hodonín 225,0 122,5 227,5 575,0 73,02
8. Michal Kříž 2004 / 55 / 99,8 B Strong Powerlifting Team 200,0 145,0 230,0 575,0 72,71
do 120 kg                
1. Marek Lukáš 2004 / 66 / 117,8 TJ Sokol Pohořelice 232,5 147,5 277,5 657,5 77,05
2. Lukáš Trtil 2003 / 13 / 119,7 Brněnské cisterny 240,0 157,5 260,0 657,5 76,52
nad 120 kg                
1. Štěpán Knap 2004 / 74 / 131,0 Powerlifting Hodonín 270,0 190,0 305,0 765,0 85,67
                 
Mladší junioři
kat. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 66 kg                
1. Jakub Dalajka 2008 / 54 / 65,6 ASK Blansko 142,5 100,0 142,5 385,0 60,21
do 74 kg                
1. Radim Šumský 2007 / 32 / 74,0 Doplnejch powerlifting 190,0 117,5 225,0 532,5 78,18
2. Ondřej Černohorský 2008 / 10 / 68,2 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 200,0 117,5 212,5 530,0 81,20
3. Jan Kopřiva 2009 / 50 / 70,3 TJ Sokol Pohořelice 165,0 105,0 205,0 475,0 71,62
4. Jan Flajšinger 2008 / 34 / 71,7 TJ Sokol Pohořelice 150,0 95,0 200,0 445,0 66,41
5. Tomáš Marschal 2008 / 47 / 72,8 TJ Sokol Pohořelice 140,0 85,0 165,0 390,0 57,74
6. Kryštof Kratochvíl 2007 / 39 / 68,7 TJ Svitavy 135,0 90,0 155,0 380,0 58,00
7. Jan Boudný 2007 / 4 / 72,9 TJ Sokol Rosice 130,0 117,5 130,0 377,5 55,85
8. Matěj Janeček 2009 / 9 / 71,7 TJ Sokol Rosice 110,0 87,5 150,0 347,5 51,86
do 83 kg                
1. Jakub Mazal 2006 / 29 / 78,9 Doplnejch powerlifting 200,0 150,0 210,0 560,0 79,54
2. Šimon Jurdič 2006 / 69 / 80,3 Doplnejch powerlifting 190,0 142,5 210,0 542,5 76,37
3. Vít Klučka 2007 / 21 / 77,1 Powerlifting Hodonín 180,0 120,0 220,0 520,0 74,74
4. Vladimír Hanzl 2006 / 75 / 80,3 ASK Blansko 172,5 100,0 210,0 482,5 67,92
5. Matěj Haker 2007 / 67 / 83,0 TJ Sokol Pohořelice 162,5 87,5 190,0 440,0 60,91
do 93 kg                
1. František Vodička 2007 / 62 / 90,8 Powerlifting Jihlava 195,0 120,0 220,0 535,0 70,81
2. David Šaš 2007 / 45 / 90,4 ASK Blansko 180,0 112,5 200,0 492,5 65,33
3. Tomáš Greguš 2006 / 6 / 88,0 TJ Bystřice pod Hostýnem 162,5 115,0 210,0 487,5 65,53
4. Albín Baláž 2009 / 64 / 92,4 B Strong Powerlifting Team 155,0 120,0 192,5 467,5 61,35
do 105 kg                
1. Matěj Kukuča 2006 / 15 / 101,8 SK Olympia Zlín 180,0 155,0 240,0 575,0 72,03
do 120 kg                
1. Viktor Čajka 2006 / 73 / 113,0 TONI gym 240,0 140,0 255,0 635,0 75,81
nad 120 kg                
1. Vít Novák 2007 / 70 / 156,0 SK Olympia Zlín 215,0 150,0 227,5 592,5 61,97




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZdeněk Vrána a Kamil Říha - trénink z...
synthrax (12:29) • A tak Kamčo mohl jsi mě trošičku zmínit, co si budeme *2* *2*
magazínSkandál na závodech v Británii. Micha...
jari (22:57) • Kdoví, co to bylo za individua, co se do něj pustili. Navíc on tam měl partnerku, není...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Lukas82 (10:50) • Spousta českých závodníků vyhrála profikartu, ale do profi si zatím netroufají a zůstáv...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Kebab (08:54) • Tipuju že dokud si nezaplatí poplatek za reálnou kartu, aby byl profesionál, tak jí sic...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Pburáň (07:14) • Mohu se zeptat jak jsou nastavena pravidla pro start? On může závodník co vyhrál a chvá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie