Reklama:
Whey Protein 1+1 za 888 Kč!
Nové příchutě. Vybírejte dvě z 12 možných! Více zde.

Mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu mužů, žen, dorostu, juniorů a masters 2022 - pozvánka

3.649 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Tento víkend, tedy 12. a 13. listopadu 2022, se bude v Rakovníku ve sportovní hale TJ TZ Rakovník (mapa zde) konat v sobotu 6. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu dorostu, juniorů a masters a v neděli 7. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu mužů a žen.

Sobotní soutěž bude rozdělena na dopolední a odpolední část. Prezentace a vážení dopolední sobotní části budou probíhat od osmi hodin do půl desáté, samotný závod by měl začít v deset hodin. Pro odpolední sobotní část bude probíhat vážení od třinácti hodin do čtrnácti třiceti, samotný závod začne v patnáct hodin. Nedělní prezentace a vážení bude probíhat od deseti hodin do půl dvanácté, samotný závod by měl začít ve dvanáct hodin. Podrobné náležitosti naleznete ve formátu PDF zde a zde.

Seznam závodníků, kteří se v Rakovníku představí, si můžete prohlédnout níže na startovní listině.


Startovní listina

Sobota

Dorostenky do 52 kg

Adéla Trojáková - Spal strength gym

Dorostenky do 57 kg

Michaela Pustková - Sportovní klub Zlobr

Dorostenky do 63 kg

Daniela Csapaiová - Spal strength gym
Monika Brandeiská - B Strong Powerlifting Team
Valerie Mandíková - Sportovní klub Zlobr

Dorostenky do 69 kg

Andrea Mahdalová - Fitness Life Liberec
Julie Demartini - Sportovní klub Zlobr
Karolína Lepšová - Sportovní klub Zlobr

Dorostenky do 76 kg

Natálie Neužilová - Iron Warriors
Daniela Fadrná - TJ Sokol Vranovice

Juniorky do 57 kg

Barbora Mžyková - TJ SŠTaS Karviná
Anna Pilská - Powerlifting School
Marie Averbuch - Doplnejch powerlifting
Martina Smejkalová - Spal strength gym
Denisa Turková - TJ Viktorie Bohumín
Sofie Finková - Sportovní klub Zlobr

Juniorky do 63 kg

Kristýna Bedleková - Powerlifting DK
Eva Solovyjová - PWL Vision Nutrition
Tereza Vindušková - Fitness Life Liberec
Adriana Holubová - Sportovní klub Zlobr
Anna Komárková - Sportovní klub Zlobr

Juniorky do 69 kg

Dominika Strnisková - SK Mates Gym Bolatice
Anna Šebíková - Iron Warriors
Aneta Střísková - TJ Sokol Nymburk
Barbora Andrlová - PWL Vision Nutrition

Juniorky do 76 kg

Karin Asmanová - Iron Warriors
Lucie Daňková - SK Olympia Zlín
Darja Šupíková - All Strength Gym

Juniorky do 84 kg

Veronika Zemková - SK Mates Gym Bolatice

Ženy masters I do 52 kg

Daniela Batková - SK Fitness Gym Olomouc
Iryna Bezyk - Powerlifting School

Ženy masters I do 69 kg

Edita Kanátová - SK Olympia Zlín

Ženy masters I do 76 kg

Lucie Šuková - SKST Litvínov

Ženy masters I do 84 kg

Věra Fišerová - Powerlifting Gladiators

Ženy masters II do 57 kg

Petra Mlejnková - Powerlifting Gladiators

Ženy masters III do 52 kg

Václava Zodererová - TJ Sokol Žižkov

Ženy masters IV do 63 kg

Adina Hyková - TJ TZ Prosport Rakovník

Dorostenci do 59 kg

Matěj Neuman - TJ TZ Prosport Rakovník
Simon Barčiš - TJ SŠTaS Karviná

Dorostenci do 66 kg

Daniel Agel - TJ SŠTaS Karviná
Jan Gazur - TJ SŠTaS Karviná
Matyáš Gruszka - TJ SŠTaS Karviná

Dorostenci do 74 kg

Jan Vonásek - TJ Sokol Vejprnice
Dominik Široký - TJ Sokol Vejprnice
Šimon Jurdič - Doplnejch powerlifting
Dominik Novák - SK Olympia Zlín
Richard Novotný - TJ Svitavy
Martin Řehák - Sportovní klub Zlobr

Dorostenci do 83 kg

Adam Preis - Powerlifting DK
Samuel King - Colbert club SSK Vítkovice
Jakub Szyrocki - TJ SŠTaS Karviná
Jiří Dammer - TJ Sokol Vejprnice
Tomáš Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Petr Havlík - Powerlifting School
Michal Doan - Fitness Life Liberec
Daniel Barcal - Sportovní klub Zlobr
Arnošt Veselý - Doplnejch powerlifting

Dorostenci do 93 kg

Štěpán Hluchník - SK Mates Gym Bolatice
Lukáš Reindl - TJ TZ Prosport Rakovník
Daniel Vespalec - TJ Sokol Rosice
Jiří Studeník - TJ Sokol Vejprnice
Tomáš Janák - Spal strength gym
David Wasserbauer - SK Olympia Zlín
Michal Kříž - B Strong Powerlifting Team
Jiří Suchánek - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Adam Kotačka - TJ Sokol Vranovice
Jan Kojecký - All Strength Gym

Dorostenci do 105 kg

Denny Molek - Spal strength gym
Adam Kaiser - Doplnejch powerlifting
Marek Hazucha - TJ Svitavy
Ladislav Černý - All Strength Gym
Miroslav Hájek - Doplnejch powerlifting

Dorostenci do 120 kg

Pavel Daněk - Sportovní klub Zlobr
Matěj Kukučka - SK Olympia Zlín

Junioři do 66 kg

Maxmilián Vučkovski - TJ SŠTaS Karviná
Filip Prokeš - Iron Warriors
Tomáš Vorel - B Strong Powerlifting Team

Junioři do 74 kg

Denis Peroutka - Powerlifting TJJM Chodov
Jan Rohel - TJ Viktorie Bohumín
Radim Rybníček - TJ Sokol Rosice
Sebastian Oláh - TJ Sokol Vejprnice
Jakub Novotný - Doplnejch powerlifting
Jakub Kralovec - Fitness Staňkov
Tomáš Olič - Powerlifting Gladiators
Vojtěch Haker - TJ Sokol Pohořelice
Jakub Joska - SK Totzi Klášterec nad Ohří
Filip Nesvadba - Fitness Life Liberec

Junioři do 83 kg

Patrik Slivka - SK Mates Gym Bolatice
Tomáš Hamouz - TJ TZ Prosport Rakovník
Lukáš Rozehnal - Colbert club SSK Vítkovice
Tomáš Martynek - TJ SŠTaS Karviná
Tomáš Koudela - TJ Sokol Vejprnice
Lukáš Wasserbauer - SK Olympia Zlín
Libor Štěpánek - B Strong Powerlifting Team
Tomáš Pospíšil - SKST Litvínov
David Malák - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Martin Zeman - Fitness Life Liberec
Ondřej Kaucký - B Strong Powerlifting Team

Junioři do 93 kg

Jaroslav Myslikovjan - Powerlifting Bílina
Petr Mlčoch - TJ Viktorie Bohumín
Vojtěch Kij - Colbert club SSK Vítkovice
Jiří Bilko - TJ SŠTaS Karviná
Vítězslav Miech - TJ SŠTaS Karviná
Filip Sopek - PWL Vision Nutrition
Michael Kohár - Iron Warriors
Tadeáš Hejcman - Slovácká Slavia Uherské Hradiště
Lukáš Harenčák - Powerlifting Hodonín
Jan Achilles - Powerlifting Hodonín
Ondřej Smetaník - TJ Sokol Nymburk
Matěj Jurka - TJ Svitavy
Michal Satranský - TJ Svitavy
Filip Schafhauser - Fitness Staňkov
Miroslav Kresáč - TJ Sokol Pohořelice
Daniel Lochman - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jiří Kalous - Fitness Life Liberec
David Beníšek - All Strength Gym

Junioři do 105 kg

Jiří Braun - Powerlifting TJJM Chodov
Ondřej Šťastný - PWL Vision Nutrition
Josef Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Petr Milichovský - Doplnejch powerlifting
Filip Juříček - B Strong Powerlifting Team
Jakub Dobiáš - B Strong Powerlifting Team
Filip Černý - Fitness Life Liberec
Michal Vrána - TJ Sokol Bílina
Tomáš Látal - All Strength Gym
František Kouřil - PowerHouse Collective
Jan Škrobánek - Sportovní klub Zlobr
Tadeusz Kurek - Sportovní klub Zlobr
Václav Sadloň - Sportovní klub Zlobr

Junioři do 120 kg

Jan Petrič - SK Mates Gym Bolatice
Václav Vlk - Powerlifting Bílina
Tomáš Runštuk - TJ Sokol Nymburk
Ondřej Poláček - PowerHouse Collective
Štěpán Küschner - Colbert club SSK Vítkovice

Junioři nad 120 kg

Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
Šimon Král - TJ Sokol Vejprnice
Petr Hanke - Spal strength gym
Dominik Fictum - Fitness Staňkov

Muži masters I do 66 kg

Jiří Volfel - Sportovní klub TER

Muži masters I do 74 kg

Miloslav Hrubý - Doplnejch powerlifting
Tomáš Lacko - TJ Svitavy

Muži masters I do 83 kg

Martin Létal - TJ Sokol Lanžhot
Jakub Novák - TJ Kralupy

Muži masters I do 93 kg

Vladimír Barkóci - TJ Sokol Lanžhot
David Lev - Doplnejch powerlifting
Julius Čmerda - SKST Litvínov
David Pelán - TJ Kralupy
Josef Lipka - SK Fitness Gym Olomouc

Muži masters I do 105 kg

Petr Hlavin - Powerlifting School
Vladislav Havrlík - KST Příbram

Muži masters I do 120 kg

Stanislav Macák - SK Fitness Gym Olomouc
Martin Šumbera - TJ Sokol Rosice
Pavol Demčák - TJ Sokol Nymburk

Muži masters I nad 120 kg

Vlastimil Zeman - Powerlifting TJJM Chodov
Pavel Syrový - Powerlifting Bílina
Antonín Coufal - TJ Sokol Vejprnice
Milan Špingl - Powerlifting School
Radek Pochylý - Powerlifting Hodonín
Pavel Fučík - TJ Sokol Pohořelice
Martin Tvrz - SKST Litvínov

Muži masters II do 74 kg

Ondřej Valenta - Powerlifting TJJM Chodov
Miroslav Novotný - TJ Sokol Rosice
Martin Dolejš - TJ Sokol Vejprnice

Muži masters II do 83 kg

Vladimír Medek - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Ladislav Konopásek - TJ TZ Prosport Rakovník
Libor Novák - TJ Svitavy

Muži masters II do 93 kg

Miroslav Paukert - Powerlifting Klatovy
Roman Kubala - Colbert club SSK Vítkovice
Luděk Vymětal - Spal strength gym

Muži masters II do 105 kg

Miroslav Botlík - TJ Sokol Vejprnice
Mojmír Turek - Iron Warriors
Jan Heto - TJ Sokol Rosice
Radek Wasserbauer - SK Olympia Zlín
František Stříska - TJ Sokol Nymburk
Jaroslav Doleček - TJ Svitavy
Jiří Lacina - Fitness Staňkov

Muži masters II do 120 kg

Daniel Bachan - Sportovní klub TER
Marián Přibyl - TJ TZ Prosport Rakovník
Oskar Janiak - TJ Sokol Vítkovice

Muži masters II nad 120 kg

Jaroslav Šoukal - TJ Sokol Vejprnice
Jan Vítek - Powerlifting School
Lubomír Růžička - Silový trojboj Holba Hanušovice

Muži masters III do 74 kg

Pavel Plesar - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.

Muži masters III do 83 kg

Ladislav Thun - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
František Michalczyk - Colbert club SSK Vítkovice
Jaroslav Zimola - Silový trojboj Holba Hanušovice
Ferenc Koloman - SK Olymp Fitness Nový Bor

Muži masters III do 93 kg

Jaroslav Tomi - TJ Sokol Vítkovice
Michal Sekot - Fitness Staňkov

Muži masters III do 105 kg

Jan Pěnkava - KST Příbram
Jiří Psota - Sporting APIS Praha
Vladimír Turtev - TJ Kralupy

Muži masters III do 120 kg

Zoltán Kanát - SK Olympia Zlín

Muži masters III nad 120 kg

Milan Mrázek - TJ Sokol Lanžhot
Emil Mojžíšek - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters IV do 74 kg

Karel Olič - TJ Kralupy

Muži masters IV do 83 kg

Antonín Soušek - SK Fitness Gym Olomouc
Jaroslav Fajkus - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters IV do 93 kg

Jiří Horník - SK Horník PWL

Muži masters IV do 105 kg

Alexander Kolář - SK Olympia Zlín
František Hromas - TJ Spartak Pelhřimov

Muži masters IV do 120 kg

Jiří Krištofík - Colbert club SSK Vítkovice
Josef Duna - TJ Sokol Vejprnice
Ivan Veselý - TJ Kralupy

Muži masters IV nad 120 kg

Josef Vojtěch Vážný - SK Olymp Fitness Nový Bor

Neděle

Ženy do 47 kg

Viktorie Slavíková - Doplnejch powerlifting

Ženy do 52 kg

Václava Zodererová - TJ Sokol Žižkov
Lucie Peterková - Colbert club SSK Vítkovice
Iryna Bezyk - Powerlifting School

Ženy do 57 kg

Nikol Barkociová - TJ Sokol Lanžhot
Barbora Mžyková - TJ SŠTaS Karviná
Denisa Turková - TJ Viktorie Bohumín
Kateřina Balášová - B Strong Powerlifting Team

Ženy do 63 kg

Marija Gajevskaja - Iron Warriors
Anna Pilská - Powerlifting School
Nikola Styblíková - TJ Svitavy
Lucie Schánilová Vrťová - TJ Kralupy

Ženy do 69 kg

Markéta Tieslová - TJ TZ Prosport Rakovník
Adriana Holubová - Sportovní klub Zlobr
Anna Komárková - Sportovní klub Zlobr

Ženy do 76 kg

Lucie Daňková - SK Olympia Zlín
Kristína Hilčanská - Sportovní klub Zlobr

Ženy do 84 kg

Miroslava Horáková - TJ Sokol Vranovice
Kristýna Rakovská - Sportovní klub Zlobr

Ženy nad 84 kg

Tereza Látalová - TJ Sokol Vejprnice
Hana Takáčová - TJ Sokol Nymburk
Petra Švadlenková - Sportovní klub Zlobr

Muži do 59 kg

Simon Barčiš - TJ SŠTaS Karviná

Muži do 66 kg

Jiří Volfel - Sportovní klub TER
Daniel Agel - TJ SŠTaS Karviná
Jan Gazur - TJ SŠTaS Karviná
Matyáš Gruszka - TJ SŠTaS Karviná
Maxmilián Vučkovski - TJ SŠTaS Karviná
Robin Hušek - PWL Vision Nutrition
Tomáš Vorel - B Strong Powerlifting Team
Zdeněk Pecina - TJ Svitavy

Muži do 74 kg

Čestmír Wolf - Colbert club SSK Vítkovice
Lukáš Ondráček - Powerlifting Jihlava
Tomáš Lacko - TJ Svitavy
Ladislav Přibilík - Sportovní klub Zlobr
Miloslav Hrubý - Doplnejch powerlifting

Muži do 83 kg

Martin Létal - TJ Sokol Lanžhot
Milan Zeman - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Jakub Szyrocki - TJ SŠTaS Karviná
Jiří Dammer - TJ Sokol Vejprnice
Jan Bolech - SK Olympia Zlín
Robert Rajzl - SK Olympia Zlín
Jiří Šigut - TJ Sokol Vítkovice
Petr Kopecký - TJ Svitavy
Jakub Novák - TJ Kralupy
Jan Šindelář - Sportovní klub Zlobr

Muži do 93 kg

Vladimír Barkóci - TJ Sokol Lanžhot
Zdeněk Hruška - Powerlifting Klatovy
Jiří Nový - Powerlifting TJJM Chodov
Lukáš Rozehnal - Colbert club SSK Vítkovice
Vojtěch Kij - Colbert club SSK Vítkovice
Robin Rozsypal - Colbert club SSK Vítkovice
Jiří Bilko - TJ SŠTaS Karviná
Tomáš Martynek - TJ SŠTaS Karviná
Vítězslav Miech - TJ SŠTaS Karviná
Jakub Sedláček - PWL Vision Nutrition
Daniel Vespalec - TJ Sokol Rosice
Libor Zerzánek - TJ Svitavy
Lukáš Černý - TJ Kralupy
David Pelán - TJ Kralupy
Jan Šigut - Sportovní klub Zlobr

Muži do 105 kg

Tomáš Burda - TJ Viktorie Bohumín
Jan Jurek - Colbert club SSK Vítkovice
Jan Jůsko - Powerlifting School
Dominik Hruška - Colbert club SSK Vítkovice
Filip Juříček - B Strong Powerlifting Team
Michal Cruz - TJ Sokol Nymburk
Roman Henčl - TJ Svitavy
Vladislav Havrlík - KST Příbram
Lukáš Stráník - KST Příbram
Tomáš Novák - TJ Spartak Pelhřimov
Pavel Krejča - TJ Spartak Chodov
Vojtěch Kopecký - TJ Svitavy
Matěj Keizlar - TJ Kralupy
Roman Zelenka - TJ Kralupy
Zdeněk Tuháček - TJ Kralupy

Muži do 120 kg

Marek Janouch - Powerlifting TJJM Chodov
Zbyněk Zuna - TJ TZ Prosport Rakovník
Vojtěch Peřina - TJ SŠTaS Karviná
Milan Selinger - Powerlifting Jihlava
Pavol Demčák - TJ Sokol Nymburk
Michal Tarbaj - TJ Sokol Vítkovice
Martin Veselý - KST Příbram
Roman Svatoň - Sportovní klub Zlobr

Muži nad 120 kg

Milan Mrázek - TJ Sokol Lanžhot
Pavel Syrový - Powerlifting Bílina
Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
Milan Špingl - Powerlifting School
Ladislav Burian - Doplnejch powerlifting
Vlastimil Zeman - Powerlifting TJJM Chodov
Jan Cifrain - Sportovní klub Zlobr



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie