Reklama:

TJ Sokol Vranovice: Ohlédnutí za Mistrovstvím jižní a severní Moravy v klasickém silovém trojboji

1.481 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Mistrovství jižní
a severní Moravy
v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen 2022 - výsledky
[Text: Michal Sicha] Oddíl silového trojboje TJ Sokol Vranovice se zhostil pořádání 9. Mistrovství jižní a severní Moravy v klasickém silovém trojboji mužů a žen pod hlavičkou ČSST. Do Vranovic se sjelo v sobotu 17. září přes padesát závodníků z různých koutů Moravy. Na tuto soutěž se oddíl z Vranovic pod vedením p. Karpíška pečlivě připravil. Závodníci měli vynikající podmínky pro rozcvičení, zkušení členové Sokola Vranovice velice rychle nakládali a bez problémů a bezpečně zajistili všechny závodníky, kteří své pokusy nezvládli dle svých představ. Na vysoké úrovni pak bylo také občerstvení, které zajistily členky oddílu. Celková atmosféra závodu byla úžasná a rozhodně se tyto závody řadí k jedněm z těch velmi povedených. Harmonogram byl sice nabitý, ale soutěž pěkně odsýpala a padaly velmi zajímavé výkony.

I na této soutěži měl domácí oddíl své zástupce, v kategorii žen do 84 kg soutěžila Miroslava Horáková a její výkon měl hodnotu rovných 300 kg (dřep 110 kg, bench-press 70 kg, mrtvý tah 120 kg) a vynesl závodníci 1. místo.

V kategorii mužů do 74 kg pak bylo dvojnásobné zastoupení domácích závodníků. Lukáš Soukup nazvedal 332,5 kg (110 kg, 87,5 kg, 135 kg) a obsadil pátou příčku. Druhým soutěžícím byl Petr Svačina. Nováček domácího oddílu podal vynikající výkon 502,5 kg (170 kg, 137,5 kg, 195 kg) a po velkém souboji obsadil první příčku před závodníkem TJ Sokola Rosice.

Posledním zástupcem domácího oddílu byl Pavel Goliáš, který nastupoval v kategorii mužů do 93 kg. V této nejpočetnější kategorii obsadil Pavel čtvrté místo výkonem rovných 600 kg (215 kg, 145 kg, 240 kg).

Zmínit bychom pak měli vítěze v absolutním pořadí, kde za ženy kralovala Blanka Bartoňková z TJ Sokola Rosice výkonem 387,5 kg a 89,4 body, za muže pak Vlastimil Románek z SK Olympia Zlín s výkonem 660 kg a celkovými 89,8 body.

Poděkování patří kromě domácího pořádajícího oddílu TJ Sokol Vranovice a jeho členů také společnosti MaxxWin za podporu a ceny do soutěže a v neposlední řadě všem divákům, kteří si soutěž, ať už na místě, či v přímém přenosu jistě užili.

Výsledky celé soutěže najdete zde, s jednotlivými pokusy pak detailně rozepsané na webu ČSST.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMichal Križánek - talk show na EVLS P...
scorpionus (17:06) • Dobře, že o Kržovi v USA vědí, to je jedině dobře, že se dostane do povědomí. Jedna...
magazínKdo se bude prezentovat na IFBB Diamo...
Zodiak411 (14:02) • Kondiční kulturistika se startovným za 7k? To je pěkné :)
magazínTrénink tří závodníků před podzimní s...
LittleJohn (11:04) • Pěkný video Kluci!! Budu Držet bicáky k Vašim úspěchům !!
magazínMartin Pecko: Steroidy, pandemie a ko...
1boris111 (08:40) • Tím jak říká , že ho zajímají jen lidi , kteří cvičí jen pro radost , jasně naznačuje ,...
magazínMartin Pecko: Steroidy, pandemie a ko...
PavelV (21:01) • Nevěřím v nějaký konec kulturistiky a ztrátě obliby. Vždyť všechny ty zmíněné kategorie...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie