Reklama:
Protein Break + Mléčná rýže ZDARMA
Akční cena a 1000gramový lahodný dárek navíc! Více zde.

Strongman Šternberk 2022 - pozvánka

1.527 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Přijměte pozvání na jubilejní 10. ročník sportovního klání silných mužů v extrémních silových disciplínách. Jedná se o závod České strongman ligy pod záštitou ČNFS.

Závod Strongman Šternberk 2022 navštíví v sobotu 2. července pořádní chlapi ze všech koutů České republiky. Pro závodníky je připraveno pět náročných silových disciplín, které prověří kompletní sílu, vůli i odhodlání. Závod se koná za každého počasí!

Během závodu proběhne dobročinná sbírka na nemocnou Adélku (podrobnosti níže pod plakátem). Předem děkujeme za Vaši podporu! Bližší informace o Strongman Šternberk 2022 najdete na facebookové události.


Občerstvení pro Adélku

Akce Strongman Šternberk bude opět spojena s alespoň malou dávkou dobročinnosti. Tento rok Strongman tým Morava opět prodejem občerstvení a propagačních triček podpoří Adélku a její rodinu v jejich nelehké životní situaci. Výtěžek z prodeje pomůže rodině Adélky spolufinancovat nemalé náklady na její rehabilitace v rehabilitačním centru Jitrocel v Olomouci. Toto centrum se mimo jiné specializuje i na neurorehabilitace, kde dosahují skvělých výsledků u pacientů trpících DMO (dětská mozková obrna), u kterých dochází absolvováním terapií k významnému posunu.

Před téměř patnácti lety se narodily Adélka a její dvojče Natálka. Holčičky se ale narodily předčasně v 31. týdnu těhotenství a vážily pouhých 1630 g a 1650 g. U Adélky se z nezjištěných příčin rozvinula DMO. Sama nedokáže sedět, chodit, nepoužívá ruce, je 24 hodin denně odkázána na pomoc dospělé osoby... a je to pomoc opravdu hodně náročná. Náklady na její každodenní péči a rehabilitaci jsou nemalé a velkou měrou je pomáhá hradit právě dobročinnost. V letošním roce jsme se proto opět rozhodli za pomoci této akce Adélce pomoci a výtěžek z prodeje zaslat na Konto Bariéry, kde má Adélka zřízený účet a jsou z něj hrazeny její rehabilitace.

Tímto Vás všechny zveme na strongmany do Šternberka. Přijďte s námi nasát atmosféru napínavého klání silných mužů o pohár starosty města a zakoupením občerstvení a triček přispět na dobrou věc.

Těšíme se na Vás a děkujeme za podporu. Děkujeme, že pomáháte!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Zodiak411 (17:37) • Reálně měl dvě velké hvězdy. Adélu a Michala. Adéla je už také zpět v IFBB PRO a celé E...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Humanic145 (11:48) • Skvěle jsi ten problém popsal. Tím že budu pod hlavičkou ifbb pořádat soutěž nezměním n...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
LOPO (10:41) • Pavlovi gratulujem 👍👏. Je to veľký talent . Niekedy sa mi nepáči ako pózuje ,ale to je...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
DrobecekVlada (10:35) • @Humanic145 Prezident to neovlivní, protože toho v jeho soukromé společnosti IFBB zajím...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Humanic145 (10:18) • Ono možná než kdokoliv z nás by s tím měl něco dělat president federace... Co kdyby...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie