Sobota
TJ Sokol Nymburk - "A"
Tomáš Runštuk
Ondřej Smetaník
Jakub Sasák
Jan Brynych
TJ Sokol Nymburk - "B"
Jan Bělohoubek
Nikita Velechovský
Nela Smetaníková
Zuzana Jarošová
SKST Litvínov
Jaroslav Oulehle
Julius Čmerda
Petr Zamazal
Dušan Švarcbach
Powerlifting DK - "B"
Lukáš Piskáček
Vladimír Vráblík
Ondřej Růžička
Lucie Špindlerová
Powerlifting DK - "C"
Ondřej Matějec
Jan Hendrych
Zděnka Suchá
Dominika Pokorná
PWL Gladiators
Marek Jiřík - náhradník
Tomáš Olič
Tomáš Komárek
Karel Turanský
Petra Mlejnková
TJ Sokol Vejprnice - "A"
David Schill
Jan Karásek
Jiří Dammer
Šimon Král
Jaroslav Šoukal - náhradník
TJ Sokol Vejprnice - "B"
Pavel Kastl
Petr Krákora - náhradník
Robert Sporka
Antonín Coufal
Eliška Trnková
PWL Vision Nutrition - "B"
Tomáš Sedláček
Jakub Sedláček
Dalibor Mohelník
Veronika Linhartová
PWL Vision Nutrition - "C"
Aleš Garčic
Marek Petružela
Marek Čečatka
Oliver Balážik
Powerlifting School - "B"
Vladimír Schreib
Jakub Daněk
Robert Černovský
Milan Špingl
Powerlifting School - "B"
Jiří Braun
Josef Pilský
Petr Doležal
Petr Havlík
TJ Kralupy
Lukáš Černý
Zdeněk Tuháček - náhradník
Matěj Keizlar
David Pelán
Vladimír Turtev
Lucie Nováková - náhradník
Fitness Staňkov - "B"
Karel Rada
Karel Rada
Luboš Rada
Štěpánka Radová
|
Neděle
Doplnejch powerlifting - "D"
Jan Jindřich
Martin Prokop
Ladislav Burian
Svatava Hanykýřová
Doplnejch powerlifting - "E"
Jakub Novotný
Pavel Šorš
Miroslav Hájek
Vojtěch Řivnáč
Doplnejch powerlifting - "F"
Jan Zábranský
Štěpán Strnad
Adam Kulhánek
Adam Pšíkal
Doplnejch powerlifting - "G"
Jakub Blažíček
Šimon Jurdič
Denisa Levová
Martina Pojezná
Doplnejch powerlifting - "H"
Bohdan Duda
Jakub Čmejla
Arnošt Veselý
Marek Pokorný
Doplnejch powerlifting - "CH"
Dominik Vála
David Lev
Evžen Sičevskyj
Mariana Tkačenko
Sporting Apis Praha - "B"
Michal Dmitrijev
Marek Jiřička
František Dvořák
Josef Apolenář
Sporting Apis Praha - "C"
Filip Šavel
Marek Holub - náhradník
Martin Mišovič
Ondřej Zemánek
Markéta Lukešová
Powerlifting Jihlava
Martin Urban
Jiří Veverka
František Kružík
Milan Selinger
Powerlifting Bílina
Jaroslav Myslikovjan
Václav Vlk
Pavel Syrový
Thanh Tam Tranová
Iron Warriors - "A"
Martin Cintl
Michael Kohár
Filip Prokeš
Michaela Kučerová
Marvel Gym Mladá Boleslav
Tomáš Kůla
Matyáš Košek
David Malák
Štěpán Moc
|