Reklama:
Pro svaly a sílu:
Creatine 500 g + 300 g ZDARMA
Nejvyšší kvalita ověřená rozborem. Více zde.

Mistrovství České republiky v bench-pressu 2024 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Sobota 9. března patřila v tělocvičně TJ Sokol Rosice 32. ročníku Otevřeného mistrovství České republiky v bench-pressu 2024 a my Vám dnes přinášíme jeho kompletní výsledky. Soutěže ve vybavení (EQ) se podle stránek Českého svazu silového trojboje zúčastnilo 165 soutěžících, když ovšem odečteme duplicity, kdy jsou výsledky mladších juniorů, juniorů i závodníků masters znovu započítávány v rámci mužských a ženských "open" kategorií, dostaneme se k počtu 96 individuálních závodníků. Na sobotní soutěži padlo 14 nových národních rekordů.


Mistrovství České republiky v bench-pressu 2024
- výsledky

Juniorky
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 47 kg                
- Viktorie Slavíková 2002 / 19 / 45,80 TJ Sokol Nymburk 72,5 72,5 72,5 - -
do 63 kg                
1. Michaela Pustková 2004 / 94 / 63,00 Sportovní klub Zlobr 60,0 65,0 70,0 65,0 39,23
2. Veronika Maitnerová 2003 / 73 / 62,40 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 55,0 60,0 65,0 60,0 36,43
do 69 kg                
1. Adriana Holubová 2001 / 15 / 66,00 Sportovní klub Zlobr 115,0 123,0 127,5 123,0 72,17
do 76 kg                
1. Kateřina Omelková 2002 / 43 / 74,00 TJ Sokol Rosice 85,0 92,5 92,5 85,0 46,91
2. Kateřina Bláhová 2005 / 62 / 71,90 TJ Sokol Vejprnice 70,0 75,0 80,0 80,0 44,79
3. Anna Rumánková 2005 / 31 / 74,80 SK Olympia Zlín 65,0 70,0 72,5 70,0 38,43
                 
Mladší juniorky
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 63 kg                
- Eliška Macháčková 2009 / 42 / 60,40 Sportovní klub Zlobr 55,0 55,0 55,0 - -
do 69 kg                
1. Jana Rojková 2007 / 49 / 68,30 Sportovní klub Zlobr 120,0 125,0 130,0 120,0 69,05
2. Tereza Jiráňová 2007 / 44 / 65,30 Sportovní klub Zlobr 65,0 70,0 75,0 70,0 41,33
do 76 kg                
1. Kristýna Šahinová 2006 / 27 / 70,60 Sportovní klub Zlobr 65,0 65,0 65,0 65,0 36,74
2. Anastasia Irzhavska 2008 / 95 / 71,30 Sportovní klub Zlobr 50,0 55,0 60,0 55,0 30,93
do 84 kg                
1. Nikola Nábělková 2006 / 36 / 81,50 SK Olympia Zlín 90,0 90,0 95,0 90,0 47,56
nad 84 kg                
1. Kateřina Pospíšilová 2007 / 75 / 88,50 SK Olympia Zlín 85,0 90,0 92,5 90,0 46,09
                 
Ženy
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 47 kg                
- Viktorie Slavíková 2002 / 19 / 45,80 TJ Sokol Nymburk 72,5 72,5 72,5 - -
do 52 kg                
- Václava Zodererová 1961 / 68 / 51,50 TJ Sokol Žižkov 42,5 45,0 47,5 47,5 33,18
do 57 kg                
1. Blanka Bartoňková 1995 / 63 / 56,70 TJ Sokol Rosice 115,0 120,0 - 120,0 77,77
2. Petra Mlejnková 1967 / 2 / 54,60 Powerlifting Gladiators 77,5 85,5 90,0 85,5 57,00
do 63 kg                
1. Michaela Pustková 2004 / 94 / 63,00 Sportovní klub Zlobr 60,0 65,0 70,0 65,0 39,23
2. Veronika Maitnerová 2003 / 73 / 62,40 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 55,0 60,0 65,0 60,0 36,43
- Eliška Macháčková 2009 / 42 / 60,40 Sportovní klub Zlobr 55,0 55,0 55,0 - -
do 69 kg                
1. Adriana Holubová 2001 / 15 / 66,00 Sportovní klub Zlobr 115,0 123,0 127,5 123,0 72,17
2. Jana Rojková 2007 / 49 / 68,30 Sportovní klub Zlobr 120,0 125,0 130,0 120,0 69,05
3. Edita Kanátová 1974 / 80 / 67,40 SK Olympia Zlín 65,0 70,0 73,0 73,0 42,32
4. Tereza Jiráňová 2007 / 44 / 65,30 Sportovní klub Zlobr 65,0 70,0 75,0 70,0 41,33
do 76 kg                
1. Kateřina Omelková 2002 / 43 / 74,00 TJ Sokol Rosice 85,0 92,5 92,5 85,0 46,91
2. Aneta Střisková 1999 / 46 / 72,90 TJ Sokol Nymburk 70,0 77,5 82,5 82,5 45,87
3. Kateřina Bláhová 2005 / 62 / 71,90 TJ Sokol Vejprnice 70,0 75,0 80,0 80,0 44,79
4. Anna Rumánková 2005 / 31 / 74,80 SK Olympia Zlín 65,0 70,0 72,5 70,0 38,43
5. Kristýna Šahinová 2006 / 27 / 70,60 Sportovní klub Zlobr 65,0 65,0 65,0 65,0 36,74
6. Věra Fišerová 1973 / 93 / 73,00 Powerlifting Gladiators 65,0 65,0 70,0 65,0 36,11
- Anastasia Irzhavska 2008 / 95 / 71,30 Sportovní klub Zlobr 50,0 55,0 60,0 55,0 30,93
do 84 kg                
1. Petra Tuháčková 1992 / 78 / 83,70 Sportovní klub Zlobr 90,0 95,0 95,0 95,0 49,67
2. Nikola Nábělková 2006 / 36 / 81,50 SK Olympia Zlín 90,0 90,0 95,0 90,0 47,56
nad 84 kg                
1. Tereza Látalová 1998 / 17 / 146,70 TJ Sokol Vejprnice 125,0 135,0 146,0 135,0 62,21
2. Kateřina Pospíšilová 2007 / 75 / 88,50 SK Olympia Zlín 85,0 90,0 92,5 90,0 46,09
                 
Ženy masters II
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 57 kg                
1. Petra Mlejnková 1967 / 2 / 54,60 Powerlifting Gladiators 77,5 85,5 90,0 85,5 57,00
do 69 kg                
1. Edita Kanátová 1974 / 80 / 67,40 SK Olympia Zlín 65,0 70,0 73,0 73,0 42,32
do 76 kg                
1. Věra Fišerová 1973 / 93 / 73,00 Powerlifting Gladiators 65,0 65,0 70,0 65,0 36,11
                 
Ženy masters III
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 52 kg                
1. Václava Zodererová 1961 / 68 / 51,50 TJ Sokol Žižkov 42,5 45,0 47,5 47,5 33,18
                 
Junioři
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 66 kg                
1. Adam Porteš 2001 / 10 / 61,92 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 110,0 112,5 117,5 112,5 52,33
do 74 kg                
1. Martin Řehák 2005 / 74 / 73,82 Sportovní klub Zlobr 184,0 191,0 200,0 200,0 78,05
2. Daniel Dohnal 2005 / 82 / 68,81 SK Olympia Zlín 112,5 112,5 112,5 112,5 46,82
do 83 kg                
1. David Horník 2004 / 71 / 80,23 SK Horník PWL 185,0 192,5 195,0 185,0 67,50
2. Lukáš Rozehnal 2001 / 32 / 78,55 Colbert club SSK Vítkovice 170,0 170,0 185,0 170,0 63,04
- Jan Bělohoubek 2002 / 85 / 82,16 TJ Sokol Nymburk 130,0 130,0 130,0 - -
do 93 kg                
1. Václav Marek 2003 / 52 / 89,01 Sportovní klub Zlobr 160,0 167,5 167,5 167,5 56,89
2. Daniel Kožela 2004 / 56 / 84,89 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 145,0 155,0 160,0 155,0 54,31
3. Lukáš Wasserbauer 2001 / 96 / 83,39 SK Olympia Zlín 130,0 - - 130,0 46,12
do 105 kg                
1. Matěj Jurka 2001 / 24 / 101,38 TJ Svitavy 200,0 207,5 212,5 212,5 67,10
2. Vojtěch Kij 2003 / 11 / 99,82 Colbert club SSK Vítkovice 195,0 202,5 212,5 202,5 64,44
3. Ondřej Smetaník 2003 / 76 / 94,16 TJ Sokol Nymburk 200,0 207,5 207,5 200,0 65,68
do 120 kg                
1. Tomáš Runštuk 2002 / 70 / 115,66 TJ Sokol Nymburk 192,5 200,0 207,5 200,0 59,63
2. Filip Fedor 2003 / 87 / 105,76 Sportovní klub Zlobr 170,0 180,0 200,0 180,0 55,71
- Dalibor Mohelník 2003 / 21 / 116,44 Powerlifting Jihlava 150,0 150,0 150,0 - -
nad 120 kg                
1. Šimon Král 2002 / 69 / 145,25 TJ Sokol Vejprnice 210,0 225,0 235,0 235,0 65,52
2. Pavel Daněk 2004 / 25 / 146,15 Sportovní klub Zlobr 145,0 150,0 150,0 145,0 40,37
                 
Mladší junioři
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 83 kg                
1. Václav Bartůněk 2006 / 51 / 81,70 Sportovní klub Zlobr 160,0 168,0 175,0 168,0 60,48
2. Richard Novotný 2006 / 14 / 81,65 TJ Svitavy 140,0 140,0 140,0 140,0 50,42
nad 120 kg                
1. Vít Novák 2007 / 60 / 156,09 SK Olympia Zlín 170,0 180,0 190,0 190,0 52,22
                 
Muži
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 66 kg                
1. Adam Porteš 2001 / 10 / 61,92 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 110,0 112,5 117,5 112,5 52,33
do 74 kg                
1. Martin Řehák 2005 / 74 / 73,82 Sportovní klub Zlobr 184,0 191,0 200,0 200,0 78,05
2. Josef Pilský 1997 / 29 / 74,00 Powerlifting School 175,0 175,0 195,5 175,0 68,15
3. Roman Kocúr 1996 / 79 / 73,16 Colbert club SSK Vítkovice 165,0 172,5 175,0 172,5 67,84
4. Miroslav Novotný 1964 / 9 / 73,33 TJ Sokol Rosice 120,0 125,0 130,0 130,0 51,02
- Jaroslav Zimola 1953 / 57 / 71,90 Silový trojboj Holba Hanušovice 116,0 116,0 120,0 116,0 46,33
- Daniel Dohnal 2005 / 82 / 68,81 SK Olympia Zlín 112,5 112,5 112,5 112,5 46,82
do 83 kg                
1. Robert Rajzl 1994 / 86 / 83,00 SK Olympia Zlín 205,0 210,0 222,5 222,5 79,20
2. Milan Zeman 1995 / 84 / 82,17 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 190,0 195,0 200,0 200,0 71,70
3. Tomáš Lacko 1982 / 72 / 78,38 TJ Svitavy 170,0 180,0 187,5 187,5 69,65
4. Martin Turek 1972 / 20 / 82,53 TJ Viktorie Bohumín 165,0 180,0 187,5 187,5 67,01
5. David Horník 2004 / 71 / 80,23 SK Horník PWL 185,0 192,5 195,0 185,0 67,50
6. Lukáš Rozehnal 2001 / 32 / 78,55 Colbert club SSK Vítkovice 170,0 170,0 185,0 170,0 63,04
7. Václav Bartůněk 2006 / 51 / 81,70 Sportovní klub Zlobr 160,0 168,0 175,0 168,0 60,48
8. Libor Novák 1966 / 89 / 82,67 TJ Svitavy 150,0 157,5 162,5 157,5 56,22
9. Vladimír Medek 1964 / 5 / 81,16 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 150,0 - - 150,0 54,26
10. Richard Novotný 2006 / 14 / 81,65 TJ Svitavy 140,0 140,0 140,0 140,0 50,42
11. Antonín Soušek 1946 / 6 / 82,16 SK Fitness Gym Olomouc 130,0 135,0 135,0 135,0 48,40
- Ladislav Thun 1956 / 66 / 80,83 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105,0 110,0 112,5 112,5 40,82
- Jan Bělohoubek 2002 / 85 / 82,16 TJ Sokol Nymburk 130,0 130,0 130,0 - -
do 93 kg                
1. Jiří Kati 1965 / 18 / 92,25 Colbert club SSK Vítkovice 240,0 240,0 240,0 240,0 79,76
2. Václav Patočka 1977 / 61 / 92,60 TJ Sokol Rosice 200,0 207,5 210,0 207,5 68,81
3. Jiří Šigut 1986 / 88 / 91,09 TJ Sokol Vítkovice 180,0 200,0 205,0 200,0 66,97
4. Libor Zerzánek 1984 / 65 / 92,65 TJ Svitavy 190,0 200,0 200,0 200,0 66,30
5. Miroslav Paukert 1963 / 26 / 92,63 Powerlifting Klatovy 180,0 180,0 180,0 180,0 59,68
6. Václav Marek 2003 / 52 / 89,01 Sportovní klub Zlobr 160,0 167,5 167,5 167,5 56,89
7. Miroslav Peške 1972 / 30 / 91,45 Colbert club SSK Vítkovice 145,0 155,0 162,5 162,5 54,29
8. Daniel Kožela 2004 / 56 / 84,89 Powerlifting a kulturistika RC Zábřeh 145,0 155,0 160,0 155,0 54,31
9. Matěj Pěnčík 1998 / 81 / 85,51 TJ Sokol Rosice 142,5 147,5 152,5 152,5 53,17
10. Michal Sekot 1961 / 54 / 87,71 Fitness Staňkov 145,0 150,0 155,0 150,0 51,43
- Jaroslav Tomi 1958 / 83 / 86,70 TJ Sokol Vítkovice 130,0 135,0 137,5 137,5 47,50
- Lukáš Wasserbauer 2001 / 96 / 83,39 SK Olympia Zlín 130,0 - - 130,0 46,12
- Vladimír Nebola 1970 / 3 / 87,00 TJ Spartak Letohrad 180,0 180,0 180,0 - -
do 105 kg                
1. Roman Henčl 1989 / 8 / 103,71 TJ Svitavy 250,0 257,5 262,5 257,5 80,42
2. Tomáš Novák 1990 / 39 / 103,92 TJ Spartak Pelhřimov 222,5 227,5 235,0 235,0 73,32
3. Vojtěch Kopecký 1998 / 7 / 103,19 TJ Svitavy 222,5 230,0 235,0 230,0 72,00
4. Khaled Ghazal 1972 / 91 / 104,93 TJ Sokol Rosice 210,0 225,0 235,0 225,0 69,89
5. Matěj Jurka 2001 / 24 / 101,38 TJ Svitavy 200,0 207,5 212,5 212,5 67,10
6. Vojtěch Kij 2003 / 11 / 99,82 Colbert club SSK Vítkovice 195,0 202,5 212,5 202,5 64,44
7. Ondřej Smetaník 2003 / 76 / 94,16 TJ Sokol Nymburk 200,0 207,5 207,5 200,0 65,68
8. Michal Tarbaj 1984 / 34 / 104,43 TJ Sokol Vítkovice 200,0 200,0 207,5 200,0 62,26
9. Radek Wasserbauer 1972 / 92 / 104,98 SK Olympia Zlín 182,5 192,5 200,0 200,0 62,11
10. David Pelán 1980 / 40 / 100,21 TJ Kralupy 185,0 195,0 205,0 195,0 61,93
11. Tomáš Burda 1989 / 37 / 104,28 TJ Viktorie Bohumín 175,0 185,0 190,0 190,0 59,19
12. Zdeněk Tuháček 1986 / 23 / 100,11 TJ Kralupy 150,0 - - 150,0 47,67
13. Jiří Psota 1962 / 45 / 104,34 Sporting APIS Praha 150,0 206,0 206,0 150,0 46,71
- Jiří Krištofík 1951 / 4 / 102,65 Colbert club SSK Vítkovice 135,0 145,0 150,0 135,0 42,37
- Josef Ptáček 1953 / 41 / 95,38 TJ Spartak Pelhřimov 125,0 132,5 135,0 132,5 43,20
- Aleš Vrzák 1957 / 38 / 94,90 TJ Spartak Pelhřimov 110,0 117,5 120,0 120,0 39,24
- Jiří Lacina 1969 / 53 / 99,15 Fitness Staňkov 155,0 155,0 155,0 - -
do 120 kg                
1. Václav Vlk 2000 / 90 / 117,50 Škola silového trojboje Bílina 240,0 250,0 250,0 240,0 71,14
2. Zoltán Kanát 1962 / 77 / 118,92 SK Olympia Zlín 210,0 220,0 231,5 231,5 68,32
3. Tomáš Runštuk 2002 / 70 / 115,66 TJ Sokol Nymburk 192,5 200,0 207,5 200,0 59,63
4. Jaroslav Jirout 1980 / 50 / 115,10 PWL Vision Nutrition 190,0 190,0 215,0 190,0 56,75
5. Ivo Jurman 1969 / 1 / 118,39 TJ Sokol Rosice 185,0 185,0 187,5 187,5 55,42
6. Filip Fedor 2003 / 87 / 105,76 Sportovní klub Zlobr 170,0 180,0 200,0 180,0 55,71
7. Jan Heto 1969 / 67 / 105,87 TJ Sokol Rosice 172,5 177,5 185,0 177,5 54,91
8. František Střiska 1971 / 13 / 105,53 TJ Sokol Nymburk 165,0 175,0 185,0 175,0 54,21
9. Oskar Janiak 1965 / 12 / 115,07 TJ Sokol Vítkovice 130,0 160,0 162,5 162,5 48,54
- Dalibor Mohelník 2003 / 21 / 116,44 Powerlifting Jihlava 150,0 150,0 150,0 - -
nad 120 kg                
1. Milan Selinger 1984 / 16 / 126,53 Powerlifting Jihlava 285,0 300,0 310,0 310,0 89,62
2. Milan Špingl 1980 / 58 / 140,75 Powerlifting School 250,0 260,0 270,0 260,0 73,01
3. Šimon Král 2002 / 69 / 145,25 TJ Sokol Vejprnice 210,0 225,0 235,0 235,0 65,52
4. Jan Vítek 1971 / 55 / 155,04 Powerlifting School 200,0 215,0 227,5 227,5 62,60
5. Jan Cifrain 1998 / 48 / 127,79 Sportovní klub Zlobr 190,0 205,0 225,0 205,0 59,08
6. Radek Pochylý 1982 / 35 / 152,38 Powerlifting Hodonín 195,0 205,0 210,0 205,0 56,59
7. Vít Novák 2007 / 60 / 156,09 SK Olympia Zlín 170,0 180,0 190,0 190,0 52,22
- Milan Mrázek 1958 / 64 / 131,65 TJ Sokol Lanžhot 145,0 145,0 152,5 152,5 43,57
- Pavel Daněk 2004 / 25 / 146,15 Sportovní klub Zlobr 145,0 150,0 150,0 145,0 40,37
                 
Muži masters I
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 83 kg                
1. Tomáš Lacko 1982 / 72 / 78,38 TJ Svitavy 170,0 180,0 187,5 187,5 69,65
do 93 kg                
1. Václav Patočka 1977 / 61 / 92,60 TJ Sokol Rosice 200,0 207,5 210,0 207,5 68,81
2. Libor Zerzánek 1984 / 65 / 92,65 TJ Svitavy 190,0 200,0 200,0 200,0 66,30
do 105 kg                
1. Michal Tarbaj 1984 / 34 / 104,43 TJ Sokol Vítkovice 200,0 200,0 207,5 200,0 62,26
2. David Pelán 1980 / 40 / 100,21 TJ Kralupy 185,0 195,0 205,0 195,0 61,93
do 120 kg                
1. Jaroslav Jirout 1980 / 50 / 115,1 PWL Vision Nutrition 190,0 190,0 215,0 190,0 56,75
nad 120 kg                
1. Milan Selinger 1984 / 16 / 126,53 Powerlifting Jihlava 285,0 300,0 310,0 310,0 89,62
2. Milan Špingl 1980 / 58 / 140,75 Powerlifting School 250,0 260,0 270,0 260,0 73,01
3. Radek Pochylý 1982 / 35 / 152,38 Powerlifting Hodonín 195,0 205,0 210,0 205,0 56,59
                 
Muži masters II
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 83 kg                
1. Martin Turek 1972 / 20 / 82,53 TJ Viktorie Bohumín 165,0 180,0 187,5 187,5 67,01
2. Libor Novák 1966 / 89 / 82,67 TJ Svitavy 150,0 157,5 162,5 157,5 56,22
do 93 kg                
1. Jiří Kati 1965 / 18 / 92,25 Colbert club SSK Vítkovice 240,0 240,0 240,0 240,0 79,76
2. Miroslav Peške 1972 / 30 / 91,45 Colbert club SSK Vítkovice 145,0 155,0 162,5 162,5 54,29
- Vladimír Nebola 1970 / 3 / 87,00 TJ Spartak Letohrad 180,0 180,0 180,0 - -
do 105 kg                
1. Khaled Ghazal 1972 / 91 / 104,93 TJ Sokol Rosice 210,0 225,0 235,0 225,0 69,89
2. Radek Wasserbauer 1972 / 92 / 104,98 SK Olympia Zlín 182,5 192,5 200,0 200,0 62,11
- Jiří Lacina 1969 / 53 / 99,15 Fitness Staňkov 155,0 155,0 155,0 - -
do 120 kg                
1. Ivo Jurman 1969 / 1 / 118,39 TJ Sokol Rosice 185,0 185,0 187,5 187,5 55,42
2. Jan Heto 1969 / 67 / 105,87 TJ Sokol Rosice 172,5 177,5 185,0 177,5 54,91
3. František Střiska 1971 / 13 / 105,53 TJ Sokol Nymburk 165,0 175,0 185,0 175,0 54,21
4. Oskar Janiak 1965 / 12 / 115,07 TJ Sokol Vítkovice 130,0 160,0 162,5 162,5 48,54
nad 120 kg                
1. Jan Vítek 1971 / 55 / 155,04 Powerlifting School 200,0 215,0 227,5 227,5 62,60
                 
Muži masters III
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 74 kg                
1. Miroslav Novotný 1964 / 9 / 73,33 TJ Sokol Rosice 120,0 125,0 130,0 130,0 51,02
do 83 kg                
1. Vladimír Medek 1964 / 5 / 81,16 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 150,0 - - 150,0 54,26
2. Ladislav Thun 1956 / 66 / 80,83 Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 105,0 110,0 112,5 112,5 40,82
do 93 kg                
1. Miroslav Paukert 1963 / 26 / 92,63 Powerlifting Klatovy 180,0 180,0 180,0 180,0 59,68
2. Michal Sekot 1961 / 54 / 87,71 Fitness Staňkov 145,0 150,0 155,0 150,0 51,43
3. Jaroslav Tomi 1958 / 83 / 86,70 TJ Sokol Vítkovice 130,0 135,0 137,5 137,5 47,50
do 105 kg                
1. Jiří Psota 1962 / 45 / 104,34 Sporting APIS Praha 150,0 206,0 206,0 150,0 46,71
2. Aleš Vrzák 1957 / 38 / 94,90 TJ Spartak Pelhřimov 110,0 117,5 120,0 120,0 39,24
do 120 kg                
1. Zoltán Kanát 1962 / 77 / 118,92 SK Olympia Zlín 210,0 220,0 231,5 231,5 68,32
nad 120 kg                
1. Milan Mrázek 1958 / 64 / 131,65 TJ Sokol Lanžhot 145,0 145,0 152,5 152,5 43,57
                 
Muži masters IV
p. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 74 kg                
1. Jaroslav Zimola 1953 / 57 / 71,90 Silový trojboj Holba Hanušovice 116,0 116,0 120,0 116,0 46,33
do 83 kg                
1. Antonín Soušek 1946 / 6 / 82,16 SK Fitness Gym Olomouc 130,0 135,0 135,0 135,0 48,40
do 105 kg                
1. Jiří Krištofík 1951 / 4 / 102,65 Colbert club SSK Vítkovice 135,0 145,0 150,0 135,0 42,37
2. Josef Ptáček 1953 / 41 / 95,38 TJ Spartak Pelhřimov 125,0 132,5 135,0 132,5 43,20




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZdeněk Vrána a Kamil Říha - trénink z...
synthrax (12:29) • A tak Kamčo mohl jsi mě trošičku zmínit, co si budeme *2* *2*
magazínSkandál na závodech v Británii. Micha...
jari (22:57) • Kdoví, co to bylo za individua, co se do něj pustili. Navíc on tam měl partnerku, není...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Lukas82 (10:50) • Spousta českých závodníků vyhrála profikartu, ale do profi si zatím netroufají a zůstáv...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Kebab (08:54) • Tipuju že dokud si nezaplatí poplatek za reálnou kartu, aby byl profesionál, tak jí sic...
magazínMistrovství Čech mužů a žen 2024 - vý...
Pburáň (07:14) • Mohu se zeptat jak jsou nastavena pravidla pro start? On může závodník co vyhrál a chvá...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie