Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu 2023 - výsledky

8.103 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Pod souhrnnou hlavičkou Mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu 2023 Vám dnes přinášíme výsledky tří otevřených mistrovských soutěží, které proběhly o uplynulém víkendu 25. - 26. listopadu v Jihlavě ve sportovní hale SMJ. Zatímco sobota patřila 7. ročníku republikové soutěže mladších juniorů, juniorů a masters, v neděli přišli na řadu muži a ženy (8. ročník MČR) a zrakově, tělesně a kombinovaně handicapovaní (2. ročník MČR). Napříč všemi kategoriemi se v Jihlavě představilo celkem 330 účastníků, jejichž výkony naleznete v tabulkách níže.

Další podrobnosti, včetně informací o absolutních vítězích a nově dosažených rekordech, naleznete ve výsledkové sekci Českého svazu silového trojboje.


Mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu 2023
- výsledky

Ženy
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 52 kg                
1. Iryna Bezyk 1974 / 4 / 51,10 Powerlifting School 52,5 57,5 60,0 60,0 58,36
2. Václava Zodererová 1961 / 91 / 51,40 TJ Sokol Žižkov 45,0 47,5 50,0 47,5 45,95
do 57 kg                
1. Blanka Bartoňková 1995 / 64 / 56,70 TJ Sokol Rosice 72,5 77,5 80,0 80,0 71,42
2. Šárka Fibingrová 2001 / 76 / 55,50 Iron Warriors 70,0 75,0 77,5 77,5 70,30
3. Kateřina Foltynová 2006 / 34 / 56,70 TJ SŠTaS Karviná 55,0 60,0 60,0 55,0 49,10
do 63 kg                
1. Mariana Franková 2002 / 46 / 62,80 TJ SŠTaS Karviná 75,0 80,0 85,0 80,0 66,88
2. Iveta Hodysová 1989 / 16 / 60,30 KST Příbram 55,0 57,5 62,5 57,5 49,24
3. Michaela Pustková 2004 / 40 / 62,60 Sportovní klub Zlobr 47,5 55,0 55,0 47,5 39,78
do 69 kg                
1. Terezie Smolková 2003 / 38 / 65,30 TJ SŠTaS Karviná 65,0 70,0 72,5 70,0 57,30
2. Markéta Tieslová 1988 / 80 / 68,30 TJ TZ Prosport Rakovník 65,0 70,0 72,5 65,0 52,07
do 76 kg                
1. Anna Šebíková 1999 / 42 / 74,40 Powerlifting DK 87,5 92,5 97,5 97,5 75,44
2. Lucie Daňková 2000 / 83 / 73,90 SK Olympia Zlín 87,5 92,5 97,5 92,5 71,75
3. Veronika Patzelová 1995 / 22 / 74,10 TJ Sokol Rosice 60,0 67,5 72,5 72,5 56,18
4. Jitka Frühbauerová 1999 / 17 / 75,20 Powerlifting Jihlava 65,0 67,5 70,0 70,0 53,96
do 84 kg                
1. Miroslava Horáková 1988 / 3 / 83,60 TJ Sokol Vranovice 60,0 65,0 70,0 65,0 48,55
2. Petra Švadlenková 1992 / 13 / 83,70 Sportovní klub Zlobr 55,0 60,0 62,5 60,0 44,80
nad 84 kg                
1. Hana Takáčová 1954 / 10 / 92,00 TJ Sokol Nymburk 80,0 85,0 90,0 90,0 65,85
                 
Muži
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 66 kg                
1. Maxmilián Vučkovski 2003 / 7 / 65,72 TJ SŠTaS Karviná 120,0 135,0 150,5 135,0 76,75
2. Tomáš Mašek 2006 / 50 / 65,14 TJ Kralupy 120,0 125,0 125,0 120,0 68,55
3. Tomáš Vorel 2000 / 68 / 63,66 B Strong Powerlifting Team 105,0 112,5 120,0 112,5 65,09
4. Zdeněk Pecina 1996 / 23 / 62,91 TJ Svitavy 97,5 102,5 110,0 102,5 59,69
do 74 kg                
1. Martin Řehák 2005 / 78 / 72,25 Sportovní klub Zlobr 147,5 152,5 157,5 152,5 82,37
2. Tomáš Lacko 1982 / 45 / 73,21 TJ Svitavy 142,5 150,0 155,0 150,0 80,45
3. Dominik Nováček 1997 / 14 / 73,58 Powerlifting TJJM Chodov 140,0 150,0 152,5 150,0 80,24
4. Lukáš Ondráček 1995 / 43 / 73,38 Powerlifting Jihlava 142,5 145,0 150,0 145,0 77,68
5. Roman Kocúr 1996 / 18 / 73,39 Colbert club SSK Vítkovice 135,0 142,5 150,0 135,0 72,31
6. Petr Svačina 1986 / 48 / 73,58 TJ Sokol Vranovice 130,0 140,0 140,0 130,0 69,54
7. Martin Müller 2000 / 6 / 73,52 TJ Sokol Rosice 120,0 125,0 127,5 125,0 66,89
8. Michal Svatoň 1991 / 60 / 71,17 Sportovní klub Zlobr 105,0 110,0 112,5 110,0 59,90
- Miroslav Gunar 1999 / 58 / 70,90 PowerCorps 140,0 140,0 140,0 - -
do 83 kg                
1. Jiří Šigut 1986 / 19 / 82,12 TJ Sokol Vítkovice 170,0 182,5 187,5 187,5 94,70
2. František Kružík 1992 / 12 / 83,00 Powerlifting Jihlava 160,0 170,0 180,0 170,0 85,39
3. Denis Peroutka 1999 / 52 / 81,87 Powerlifting TJJM Chodov 150,0 155,0 157,5 155,0 78,41
4. Martin Maco 1987 / 89 / 82,02 Sportovní klub Zlobr 140,0 147,5 157,5 147,5 74,54
5. Petr Kopecký 1993 / 1 / 81,80 TJ Svitavy 145,0 155,0 155,0 145,0 73,38
6. Matyáš Gruszka 2004 / 35 / 82,85 TJ SŠTaS Karviná 130,0 145,0 152,5 145,0 72,90
7. Marek Voborný 1989 / 30 / 79,49 TJ Sokol Rosice 125,0 130,0 135,0 135,0 69,34
8. Jan Kopečný 1998 / 11 / 82,16 TJ Sokol Rosice 120,0 130,0 142,5 130,0 65,64
do 93 kg                
1. Jakub Sedláček 1988 / 37 / 91,04 PWL Vision Nutrition 200,0 205,0 210,0 205,0 98,29
2. Jan Šindelář 1997 / 77 / 91,97 Sportovní klub Zlobr 180,0 185,0 187,5 185,0 88,25
3. Jiří Nový 1991 / 56 / 92,95 Powerlifting TJJM Chodov 180,0 185,0 185,0 185,0 87,79
4. Daniel Lochman 2000 / 36 / 90,75 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 175,0 180,0 185,0 180,0 86,44
5. Jiří Bilko 2000 / 44 / 87,66 TJ SŠTaS Karviná 155,0 165,0 175,0 175,0 85,50
6. Martin Létal 1982 / 87 / 91,81 TJ Sokol Lanžhot 152,5 160,0 162,5 162,5 77,59
7. Libor Zerzánek 1984 / 70 / 91,40 TJ Svitavy 160,0 167,5 167,5 160,0 76,56
8. David Beníšek 1999 / 41 / 92,13 All Strength Gym 150,0 160,0 170,0 160,0 76,26
9. Ondřej Hladík 1999 / 61 / 92,39 TJ Svitavy 150,0 160,0 165,0 160,0 76,16
10. David Pelán 1980 / 69 / 92,95 TJ Kralupy 150,0 155,0 160,0 155,0 73,56
- Jan Bolech 1996 / 90 / 91,55 SK Olympia Zlín 150,0 157,5 160,0 - -
- Michal Pálka 1995 / 81 / 92,34 Iron Warriors 180,0 180,0 180,0 - -
do 105 kg                
1. Vladislav Havrlík 1980 / 28 / 103,95 KST Příbram 200,0 205,0 207,5 207,5 93,35
2. Filip Juříček 2001 / 2 / 104,93 B Strong Powerlifting Team 180,0 185,0 190,0 185,0 82,86
3. Roman Henčl 1989 / 71 / 104,00 TJ Svitavy 175,0 182,5 187,5 182,5 82,08
4. Zdeněk Tuháček 1986 / 25 / 100,02 TJ Kralupy 175,0 180,0 182,5 180,0 82,45
5. Vojtěch Kopecký 1998 / 59 / 102,30 TJ Svitavy 165,0 175,0 185,0 175,0 79,32
6. Jan Bareš 1994 / 82 / 98,50 Sportovní klub Zlobr 170,0 180,0 182,5 170,0 78,44
7. Vít Okrouhlý 1994 / 75 / 104,08 Sporting APIS Praha 170,0 180,0 182,5 170,0 76,43
8. Vladimír Barkóci 1977 / 49 / 101,84 TJ Sokol Lanžhot 150,0 155,0 160,0 160,0 72,67
9. Michal Vrána 1999 / 33 / 103,70 TJ Sokol Bílina 145,0 155,0 160,0 155,0 69,81
10. Tadeáš Matoušek 1999 / 26 / 105,00 Doplnejch powerlifting 127,5 135,0 140,0 140,0 62,69
11. Vojtěch Kij 2003 / 86 / 97,29 Colbert club SSK Vítkovice 135,0 135,0 140,0 135,0 62,66
- Roman Zelenka 1996 / 24 / 102,72 TJ Kralupy 170,0 170,0 170,0 - -
- Lukáš Stráník 1993 / 72 / 103,68 KST Příbram 170,0 170,0 170,0 - -
- Jan Jůsko 1998 / 9 / 104,29 Powerlifting School 160,0 170,0 170,0 - -
do 120 kg                
1. Pavol Demčák 1977 / 27 / 115,12 TJ Sokol Nymburk 205,0 210,0 217,5 217,5 93,43
2. Milan Selinger 1984 / 21 / 119,90 Powerlifting Jihlava 190,0 197,5 205,0 197,5 83,35
3. Martin Prokop 1999 / 73 / 116,32 Doplnejch powerlifting 185,0 195,0 195,0 195,0 83,38
4. Matěj Keizlar 1995 / 55 / 113,00 Powerlifting Neratovice 185,0 200,0 200,0 185,0 80,12
5. Roman Svatoň 1988 / 74 / 109,65 Sportovní klub Zlobr 175,0 182,5 185,0 182,5 80,11
6. Daniel Jaroš 1987 / 53 / 117,65 Fitness Ring 160,0 180,0 197,5 180,0 76,59
7. Martin Veselý 1989 / 92 / 120,00 KST Příbram 180,0 180,0 185,0 180,0 75,94
8. Nikolas Neuman 1997 / 65 / 110,59 Fitness Life Liberec 177,5 182,5 182,5 177,5 77,62
9. Marek Janouch 1990 / 57 / 117,10 Powerlifting TJJM Chodov 165,0 170,0 175,0 175,0 74,61
nad 120 kg                
1. Denis Kurečka 1999 / 15 / 166,52 Colbert club SSK Vítkovice 210,0 220,0 230,0 230,0 85,67
2. Radek Pochylý 1982 / 63 / 146,95 Powerlifting Hodonín 190,0 205,0 - 190,0 73,93
3. Ladislav Burian 1988 / 31 / 140,50 Doplnejch powerlifting 160,0 165,0 165,0 165,0 65,29
4. Milan Mrázek 1958 / 54 / 135,04 TJ Sokol Lanžhot 135,0 140,0 - 140,0 56,26
                 
Juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 47 kg                
1. Viktorie Slavíková 2002 / 6 / 46,90 TJ Sokol Nymburk 55,0 60,0 62,5 62,5 66,40
do 52 kg                
1. Anežka Miková 2004 / 43 / 49,30 Sporting APIS Praha 62,5 65,0 67,5 67,5 67,97
do 57 kg                
1. Sofie Finková 2000 / 57 / 53,70 Sportovní klub Zlobr 65,0 72,5 72,5 72,5 67,51
2. Aneta Zálešáková 2001 / 46 / 55,20 Silový trojboj Holba Hanušovice 57,5 65,0 70,0 65,0 59,21
3. Kristýna Bedleková 2000 / 63 / 55,80 Sportovní klub LiftThink 65,0 67,5 70,0 65,0 58,72
do 63 kg                
1. Dominika Jansová 2001 / 53 / 61,90 Powerlifting DK 85,0 87,5 91,0 87,5 73,76
2. Mariana Franková 2002 / 104 / 62,50 TJ SŠTaS Karviná 75,0 80,0 82,5 82,5 69,15
3. Cristina Paolella 2000 / 113 / 60,30 B Strong Powerlifting Team 60,0 65,0 70,0 65,0 55,67
4. Michaela Pustková 2004 / 55 / 62,10 Sportovní klub Zlobr 45,0 47,5 52,5 52,5 44,17
5. Martina Smejkalová 2002 / 17 / 58,90 Spal strength gym 45,0 47,5 50,0 50,0 43,47
6. Karolína Kožená 2000 / 9 / 62,70 Sportovní klub LiftThink 45,0 50,0 55,0 50,0 41,83
do 69 kg                
1. Adriana Holubová 2001 / 95 / 63,60 Sportovní klub Zlobr 77,5 82,5 85,0 85,0 70,56
2. Amelie Valentová 2004 / 39 / 66,50 Doplnejch powerlifting 77,5 82,5 85,0 85,0 68,95
3. Anna Komárková 2003 / 135 / 67,10 Sportovní klub Zlobr 67,5 72,5 75,0 75,0 60,58
4. Terezie Smolková 2003 / 127 / 64,70 TJ SŠTaS Karviná 65,0 70,0 72,5 70,0 57,57
5. Dominika Strnisková 2001 / 105 / 67,10 Powerlifting School 62,5 67,5 70,0 70,0 56,54
6. Monika Douchová 2003 / 23 / 66,00 Powerlifting Jihlava 55,0 60,0 62,5 62,5 50,89
7. Anna Křepelová 2001 / 94 / 67,10 Sportovní klub Zlobr 50,0 55,0 57,5 55,0 44,42
do 76 kg                
1. Lucie Daňková 2000 / 107 / 74,20 SK Olympia Zlín 87,5 92,5 92,5 87,5 67,77
2. Adéla Teslová 2000 / 67 / 72,30 Fontána fitness 57,5 62,5 65,0 62,5 48,88
3. Kateřina Omelková 2002 / 134 / 74,10 TJ Sokol Rosice 55,0 60,0 65,0 60,0 46,49
do 84 kg                
1. Eliška Kopernická 2004 / 90 / 79,20 PowerCorps 60,0 65,0 70,0 65,0 49,28
nad 84 kg                
1. Alice Helebrandtová 2001 / 8 / 115,00 PowerCorps 75,0 82,5 90,0 82,5 58,73
2. Tereza Březková 2003 / 124 / 105,50 Sportovní klub LiftThink 70,0 75,0 77,5 77,5 55,61
- Marie Davidová 2002 / 100 / 84,20 Spal strength gym 55,0 55,0 55,0 - -
                 
Mladší juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 52 kg                
1. Adéla Trojáková 2008 / 11 / 51,00 Spal strength gym 40,0 45,0 50,0 45,0 43,85
2. Kristýna Rozkopalová 2005 / 15 / 49,40 Colbert club SSK Vítkovice 35,0 40,0 45,0 40,0 40,20
do 57 kg                
1. Magdaléna Matesová 2006 / 76 / 56,10 PowerCorps 65,0 75,0 81,0 81,0 72,88
2. Klára Steinová 2006 / 40 / 56,20 PWL Vision Nutrition 67,5 70,0 72,5 70,0 62,90
3. Karolína Hájková 2009 / 102 / 56,20 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 60,0 65,0 67,5 67,5 60,65
4. Klára Kucharczyková 2007 / 73 / 55,10 Colbert club SSK Vítkovice 55,0 60,0 62,5 60,0 54,73
5. Kateřina Foltynová 2006 / 12 / 56,60 TJ SŠTaS Karviná 50,0 55,0 60,0 60,0 53,63
6. Karolina Navřelová 2007 / 41 / 55,10 SK Mates Gym Bolatice 47,5 52,5 55,0 55,0 50,17
7. Nikola Chládková 2007 / 60 / 56,90 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 47,5 50,0 55,0 50,0 44,52
do 63 kg                
1. Marie Vesperová 2005 / 86 / 61,20 Sportovní klub Zlobr 80,0 82,5 85,5 82,5 70,01
2. Monika Brandeiská 2005 / 32 / 61,20 B Strong Powerlifting Team 72,5 72,5 77,5 77,5 65,77
3. Dominika Volfová 2007 / 78 / 60,40 TJ TZ Prosport Rakovník 57,5 62,5 65,0 62,5 53,47
4. Sára Fajbišová 2006 / 42 / 62,50 Sportovní klub Zlobr 50,0 52,5 55,0 55,0 46,10
5. Štěpánka Vlckova 2007 / 37 / 61,40 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 47,5 50,0 52,5 50,0 42,35
6. Saša Chalačeva 2006 / 133 / 59,30 Powerlifting Jihlava 40,0 42,5 45,0 45,0 38,95
7. Eliška Macková 2007 / 14 / 62,20 TJ Sokol Rosice 40,0 45,0 50,0 45,0 37,82
8. Marta Pražáková 2006 / 36 / 62,00 Doplnejch powerlifting 40,0 42,5 45,0 42,5 35,79
do 69 kg                
1. Jana Rojková 2007 / 96 / 64,00 Sportovní klub Zlobr 77,5 85,5 88,5 88,5 73,21
2. Rozálie Křováčková 2006 / 71 / 63,60 PowerCorps 70,0 75,0 80,0 75,0 62,26
3. Barbora Galčanová 2005 / 108 / 67,90 Fontána fitness 57,5 60,0 62,5 60,0 48,19
4. Lea Tlachová 2006 / 131 / 64,40 SK Mates Gym Bolatice 47,5 52,5 55,0 52,5 43,29
5. Nelly Brožková 2008 / 30 / 68,10 TJ Start České Budějovice 47,5 50,0 55,0 50,0 40,11
6. Aneta Crkvová 2005 / 125 / 65,30 Sportovní klub Zlobr 40,0 42,5 45,0 42,5 34,79
do 76 kg                
1. Tereza Randáková 2005 / 85 / 73,70 Doplnejch powerlifting 55,0 62,5 65,0 62,5 48,53
2. Tereza Votavová 2006 / 56 / 72,40 Powerlifting Jihlava 55,0 60,0 62,5 55,0 42,99
3. Kateřina Beránková 2006 / 25 / 72,60 TJ Sokol Nymburk 42,5 45,0 47,5 45,0 35,14
do 84 kg                
1. Nikola Nábělková 2006 / 101 / 79,60 SK Olympia Zlín 70,0 75,0 78,0 75,0 56,77
2. Anna Rumánková 2005 / 80 / 77,10 SK Olympia Zlín 60,0 65,0 70,0 65,0 49,69
nad 84 kg                
1. Kateřina Pospíšilová 2007 / 89 / 86,00 SK Olympia Zlín 65,0 72,5 75,0 72,5 53,79
                 
Ženy masters I
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 52 kg                
1. Iryna Bezyk 1974 / 87 / 50,60 Powerlifting School 55,0 62,0 62,0 55,0 53,99
do 69 kg                
1. Edita Kanátová 1974 / 88 / 66,80 SK Olympia Zlín 55,0 60,0 62,5 62,5 50,59
2. Hana Ježková 1974 / 62 / 65,80 KST Příbram 55,0 57,5 60,0 57,5 46,89
do 76 kg                
1. Monika Feixová 1974 / 69 / 75,40 Sportovní klub LiftThink 52,5 55,0 57,5 55,0 42,36
                 
Ženy masters II
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 57 kg                
1. Petra Mlejnková 1967 / 75 / 55,00 Powerlifting Gladiators 67,5 70,0 72,5 72,5 66,22
                 
Ženy masters III
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 52 kg                
1. Václava Zodererová 1961 / 16 / 50,90 TJ Sokol Žižkov 45,0 47,5 48,5 48,5 47,34
                 
Ženy masters IV
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 63 kg                
1. Adina Hyková 1943 / 61 / 61,30 TJ TZ Prosport Rakovník 50,0 55,0 57,5 55,0 46,63
                 
Muži masters I
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 66 kg                
1. Zdeněk Stuchlík 1974 / 117 / 65,90 Colbert club SSK Vítkovice 95,0 100,0 110,0 100,0 56,77
do 74 kg                
1. Miloslav Hrubý 1982 / 1 / 71,19 Doplnejch powerlifting 130,0 140,0 140,0 130,0 70,78
do 93 kg                
1. Martin Létal 1982 / 48 / 90,95 TJ Sokol Lanžhot 150,0 157,5 160,0 160,0 76,75
2. David Pelán 1980 / 103 / 92,56 TJ Kralupy 150,0 155,0 160,0 155,0 73,71
do 105 kg                
1. Vladislav Havrlík 1980 / 112 / 103,67 KST Příbram 200,0 207,5 210,0 210,0 94,59
2. Lukáš Budiš 1979 / 98 / 102,78 Powerlifting Hodonín 170,0 180,0 190,0 190,0 85,93
3. Zdeněk Cipriján 1974 / 18 / 103,58 TJ Sokol Bílina 165,0 170,0 175,0 170,0 76,60
4. Kostas Cikalopulos 1975 / 29 / 95,54 Fontána fitness 150,0 157,5 162,5 157,5 73,75
5. Vladimír Barkóci 1977 / 114 / 100,19 TJ Sokol Lanžhot 150,0 157,5 160,0 157,5 72,09
6. Petr Hlavín 1974 / 50 / 100,70 Powerlifting School 152,5 155,0 157,5 157,5 71,92
7. Michal Černý 1980 / 65 / 98,34 SK Olympia Zlín 145,0 155,0 155,0 145,0 66,96
8. Václav Patočka 1977 / 72 / 96,77 TJ Sokol Rosice 127,5 132,5 137,5 137,5 63,99
do 120 kg                
1. Tomáš  Břinčil 1977 / 129 / 118,00 TJ Sokol Nymburk 150,0 165,0 180,0 180,0 76,49
2. David Lacina 1976 / 132 / 110,53 TJ Sokol Pohořelice 150,0 155,0 160,0 160,0 69,98
3. Radovan Polášek 1974 / 64 / 111,20 Spal strength gym 150,0 155,0 160,0 155,0 67,61
4. Martin Žatko 1980 / 35 / 117,88 Powerlifting Klatovy 125,0 130,0 - 125,0 53,14
nad 120 kg                
1. Radek Pochylý 1982 / 116 / 147,33 Powerlifting Hodonín 190,0 202,5 205,0 202,5 78,72
                 
Muži masters II
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 74 kg                
1. Miloslav Bouška 1967 / 4 / 71,52 Doplnejch powerlifting 95,0 107,5 112,5 112,5 61,10
do 83 kg                
1. Vladimír Medek 1964 / 120 / 80,97 Spartak Rokytnice nad Jizerou 130,0 135,0 140,0 140,0 71,22
2. Libor Novák 1966 / 83 / 82,54 TJ Svitavy 125,0 130,0 135,0 135,0 68,00
3. Ladislav Konopásek 1964 / 123 / 81,50 TJ TZ Prosport Rakovník 100,0 105,0 110,0 110,0 55,77
do 93 kg                
1. Martin Biháry 1973 / 199 / 90,51 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 165,0 175,0 180,0 175,0 84,15
2. Tomáš Tauer 1972 / 77 / 89,03 Fitness Staňkov 130,0 137,5 142,5 142,5 69,08
3. Vladimír Nebola 1970 / 70 / 88,44 TJ Spartak Letohrad 130,0 135,0 140,0 140,0 68,10
4. Luděk Vymětal 1970 / 22 / 83,80 Spal strength gym 125,0 132,5 140,0 132,5 66,23
5. Julius Čmerda 1973 / 26 / 91,98 SKST Litvínov 120,0 127,5 132,5 127,5 60,82
6. Miroslav Peške 1972 / 126 / 91,12 Colbert club SSK Vítkovice 110,0 120,0 130,0 120,0 57,51
- Roman Kubala 1971 / 28 / 92,06 Colbert club SSK Vítkovice 130,0 130,0 - - -
do 105 kg                
1. Karel Rada 1973 / 84 / 104,74 Fitness Staňkov 160,0 170,0 177,5 170,0 76,21
2. Radek Wasserbauer 1972 / 92 / 103,43 SK Olympia Zlín 152,5 152,5 160,0 152,5 68,76
3. Jiří Lacina 1969 / 7 / 98,56 Fitness Staňkov 130,0 135,0 140,0 135,0 62,27
4. Mojmír Turek 1965 / 74 / 100,95 Powerlifting Club Kolín 127,5 135,0 140,0 135,0 61,57
do 120 kg                
1. Miroslav Slovák 1970 / 136 / 107,83 TJ Sokol Nymburk 150,0 157,5 160,0 160,0 70,77
2. Jan Heto 1969 / 13 / 106,11 TJ Sokol Rosice 130,0 140,0 145,0 145,0 64,61
3. Martin Tvrz 1973 / 31 / 118,90 SKST Litvínov 137,5 140,0 142,5 142,5 60,36
4. Daniel Bachan 1971 / 5 / 106,05 Sportovní klub TER 120,0 135,0 140,0 140,0 62,40
5. Oskar Janiak 1965 / 91 / 112,78 TJ Sokol Vítkovice 125,0 130,0 135,0 130,0 56,35
nad 120 kg                
1. Lubomír Růžička 1967 / 81 / 145,30 Silový trojboj Holba Hanušovice 185,0 192,5 197,5 197,5 77,17
2. Jan Vítek 1971 / 106 / 153,88 Powerlifting School 165,0 177,5 182,5 177,5 67,92
                 
Muži masters III
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 66 kg                
1. Zdeněk Liberda 1963 / 54 / 65,38 Doplnejch powerlifting 72,5 75,0 77,5 77,5 44,19
do 74 kg                
1. Pavel Plesar 1960 / 79 / 72,26 Spartak Rokytnice nad Jizerou 85,0 92,5 95,0 95,0 51,31
2. František Michalczyk 1954 / 21 / 73,07 Colbert club SSK Vítkovice 82,5 87,5 95,0 95,0 51,01
do 83 kg                
1. Tomáš Ježek 1960 / 122 / 77,68 KST Příbram 130,0 130,0 130,0 130,0 67,58
2. Jaroslav Tomi 1958 / 82 / 82,23 TJ Sokol Vítkovice 115,0 115,0 117,5 117,5 59,30
3. Ladislav Thun 1956 / 109 / 80,73 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 107,5 112,5 117,5 112,5 57,32
4. Ferenc Koloman 1954 / 130 / 82,29 SK Olymp Fitness Nový Bor 95,0 100,0 - 100,0 50,45
do 93 kg                
1. Miroslav Paukert 1963 / 10 / 91,27 Powerlifting Klatovy 130,0 140,0 145,0 140,0 67,04
2. Michal Sekot 1961 / 99 / 87,33 Fitness Staňkov 120,0 127,5 140,0 127,5 62,41
3. Aleš Vrzák 1957 / 118 / 91,78 TJ Spartak Pelhřimov 100,0 107,5 112,5 107,5 51,33
do 105 kg                
1. Jiří Psota 1962 / 45 / 104,46 Sporting APIS Praha 150,0 157,5 160,5 160,5 72,04
2. Vladimír Turtev 1962 / 97 / 104,57 TJ Kralupy 135,0 145,0 150,0 145,0 65,05
3. Jan Pěnkava 1958 / 128 / 97,77 KST Příbram 120,0 125,0 127,5 127,5 59,04
do 120 kg                
1. Zoltán Kanát 1962 / 121 / 117,19 SK Olympia Zlín 152,5 160,0 166,5 166,5 70,97
nad 120 kg                
1. Milan Mrázek 1958 / 119 / 134,29 TJ Sokol Lanžhot 130,0 135,0 - 135,0 54,37
2. Emil Mojžíšek 1956 / 33 / 129,66 Colbert club SSK Vítkovice 105,0 110,0 115,0 115,0 46,97
                 
Muži masters IV
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 74 kg                
1. Jaroslav Zimola 1953 / 19 / 72,85 Silový trojboj Holba Hanušovice 108,0 112,5 - 108,0 58,08
do 83 kg                
1. Antonín Soušek 1946 / 49 / 81,62 SK Fitness Gym Olomouc 105,0 112,5 117,5 112,5 57,00
do 93 kg                
1. Josef Ptáček 1953 / 51 / 92,14 TJ Spartak Pelhřimov 117,5 125,0 131,0 125,0 59,58
2. Ivo Huser 1950 / 68 / 90,70 Fontána fitness 115,0 122,5 131,0 122,5 58,84
3. Milan Procházka 1951 / 59 / 90,82 TJ Sokol Nymburk 82,5 87,5 92,5 92,5 44,40
do 105 kg                
1. Jiří Krištofík 1951 / 93 / 100,82 Colbert club SSK Vítkovice 115,0 117,5 125,0 125,0 57,04
2. Alexander Kolář 1943 / 24 / 104,65 SK Olympia Zlín 85,0 90,0 100,0 90,0 40,36
3. František Hromas 1947 / 58 / 98,68 TJ Spartak Pelhřimov 85,0 85,0 - 85,0 39,19
do 120 kg                
1. Josef Duna 1950 / 34 / 108,85 TJ Sokol Vejprnice 130,0 140,0 140,0 130,0 57,26
2. Ivan Veselý 1949 / 115 / 116,99 TJ Kralupy 92,5 92,5 97,5 92,5 39,45
nad 120 kg                
1. Josef Vojtěch Vážný 1952 / 2 / 127,40 SK Olymp Fitness Nový Bor 140,0 150,0 152,5 152,5 62,74
                 
Junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 66 kg                
1. Maxmilián Vučkovski 2003 / 103 / 65,37 TJ SŠTaS Karviná 120,0 135,0 - 135,0 76,98
2. Tomáš Vorel 2000 / 86 / 63,54 B Strong Powerlifting Team 112,5 120,0 125,0 120,0 69,50
do 74 kg                
1. Jakub Matyáš 2001 / 34 / 73,11 B Strong Powerlifting Team 147,5 150,0 156,0 156,0 83,73
2. Jakub Novotný 2002 / 61 / 73,21 Doplnejch powerlifting 145,0 150,0 154,0 154,0 82,60
3. Tomáš Olič 2000 / 71 / 73,75 PowerCorps 140,0 147,5 153,5 147,5 78,80
4. Jakub Joska 2002 / 94 / 73,97 SK Totzi Klášterec nad Ohří 140,0 145,0 150,0 145,0 77,35
5. Dan Makoli 2001 / 112 / 71,63 SK Totzi Klášterec nad Ohří 135,0 135,0 140,0 135,0 73,26
6. Vojtěch Haker 2000 / 87 / 73,05 TJ Sokol Pohořelice 135,0 140,0 140,0 135,0 72,49
7. Jakub Linhart 2004 / 18 / 72,70 PowerCorps 117,5 120,0 130,0 130,0 69,99
8. Lukáš Krampota 2004 / 43 / 72,52 Colbert club SSK Vítkovice 97,5 102,5 107,5 107,5 57,95
9. Radim Rybníček 2001 / 17 / 70,31 TJ Sokol Rosice 102,5 105,0 110,0 105,0 57,55
do 83 kg                
1. Ondřej Kaucký 2002 / 5 / 82,88 B Strong Powerlifting Team 155,0 160,0 165,0 165,0 82,94
2. Tomáš Martynek 2000 / 64 / 83,00 TJ SŠTaS Karviná 150,0 157,5 162,5 162,5 81,62
3. Ondřej Zázvůrek 2003 / 35 / 80,72 Doplnejch powerlifting 145,0 150,0 152,5 150,0 76,43
4. Jaroslav Kubíček 2002 / 9 / 80,98 Silový trojboj Holba Hanušovice 135,0 142,5 150,0 150,0 76,30
5. Matyáš Gruszka 2004 / 102 / 82,22 TJ SŠTaS Karviná 130,0 140,0 150,0 150,0 75,71
6. Šimon Falta 2004 / 53 / 80,57 TJ Kralupy 132,5 140,0 145,0 145,0 73,96
7. Lukáš Wasserbauer 2001 / 111 / 82,56 SK Olympia Zlín 135,0 137,5 140,0 137,5 69,25
8. Patrik Slivka 2002 / 45 / 81,45 SK Mates Gym Bolatice 135,0 140,0 140,0 135,0 68,47
9. Ondřej Pavelek 2003 / 63 / 81,54 Fontána fitness 110,0 120,0 127,5 127,5 64,63
10. David Vrzal 2003 / 47 / 76,17 Powerlifting Jihlava 105,0 107,5 107,5 107,5 56,46
do 93 kg                
1. Daniel Lochman 2000 / 95 / 89,34 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 180,0 190,5 191,5 191,5 92,68
2. Jakub Dobiáš 2000 / 110 / 92,72 Sportovní klub Zlobr 182,5 187,5 191,0 191,0 90,75
3. Jiří Bilko 2000 / 118 / 87,49 TJ SŠTaS Karviná 155,0 165,0 170,0 170,0 83,14
4. Petr Mlčoch 2000 / 46 / 90,22 TJ Viktorie Bohumín 160,0 167,5 172,5 167,5 80,67
5. Ondřej Smetaník 2003 / 78 / 92,62 TJ Sokol Nymburk 145,0 155,0 160,0 160,0 76,06
6. Daniel Vespalec 2004 / 13 / 85,87 TJ Sokol Rosice 150,0 160,0 160,0 150,0 74,05
7. Josef Pešek 2003 / 21 / 92,67 TJ Start České Budějovice 150,0 155,0 160,0 150,0 71,29
8. Jan Achilles 2001 / 85 / 92,32 B Strong Powerlifting Team 135,0 140,0 145,0 140,0 66,66
9. Lukáš Reindl 2004 / 19 / 87,83 TJ TZ Prosport Rakovník 130,0 135,0 140,0 135,0 65,89
10. Jiří Stožický 2001 / 81 / 89,31 B Strong Powerlifting Team 130,0 135,0 137,5 135,0 65,34
11. Daniel Drahota 2001 / 62 / 91,86 Doplnejch powerlifting 127,5 135,0 140,0 135,0 64,44
12. Vojtěch Gratza 2002 / 3 / 88,48 SK Mates Gym Bolatice 117,5 125,0 130,0 130,0 63,22
13. David Zeman 2001 / 109 / 89,17 Powerlifting DK 120,0 125,0 132,5 125,0 60,55
do 105 kg                
1. Filip Juříček 2001 / 11 / 104,00 B Strong Powerlifting Team 180,0 190,0 193,0 193,0 86,80
2. Petr Milichovský 2001 / 39 / 103,20 Doplnejch powerlifting 180,0 190,0 193,5 190,0 85,76
3. Tadeusz Kurek 2003 / 58 / 102,20 Sportovní klub Zlobr 170,0 177,5 182,5 182,5 82,75
4. Tomáš Látal 2000 / 104 / 97,98 All Strength Gym 177,5 177,5 180,0 177,5 82,11
5. Matyáš Košek 2002 / 88 / 104,00 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 155,0 165,0 170,0 170,0 76,46
6. Filip Fedor 2003 / 65 / 102,90 Sportovní klub Zlobr 145,0 160,0 165,0 165,0 74,58
7. Adam Létal 2002 / 98 / 101,90 B Strong Powerlifting Team 147,5 155,0 162,5 162,5 73,79
8. Jiří Hamouz 2000 / 29 / 102,90 TJ TZ Prosport Rakovník 140,0 150,0 - 150,0 67,80
9. Jonáš Pavelek 2004 / 48 / 97,34 Colbert club SSK Vítkovice 140,0 147,5 152,5 147,5 68,45
10. Michal Kříž 2004 / 70 / 100,40 B Strong Powerlifting Team 135,0 140,0 145,0 145,0 66,30
11. Ladislav Černý 2004 / 121 / 100,50 All Strength Gym 135,0 142,5 147,5 142,5 65,13
12. Vojtěch Kij 2003 / 31 / 97,77 Colbert club SSK Vítkovice 135,0 142,5 142,5 135,0 62,51
13. Petr Bouška 2000 / 77 / 104,90 SK Diamond Tábor 127,5 135,0 135,0 135,0 60,48
14. Jaroslav Kysela 2003 / 72 / 102,70 Doplnejch powerlifting 117,5 125,0 127,5 125,0 56,55
15. Sebastian Černý 2004 / 117 / 94,70 TJ Kralupy 97,5 117,5 120,0 117,5 55,26
do 120 kg                
1. Tomáš Boček 2003 / 40 / 114,20 SK Diamond Tábor 155,0 165,0 170,0 165,0 71,13
2. Josef Sladký 2001 / 99 / 105,50 TJ Sokol Vejprnice 157,5 160,0 162,5 160,0 71,49
3. Štěpán Küschner 2001 / 14 / 114,50 Colbert club SSK Vítkovice 147,5 155,0 160,0 160,0 68,89
4. Tomáš Runštuk 2002 / 37 / 113,20 TJ Sokol Nymburk 145,0 155,0 160,0 155,0 67,08
5. Roman Diviš 2001 / 76 / 118,10 PowerCorps 145,0 155,0 157,5 155,0 65,84
6. Lukáš Trtil 2003 / 92 / 119,00 Sportovní klub LiftThink 150,0 155,0 160,0 150,0 63,51
nad 120 kg                
1. Artem Usov 2000 / 79 / 146,80 Doplnejch powerlifting 180,0 190,0 200,0 200,0 77,85
2. Šimon Král 2002 / 42 / 143,10 TJ Sokol Vejprnice 170,0 182,5 187,5 187,5 73,68
3. Pavel Daněk 2004 / 22 / 139,80 Sportovní klub Zlobr 127,5 135,0 140,0 135,0 53,52
                 
Mladší junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
do 66 kg                
1. Tomáš Mašek 2006 / 59 / 65,25 TJ Kralupy 117,5 126,5 131,0 126,5 72,20
2. Marek Kovář 2005 / 82 / 63,74 Fontána fitness 112,5 117,5 120,0 120,0 69,38
3. Jakub Daněk 2005 / 36 / 62,58 Fitness Staňkov 100,0 105,0 117,5 105,0 61,32
4. Filip Stein 2006 / 27 / 63,70 PWL Vision Nutrition 95,0 100,0 102,5 100,0 57,83
5. Matěj Neuman 2005 / 93 / 65,60 TJ TZ Prosport Rakovník 95,0 100,0 105,0 100,0 56,91
6. Jakub Dalajka 2008 / 28 / 63,42 ASK Blansko 85,0 90,0 95,0 95,0 55,08
7. Kryštof Kratochvíl 2007 / 119 / 65,84 TJ Svitavy 77,5 82,5 90,0 82,5 46,86
- Jakub Vrabel 2006 / 15 / 59,98 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 77,5 77,5 77,5 - -
do 74 kg                
1. Martin Řehák 2005 / 44 / 72,01 Sportovní klub Zlobr 145,0 153,0 155,5 153,0 82,79
2. Tomáš Vopršal 2005 / 55 / 73,82 TJ Svitavy 112,5 120,0 127,5 127,5 68,08
3. Radek Krupka 2005 / 12 / 71,93 TJ Sokol Nymburk 115,0 120,0 127,5 120,0 64,97
4. Milan Mráz 2006 / 32 / 72,87 TJ Start České Budějovice 105,0 107,5 112,5 112,5 60,49
5. Matěj Tumlíř 2006 / 50 / 72,09 TJ SŠTaS Karviná 110,0 117,5 120,0 110,0 59,49
6. Samuel Daniel Herejk 2005 / 4 / 71,33 PowerCorps 105,0 107,5 110,0 107,5 58,46
7. Daniel Dohnal 2005 / 68 / 67,84 SK Olympia Zlín 95,0 97,5 102,5 102,5 57,27
8. Miroslav Slovák 2005 / 120 / 69,00 TJ Sokol Nymburk 90,0 100,0 105,0 100,0 55,37
9. Jan Boudný 2007 / 56 / 72,40 TJ Sokol Rosice 90,0 100,0 107,5 100,0 53,95
10. Jan Ledwinka 2005 / 75 / 68,05 Doplnejch powerlifting 95,0 102,5 102,5 95,0 53,00
11. Václav Starý 2006 / 114 / 70,38 Sportovní klub Zlobr 85,0 90,0 95,0 95,0 52,04
12. Michal Prokop 2007 / 101 / 70,37 Doplnejch powerlifting 85,0 90,0 90,0 85,0 46,57
do 83 kg                
1. Jakub Mazal 2006 / 10 / 77,81 Doplnejch powerlifting 125,0 135,0 145,0 145,0 75,31
2. Adam Preis 2005 / 80 / 81,30 Sportovní klub LiftThink 145,0 150,0 152,5 145,0 73,61
3. Marek Mokroluský 2006 / 115 / 81,34 Doplnejch powerlifting 125,0 135,0 140,0 140,0 71,06
4. Filip Šafařík 2005 / 108 / 80,53 TJ Sokol Nymburk 120,0 130,0 137,5 137,5 70,15
5. Petr Kučera 2006 / 74 / 80,97 Sportovní klub Zlobr 122,5 127,5 135,0 127,5 64,86
6. Samuel King 2006 / 41 / 81,41 Colbert club SSK Vítkovice 120,0 127,5 132,5 127,5 64,68
7. Andrej Tümmler 2008 / 26 / 79,77 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 120,0 125,0 127,5 125,0 64,09
8. Václav Čáp 2006 / 60 / 80,69 Doplnejch powerlifting 115,0 125,0 135,0 125,0 63,71
9. Tomáš Šik 2005 / 30 / 80,55 PWL Vision Nutrition 112,5 120,0 125,0 120,0 61,21
10. David John 2006 / 90 / 82,49 Sportovní klub Zlobr 117,5 117,5 137,5 117,5 59,21
11. Lukáš Proisl 2005 / 106 / 82,49 Sportovní klub Zlobr 105,0 112,5 117,5 112,5 56,69
12. Richard Novotný 2006 / 122 / 80,85 TJ Svitavy 100,0 110,0 120,0 110,0 56,00
do 93 kg                
1. Daniel Skoček 2005 / 33 / 88,24 B Strong Powerlifting Team 137,5 142,5 150,0 150,0 73,04
2. Dominik Šnobl 2007 / 91 / 89,79 Doplnejch powerlifting 142,5 147,5 152,5 147,5 71,20
3. Vojtěch Němec 2005 / 2 / 90,03 Sportovní klub Zlobr 137,5 145,0 150,0 145,0 69,90
4. Daniel Chromek 2007 / 83 / 87,67 SK Olympia Zlín 125,0 132,5 142,5 132,5 64,73
5. Jan Juha 2006 / 116 / 89,48 TJ Sokol Vejprnice 122,5 130,0 135,0 130,0 62,86
6. Jakub Braun 2006 / 6 / 87,13 Powerlifting TJJM Chodov 110,0 120,0 127,5 120,0 58,81
7. František Vodička 2007 / 123 / 89,78 Powerlifting Jihlava 100,0 110,0 120,0 120,0 57,93
8. Jiří Suchánek 2005 / 57 / 90,78 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 115,0 120,0 125,0 120,0 57,61
9. Daniel Adámek 2005 / 38 / 89,16 TJ Svitavy 107,5 115,0 120,0 115,0 55,71
10. Filip Brožek 2006 / 52 / 91,68 TJ Start České Budějovice 112,5 115,0 120,0 115,0 54,95
11. Jan Pilař 2006 / 107 / 86,37 Sportovní klub Zlobr 110,0 122,5 125,0 110,0 54,14
12. Tomáš Uhlíř 2005 / 25 / 86,70 PWL Vision Nutrition 107,5 112,5 115,0 107,5 52,81
13. Martin Krejčíř 2006 / 66 / 89,78 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 105,0 112,5 112,5 105,0 50,69
- David Wasserbauer 2005 / 97 / 89,00 SK Olympia Zlín 120,0 127,5 - - -
do 105 kg                
1. Matěj Kukuča 2006 / 113 / 102,50 SK Olympia Zlín 162,5 167,5 175,5 175,5 79,47
2. Tomáš Janák 2005 / 16 / 96,23 Spal strength gym 165,0 170,0 176,0 170,0 79,33
3. Jan Jakub Juráň 2005 / 7 / 101,20 B Strong Powerlifting Team 135,0 142,5 147,5 147,5 67,19
4. Martin Peřina 2005 / 49 / 102,00 SK Diamond Tábor 132,5 137,5 140,0 140,0 63,54
5. Adam Hocký 2005 / 51 / 102,20 TJ Sokol Vejprnice 127,5 135,0 140,0 140,0 63,48
6. Dominik David 2006 / 84 / 103,80 Spal strength gym 110,0 120,0 130,0 130,0 58,52
7. Jan Benda 2005 / 8 / 93,81 TJ Kralupy 115,0 120,0 130,0 120,0 56,69
do 120 kg                
1. Viktor Čajka 2006 / 23 / 111,40 Powerlifting Hodonín 130,0 135,0 140,0 140,0 61,02
2. Maximilian John McGarrity 2006 / 105 / 111,90 Sportovní klub TER 115,0 122,5 130,0 122,5 53,29
nad 120 kg                
1. Pavel Benda 2006 / 73 / 120,70 B Strong Powerlifting Team 190,0 200,0 207,5 207,5 87,32
2. Vít Novák 2007 / 100 / 145,60 SK Olympia Zlín 120,0 135,0 142,5 142,5 55,64
                 
Handicapované ženy
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
zrakově                
1. Lucie Hovorková 1994 / 1 / 93,32 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 45,0 50,0 55,0 55,0 40,14
                 
Handicapovaní muži
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl 1. 2. 3. max. body
tělesně                
1. Lukáš Šimánek 1986 / 7 / 107,20 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 160,0 165,0 167,5 167,5 74,29
2. Mykola Tsvihun 1979 / 12 / 63,99 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 120,0 125,0 127,5 125,0 72,11
3. Roman Janků 2001 / 11 / 82,76 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 90,0 92,5 95,0 92,5 46,53
kombinovaně                
1. Adam Šohájek 1987 / 2 / 97,20 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 95,0 100,0 105,0 105,0 48,76
2. Štěpán Chonka 2000 / 8 / 111,00 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 95,0 105,0 107,5 107,5 46,93
3. Zdeněk Pletzer 1986 / 5 / 110,49 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 65,0 70,0 72,5 72,5 31,72
4. Kryštof Korbicka 2002 / 13 / 92,89 Kult. a bikiny fitness Lanškroun 50,0 50,0 55,0 50,0 23,74
zrakově                
1. Martin Biháry 1973 / 6 / 91,00 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 165,0 170,0 180,0 170,0 81,52
2. Michal Rokůsek 1983 / 4 / 108,12 1. Centrum zdravot. postiž. JČ 125,0 130,0 130,0 125,0 55,22
3. Martin Fejfar 1993 / 3 / 105,68 TJ Zora Praha 90,0 97,5 100,0 100,0 44,64




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 54 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:21) • Okej, po vypocuti rozhovoru berem spat moj debilny komentar
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:00) • Vzdy som chcel mat postavu ako on. Stacilo len pockat :D
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
zborka2 (14:25) • Tomáš je sympaták . Přeju mu ať drží zdraví a ´úspěšný návrat .
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie