Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
asi tak... neni pochyb o tom ze Mariusz je velka hvezda a strongman svetovych kvalit a ve WSMC nema konkurenci ale v IFSA je v soucasne dobe koncentrace vsech top strongmanu a Mariusz by tam asi sanci na predni umisteni v soucasne dobe nemel
No já jsem Mariuszuv velký fanda, ale tady dostane vždycky strašlivě na zadek. A letos by skončil mezi posledníma tuplem. Umocněno druhým místem Poundstouna a byla by to v krátké době druhá porážka od bývalého IFSA chlapce.
to jsou ale hovádka tihle lifteři... jejich postavu bych teda nechtěl. Jěště že jsou vyjímky jako Mariusz
Asi nutrend explosin
