Reklama:
Whey Protein 1+1 za 888 Kč!
Nové příchutě. Vybírejte dvě z 12 možných! Více zde.

Mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2022 - výsledky

2.101 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 12. listopadu 2022 se v Rakovníku ve sportovní hale TJ TZ Rakovník konal 6. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu dorostu, juniorů a masters.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky mistrovství. V dalším článku se podíváme na výsledky nedělní soutěže mužů a žen.


Mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu
dorostu, juniorů a masters 2022 - výsledky

Dorostenky do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adéla Trojáková Spal strength gym 2008 49,77 32,5 35,0 35,0 35,0 34,91

Dorostenky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Michaela Pustková Sportovní klub Zlobr 2004 56,83 40,0 42,5 45,0 45,0 40,11

Dorostenky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Monika Brandeiská B Strong Powerlifting Team 2005 61,50 65,0 67,5 70,0 67,5 57,12
2. Daniela Csapaiová Spal strength gym 2005 60,91 37,5 40,0 42,5 42,5 36,17

Dorostenky do 69 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Karolína Lepšová Sportovní klub Zlobr 2004 68,00 60,0 65,0 67,5 65,0 52,17
2. Andrea Mahdalová Fitness Life Liberec 2007 68,48 45,0 52,5 55,0 52,5 42,00
3. Julie Demartini Sportovní klub Zlobr 2004 67,58 40,0 45,0 47,5 47,5 38,24
4. Valerie Mandíková Sportovní klub Zlobr 2004 65,19 40,0 45,0 45,0 40,0 32,77

Dorostenky do 76 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Daniela Fadrná TJ Sokol Vranovice 2006 74,68 67,5 70,0 70,0 67,5 52,16
2. Natálie Neužilová Iron Warriors 2005 72,16 52,5 55,0 60,0 55,0 43,05


Juniorky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Anna Pilská Powerlifting School 1999 56,35 80,0 82,5 84,5 84,5 75,78
2. Sofie Finková Sportovní klub Zlobr 2000 52,93 60,0 65,0 67,5 67,5 63,62
3. Barbora Mžyková TJ SŠTaS Karviná 1999 54,72 45,0 55,0 57,5 55,0 50,44
4. Denisa Turková TJ Viktorie Bohumín 2003 54,83 50,0 55,0 57,5 55,0 50,36
5. Marie Averbuch Doplnejch powerlifting 2003 56,42 50,0 55,0 57,5 55,0 49,28

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adriana Holubová Sportovní klub Zlobr 2001 62,38 80,0 82,5 - 80,0 67,13
2. Kristýna Bedleková Powerlifting DK 2000 57,86 62,5 65,0 67,5 67,5 59,40
3. Anna Komárková Sportovní klub Zlobr 2003 61,25 60,0 65,0 67,5 65,0 55,13
4. Tereza Vindušková Fitness Life Liberec 2000 60,00 47,5 52,5 57,5 57,5 49,40

Juniorky do 69 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Anna Šebíková Iron Warriors 1999 67,93 85,0 87,5 90,0 87,5 70,27
2. Barbora Andrlová PWL Vision Nutrition 2003 67,64 50,0 55,0 60,0 60,0 48,28
3. Aneta Střísková TJ Sokol Nymburk 1999 68,31 55,0 60,0 65,0 60,0 48,06
4. Dominika Strnisková SK Mates Gym Bolatice 2001 65,96 50,0 55,0 60,0 55,0 44,79

Juniorky do 76 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lucie Daňková SK Olympia Zlín 2000 72,21 85,0 90,0 93,0 90,0 70,42
2. Darja Šupíková All Strength Gym 1999 73,06 67,5 75,0 77,5 75,0 58,42
3. Karin Asmanová Iron Warriors 2001 73,85 52,5 55,0 57,5 55,0 42,67

Juniorky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Veronika Zemková SK Mates Gym Bolatice 2002 81,53 70,0 75,0 77,5 75,0 56,39


Ženy masters I do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Iryna Bezyk Powerlifting School 1974 50,47 50,0 55,0 61,0 61,0 60,03

Ženy masters I do 69 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Edita Kanátová SK Olympia Zlín 1974 67,35 65,0 70,0 72,5 72,5 58,45

Ženy masters I do 76 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lucie Šuková SKST Litvínov 1974 70,84 92,5 95,5 96,5 95,5 75,30


Ženy masters II do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Petra Mlejnková Powerlifting Gladiators 1967 54,08 67,5 72,5 75,5 72,5 67,12


Ženy masters III do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Václava Zodererová TJ Sokol Žižkov 1961 51,16 45,0 47,5 48,0 48,0 46,63


Ženy masters IV do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adina Hyková TJ TZ Prosport Rakovník 1943 60,92 50,0 55,0 57,5 55,0 46,80


Dorostenci do 59 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Matěj Neuman TJ TZ Prosport Rakovník 2005 58,00 75,0 80,0 85,0 85,0 51,78
2. Simon Barčiš TJ SŠTaS Karviná 2004 58,20 70,0 80,0 85,0 85,0 51,68

Dorostenci do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Matyáš Gruszka TJ SŠTaS Karviná 2004 65,30 105,0 115,0 126,0 115,0 65,61
2. Daniel Agel TJ SŠTaS Karviná 2004 66,00 90,0 100,0 107,5 107,5 60,97
3. Jan Gazur TJ SŠTaS Karviná 2004 65,00 95,0 105,0 110,0 105,0 60,06

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martin Řehák Sportovní klub Zlobr 2005 70,70 120,0 130,0 135,0 130,0 71,04
2. Dominik Novák SK Olympia Zlín 2004 70,00 95,0 102,5 107,5 107,5 59,06
3. Jan Vonásek TJ Sokol Vejprnice 2006 71,60 90,0 100,0 107,5 100,0 54,28
4. Richard Novotný TJ Svitavy 2006 72,90 90,0 97,5 107,5 97,5 52,41

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Dammer TJ Sokol Vejprnice 2004 77,70 140,0 145,0 147,5 147,5 76,66
2. Adam Preis Powerlifting DK 2005 79,50 117,5 122,5 125,0 122,5 62,91
3. Tomáš Sladký TJ Sokol Vejprnice 2004 80,30 115,0 117,5 122,5 122,5 62,59
4. Arnošt Veselý Doplnejch powerlifting 2004 81,10 107,5 112,5 115,0 115,0 58,46
5. Petr Havlík Powerlifting School 2004 78,00 105,0 112,5 117,5 112,5 58,35
6. Samuel King Colbert club SSK Vítkovice 2006 79,40 110,0 117,5 117,5 110,0 56,53
7. Jakub Szyrocki TJ SŠTaS Karviná 2007 77,80 90,0 100,0 105,0 100,0 51,94
8. Michal Doan Fitness Life Liberec 2006 80,20 90,0 95,0 100,0 95,0 48,57
9. Daniel Barcal Sportovní klub Zlobr 2004 80,90 90,0 90,0 92,5 90,0 45,81

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Daniel Vespalec TJ Sokol Rosice 2004 88,10 150,0 157,5 157,5 150,0 73,10
2. Tomáš Janák Spal strength gym 2005 89,50 140,0 145,0 152,5 145,0 70,11
3. Štěpán Hluchník SK Mates Gym Bolatice 2004 85,40 120,0 125,0 130,0 130,0 64,36
4. Michal Kříž B Strong Powerlifting Team 2004 91,50 120,0 125,0 127,5 127,5 60,98
5. Adam Kotačka TJ Sokol Vranovice 2006 85,50 112,5 120,0 125,0 120,0 59,37
6. Lukáš Reindl TJ TZ Prosport Rakovník 2004 84,70 100,0 107,5 115,0 107,5 53,44
7. David Wasserbauer SK Olympia Zlín 2005 84,10 95,0 100,0 102,5 102,5 51,14
8. Jiří Suchánek KaBF Lanškroun 2005 92,70 100,0 107,5 107,5 100,0 47,52

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miroslav Hájek Doplnejch powerlifting 2004 96,60 140,0 145,0 145,0 140,0 65,21
2. Ladislav Černý All Strength Gym 2004 96,30 125,0 130,0 135,0 135,0 62,97
3. Denny Molek Spal strength gym 2004 94,20 115,0 122,5 125,0 125,0 58,93
4. Adam Kaiser Doplnejch powerlifting 2005 102,10 115,0 120,0 125,0 125,0 56,71

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Matěj Kukučka SK Olympia Zlín 2006 109,70 130,0 140,0 150,0 150,0 65,83
2. Pavel Daněk Sportovní klub Zlobr 2004 118,90 107,5 115,0 120,0 115,0 48,71


Junioři do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tomáš Vorel B Strong Powerlifting Team 2000 65,00 137,5 144,0 144,0 137,5 78,64
2. Maxmilián Vučkovski TJ SŠTaS Karviná 2003 65,50 115,0 125,0 - 125,0 71,20
3. Filip Prokeš Iron Warriors 2002 64,40 110,0 115,0 120,0 115,0 66,11

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jakub Joska SK Totzi Klášterec nad Ohří 2002 71,90 137,5 142,5 145,0 142,5 77,17
2. Jakub Novotný Doplnejch powerlifting 2002 73,00 135,0 140,0 142,5 142,5 76,55
3. Vojtěch Haker TJ Sokol Pohořelice 2000 73,40 140,0 145,0 145,0 140,0 74,99
4. Michael Kohár Iron Warriors 2000 91,40 132,5 140,0 147,5 140,0 66,99
5. Denis Peroutka Powerlifting TJJM Chodov 1999 73,40 137,5 142,5 142,5 137,5 73,65
6. Tomáš Olič Powerlifting Gladiators 2000 72,20 120,0 125,0 132,5 132,5 71,60
7. Jan Rohel TJ Viktorie Bohumín 2000 68,80 122,5 130,0 135,0 130,0 72,09
8. Jakub Kralovec Fitness Staňkov 2003 71,30 100,0 100,0 110,0 100,0 54,40
9. Radim Rybníček TJ Sokol Rosice 2001 70,80 97,5 105,0 105,0 97,5 53,24
- Filip Nesvadba Fitness Life Liberec 2001 73,20 97,5 97,5 97,5 - -

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ondřej Kaucký B Strong Powerlifting Team 2002 81,90 147,5 155,0 157,5 155,0 78,39
2. Tomáš Martynek TJ SŠTaS Karviná 2000 83,00 140,0 147,5 150,0 150,0 75,34
3. Libor Štěpánek B Strong Powerlifting Team 2000 77,30 147,5 152,5 155,0 147,5 76,87
4. Lukáš Rozehnal Colbert club SSK Vítkovice 2001 82,20 130,0 137,5 147,5 137,5 69,41
5. David Malák TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. 1999 81,50 127,5 135,0 142,5 135,0 68,45
6. Lukáš Wasserbauer SK Olympia Zlín 2001 80,60 125,0 130,0 132,5 130,0 66,29
7. Martin Zeman Fitness Life Liberec 2000 79,80 120,0 127,5 132,5 127,5 65,35
8. Patrik Slivka SK Mates Gym Bolatice 2002 80,40 120,0 125,0 125,0 125,0 63,82
9. Tomáš Pospíšil SKST Litvínov 2003 80,50 115,0 120,0 125,0 120,0 61,23

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Daniel Lochman KaBF Lanškroun 2000 91,70 180,0 186,5 190,0 190,0 90,77
2. Jiří Bilko TJ SŠTaS Karviná 2000 87,80 155,0 165,0 170,0 170,0 82,99
3. David Beníšek All Strength Gym 1999 90,90 165,0 170,0 170,0 165,0 79,17
4. Ondřej Smetaník TJ Sokol Nymburk 2003 88,30 140,0 150,0 155,0 155,0 75,45
5. Petr Mlčoch TJ Viktorie Bohumín 2000 89,90 147,5 155,0 157,5 155,0 74,78
6. Lukáš Harenčák Powerlifting Hodonín 2003 88,10 140,0 147,5 155,0 147,5 71,88
7. Filip Schafhauser Fitness Staňkov 2000 92,00 140,0 147,5 155,0 147,5 70,35
8. Vojtěch Kij Colbert club SSK Vítkovice 2003 90,90 130,0 140,0 145,0 140,0 67,17
9. Miroslav Kresáč TJ Sokol Pohořelice 2002 86,90 125,0 132,5 137,5 137,5 67,47
10. Vítězslav Miech TJ SŠTaS Karviná 2001 90,20 125,0 135,0 140,0 135,0 65,02
11. Matěj Jurka TJ Svitavy 2001 91,70 135,0 135,0 - 135,0 64,49
12. Jan Achilles Powerlifting Hodonín 2001 91,40 127,5 132,5 137,5 132,5 63,40
13. Tadeáš Hejcman Slov. Slavia Uher. Hradiště 2003 89,00 112,5 115,0 120,0 115,0 55,76
14. Jaroslav Myslikovjan Powerlifting Bílina 2002 91,40 112,5 115,0 117,5 115,0 55,03
- Jiří Kalous Fitness Life Liberec 2002 87,70 112,5 112,5 112,5 - -

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Filip Juříček B Strong Powerlifting Team 2001 103,20 170,0 175,0 180,0 180,0 81,25
2. Jakub Dobiáš B Strong Powerlifting Team 2000 94,40 165,0 172,5 177,5 177,5 83,60
3. Petr Milichovský Doplnejch powerlifting 2001 100,00 167,5 172,5 175,0 175,0 80,17
4. Tadeusz Kurek Sportovní klub Zlobr 2003 102,00 152,5 162,5 175,0 175,0 79,43
5. Tomáš Látal All Strength Gym 2000 98,20 165,0 170,0 175,0 170,0 78,56
6. Jiří Braun Powerlifting TJJM Chodov 2000 95,50 145,0 155,0 160,0 160,0 74,94
7. Jan Škrobánek Sportovní klub Zlobr 1999 98,60 152,5 155,0 157,5 155,0 71,49
8. Michal Vrána TJ Sokol Bílina 1999 99,70 140,0 145,0 152,5 145,0 66,52
9. Ondřej Šťastný PWL Vision Nutrition 2002 102,30 130,0 140,0 145,0 145,0 65,72
10. František Kouřil PowerHouse Collective 2000 100,70 135,0 142,5 150,0 142,5 65,07
11. Filip Černý Fitness Life Liberec 2003 101,90 127,5 135,0 140,0 135,0 61,30
- Václav Sadloň Sportovní klub Zlobr 2001 102,10 117,5 117,5 - - -

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Václav Vlk Powerlifting Bílina 2000 118,40 190,0 200,0 - 200,0 84,86
2. Štěpán Küschner Colbert club SSK Vítkovice 2001 113,40 145,0 152,5 155,0 155,0 67,02
3. Tomáš Runštuk TJ Sokol Nymburk 2002 110,80 140,0 147,5 152,5 152,5 66,63
4. Jan Petrič SK Mates Gym Bolatice 1999 107,70 140,0 140,0 145,0 140,0 61,96
- Ondřej Poláček PowerHouse Collective 2000 113,40 140,0 145,0 147,5 - -

Junioři nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Denis Kurečka Colbert club SSK Vítkovice 1999 155,70 200,0 225,5 - 200,0 76,22
2. Šimon Král TJ Sokol Vejprnice 2002 126,70 150,0 160,0 167,5 160,0 65,98
3. Dominik Fictum Fitness Staňkov 2003 134,10 130,0 140,0 145,0 145,0 58,43


Muži masters I do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Volfel Sportovní klub TER 1980 65,40 100,0 102,5 105,0 102,5 58,43

Muži masters I do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miloslav Hrubý Doplnejch powerlifting 1982 71,20 130,0 140,0 140,0 140,0 76,21

Muži masters I do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martin Létal TJ Sokol Lanžhot 1982 81,60 140,0 147,5 152,5 147,5 74,74

Muži masters I do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. David Pelán TJ Kralupy 1980 92,50 145,0 152,5 155,0 155,0 73,73
2. Vladimír Barkóci TJ Sokol Lanžhot 1977 91,30 135,0 142,5 152,5 142,5 68,22
3. Josef Lipka SK Fitness Gym Olomouc 1976 91,60 130,0 140,0 145,0 140,0 66,92
4. Julius Čmerda SKST Litvínov 1973 91,90 122,5 130,0 130,0 122,5 58,46

Muži masters I do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vladislav Havrlík KST Příbram 1980 101,20 200,0 207,5 212,5 212,5 96,80
2. Petr Hlavin Powerlifting School 1974 100,80 160,0 160,0 160,0 160,0 73,02

Muži masters I do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavol Demčák TJ Sokol Nymburk 1977 118,30 212,5 222,5 235,0 222,5 94,45

Muži masters I nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavel Syrový Powerlifting Bílina 1974 140,10 220,0 230,0 230,0 220,0 87,15
2. Radek Pochylý Powerlifting Hodonín 1982 151,60 190,0 195,0 200,0 200,0 76,94
3. Pavel Fučík TJ Sokol Pohořelice 1978 138,00 180,0 190,0 200,0 190,0 75,71
4. Antonín Coufal TJ Sokol Vejprnice 1973 146,70 170,0 180,0 185,0 180,0 70,08
5. Vlastimil Zeman Powerlifting TJJM Chodov 1979 136,50 150,0 160,0 165,0 160,0 64,03
6. Martin Tvrz SKST Litvínov 1973 127,30 142,5 147,5 147,5 142,5 58,64


Muži masters II do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miroslav Novotný TJ Sokol Rosice 1964 71,70 100,0 107,5 112,5 112,5 61,01
2. Martin Dolejš TJ Sokol Vejprnice 1970 74,00 90,0 100,0 102,5 102,5 54,66
3. Ondřej Valenta Powerlifting TJJM Chodov 1970 72,10 90,0 95,0 100,0 95,0 51,37

Muži masters II do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vladimír Medek Spartak Rokytnice nad Jiz. 1964 81,70 122,5 127,5 132,5 132,5 67,10
2. Libor Novák TJ Svitavy 1966 81,50 120,0 125,0 130,0 130,0 65,91
3. Ladislav Konopásek TJ TZ Prosport Rakovník 1964 82,40 100,0 105,0 110,0 110,0 55,46

Muži masters II do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Roman Kubala Colbert club SSK Vítkovice 1971 92,20 125,0 132,5 135,0 135,0 64,32
2. Luděk Vymětal Spal strength gym 1970 83,20 110,0 120,0 132,5 132,5 66,47

Muži masters II do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miroslav Botlík TJ Sokol Vejprnice 1965 103,10 152,5 157,5 160,0 160,0 72,25
2. Radek Wasserbauer SK Olympia Zlín 1972 104,20 150,0 157,5 160,0 160,0 71,90
3. Jaroslav Doleček TJ Svitavy 1965 103,30 145,0 152,5 157,5 157,5 71,06
4. Mojmír Turek Iron Warriors 1965 95,70 120,0 127,5 132,5 132,5 61,99
5. Jiří Lacina Fitness Staňkov 1969 98,90 125,0 132,5 140,0 132,5 61,02
6. Jan Heto TJ Sokol Rosice 1969 103,70 120,0 132,5 140,0 132,5 59,67
7. František Stříska TJ Sokol Nymburk 1971 102,60 120,0 130,0 140,0 130,0 58,84

Muži masters II do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Marián Přibyl TJ TZ Prosport Rakovník 1972 119,45 160,0 167,5 170,0 170,0 71,86
2. Daniel Bachan Sportovní klub TER 1971 105,30 135,0 142,5 150,0 142,5 63,72
3. Oskar Janiak TJ Sokol Vítkovice 1965 109,30 112,5 120,0 130,0 120,0 52,75

Muži masters II nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lubomír Růžička Sil. troj. Holba Hanušovice 1967 141,00 185,0 192,5 200,0 200,0 79,04
2. Jaroslav Šoukal TJ Sokol Vejprnice 1972 169,20 160,0 180,0 195,0 195,0 72,26
3. Jan Vítek Powerlifting School 1971 153,30 155,0 162,5 170,0 170,0 65,14


Muži masters III do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavel Plesar Spartak Rokytnice nad Jiz. 1960 73,50 95,0 100,0 105,0 105,0 56,20

Muži masters III do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jaroslav Zimola Sil. troj. Holba Hanušovice 1953 79,50 110,0 115,0 120,0 120,0 61,63
2. Ladislav Thun KaBF Lanškroun 1956 79,20 105,0 110,0 112,5 112,5 57,89
3. František Michalczyk Colbert club SSK Vítkovice 1954 79,90 95,0 100,0 105,0 105,0 53,79
4. Ferenc Koloman SK Olymp Fitness Nový Bor 1954 82,90 95,0 100,0 105,0 100,0 50,26

Muži masters III do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Michal Sekot Fitness Staňkov 1961 91,20 120,0 127,5 135,0 135,0 64,67
2. Jaroslav Tomi TJ Sokol Vítkovice 1958 89,20 115,0 127,5 127,5 115,0 55,70

Muži masters III do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Psota Sporting APIS Praha 1962 104,00 152,5 157,5 160,0 160,0 71,96
2. Vladimír Turtev TJ Kralupy 1962 103,10 110,0 125,0 140,0 140,0 63,22

Muži masters III do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Zoltán Kanát SK Olympia Zlín 1962 116,80 157,5 162,5 166,0 166,0 70,85

Muži masters III nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Milan Mrázek TJ Sokol Lanžhot 1958 132,20 130,0 137,5 140,0 140,0 56,74
2. Emil Mojžíšek Colbert club SSK Vítkovice 1956 141,50 115,0 120,0 125,0 125,0 49,33


Muži masters IV do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Karel Olič TJ Kralupy 1947 71,50 70,0 75,0 80,0 75,0 40,74

Muži masters IV do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jaroslav Fajkus Colbert club SSK Vítkovice 1949 80,30 95,0 105,0 105,0 105,0 53,65

Muži masters IV do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Horník SK Horník PWL 1948 90,50 117,5 125,0 130,5 130,5 62,75

Muži masters IV do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Alexander Kolář SK Olympia Zlín 1943 104,60 85,0 92,5 100,0 100,0 44,86
2. František Hromas TJ Spartak Pelhřimov 1947 99,60 85,0 87,5 - 87,5 40,16

Muži masters IV do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Duna TJ Sokol Vejprnice 1950 111,30 135,0 142,5 145,0 145,0 63,23
2. Jiří Krištofík Colbert club SSK Vítkovice 1951 106,00 120,0 125,0 132,5 132,5 59,07
3. Ivan Veselý TJ Kralupy 1949 117,20 97,5 102,5 102,5 97,5 41,55

Muži masters IV nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Vojtěch Vážný SK Olymp Fitness Nový Bor 1952 125,90 140,0 145,0 150,0 150,0 62,01



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie