Reklama:
LIMITOVANÁ EDICE v akci 1+1:
Perníčkový 100 % Whey Protein

Heroes Gate 28: Zkušení "pardálové" předají žezlo mladým bojovníkům v kleci!

2.199 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Tisková zpráva] Pořadatel Heroes Gate s radostí oznamuje datum a místo konání události, která potěší nejednoho sportovního fanouška. Heroes Gate 28 se bude konat dne 2. prosince 2023 v UNYP aréně v Praze.


Heroes Gate
Heroes Gate je uznávaným pořadatelem bojových sportů v České republice s dlouholetou tradicí. Pořádá galavečery s účastí nejlepších bojovníků z celého světa a zajišťuje nezapomenutelné zážitky pro fanoušky.

Galavečer Heroes Gate 28 bude hostit zkušené "pardály" české bojové scény, včetně takových jmen jako Ladislav Kutil, Luboš Vrňata a Tomáš Hron. Tito legendární bojovníci předají pomyslné žezlo mladým talentovaným zápasníkům, mezi nimiž jsou Kelvin Soquessa, Pavel Touš ml., Patrik Kutil, Lukáš Hudler, Vojtěch Khol a Štěpán Venda. Nebudou chybět ani jména jako Michal Zátorský a Václav Žemla. Těšit se tak můžeme na kvalitní zápasy plné adrenalinu a emocí. "Chtěl jsem se potkat na jednom galavečeru se svými syny a to si teď splním. Dám si poslední fight své kariéry a předám žezlo mladé generaci," říká zápasník a pořadatel Ladislav Kutil.

"Heroes Gate poprvé v kleci, to je ta největší novinka. Celý galavečer bude přenášet O2 TV Sport. Čeká nás minimálně 11 soubojů podle pravidel MMA, boxu a K1," říká jeden z pořadatelů Pavel Touš.

Kompletní fight card bude již brzy k dispozici na sociálních sítích Heroes Gate (Facebook a Instagram). Vstupenky na tuto výjimečnou událost jsou již k dispozici na síti ticketstream.cz.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
Mikuc (12:15) • Přistupuje k tomu pozitivně, tak to má přeci být!:) Budeme se těšit na další sezónu a s...
magazínTréninkový videolog: Pavel Beran (07/...
torturer (23:47) • “Sezóna asi nedopadla podle tvých představ…” “Jaktože ne?” Tak to jsem vyprsk pívo *2...
magazínKateřina Ottová a Daniel Božek - trén...
Marczus (15:29) • Ježíšmarjá, proč jim zisk profi karty trvá tak dlouho? Nechápu...
magazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie