Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 20. srpna 2022 se v Plzni konal 1. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém (RAW) mrtvém tahu dorostu, juniorů a masters.
Absolutní pořadí dorostenek vyhrála Veronika Cyrany z oddílu Fitness Life Liberec výkonem 113,94 IPF GL bodů. Nejlepší juniorkou se stala Tereza Loosová reprezentující Iron Warriors. V přepočtu získala 142,86 IPF GL bodů. Zlato v dorosteneckém absolutním pořadí získal Adam Kořánek, závodí za Doplnejch powerlifting, bodů získal 128,73. Jakub Daněk byl nejsilnějším juniorem za 137,35 IPF GL bodů. Reprezentuje Powerlifting TJJM Chodov.
Ženy masters I vyhrála Edita Kanátová z oddílu SK Olympia Zlín. Získala 137,51 IPF GL bodů. V ženách masters II zvítězila zkušená závodnice Petra Mlejnková výkonem 140,08 IPF GL bodů. Reprezentuje Powerlifting Gladiators. Z mužů masters I byl nejlepším Karel Rada z oddílu Fitness Staňkov. Získal 123,45 IPF GL bodů. V masters II předvedl nejlepší výkon Vladimír Medek ze Spartak Rokytnice nad Jizerou, v přepočtu 114,65 IPF GL bodů. Zoltán Kanát z SK Olympia Zlín zvítězil v absolutním pořadí masters III za 119,11 IPF GL bodů. V nejstarší věkové kategorii masters IV byl nejlepším Václav Primus výkonem 71,71 IPF GL bodů. Zvedl 152,5 kg. Reprezentuje TJ Spartak Pelhřimov.
Celkově nejúspěšnějším oddílem se stal Doplnejch powerlifting.
Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. V nejbližších dnech můžete očekávat reportáž s fotogalerií.
Mistrovství ČR v klasickém (RAW) mrtvém tahu dorostu, juniorů a masters 2022 - výsledky
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Lenka Lacinová |
Fitness Staňkov |
2004 |
61,4 |
90,0 |
100,0 |
105,0 |
100,0 |
84,7 |
Dorostenky do 69 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Veronika Cyrany |
Fitness Life Liberec |
2005 |
66,06 |
130,0 |
140,0 |
150,0 |
140,0 |
113,94 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Anna Marková |
SL Zlobr |
2003 |
56,25 |
125,0 |
132,5 |
140,0 |
132,5 |
118,98 |
2. |
Thanh Tam Tranová |
Powerlifting Bílina |
2001 |
55,65 |
112,5 |
120,0 |
125,0 |
125,0 |
113,15 |
3. |
Adéla Veselá |
TJ Přeštice |
2003 |
53,42 |
90,0 |
95,0 |
102,5 |
102,5 |
95,86 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Barbora Švaňová |
TJ SŠTaS Karviná |
2003 |
59,09 |
140,0 |
152,5 |
157,5 |
157,5 |
136,65 |
2. |
Kateřina Šupíková |
SK Zlobr |
1999 |
59,25 |
135,0 |
142,5 |
150,0 |
150,0 |
129,91 |
3. |
Adriana Holubová |
SK Zlobr |
2001 |
62,54 |
125,0 |
135,0 |
142,5 |
142,5 |
119,40 |
4. |
Eva Solovyjová |
PWL Vision Nutrition |
2001 |
63,00 |
115,0 |
125,0 |
137,5 |
125,0 |
104,31 |
Juniorky do 69 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jessica Medwell |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
66,92 |
150,0 |
162,5 |
162,5 |
150,0 |
121,31 |
2. |
Mariana Franková |
TJ SŠTaS Karviná |
2002 |
67,51 |
120,0 |
135,0 |
137,5 |
137,5 |
110,74 |
3. |
Michaela Freiová |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
65,97 |
120,0 |
127,5 |
135,0 |
135,0 |
109,94 |
4. |
Barbora Andrlová |
PWL Vision Nutrition |
2003 |
67,07 |
110,0 |
120,0 |
122,5 |
120,0 |
96,94 |
5. |
Mariana Tkačenko |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
66,79 |
100,0 |
107,5 |
115,0 |
115,0 |
93,09 |
6. |
Lucie Nováková |
TJ Kralupy |
2000 |
69,00 |
100,0 |
110,0 |
115,0 |
115,0 |
91,70s |
Juniorky do 76 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Tereza Loosová |
Iron Warriors |
2000 |
74,83 |
165,0 |
175,0 |
185,0 |
185,0 |
142,86 |
2. |
Anna Komárková |
SK Zlobr |
2003 |
69,49 |
107,5 |
115,0 |
122,5 |
122,5 |
97,38 |
Ženy M1 do 69 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Edita Kanátová |
SK Olympia Zlín |
1974 |
66,89 |
152,5 |
162,5 |
170,0 |
170,0 |
137,51 |
Ženy M1 do 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Katarína Hanělová |
Sporting Apis Praha |
1973 |
82,73 |
110,0 |
120,0 |
130,0 |
130,0 |
97,36 |
Ženy M2 do 57 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Petra Mlejnková |
Powerlifting Gladiators |
1967 |
53,84 |
132,5 |
140,0 |
142,5 |
140,0 |
130,08 |
2. |
Michaela Kučerová |
Iron Warriors |
1972 |
56,18 |
135,0 |
140,0 |
145,0 |
140,0 |
125,83 |
Ženy M2 nad 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Iveta Horňáková |
Sporting Apis Praha |
1968 |
95,47 |
105,0 |
110,0 |
115,0 |
115,0 |
83,61 |
Dorostenci do 59 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Simon Barčiš |
TJ SŠTaS Karviná |
2004 |
57,6 |
125,0 |
140,0 |
140,0 |
140,0 |
85,62 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Daniel Agel |
TJ SŠTaS Karviná |
2004 |
64,9 |
170,0 |
185,0 |
195,0 |
195,0 |
111,63 |
2. |
Jan Gazur |
TJ SŠTaS Karviná |
2004 |
63,9 |
170,0 |
185,0 |
192,5 |
192,5 |
111,14 |
3. |
Matyáš Gruzska |
TJ SŠTaS Karviná |
2004 |
64,9 |
170,0 |
185,0 |
190,0 |
185,0 |
105,90 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Adam Kořánek |
Doplnejch powerlifting |
2004 |
73,2 |
220,0 |
230,0 |
240,0 |
240,0 |
128,73 |
2. |
Jan Zábranský |
Doplnejch powerlifting |
2004 |
72,1 |
200,0 |
210,0 |
220,0 |
210,0 |
113,56 |
3. |
Petr Havlík |
Powerlifting School |
2004 |
73,0 |
190,0 |
205,0 |
210,0 |
205,0 |
110,12 |
4. |
Jakub Szyrocki |
TJ SŠTaS Karviná |
2007 |
73,9 |
160,0 |
180,0 |
200,0 |
200,0 |
106,74 |
5. |
Adam Pšikal |
Doplnejch powerlifting |
2004 |
70,9 |
195,0 |
205,0 |
207,5 |
195,0 |
106,40 |
6. |
Jáchym Kubín |
Fitness Life Liberec |
2007 |
72,7 |
170,0 |
185,0 |
195,0 |
195,0 |
104,98 |
7. |
Arnošt Veselý |
Doplnejch powerlifting |
2004 |
72,8 |
150,0 |
157,5 |
165,0 |
165,0 |
88,76 |
8. |
Stanislav Krček |
SK Olympia Zlín |
2005 |
69,2 |
142,5 |
150,0 |
157,5 |
150,0 |
82,92 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Erik Němec |
Powerlifting Jihlava |
2005 |
82,3 |
225,0 |
240,0 |
252,5 |
252,5 |
127,38 |
2. |
Tomáš Sladký |
TJ Sokol Vejprnice |
2004 |
80,0 |
205,0 |
215,0 |
222,5 |
222,5 |
113,9 |
3. |
Juraj Vranovský |
SKST Litvínov |
2005 |
79,8 |
165,0 |
180,0 |
185,0 |
185,0 |
94,83 |
4. |
František Jabůrek |
Sporting Apis Praha |
2007 |
77,6 |
155,0 |
165,0 |
172,5 |
172,5 |
89,72 |
5. |
Jan Pilař |
SK Zlobr |
2006 |
81,0 |
165,0 |
182,5 |
182,5 |
165,0 |
83,92 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jakub Čermák |
SK Zlobr |
2006 |
90,3 |
200,0 |
215,0 |
220,0 |
220,0 |
105,90 |
2. |
Jan Kojecký |
All Strength gym |
2004 |
93,0 |
200,0 |
220,0 |
240,0 |
220,0 |
104,38 |
3. |
Jiří Suchánek |
Kult. a bikiny fitness Lanškroun |
2005 |
92,6 |
185,0 |
200,0 |
220,0 |
200,0 |
95,09 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jakub Blažíček |
Doplnejch powerlifting |
2005 |
100,8 |
200,0 |
215,0 |
220,0 |
220,0 |
100,41 |
2. |
Lukáš Alois Neidl |
Sporting Apis Praha |
2005 |
97,7 |
165,0 |
177,5 |
190,0 |
177,5 |
82,22 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Pavel Daněk |
SK Zlobr |
2004 |
116,0 |
190,0 |
200,0 |
205,0 |
205,0 |
87,76 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Kryštof Huta |
TJ SŠTaS Karviná |
2003 |
65,6 |
180,0 |
- |
- |
180,0 |
102,44 |
DSQ |
Filip Prokeš |
Iron Warriors |
2002 |
65,0 |
200,0 |
220,0 |
230,0 |
220,0 |
- |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jakub Straka |
Doplnejch powerlifting |
2002 |
72,4 |
220,0 |
230,0 |
240,0 |
240,0 |
129,49 |
2. |
Sebastian Oláh |
TJ Sokol Vejprnice |
1999 |
71,5 |
220,0 |
232,5 |
240,0 |
232,5 |
126,29 |
3. |
Jakub Smotlacha |
Powerlifting DK |
2000 |
68,9 |
200,0 |
210,0 |
215,0 |
210,0 |
116,36 |
4. |
Martin Mišovič |
Sporting Apis Praha |
2000 |
74,0 |
200,0 |
207,5 |
207,5 |
200,0 |
106,66 |
5. |
Jakub Kralovec |
Fitness Staňkov |
2003 |
72,9 |
195,0 |
195,0 |
195,0 |
195,0 |
104,83 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jiří Bilko |
TJ SŠTaS Karviná |
2000 |
82,4 |
230,0 |
260,0 |
272,5 |
260,0 |
131,08 |
2. |
Mikuláš Sikora |
TJ SŠTaS Karviná |
2003 |
79,6 |
220,0 |
252,5 |
270,0 |
252,5 |
129,60 |
3. |
Tomáš Martynek |
TJ SŠTaS Karviná |
2000 |
81,2 |
220,0 |
250,0 |
257,5 |
250,0 |
127,00 |
4. |
Martin Minárik |
SK Zlobr |
2003 |
81,2 |
225,0 |
237,5 |
245,0 |
245,0 |
124,46 |
5. |
David Blazcyk |
TJ Viktorie Bohumín |
2000 |
81,0 |
242,5 |
255,0 |
255,0 |
242,5 |
123,34 |
6. |
Robert Sporka |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
82,3 |
220,0 |
240,0 |
257,5 |
240,0 |
121,08 |
7. |
Vojtěch Řivnáč |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
81,7 |
210,0 |
230,0 |
255,0 |
230,0 |
116,47 |
8. |
Jakub Čmejla |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
81,7 |
210,0 |
220,0 |
230,0 |
220,0 |
111,40 |
9. |
Tomáš Koudela |
TJ Sokol Vejprnice |
1999 |
79,6 |
210,0 |
210,0 |
- |
210,0 |
107,78 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jakub Daněk |
Powerlifting TJJM Chodov |
2000 |
90,1 |
270,0 |
280,0 |
285,0 |
285,0 |
137,35 |
2. |
Josef Doležal |
SK Zlobr |
2000 |
92,0 |
257,5 |
270,0 |
282,5 |
282,5 |
134,74 |
3. |
Karel Petráš |
Fitness Staňkov |
2001 |
92,4 |
260,0 |
275,0 |
285,0 |
275,0 |
130,89 |
4. |
Adam Knespl |
Sporting Apis Praha |
2002 |
93,0 |
270,0 |
293,0 |
293,0 |
270,0 |
128,10 |
5. |
Daniel Lochman |
Kult. a bikiny fitness Lanškroun |
2000 |
89,4 |
210,0 |
225,0 |
250,0 |
250,0 |
120,95 |
6. |
Adam Holeček |
Kult. a bikiny fitness Lanškroun |
2000 |
90,7 |
210,0 |
232,5 |
250,0 |
250,0 |
120,08 |
7. |
Denis Úlehla |
Kult. a bikiny fitness Lanškroun |
2000 |
92,2 |
230,0 |
245,0 |
265,0 |
245,0 |
116,73 |
8. |
Stanislav Lešek |
Sk Zlobr |
1999 |
90,2 |
210,0 |
225,0 |
235,0 |
235,0 |
113,19 |
9. |
jaroslav Myslikovjan |
Powerlifting Bílina |
2002 |
90,8 |
210,0 |
222,5 |
230,0 |
222,5 |
106,82 |
10. |
Adam Kulhánek |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
87,1 |
200,0 |
210,0 |
220,0 |
220,0 |
107,83 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Josef Sladký |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
98,7 |
270,0 |
280,0 |
290,0 |
280,0 |
129,07 |
2. |
Michal Vrána |
TJ Sokol Bílina |
1999 |
100,7 |
240,0 |
260,0 |
270,0 |
270,0 |
123,28 |
3. |
Dalibor Mohelník |
PWL Vision Nutrition |
2003 |
103,3 |
220,0 |
242,5 |
260,0 |
260,0 |
117,31 |
4. |
Marek Jiřík |
Powerlifting Gladiators |
2001 |
103,0 |
250,0 |
260,0 |
260,0 |
250,0 |
112,95 |
5. |
Vlastimil Jan Novotný |
SK Zlobr |
2003 |
95,2 |
230,0 |
245,0 |
250,0 |
245,0 |
114,92 |
- |
Štěpán Strnad |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
97,6 |
245,0 |
- |
- |
- |
- |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
David Stankovič |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
116,9 |
285,0 |
302,5 |
310,0 |
302,5 |
129,07 |
2. |
Petr Doležal |
Powerlifting School |
2000 |
107,6 |
275,0 |
290,0 |
302,5 |
290,0 |
128,40 |
3. |
Martin Prokop |
Doplnejch powerlifting |
1999 |
117,9 |
250,0 |
265,0 |
285,0 |
285,0 |
121,12 |
4. |
Filip Porteš |
SK Olympia Zlín |
2000 |
119,0 |
285,0 |
292,5 |
305,0 |
285,0 |
120,67 |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Šimon Král |
TJ Sokol Vejprnice |
2002 |
126,7 |
250,0 |
- |
- |
250,0 |
103,09 |
Muži M1 do 66 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Dušan Švarcbach |
SK Totzi Klášterec n. O. |
1975 |
65,50 |
147,5 |
175,0 |
190,0 |
190,0 |
108,49 |
2. |
Jiří Volfel |
SK TER |
1980 |
65,80 |
150,0 |
155,0 |
160,0 |
155,0 |
88,06 |
Muži M1 do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jan Turinský |
TJ Sokol Rosice |
1979 |
69,87 |
170,0 |
190,0 |
200,0 |
190,0 |
104,49 |
Muži M1 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Luboš Rada |
Fitness Staňkov |
1979 |
80,25 |
205,0 |
220,0 |
230,0 |
230,0 |
117,55 |
Muži M1 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Julius Čmerda |
SKST Litvínov |
1973 |
92,04 |
210,0 |
220,0 |
225,0 |
220,0 |
104,91 |
Muži M1 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Karel Rada |
Fitness Staňkov |
1973 |
104,42 |
260,0 |
275,0 |
- |
275,0 |
123,45 |
2. |
Robert Černovský |
Powerlifting School |
1978 |
103,59 |
210,0 |
225,0 |
232,5 |
232,5 |
104,76 |
Muži M1 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Martin Šumbera |
TJ Sokol Rosice |
1980 |
113,80 |
250,0 |
270,0 |
280,0 |
270,0 |
116,57 |
2. |
Martin Žatko |
Powerlifting Klatovy |
1980 |
118,97 |
230,0 |
240,0 |
245,0 |
245,0 |
103,74 |
3. |
Radek Gregor |
TJ Spartak Chodov |
1973 |
107,38 |
210,0 |
237,5 |
237,5 |
210,0 |
93,07 |
Muži M1 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Milan Špingl |
Powerlifting School |
1980 |
143,76 |
260,0 |
275,0 |
285,0 |
285,0 |
111,8 |
2. |
Jan Sigmund |
Powerlifting Gladiators |
1978 |
164,30 |
250,0 |
270,0 |
285,0 |
285,0 |
106,63 |
3. |
Jan Cimburek |
Powerlifting School |
1974 |
123,45 |
235,0 |
260,0 |
270,0 |
270,0 |
112,55 |
Muži M2 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Vladimír Medek |
Spartak Rokytnice n. J. |
1964 |
80,72 |
205,0 |
212,5 |
225,0 |
225,0 |
114,65 |
2. |
Ivo Brázda |
TJ Sokol Rosice |
1971 |
81,88 |
200,0 |
212,5 |
225,0 |
225,0 |
113,81 |
Muži M2 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Tomáš Sedláček |
PWL Vision Nutrition |
1965 |
103,46 |
230,0 |
250,0 |
- |
250,0 |
112,71 |
2. |
Jan Heto |
TJ Sokol Rosice |
1969 |
104,26 |
190,0 |
210,0 |
230,0 |
230,0 |
103,32 |
Muži M2 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Jaroslav Šoukal |
TJ Sokol Vejprnice |
1972 |
168,74 |
270,0 |
272,5 |
- |
270,0 |
100,14 |
2. |
Petr Blinov |
TJ Spartak Chodov |
1970 |
135,08 |
245,0 |
255,0 |
262,5 |
255,0 |
102,46 |
Muži M3 do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Pavel Plesar |
Spartak Rokytnice n. J. |
1960 |
71,27 |
127,5 |
137,5 |
142,5 |
142,5 |
77,54 |
Muži M3 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Ladislav Thun |
Kult. a bikiny fitness Lanškroun |
1956 |
79,22 |
155,0 |
165,0 |
172,5 |
165,0 |
84,90 |
Muži M3 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Michal Sekot |
Fitness Staňkov |
1961 |
91,42 |
195,0 |
210,0 |
217,5 |
217,5 |
104,06 |
2. |
Aleš Vrzák |
TJ Spartak Pelhřimov |
1957 |
92,05 |
190,0 |
192,5 |
202,5 |
202,5 |
96,56 |
Muži M3 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Vladimír Turtev |
TJ Kralupy |
1962 |
103,39 |
210,0 |
222,5 |
232,5 |
222,5 |
100,35 |
Muži M3 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Zoltán Kanát |
SK Olympia Zlín |
1962 |
117,71 |
260,0 |
272,5 |
280,0 |
280,0 |
119,11 |
2. |
Petr Zamazal |
SKST Litvínov |
1956 |
106,43 |
187,5 |
200,0 |
205,0 |
205,0 |
91,22 |
Muži M3 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Milan Mrázek |
TJ Sokol Lanžhot |
1958 |
131,32 |
170,0 |
185,0 |
195,0 |
195,0 |
79,24 |
Muži M4 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Milan Voráč |
TJ Sokol Modřice |
1947 |
87,7 |
120,0 |
130,0 |
140,0 |
140,0 |
68,38 |
Muži M4 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Václav Primus |
TJ Spartak Pelhřimov |
1948 |
94,71 |
135,0 |
147,5 |
152,5 |
152,5 |
71,71 |
Muži M4 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
mrtvý tah pokusy |
max. |
body |
1. |
Stanislav Krček |
SK Olympia Zlín |
1949 |
113,5 |
140,0 |
150,0 |
157,5 |
157,5 |
68,08 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|