Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Mistrovství ČR v silovém trojboji 2023 - výsledky

4.028 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

O víkendu 16. - 17. září se v benešovském S-centru uskutečnilo Mistrovství České republiky v silovém trojboji, na kterém se v rámci dvoudenních závodů v podpůrných dresech (tzv. equip) představily všechny věkové kategorie. U činky se tedy vystřídali mladší junioři (dříve dorost), junioři, muži a ženy i závodníci spadající věkem do kategorií masters. Jestli daný powerlifter závodil v sobotu, nebo v neděli, záleželo na jeho tělesné váze. Zatímco sobota byla vyhrazena lehčím kategoriím do 59 kg, 66 kg, 74 kg a 83 kg a současně tedy také všem přihlášeným ženám, v neděli přišly na řadu mužské kategorie do 93 kg, 105 kg, 120 kg a nad 120 kg.

Níže Vám přinášíme kompletní výsledky dvoudenního mistrovství, na kterém se napříč kategoriemi představilo celkem 107 závodníků, a pod nimi prostřednictvím YouTube kanálu Českého svazu silového trojboje také videozáznamy z obou soutěžních dnů.


Mistrovství ČR v silovém trojboji 2023 - výsledky

Juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 57 kg                
1. Sofie Finková 2000 / 37 / 55,09 Sportovní klub Zlobr 92,5 97,5 115,0 305,0 59,75
do 63 kg                
1. Adriana Holubová 2001 / 39 / 62,56 Sportovní klub Zlobr 155,0 115,5 155,0 425,5 77,12
2. Michaela Pustková 2004 / 15 / 60,05 Sportovní klub Zlobr 130,0 55,0 117,5 302,5 56,16
do 76 kg                
1. Bára Malinská 2003 / 46 / 74,72 TJ Svitavy 117,5 52,5 125,0 295,0 48,78
                 
Junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 93 kg                
1. Matěj Jurka 2001 / 42 / 92,20 TJ Svitavy 285,0 190,0 275,0 750,0 81,70
do 105 kg                
1. David Pimek 2000 / 41 / 103,9 SK Olympia Zlín 257,5 177,5 235,0 670,0 68,81
2. Jakub Dobiáš 2000 / 58 / 94,30 Sportovní klub Zlobr 215,0 205,0 235,0 655,0 70,53
3. Vojtěch Kij 2003 / 61 / 98,10 TJ Sokol Vítkovice 265,0 207,5 180,0 652,5 68,87
do 120 kg                
1. Dalibor Mohelník 2003 / 57 / 119,00 PWL Vision Nutrition 305,0 135,0 300,0 740,0 71,75
nad 120 kg                
1. Šimon Král 2002 / 19 / 140,30 TJ Sokol Vejprnice 337,5 205,0 307,5 850,0 77,85
2. Pavel Daněk 2004 / 55 / 134,10 Sportovní klub Zlobr 227,5 117,5 222,5 567,5 52,72
                 
Mladší juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 57 kg                
1. Tereza Šítalová 2006 / 40 / 56,50 Sportovní klub Zlobr 110,0 62,5 150,0 322,5 62,16
2. Karolína Hájková 2009 / 14 / 55,89 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 117,5 62,5 112,5 292,5 56,77
3. Gabriela Veselá 2005 / 21 / 56,92 TJ Svitavy 102,5 55,0 112,5 270,0 51,80
do 63 kg                
1. Aneta Svobodová 2006 / 36 / 61,86 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 127,5 60,0 142,5 330,0 60,20
do 69 kg                
1. Kristýna Petrášová 2006 / 67 / 67,41 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 105,0 50,0 120,0 275,0 47,85
2. Tereza Jiráňová 2007 / 31 / 63,15 Evolution Gym, z.s. 105,0 55,0 110,0 270,0 48,68
                 
Mladší junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 66 kg                
1. Jan Vonásek 2006 / 13 / 65,30 TJ Sokol Vejprnice 140,0 117,5 162,5 420,0 56,69
2. Kryštof Kratochvíl 2007 / 62 / 65,80 TJ Svitavy 125,0 82,5 160,0 367,5 49,33
do 74 kg                
1. Martin Řehák 2005 / 7 / 72,20 Sportovní klub Zlobr 210,0 165,0 182,5 557,5 70,21
2. Vopršal Tomáš 2005 / 11 / 73,10 TJ Svitavy 182,5 117,5 200,0 500,0 62,46
3. Bletterbauer Ondřej 2005 / 23 / 70,10 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 170,0 110,0 185,0 465,0 59,73
4. Adam Bartoš 2006 / 32 / 71,10 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 165,0 77,5 192,5 435,0 55,35
- Samuel King 2006 / 51 / 73,80 TJ Sokol Vítkovice - 140,0 242,5 - -
do 83 kg                
1. Václav Bartůněk 2006 / 60 / 81,40 Sportovní klub Zlobr 257,5 152,5 235,0 645,0 75,34
2. Richard Novotný 2006 / 47 / 78,60 TJ Svitavy 220,0 120,0 210,0 550,0 65,62
3. Petr Svárovský 2006 / 18 / 80,60 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 202,5 110,0 215,0 527,5 61,98
4. Bohuslav Zákoucký 2005 / 52 / 81,60 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 180,0 117,5 210,0 507,5 59,19
                 
Muži
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 66 kg                
1. Jan Vonásek 2006 / 13 / 65,30 TJ Sokol Vejprnice 140,0 117,5 162,5 420,0 56,69
- Kryštof Kratochvíl 2007 / 62 / 65,80 TJ Svitavy 125,0 82,5 160,0 367,5 49,33
do 74 kg                
1. Josef Pilský 1997 / 30 / 73,40 Powerlifting School 245,0 190,5 240,0 675,5 84,16
2. Roman Kocúr 1996 / 26 / 73,60 TJ Sokol Vítkovice 220,0 167,5 215,0 602,5 74,93
3. Dušan Švarcbach 1975 / 2 / 70,30 SK Totzi Klášterec nad Ohří 220,0 110,0 240,0 570,0 73,08
4. Martin Řehák 2005 / 7 / 72,20 Sportovní klub Zlobr 210,0 165,0 182,5 557,5 70,21
5. Vopršal Tomáš 2005 / 11 / 73,10 TJ Svitavy 182,5 117,5 200,0 500,0 62,46
6. Bletterbauer Ondřej 2005 / 23 / 70,10 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 170,0 110,0 185,0 465,0 59,73
- Adam Bartoš 2006 / 32 / 71,10 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 165,0 77,5 192,5 435,0 55,35
-. Pavel Plesar 1960 / 16 / 73,20 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 125,0 95,0 150,0 370,0 46,18
- Samuel King 2006 / 51 / 73,80 TJ Sokol Vítkovice - 140,0 242,5 - -
do 83 kg                
1. Robert Rajzl 1994 / 24 / 82,40 SK Olympia Zlín 275,0 205,0 250,0 730,0 84,66
2. Milan Zeman 1995 / 38 / 81,80 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 260,0 190,0 245,0 695,0 80,95
3. Václav Bartůněk 2006 / 60 / 81,40 Sportovní klub Zlobr 257,5 152,5 235,0 645,0 75,34
4. Martin Turek 1972 / 44 / 81,60 TJ Viktorie Bohumín 215,0 177,5 192,5 585,0 68,23
5. Ivo Brázda 1971 / 65 / 83,00 TJ Sokol Rosice 220,0 117,5 225,0 562,5 64,96
6. Michal Sicha 1980 / 50 / 82,80 TJ Sokol Vranovice 200,0 170,0 187,5 557,5 64,47
7. Richard Novotný 2006 / 47 / 78,60 TJ Svitavy 220,0 120,0 210,0 550,0 65,62
8. Petr Svárovský 2006 / 18 / 80,60 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 202,5 110,0 215,0 527,5 61,98
9. Luboš Rada 1979 / 20 / 81,10 Fitness Staňkov 200,0 120,0 200,0 520,0 60,87
10. Bohuslav Zákoucký 2005 / 52 / 81,60 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 180,0 117,5 210,0 507,5 59,19
do 93 kg                
1. Václav Patočka 1977 / 69 / 92,60 TJ Sokol Rosice 290,0 205,0 270,0 765,0 83,15
2. Matěj Jurka 2001 / 42 / 92,20 TJ Svitavy 285,0 190,0 275,0 750,0 81,70
3. Miroslav Peške 1972 / 49 / 90,90 TJ Sokol Vítkovice 220,0 150,0 200,0 570,0 62,56
4. Michal Sekot 1961 / 12 / 89,50 Fitness Staňkov 200,0 157,5 200,0 557,5 61,70
- Aleš Vrzák 1957 / 34 / 92,30 TJ Spartak Pelhřimov 172,5 120,0 207,5 500,0 54,44
- Josef Ptáček 1953 / 43 / 91,80 TJ Spartak Pelhřimov 152,5 130,0 162,5 445,0 48,59
do 105 kg                
1. Tomáš Novák 1990 / 63 / 102,80 TJ Spartak Pelhřimov 310,0 227,5 290,0 827,5 85,41
2. Václav Marada 1997 / 29 / 102,10 Sportovní klub Zlobr 275,0 200,0 275,0 750,0 77,66
3. Roman Říha 1993 / 10 / 103,30 PWL Vision Nutrition 280,0 190,0 260,0 730,0 75,18
4. David Pimek 2000 / 41 / 103,90 SK Olympia Zlín 257,5 177,5 235,0 670,0 68,81
5. Jan Heto 1969 / 64 / 104,00 TJ Sokol Rosice 255,0 175,0 232,5 662,5 68,01
6. Jakub Dobiáš 2000 / 58 / 94,30 Sportovní klub Zlobr 215,0 205,0 235,0 655,0 70,53
7. Vojtěch Kij 2003 / 61 / 98,10 TJ Sokol Vítkovice 265,0 207,5 180,0 652,5 68,87
8. Tomáš Burda 1989 / 3 / 104,30 TJ Viktorie Bohumín 225,0 185,0 230,0 640,0 65,62
9. David Pelán 1980 / 56 / 96,80 TJ Kralupy 200,0 182,5 237,5 620,0 65,88
10. František Stříska 1971 / 70 / 101,40 TJ Sokol Nymburk 200,0 160,0 200,0 560,0 58,17
do 120 kg                
1. Milan Selinger 1984 / 17 / 120,00 Powerlifting Jihlava 312,5 280,0 270,0 862,5 83,36
2. Patrik Přibyl 1993 / 22 / 117,70 Powerlifting Jihlava 315,0 190,0 270,0 775,0 75,47
3. Dalibor Mohelník 2003 / 57 / 119,00 PWL Vision Nutrition 305,0 135,0 300,0 740,0 71,75
4. Roman Štěpánek 1998 / 1 / 118,60 TJ Svitavy 300,0 165,0 260,0 725,0 70,39
5. Jan Pavelčák 1989 / 4 / 119,10 TJ Sokol Vítkovice 270,0 160,0 285,0 715,0 69,30
6. Ivo Jurman 1969 / 71 / 119,10 TJ Sokol Rosice 175,0 175,0 210,0 560,0 54,28
nad 120 kg                
1. Šimon Král 2002 / 19 / 140,30 TJ Sokol Vejprnice 337,5 205,0 307,5 850,0 77,85
2. Martin Žatko 1980 / 27 / 121,60 Powerlifting Klatovy 220,0 127,5 242,5 590,0 56,73
3. Pavel Daněk 2004 / 55 / 134,10 Sportovní klub Zlobr 227,5 117,5 222,5 567,5 52,72
- Jiří Chlápek 1957 / 45 / 121,40 TJ Spartak Chodov 170,0 110,0 200,0 480,0 46,19
                 
Muži masters I
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 74 kg                
1. Dušan Švarcbach 1975 / 2 / 70,30 SK Totzi Klášterec nad Ohří 220,0 110,0 240,0 570,0 73,08
do 83 kg                
1. Michal Sicha 1980 / 50 / 82,80 TJ Sokol Vranovice 200,0 170,0 187,5 557,5 64,47
2. Luboš Rada 1979 / 20 / 81,10 Fitness Staňkov 200,0 120,0 200,0 520,0 60,87
do 93 kg                
1. Václav Patočka 1977 / 69 / 92,60 TJ Sokol Rosice 290,0 205,0 270,0 765,0 83,15
nad 120 kg                
1. Martin Žatko 1980 / 27 / 121,60 Powerlifting Klatovy 220,0 127,5 242,5 590,0 56,73
                 
Muži masters II
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 83 kg                
1. Martin Turek 1972 / 44 / 81,60 TJ Viktorie Bohumín 215,0 177,5 192,5 585,0 68,23
2. Ivo Brázda 1971 / 65 / 83,00 TJ Sokol Rosice 220,0 117,5 225,0 562,5 64,96
do 93 kg                
1. Miroslav Peške 1972 / 49 / 90,90 TJ Sokol Vítkovice 220,0 150,0 200,0 570,0 62,56
do 105 kg                
1. Jan Heto 1969 / 64 / 104,00 TJ Sokol Rosice 255,0 175,0 232,5 662,5 68,01
2. František Stříska 1971 / 70 / 101,40 TJ Sokol Nymburk 200,0 160,0 200,0 560,0 58,17
do 120 kg                
1. Ivo Jurman 1969 / 71 / 119,10 TJ Sokol Rosice 175,0 175,0 210,0 560,0 54,28
                 
Muži masters III
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 74 kg                
1. Pavel Plesar 1960 / 16 / 73,20 Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s. 125,0 95,0 150,0 370,0 46,18
do 93 kg                
1. Michal Sekot 1961 / 12 / 89,50 Fitness Staňkov 200,0 157,5 200,0 557,5 61,70
2. Aleš Vrzák 1957 / 34 / 92,30 TJ Spartak Pelhřimov 172,5 120,0 207,5 500,0 54,44
nad 120 kg                
1. Jiří Chlápek 1957 / 45 / 121,40 TJ Spartak Chodov 170,0 110,0 200,0 480,0 46,19
                 
Muži masters IV
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 93 kg                
1. Josef Ptáček 1953 / 43 / 91,80 TJ Spartak Pelhřimov 152,5 130,0 162,5 445,0 48,59
                 
Ženy
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 57 kg                
1. Blanka Bartoňková 1995 / 54 / 56,09 TJ Sokol Rosice 190,0 112,5 180,0 482,5 93,44
2. Petra Mlejnková 1967 / 53 / 54,13 Powerlifting Gladiators 140,0 85,0 152,5 377,5 74,82
3. Tereza Šítalová 2006 / 40 / 56,50 Sportovní klub Zlobr 110,0 62,5 150,0 322,5 62,16
4. Sofie Finková 2000 / 37 / 55,09 Sportovní klub Zlobr 92,5 97,5 115,0 305,0 59,75
5. Karolína Hájková 2009 / 14 / 55,89 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 117,5 62,5 112,5 292,5 56,77
6. Gabriela Veselá 2005 / 21 / 56,92 TJ Svitavy 102,5 55,0 112,5 270,0 51,80
do 63 kg                
1. Adriana Holubová 2001 / 39 / 62,56 Sportovní klub Zlobr 155,0 115,5 155,0 425,5 77,12
2. Aneta Svobodová 2006 / 36 / 61,86 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 127,5 60,0 142,5 330,0 60,20
3. Michaela Pustková 2004 / 15 / 60,05 Sportovní klub Zlobr 130,0 55,0 117,5 302,5 56,16
do 69 kg                
1. Aneta Střísková 1999 / 59 / 68,91 TJ Sokol Nymburk 130,0 60,0 137,5 327,5 56,33
2. Kristýna Petrášová 2006 / 67 / 67,41 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 105,0 50,0 120,0 275,0 47,85
3. Tereza Jiráňová 2007 / 31 / 63,15 Evolution Gym, z.s. 105,0 55,0 110,0 270,0 48,68
do 76 kg                
1. Věra Fišerová 1973 / 48 / 71,05 Powerlifting Gladiators 120,0 65,0 145,0 330,0 55,90
2. Bára Malinská 2003 / 46 / 74,72 TJ Svitavy 117,5 52,5 125,0 295,0 48,78
                 
Ženy masters II
kat. a um. jméno nar. / č. / hm. oddíl dřep tlak tah total body
do 57 kg                
1. Petra Mlejnková 1967 / 53 / 54,13 Powerlifting Gladiators 140,0 85,0 152,5 377,5 74,82
do 76 kg                
1. Věra Fišerová 1973 / 48 / 71,05 Powerlifting Gladiators 120,0 65,0 145,0 330,0 55,90


Mistrovství ČR v silovém trojboji 2023 - videozáznam sobotní části
(kategorie do 83 kg a méně)


Mistrovství ČR v silovém trojboji 2023 - videozáznam nedělní části
(kategorie do 93 kg a více)




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:21) • Okej, po vypocuti rozhovoru berem spat moj debilny komentar
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:00) • Vzdy som chcel mat postavu ako on. Stacilo len pockat :D
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
zborka2 (14:25) • Tomáš je sympaták . Přeju mu ať drží zdraví a ´úspěšný návrat .
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie