Sobota
Junioři do 59 kg
Simon Barčiš - TJ SŠTaS Karviná
Junioři do 66 kg
Viliam Kováč - Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Matěj Vojtěch - Powerlifting DK
Oliver Balážik - PWL Vision Nutrition
Maxmilián Vučkovski - TJ SŠTaS Karviná
Kryštof Huta - TJ SŠTaS Karviná
Jan Gazur - TJ SŠTaS Karviná
Daniel Agel - TJ SŠTaS Karviná
Matyáš Gruszka - TJ SŠTaS Karviná
Junioři do 74 kg
Vojtěch Haker - TJ Sokol Pohořelice
Jakub Joska - SK Totzi Klášterec nad Ohří
Jakub Straka - Doplnejch powerlifting
Petr Hromek - B Strong Powerlifting Team
Tomáš Vrba - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Tomáš Kvíz - Iron Warriors
David Tománek - SK Olympia Zlín
Jakub Novotný - Doplnejch powerlifting
Matěj Nováček - Powerlifting Jihlava
Marek Bajer - SK Fitness Gym Olomouc
Martin Mišovič - Sporting APIS Praha
Jan Rohel - TJ Viktorie Bohumín
Junioři do 83 kg
Josef Susík - Doplnejch powerlifting
Tomáš Votava - Doplnejch powerlifting
Karel Rada - Fitness Staňkov
David Lacina - TJ Sokol Pohořelice
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Ondřej Kaucký - B Strong Powerlifting Team
Tomáš Martynek - TJ SŠTaS Karviná
Jaroslav Kubíček - Silový trojboj Holba Hanušovice
Jiří Patočka - TJ Sokol Pohořelice
Denis Zsibrita - Fitness Ring
Vojtěch Karfík - Doplnejch powerlifting
Vojtěch Řivnáč - Doplnejch powerlifting
Adam Hašek - B Strong Powerlifting Team
Marek Bárta - Iron Warriors
Ondřej Zázvůrek - Doplnejch powerlifting
Pavel Matuna - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Junioři do 93 kg
Jakub Daněk - Powerlifting TJJM Chodov
Lars Lukeš - Doplnejch powerlifting
Dominik Hořava - ASK Blansko
Tomáš Zapletal - Powerlifting Hodonín
Adam Knespl - Sporting APIS Praha
Daniel Lochman - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Benedikt Lochman - SK Fitness Gym Olomouc
Vojtěch Bula - Sportovní klub Zlobr
Karel Petráš - Fitness Staňkov
Tomáš Merhout - Powerlifting Gladiators
Ondřej Smetaník - TJ Sokol Nymburk
Adam Holeček - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Martin Konšel - B Strong Powerlifting Team
Denis Úlehla - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Martin Kochrda - Powerlifting Jihlava
Jiří Bilko - TJ SŠTaS Karviná
Jiří Braun - Powerlifting TJJM Chodov
Lukáš Harenčák - Powerlifting Hodonín
Marek Jiřička - Sporting APIS Praha
Michal Uher - Sportovní klub Zlobr
František Dvořák - Sporting APIS Praha
Jiří Stožický - B Strong Powerlifting Team
Petr Mlčoch - TJ Viktorie Bohumín
Junioři do 105 kg
Jakub Lukeš - TJ Lokomotiva Krnov
Pavel Kurek - Sportovní klub Zlobr
Michal Vrána - TJ Sokol Bílina
Marek Vávra - Sportovní klub Zlobr
David Pískatý - Sportovní klub Zlobr
Jan Škrobánek - Sportovní klub Zlobr
Jakub Dobiáš - B Strong Powerlifting Team
Matyáš Košek - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Tomáš Runštuk - TJ Sokol Nymburk
Marek Jiřík - Powerlifting Gladiators
Tadeusz Kurek - Sportovní klub Zlobr
Junioři do 120 kg
Jakub Šigut - Iron Warriors
Filip Porteš - SK Olympia Zlín
Martin Prokop - Doplnejch powerlifting
David Stankovič - Doplnejch powerlifting
Štěpán Küschner - Colbert club SSK Vítkovice
David Bárek - ASK Blansko
Lukáš Trtil - Powerlifting DK
Junioři nad 120 kg
Martin Valenta - Doplnejch powerlifting
Artem Usov - Doplnejch powerlifting
Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
Jakub Jílek - Sporting APIS Praha
Dominik Fictum - Fitness Staňkov
|
Neděle
Dorostenky do 47 kg
Nikola Tomšová - TJ Svitavy
Dorostenky do 52 kg
Julie Pomajbíková - Powerlifting Hodonín
Nella Kašpárková - Doplnejch powerlifting
Dorostenky do 57 kg
Michaela Pustková - Iron Warriors
Dorostenky do 63 kg
Veronika Cyrany - Fitness Life Liberec
Aneta Hochsteigerová - Sportovní klub LiftThink
Kristýna Brožková - Doplnejch powerlifting
Ludmila Kutilová - Powerlifting DK
Dorostenky do 69 kg
Svatava Hanykýřová - Doplnejch powerlifting
Amelie Valentová - Doplnejch powerlifting
Štěpánka Radová - Fitness Staňkov
Dorostenky do 76 kg
Daniela Fadrná - TJ Sokol Vranovice
Kateřina Bláhová - TJ Sokol Vejprnice
Rosalie Velemanová - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Barbora Richterová - SK Olympia Zlín
Dorostenky do 84 kg
Markéta Vrabcová - SK Olympia Zlín
Lucie Hrušková - SK Olympia Zlín
Dorostenky nad 84 kg
Nikola Nábělková - SK Olympia Zlín
Juniorky do 47 kg
Viktorie Slavíková - Doplnejch powerlifting
Juniorky do 52 kg
Šárka Fibingrová - Iron Warriors
Viktorie Hromková - Powerlifting Hodonín
Adéla Holičová - TJ Sokol Pohořelice
Juniorky do 57 kg
Veronika Pasičná - Doplnejch powerlifting
Michaela Filová - PWL Vision Nutrition
Anna Pilská - Powerlifting School
Eliška Ročárková - Powerlifting TJJM Chodov
Kateřina Šupíková - Sportovní klub Zlobr
Marie Averbuch - Doplnejch powerlifting
Eliška Hamrlová - TJ Lokomotiva Krnov
Juniorky do 63 kg
Dominika Jansová - Powerlifting DK
Barbora Švaňová - TJ SŠTaS Karviná
Adéla Pivoňková - B Strong Powerlifting Team
Adriana Holubová - Sportovní klub Zlobr
Kristýna Bedleková - Powerlifting DK
Anna Marková - Sportovní klub Zlobr
Anna Komárková - Sportovní klub Zlobr
Eva Solovyjová - PWL Vision Nutrition
Barbara Zounarová - Sportovní klub LiftThink
Juniorky do 69 kg
Valerie Velemanová - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Tereza Loosová - Iron Warriors
Sandra Kučerová - Iron Warriors
Jessica Medwell - Doplnejch powerlifting
Lucie Peterová - TJ TZ Prosport Rakovník
Zuzana Kupcová - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Anna Šebíková - Iron Warriors
Mariana Franková - TJ SŠTaS Karviná
Lucie Charvátová - Powerlifting School
Michaela Freiova - Doplnejch powerlifting
Dominika Pokorná - Powerlifting DK
Mariana Tkačenko - Doplnejch powerlifting
Juniorky do 76 kg
Veronika Šigutová - B Strong Powerlifting Team
Eliška Trnková - TJ Sokol Vejprnice
Lucie Daňková - SK Olympia Zlín
Zuzana Jarošová - TJ Sokol Nymburk
Juniorky do 84 kg
Veronika Zemková - SK Mates Gym Bolatice
Klára Jandová - B Strong Powerlifting Team
Dorostenci do 59 kg
Simon Barčiš - TJ SŠTaS Karviná
Matěj Tlustý - Doplnejch powerlifting
Dorostenci do 66 kg
Matyáš Gruszka - TJ SŠTaS Karviná
Jan Gazur - TJ SŠTaS Karviná
Daniel Agel - TJ SŠTaS Karviná
Kamil Bedrníček - Doplnejch powerlifting
Dorostenci do 74 kg
Adam Pšikal - Doplnejch powerlifting
Jan Zábranský - Doplnejch powerlifting
Šimon Jurdič - Doplnejch powerlifting
Jáchym Kubín - Fitness Life Liberec
Jakub Szyrocki - TJ SŠTaS Karviná
Samuel King - Colbert club SSK Vítkovice
Adam Macenauer - TJ Lokomotiva Krnov
Dorostenci do 83 kg
Viktor Hubáček - Sporting APIS Praha
Šimon Falta - TJ Kralupy
Daniel Skoček - B Strong Powerlifting Team
Erik Němec - Powerlifting Jihlava
Tomáš Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Petr Gerber - Fitness Staňkov
Tomáš Grmolec - Powerlifting Hodonín
Filip Šavel - Sporting APIS Praha
Vít Špidla - B Strong Powerlifting Team
Adam Preis - Powerlifting DK
Ondřej Zemánek - Sporting APIS Praha
Štěpán Ticháček - TJ Lokomotiva Krnov
Juraj Vranovský - SKST Litvínov
Radim Slabý - Powerlifting Hodonín
Arnošt Veselý - Doplnejch powerlifting
Kvido Karvay - TJ Lokomotiva Krnov
Jan Pilař - Sportovní klub Zlobr
Jakub Braun - Powerlifting TJJM Chodov
František Jabůrek - Sporting APIS Praha
Dorostenci do 93 kg
Adam Zatloukal - B Strong Powerlifting Team
Dominik Maťátko - Powerlifting Hodonín
Bohuslav Zákoucký - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Adam Kotačka - TJ Sokol Vranovice
Daniel Adámek - TJ Svitavy
Dorostenci do 105 kg
Jakub Blažíček - Doplnejch powerlifting
Denis Švancara - ASK Blansko
Dušan Mátta - Fitness Ring
Jan Dychtl - Sportovní klub Zlobr
Vincenc Čečatka - PWL Vision Nutrition
Dorostenci do 120 kg
Štěpán Knap - Powerlifting Hodonín
Matyáš Hanák - B Strong Powerlifting Team
Pavel Daněk - Sportovní klub Zlobr
Dorostenci nad 120 kg
Vítek Lorenc - Fitness Staňkov
|