Tuto sobotu, tedy 5. listopadu 2022, se bude v Karviné v tělocvičně Střední školy techniky a služeb Karviná (mapa zde) konat 8. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém
(RAW) silovém trojboji masters. Prezentace a vážení budou probíhat od osmi hodin do půl desáté, samotný závod by měl začít v deset hodin.
Podrobné náležitosti naleznete ve formátu PDF
zde.
Seznam závodníků, kteří se v Karviné představí, si můžete prohlédnout níže na startovní listině.
Startovní listina
Ženy masters I do 52 kg
Daniela Batková - SK Fitness Gym Olomouc
Ženy masters I do 63 kg
Lenka Gerychová - SK Olympia Zlín
Ženy masters I do 69 kg
Edita Kanátová - SK Olympia Zlín
Ženy masters I do 76 kg
Lenka Černá - SK Olympia Zlín
Ženy masters I do 84 kg
Katarína Hanělová - Sporting APIS Praha
Věra Fišerová - Powerlifting Gladiators
Ženy masters II do 57 kg
Petra Mlejnková - Powerlifting Gladiators
Ženy masters II nad 84 kg
Iveta Horňáková - Sporting APIS Praha
Muži masters I do 66 kg
Jiří Volfel - Sportovní klub TER
Martin Čech - TJ Bystřice pod Hostýnem
Muži masters I do 74 kg
Dušan Švarcbach - SK Totzi Klášterec nad Ohří
Tomáš Lacko - TJ Svitavy
Muži masters I do 83 kg
Richard Cieslawski - TJ SŠTaS Karviná
Jakub Novák - TJ Kralupy
Martin Létal - TJ Sokol Lanžhot
Muži masters I do 93 kg
Miroslav Dušák - Powerlifting School
Michal Sicha - TJ Sokol Vranovice
David Pelán - TJ Kralupy
Josef Lipka - SK Fitness Gym Olomouc
Vladimír Barkóci - TJ Sokol Lanžhot
Zdeněk Zvonič - TJ Svitavy
Muži masters I do 105 kg
Karel Rada - Fitness Staňkov
Robert Černovský - Powerlifting School
Michal Černý - SK Olympia Zlín
Muži masters I do 120 kg
Jan Soběslav - Fitness Ring
Martin Žatko - Powerlifting Klatovy
Stanislav Macák - SK Fitness Gym Olomouc
Muži masters I nad 120 kg
Milan Špingl - Powerlifting School
Jan Cimburek - Powerlifting School
Muži masters II do 74 kg
Jaromír Kalník - Fitness Ring
Ondřej Valenta - Powerlifting TJJM Chodov
Muži masters II do 83 kg
Miroslav Peške - Colbert club SSK Vítkovice
Vladimír Medek - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Luděk Vymětal - Spal Strength Gym
Libor Novák - TJ Svitavy
Muži masters II do 120 kg
František Stříska - TJ Sokol Nymburk
Muži masters II nad 120 kg
Jaroslav Šoukal - TJ Sokol Vejprnice
Muži masters III do 74 kg
Pavel Plesar - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Muži masters III do 83 kg
Ladislav Thun - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jaroslav Hodík - TJ Spartak Chodov
Muži masters III do 93 kg
Aleš Vrzák - TJ Spartak Pelhřimov
Michal Sekot - Fitness Staňkov
Muži masters III do 105 kg
Jan Pěnkava - KST Příbram
Petr Zamazal - SKST Litvínov
Josef Ptáček - TJ Spartak Pelhřimov
Vladimír Turtev - TJ Kralupy
Muži masters III do 120 kg
Zoltán Kanát - SK Olympia Zlín
Muži masters IV do 105 kg
Václav Primus - TJ Spartak Pelhřimov