Reklama:
Pro svaly a sílu:
Creatine 500 g + 300 g ZDARMA
Nejvyšší kvalita ověřená rozborem. Více zde.

Mistrovství severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji mladších juniorů a juniorů 2024 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Na 8. ročníku Mistrovství severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji mladších juniorů a juniorů 2024, který proběhl v sobotu 16. března v tělocvičně Střední školy techniky a služeb Karviná, se představilo 53 závodníků a my Vám dnes přinášíme jejich výsledky. Níže naleznete také videozáznam pořízený na místě. V celkovém pořadí oddílů si nejlépe vedli závodníci reprezentující domácí pořadatelský oddíl TJ SŠTaS Karviná.


Mistrovství severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji
mladších juniorů a juniorů 2024 - výsledky

Juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 57 kg                
1. Aneta Zálešáková 2001 / 40 / 54,40 Silový trojboj Holba Hanušovice 125,0 67,5 132,5 325,0 79,05
do 63 kg                
1. Barbora Švaňová 2003 / 51 / 58,18 TJ SŠTaS Karviná 162,5 87,5 187,5 437,5 101,08
2. Mariana Franková 2002 / 36 / 61,76 TJ SŠTaS Karviná 125,0 85,0 152,5 362,5 80,35
3. Hana Šimurdová 2002 / 44 / 61,87 Colbert club SSK Vítkovice 115,0 65,0 152,5 332,5 73,61
do 69 kg                
1. Dominika Strnisková 2001 / 48 / 67,36 Powerlifting School 122,5 65,0 150,0 337,5 70,88
2. Terezie Smolková 2003 / 24 / 66,18 TJ SŠTaS Karviná 120,0 72,5 140,0 332,5 70,56
3. Karolína Kompanová 2005 / 2 / 64,12 TJ SŠTaS Karviná 75,0 45,0 82,5 202,5 43,81
- Barbora Galčanová 2005 / 56 / 68,12 Fontána fitness 110,0 - 125,0 - -
do 84 kg                
1. Veronika Zemková 2002 / 7 / 84,00 Powerlifting School 145,0 80,0 140,0 365,0 68,93
                 
Mladší juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 52 kg                
1. Klára Kucharczyková 2007 / 9 / 51,91 Colbert club SSK Vítkovice 100,0 62,5 127,5 290,0 73,34
2. Adéla Trojáková 2008 / 3 / 50,92 Spal strength gym 100,0 45,0 100,0 245,0 63,01
do 57 kg                
1. Aneta Belasová 2006 / 25 / 56,82 Twister Powerlifting Club 115,0 60,0 160,5 335,5 78,88
2. Karolina Nevřelová 2007 / 20 / 55,82 SK Mates Gym Bolatice 110,0 60,0 115,0 285,0 67,92
3. Kateřina Foltynová 2006 / 52 / 55,89 TJ SŠTaS Karviná 80,0 57,5 115,0 252,5 60,12
do 63 kg                
1. Eva Marešová 2007 / 16 / 62,26 Sportovní klub Zlobr 120,0 55,0 150,0 325,0 71,65
2. Tereza Ďoubalová 2007 / 13 / 57,53 TJ SŠTaS Karviná 60,0 37,5 85,0 182,5 42,51
do 69 kg                
1. Sára Čížová 2006 / 38 / 64,78 SK Fitness Gym Olomouc 110,0 60,0 142,5 312,5 67,18
2. Sabina Mžyková 2006 / 4 / 67,69 PowerCorps 95,0 60,0 127,5 282,5 59,16
3. Victoria Vybíralová 2006 / 46 / 65,84 SK Fitness Gym Olomouc 92,5 47,5 120,0 260,0 55,34
do 76 kg                
1. Klára Felzmannová 2007 / 31 / 73,98 Twister Powerlifting Club 145,0 70,0 145,0 360,0 71,90
2. Anna Doláková 2006 / 33 / 69,94 TJ SŠTaS Karviná 72,5 45,0 105,0 222,5 45,75
                 
Junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 59 kg                
1. Ivan Kotlárik 2004 / 29 / 58,69 TJ Lokomotiva Krnov 140,0 92,5 140,0 372,5 61,81
do 66 kg                
1. Maxmilián Vučkovski 2003 / 39 / 65,39 TJ SŠTaS Karviná 175,0 160,0 180,0 515,0 80,68
2. David Coufal 2001 / 21 / 65,16 TJ SŠTaS Karviná 135,0 97,5 200,0 432,5 67,88
3. Marek Kovář 2005 / 42 / 64,28 Fontána fitness 147,5 115,0 150,0 412,5 65,21
do 74 kg                
1. Daniel Skopal 2005 / 47 / 70,92 Siláci z Karviné 105,0 80,0 165,0 350,0 52,53
do 83 kg                
1. Jaroslav Kubíček 2002 / 14 / 79,90 Silový trojboj Holba Hanušovice 220,0 145,0 260,0 625,0 88,20
2. Patrik Slivka 2002 / 5 / 82,03 SK Mates Gym Bolatice 230,0 135,0 245,0 610,0 84,94
3. Ondřej Pavelek 2003 / 1 / 82,38 Twister Powerlifting Club 190,0 132,5 235,0 557,5 77,47
4. David Hoffmann 2002 / 26 / 78,60 Spal strength gym 162,5 135,0 235,0 532,5 75,78
5. Marek Niedoba 2001 / 41 / 82,38 TJ Viktorie Bohumín 187,5 122,5 217,5 527,5 73,30
6. Ondřej Piekar 2005 / 15 / 81,13 TJ SŠTaS Karviná 175,0 115,0 220,0 510,0 71,42
- Matyáš Gruszka 2004 / 55 / 82,26 TJ SŠTaS Karviná 200,0 140,0 - - -
do 93 kg                
1. Benedikt František Lochman 2003 / 8 / 88,80 SK Fitness Gym Olomouc 250,0 150,0 272,5 672,5 90,00
2. Štěpán Hluchník 2004 / 23 / 89,00 Powerlifting School 170,0 130,0 237,5 537,5 71,85
3. Vojtěch Gratza 2002 / 53 / 87,43 SK Mates Gym Bolatice 185,0 130,0 220,0 535,0 72,15
4. David Pavlenko 2005 / 12 / 90,42 SK Olympia Zlín 182,5 107,5 210,0 500,0 66,32
5. Ondřej Balcárek 2004 / 54 / 91,91 Silový trojboj Holba Hanušovice 180,0 80,0 200,0 460,0 60,53
do 105 kg                
1. Jonáš Pavelek 2004 / 22 / 100,98 Twister Powerlifting Club 250,0 160,0 270,0 680,0 85,51
2. Denis Xu 2004 / 28 / 103,26 SK Olympia Zlín 195,0 125,0 247,5 567,5 70,61
3. Vojtěch Kij 2003 / 19 / 100,26 Colbert club SSK Vítkovice 210,0 147,5 207,5 565,0 71,29
- Adam Zatloukal 2005 / 6 / 98,52 Silový trojboj Holba Hanušovice 255,0 132,5 - - -
do 120 kg                
1. Štěpán Küschner 2001 / 43 / 116,68 Colbert club SSK Vítkovice 270,0 155,0 270,0 695,0 81,79
                 
Mladší junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 59 kg                
1. František Kuš 2007 / 37 / 57,27 TJ SŠTaS Karviná 105,0 75,0 140,0 320,0 53,80
do 66 kg                
1. Alexandr Novotný 2006 / 10 / 63,77 TJ Lokomotiva Krnov 140,0 95,0 170,0 405,0 64,29
do 74 kg                
1. Samuel King 2006 / 35 / 73,85 Twister Powerlifting Club 170,0 125,0 255,5 550,5 80,90
2. Nikolas Hlaváček 2007 / 34 / 71,84 Siláci z Karviné 160,0 97,5 210,0 467,5 69,70
do 83 kg                
1. Jakub Szyrocki 2007 / 32 / 82,84 TJ SŠTaS Karviná 190,0 130,0 240,0 560,0 77,59
2. Sebastian Vučkovski 2009 / 17 / 82,38 TJ SŠTaS Karviná 170,0 125,0 160,0 455,0 63,22
3. Adam Lukeš 2006 / 27 / 82,83 TJ Lokomotiva Krnov 135,0 105,0 145,0 385,0 53,35
do 93 kg                
1. Štěpán Matouš Jedelský 2006 / 30 / 91,06 TJ Lokomotiva Krnov 185,0 110,0 235,0 530,0 70,05
2. Daniel Tegza 2007 / 11 / 91,34 TJ Lokomotiva Krnov 160,0 90,0 180,0 430,0 56,75
do 105 kg                
1. Thomas Bernard 2006 / 49 / 97,90 SK Fitness Gym Olomouc 230,0 130,0 245,0 605,0 77,21




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZdeněk Vrána a Kamil Říha - trénink z...
synthrax (12:29) • A tak Kamčo mohl jsi mě trošičku zmínit, co si budeme *2* *2*
magazínSkandál na závodech v Británii. Micha...
jari (22:57) • Kdoví, co to bylo za individua, co se do něj pustili. Navíc on tam měl partnerku, není...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Lukas82 (10:50) • Spousta českých závodníků vyhrála profikartu, ale do profi si zatím netroufají a zůstáv...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Kebab (08:54) • Tipuju že dokud si nezaplatí poplatek za reálnou kartu, aby byl profesionál, tak jí sic...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Pburáň (07:14) • Mohu se zeptat jak jsou nastavena pravidla pro start? On může závodník co vyhrál a chvá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie