Reklama:
100 % Whey Protein - akce 2250 g + 400 g
Vybírejte z 12 příchutí! Více zde.

Mistrovství západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji juniorů a ml. juniorů 2023 - výsledky

1.801 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 11. března proběhl v Lidovém domě ve Staňkově 7. ročník Mistrovství západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji juniorů a mladších juniorů. Pod názvem mladší junioři se skrývá kategorie dříve označovaná jako dorost, do které spadají závodníci ve věku 14 - 18 let. Organizaci soutěže měl na starosti domácí oddíl Fitness Staňkov.

Mezi mladšími juniory se v absolutním pořadí na první příčce umístili Kateřina Bláhová (355,5 kg) z TJ Sokol Vejprnice a Martin Peřina (602,5 kg) z SK Diamond Tábor. V juniorech (19 - 23 let) dosáhli po přepočtu svých výkonů v silovém trojboji na body na první místo Kristýna Bedleková (315 kg) ze Sportovního klubu LiftThink a Karel Rada (670 kg) z Fitness Staňkov. V pořadí oddílů bral první místo TJ Sokol Vejprnice.

Níže přinášíme kompletní výsledky západočeského šampionátu.


Mistrovství západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji
juniorů a mladších juniorů 2023 - výsledky

Juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hmot. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 57 kg                
1. Kristýna Bedleková 2000 / 13 / 54,7 Sportovní klub LiftThink 115,0 60,0 140,0 315,0 76,28
2. Kateřina Jeníková 2002 / 48 / 55,3 Iron Warriors 80,0 47,5 112,5 240,0 57,62
3. Kristýna Mládková 2000 / 45 / 56,2 PowerHouse Collective 70,0 35,0 90,0 195,0 46,23
do 63 kg                
1. Barbora Martínková 2001 / 53 / 62,4 PowerHouse Collective 105,0 52,5 127,5 285,0 62,74
- Lucie Charvátová 2001 / 28 / 62,1 Powerlifting School - - - - -
do 69 kg                
1. Dominika Pokorná 2001 / 74 / 68,5 Sportovní klub LiftThink 125,0 70,0 160,0 355,0 73,85
2. Linda Kutilová 2004 / 60 / 68,3 Sportovní klub LiftThink 112,5 60,0 130,0 302,5 63,03
3. Anna Komárková 2003 / 73 / 63,1 Sportovní klub Zlobr 105,0 62,5 115,0 282,5 61,74
4. Markéta Holečková 2001 / 54 / 68,7 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 85,0 50,0 122,5 257,5 53,48
5. Barbara Zounarová 2000 / 55 / 65,3 Sportovní klub LiftThink 100,0 55,0 100,0 255,0 54,55
6. Michaela Pekárková 2000 / 44 / 67,6 Sportovní klub LiftThink 92,5 47,5 115,0 255,0 53,45
do 76 kg                
1. Michaela Kanátová 2002 / 14 / 75,0 SK Olympia Zlín 147,5 72,5 155,0 375,0 74,40
2. Karin Asmanová 2001 / 30 / 74,7 Iron Warriors 112,5 50,0 115,0 277,5 55,16
nad 84 kg                
1. Alice Helebrandtová 2001 / 56 / 107,9 PowerHouse Collective 140,0 70,0 142,5 352,5 61,70
2. Kseniya Bobryshava 2000 / 15 / 96,8 TJ Svitavy 120,0 57,5 125,0 302,5 54,44
                 
Mladší juniorky
kat. a um. jméno nar. / č. / hmot. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 57 kg                
1. Karolína Hájková 2009 / 49 / 55,8 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 95,0 57,5 102,5 255,0 60,79
2. Klára Steinová 2006 / 40 / 55,5 Sportovní klub LiftThink 85,0 52,5 90,0 227,5 54,46
do 63 kg                
1. Aneta Hochsteigerová 2005 / 5 / 62,2 Sportovní klub LiftThink 125,5 70,0 125,0 320,5 70,71
2. Rozálie Křováčková 2006 / 24 / 61,1 PowerHouse Collective 102,5 62,5 125,0 290,0 64,74
3. Nella Brožková 2008 / 11 / 62,8 TJ Start České Budějovice 85,0 40,0 100,0 225,0 49,33
do 69 kg                
1. Štěpánka Radová 2006 / 58 / 67,8 Fitness Staňkov 120,0 62,5 137,5 320,0 66,96
do 76 kg                
1. Kateřina Bláhová 2005 / 66 / 73,9 TJ Sokol Vejprnice 130,0 62,5 163,0 355,5 71,04
2. Natálie Neužilová 2005 / 1 / 75,3 Iron Warriors 130,0 60,0 165,0 355,0 70,30
do 84 kg                
1. Karolína Chytrá 2007 / 7 / 78,6 Sportovní klub TER 80,0 35,0 97,5 212,5 41,26
                 
Junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hmot. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 66 kg                
1. Filip Prokeš 2002 / 32 / 65,4 Iron Warriors 192,5 107,5 220,0 520,0 81,45
do 74 kg                
1. Filip Čáp 2001 / 51 / 73,5 B Strong Powerlifting Team 195,0 127,5 235,0 557,5 82,14
2. Jan Kašpar 2000 / 31 / 74,0 TJ Sokol Nymburk 182,5 110,0 190,0 482,5 70,84
3. Jakub Kralovec 2003 / 20 / 72,4 Fitness Staňkov 180,0 100,0 200,0 480,0 71,27
4. Pavel Šoral 2003 / 4 / 71,6 B Strong Powerlifting Team 170,0 92,5 215,0 477,5 71,32
do 83 kg                
1. Karel Rada 2001 / 41 / 82,8 Fitness Staňkov 245,0 145,0 280,0 670,0 92,86
2. Miroslav Fiala 2002 / 22 / 80,9 PowerHouse Collective 217,5 152,5 240,0 610,0 85,54
3. Tomáš Vrba 2000 / 34 / 74,2 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 202,5 132,5 230,0 565,0 82,83
4. Pavel Matuna 2000 / 47 / 80,5 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 202,5 122,5 230,0 555,0 78,03
5. Dominik Morava 2002 / 42 / 79,4 PowerHouse Collective 195,0 125,0 232,5 552,5 78,22
6. Jakub Ritter 2004 / 65 / 79,8 PowerHouse Collective 215,0 115,0 222,5 552,5 78,02
7. Daniel Janota 2000 / 36 / 82,0 PowerHouse Collective 192,5 120,0 225,0 537,5 74,86
8. Jan Bělohoubek 2002 / 71 / 82,9 TJ Sokol Nymburk 190,0 107,5 235,0 532,5 73,76
9. Petr Havlík 2004 / 8 / 78,5 Powerlifting School 185,0 115,0 230,0 530,0 75,48
10. Jan Korčmaroš 2002 / 43 / 79,9 TJ Sokol Vejprnice 180,0 105,0 202,5 487,5 68,80
11. Štěpán Moc 2002 / 69 / 81,1 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 162,5 130,0 195,0 487,5 68,28
12. František Marčan 2004 / 27 / 81,9 Powerlifting School 150,0 107,5 205,0 462,5 64,46
13. Adam Líbal 2002 / 50 / 76,1 PowerHouse Collective 145,0 97,5 200,0 442,5 64,03
do 93 kg                
1. Jiří Braun 2000 / 12 / 91,1 Powerlifting TJJM Chodov 222,5 160,0 257,5 640,0 84,58
2. Karel Petráš 2001 / 59 / 92,9 Fitness Staňkov 227,5 127,5 275,0 630,0 82,46
3. Tomáš Bacina 2004 / 33 / 87,8 Iron Warriors 202,5 117,5 240,0 560,0 75,37
4. Tomáš Janda 2001 / 76 / 92,9 Fitness Staňkov 175,0 112,5 207,5 495,0 64,79
do 105 kg                
1. Josef Sladký 2001 / 72 / 103,7 TJ Sokol Vejprnice 227,5 155,0 280,0 662,5 82,27
2. Tomáš Runštuk 2002 / 3 / 104,0 TJ Sokol Nymburk 210,0 152,5 250,0 612,5 75,96
3. Matthias Scott Eška 2000 / 67 / 103,8 PowerHouse Collective 235,0 115,0 247,5 597,5 74,17
4. Dominik Kozák 2001 / 21 / 96,4 Sportovní klub LiftThink 200,0 135,0 215,0 550,0 70,71
5. Vojtěch Damian 2001 / 63 / 98,9 Powerlifting TJJM Chodov 200,0 135,0 215,0 550,0 69,85
6. Štěpán Táborský 2000 / 26 / 98,2 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 167,5 125,0 230,0 522,5 66,58
7. Ladislav Regál 2002 / 2 / 96,7 Fitness Staňkov 180,0 115,0 225,0 520,0 66,75
8. Tomáš Zíma 2001 / 77 / 98,9 PowerHouse Collective 180,0 115,0 215,0 510,0 64,77
do 120 kg                
1. Tomáš Boček 2003 / 70 / 113,8 SK Diamond Tábor 240,0 140,0 260,0 640,0 76,16
2. Huy Hoang Nguyen 2004 / 10 / 106,2 Powerlifting School 185,0 100,0 185,0 470,0 57,72
nad 120 kg                
1. Šimon Král 2002 / 52 / 130,8 TJ Sokol Vejprnice 280,0 157,5 287,5 725,0 81,24
                 
Mladší junioři
kat. a um. jméno nar. / č. / hmot. oddíl dřep tlak tah trojboj body
do 53 kg                
1. Matouš Jonáš 2007 / 6 / 48,9 Powerlifting School 70,0 50,0 85,0 205,0 37,53
do 59 kg                
1. Zdeněk Oláh 2006 / 23 / 58,2 TJ Sokol Vejprnice 110,0 75,0 150,0 335,0 55,84
do 66 kg                
1. Jan Vonásek 2006 / 9 / 64,7 TJ Sokol Vejprnice 147,5 102,5 165,0 415,0 65,38
do 74 kg                
1. Pavel Koděra 2005 / 38 / 72,1 Iron Warriors 175,0 112,5 195,0 482,5 71,80
2. Filip Stein 2006 / 19 / 67,3 Sportovní klub LiftThink 147,5 95,0 150,0 392,5 60,56
3. Michael Gajdoš 2008 / 78 / 74,0 TJ Spartak Chodov 90,0 50,0 130,0 270,0 39,64
do 83 kg                
1. Adam Preis 2005 / 17 / 81,6 Sportovní klub LiftThink 185,0 130,0 212,5 527,5 73,65
2. Tomáš Šik 2005 / 57 / 80,4 Sportovní klub LiftThink 167,5 107,5 200,0 475,0 66,82
3. Juraj Vranovský 2005 / 39 / 82,8 SKST Litvínov 175,0 90,0 200,0 465,0 64,45
4. Petr Svárovský 2006 / 35 / 80,4 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 152,5 92,5 190,0 435,0 61,20
do 93 kg                
1. Bohuslav Zákoucký 2005 / 16 / 90,2 TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 175,0 105,0 220,0 500,0 66,40
2. Filip Brožek 2006 / 25 / 91,8 TJ Start České Budějovice 150,0 110,0 180,0 440,0 57,93
3. Daniel Bachan 2007 / 18 / 91,0 Sportovní klub TER 137,5 95,0 145,0 377,5 49,91
do 120 kg                
1. Martin Peřina 2005 / 75 / 106,8 SK Diamond Tábor 230,0 122,5 250,0 602,5 73,80
2. Petr Janků 2005 / 29 / 112,0 Powerlifting School 222,5 115,0 237,5 575,0 68,92
                 



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie