Reklama:
Jen na pár dní: Agrezz 1+1!
Stimulace, napumpování, maximální výkony. Nejprodávanější anabolizér v extrémní akci! Více zde.

Mistrovství ČR v bench-pressu mužů, žen, dorostu, juniorů a masters 2022 - výsledky

3.859 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 16. dubna 2022 se v Jihlavě konal 30. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v bench-pressu mužů, žen, dorostu, juniorů a masters. Jednalo se o soutěž s vybavením. Znovu upozorňuji, že letošním rokem započalo počítání výsledků dle IPF GL bodů místo bodů Wilksových pro sjednocení s ostatními státy, které již přešly na tento koeficient.

V dorostenkách si nejlépe vedla a zlato za absolutní pořadí získala Tereza Němcová za výkon 60 kg. Soutěží za oddíl Colbert club SSK Vítkovice. Prvenství těsně získala v juniorkách Anna Pilská z Powerlifting School za 111,5 kg. I když na přepočet bodů vyhrála Anna, rekord si převzala nakonec Adriana Holubová a zvedla ho na hodnotu 112 kg. Anna Pilská dokázala získat i zlato za absolutní pořadí žen celkově. Lucie Šuková z SKST Litvínov brala zlato v kategorii masters I za 92,5 kg. V masters III vyhrála Václava Zodererová reprezentující TJ Sokol Žižkov za výkon 47,5 kg.

Nejsilnějším dorostencem se stal Jiří Dammer z TJ Sokol Vejprnice výkonem 142,5 kg. S velkým náskokem vyhrál juniory Denis Kurečka, dokázal zvednout úctyhodných 265 kg. Nejvyšší výkon v soutěži předvedl Pavel Syrový z Powerlifting Bílina, a to 330 kg. To mu zajistilo zlato v absolutním pořadí masters I a mužů celkově. V masters II nenašel přemožitele Jiří Kati z Colbert club SSK Vítkovice, dlouholetý kvalitní závodník v bench-pressu - zvedl 252,5 kg. Vynikající výkon předvedl v masters III Jiří Psota rekordním pokusem 205,5 kg, což mu zajistilo v absolutním pořadí první místo. Je členem oddílu Sporting Apis Praha. Jiří Horník z SK Horník PWL předvedl nejlepší výkon v masters IV 145 kg. Mezi oddíly si celkově nejlépe vedl oddíl SK Zlobr.

Níže si můžete prohlédnout kompletní výsledky. V nejbližších dnech očekávejte reportáž s fotogalerií.


Mistrovství ČR v bench-pressu
mužů, žen, dorostu, juniorů a masters 2022 - výsledky

Ženy do 47 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Viktorie Slavíková Doplnejch powerlifting 2002 47,0 57,5 61,5 65,5 65,5 49,61

Ženy do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Denisa Turková TJ Viktorie Bohumín 2003 52,0 70,0 72,5 75,5 72,5 50,24
2. Lucie Peterková Colbert club SSK Vítkovice 1991 51,0 65,0 67,5 70,0 67,5 47,54
3. Václava Zodererová TJ Sokol Žižkov 1961 51,4 45,0 47,5 50,0 47,5 33,21

Ženy do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Kateřina Šupíková SK Zlobr 1999 54,0 52,5 57,5 60,0 57,5 38,66

Ženy do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adriana Holubová SK Zlobr 2001 61,8 105,0 111,5 112,0 112,0 68,42
2. Anna Pilská Powerlifting School 1999 61,3 111,0 111,0 111,5 111,5 68,48
3. Blanka Bartoňková TJ Sokol Rosice 1995 61,8 90,0 95,0 100,0 95,0 58,04

Ženy do 69 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Anna Komárková SK Zlobr 2003 68,6 85,0 85,0 91,0 85,0 48,79
2. Aneta Střísková TJ Sokol Nymburk 1999 66,2 65,0 72,5 72,5 65,0 38,07
3. Barbora Hušková Doplnejch powerlifting 2001 65,0 50,0 55,0 60,0 60,0 35,52
4. Tereza Němcová Colbert club SSK Vítkovice 2006 66,1 52,5 57,5 60,0 60,0 35,17
5, Svatava Hanykýřová Doplnejch powerlifting 2004 68,3 55,0 60,0 62,5 60,0 34,52
6. Denisa Levová Doplnejch powerlifting 2007 63,6 42,5 50,0 55,0 50,0 30,00

Ženy do 76 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lucie Šuková SKST Litvínov 1974 70,0 90,0 90,0 92,5 92,5 52,52

Ženy do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Alena Krčmářová TJ Sokol Nymburk 1975 76,7 75,0 80,0 85,0 85,0 46,12

Ženy nad 84 kg
p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miroslava Horáková TJ Sokol Vranovice 1988 85,1 80,0 87,5 92,5 92,5 48,08
2. Petra Švadlenková SK Zlobr 1992 90,4 75,0 82,5 90,0 82,5 41,93

Muži do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tomáš Lacko TJ Svitavy 1982 73,8 160,0 170,0 175,0 170,0 66,36
2. Roman Kocúr Colbert club SSK Vítkovice 1996 73,7 155,0 160,0 170,0 160,0 62,53
3. Jiří Dammer TJ Sokol Vejprnice 2004 72,8 135,0 142,5 147,5 142,5 56,29
4. Denis Peroutka Powerlifting TJJM Chodov 1999 72,8 125,0 130,0 135,0 135,0 53,33
5. Miroslav Novotný TJ Sokol Rosice 1964 73,4 125,0 130,0 135,0 130,0 50,98

Muži do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martin Turek TJ Viktorie Bohumín 1972 82,4 195,0 200,0 202,5 202,5 72,45
2. Robert Rajzl SK Olympia Zlín 1994 82,3 200,0 210,0 210,0 200,0 71,62
3. Jiří Prášek SK Zlobr 1989 83,0 162,5 172,5 180,0 180,0 64,07
4. Michal Sicha TJ Sokol Vranovice 1980 82,4 162,5 170,0 177,5 177,5 63,51
5. Libor Novák TJ Svitavy 1966 82,4 150,0 157,5 162,5 162,5 58,14
6. Vojtěch Kij Colbert club SSK Vítkovice 2003 81,7 145,0 145,0 145,0 145,0 52,20
7. Lukáš Rozehnal Colbert club SSK Vítkovice 2001 77,2 130,0 142,5 150,0 142,5 53,57
8. Tomáš Pospíšil SKST Litvínov 2003 80,7 125,0 130,0 135,0 135,0 49,04
9. Ondřej Zázvůrek Doplnejch powerlifting 2003 79,8 125,0 130,0 130,0 130,0 47,63
10. Antonín Soušek SK Fitness Gym Olomouc 1946 81,7 125,0 130,0 135,0 130,0 46,80
11. Libor Bergl Colbert club SSK Vítkovice 2001 79,5 122,5 127,5 132,5 127,5 46,85
12. David Horník SK Horník PWL 2004 78,5 125,0 - - 125,0 46,38
13. Jaroslav Zimola Silový trojboj Holba Hanušovice 1953 78,5 115,0 120,0 130,0 120,0 44,35
14. Ladislav Thun Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1956 81,0 105,0 110,0 117,5 117,5 42,57
15. František Michalczyk Colbert club SSK Vítkovice 1954 80,2 105,0 110,0 115,0 115,0 41,97
- Vladimír Nebola TJ Spartak Letohrad 1970 81,7 200,0 200,0 - - -

Muži do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Kati Colbert club SSK Vítkovice 1965 91,8 240,0 250,0 252,5 252,5 84,16
2. Jan Šindelář SK Zlobr 1997 87,5 210,0 220,0 227,5 227,5 78,12
3. Václav Patočka TJ Sokol Rosice 1977 93,0 185,0 205,0 212,5 205,0 67,81
4. Ondřej Smetaník TJ Sokol Nymburk 2003 91,1 185,0 192,5 192,5 192,5 64,46
5. Tomáš Novák TJ Spartak Pelhřimov 1990 92,0 177,5 185,0 192,5 192,5 64,08
6. Jiří Šigut TJ Sokol Vítkovice 1986 88,6 190,0 220,0 220,0 190,0 64,73
7. Jiří Nový Powerlifting TJJM Chodov 1991 92,5 177,5 185,0 190,0 185,0 61,39
8. Daniel Lochman Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 91,6 165,0 175,0 180,0 175,0 58,40
9. Radim Kopal SKST Litvnínov 1974 92,1 170,0 175,0 175,0 175,0 58,22
10. Jiří Furch TJ Sokol Vranovice 1975 89,0 150,0 160,0 170,0 170,0 57,75
11. Radek Zich Powerlifting Jihlava 2004 86,1 145,0 152,5 160,0 160,0 55,53
12. David Pelán TJ Kralupy 1980 92,9 150,0 175,0 177,5 150,0 49,65
13. Jiří Horník SK Horník PWL 1948 90,8 140,0 145,0 150,5 145,0 48,65
14. Adam Holeček Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 92,2 130,0 130,0 145,0 145,0 48,20
15. Josef Ptáček TJ Spartak Pelhřimov 1953 92,2 142,5 145,0 152,5 145,0 48,20
16. Tomáš Čižmář TJ Sokol Rosice 2000 87,9 130,0 137,5 142,5 142,5 48,79
17. Jaroslav Tomi TJ Sokol Vítkovice 1958 87,7 135,0 140,0 145,0 140,0 48,01
18. Jiří Veverka Powerlifting Jihlava 2001 92,7 130,0 140,0 140,0 140,0 46,39
19. Jiří Studeník TJ Sokol Vejprnice 2004 89,9 130,0 137,5 140,0 137,5 46,42
20. Ivo Huser Colbert club SSK Vítkovice 1950 90,0 105,0 110,0 115,0 115,0 38,79
21. Aleš Vrzák TJ Spartak Pelhřimov 1957 91,8 107,5 107,5 115,0 115,0 38,33
- Miroslav Paukert Powerlifting Klatovy 1963 92,0 180,0 180,0 185,0 - -
DSQ Lukáš Horáček Doplnejch powerlifting 2001 92,1 - - - - -

Muži do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Zdeněk Tuháček TJ Kralupy 1986 99,1 220,0 230,0 237,5 237,5 75,86
2. Jiří Psota Sporting Apis Praha 1962 104,4 195,0 200,0 205,5 205,5 63,98
3. Michal Tarbaj TJ Sokol Vítkovice 1984 103,0 190,0 197,5 205,0 205,0 64,23
4. Luboš Billy TJ Sokol Nymburk 1970 103,0 195,0 202,5 207,5 202,5 63,45
5. Rostislav Cejnek Powerlifting Jihlava 1962 99,8 190,0 197,5 207,5 197,5 62,86
6. Jan Vácha Powerlifting Jihlava 1992 103,1 190,0 197,5 205,0 197,5 61,85
7. Tomáš Burda TJ Viktorie Bohumín 1989 103,7 180,0 187,5 190,0 187,5 58,56
8. Tomáš Němec Colbert club SSK Vítkovice 1996 96,6 170,0 180,0 190,0 180,0 58,61
9. Miroslav Botlík TJ Sokol Vejprnice 1965 102,3 180,0 195,0 202,5 180,0 56,59
10. Radek Wasserbauer SK Olympia Zlín 1972 104,2 167,5 172,5 180,0 180,0 56,09
11. Jaroslav Doleček TJ Svitavy 1965 102,5 165,0 175,0 177,5 177,5 55,75
12. Jan Heto TJ Sokol Rosice 1969 103,5 165,0 170,0 177,5 177,5 55,49
13. František Stříska TJ Sokol Nymburk 1971 103,5 160,0 170,0 177,5 170,0 53,14
14. Lukáš Bouda Silový trojboj Holba Hanušovice 1979 101,6 132,5 142,5 150,0 150,0 47,31
15. Vojtěch Křížek SK Zlobr 1999 103,5 135,0 135,0 140,0 140,0 43,77
16. Miroslav Hájek Doplnejch powerlifting 2004 96,2 125,0 130,0 130,0 130,0 42,19
17. David Cízl TJ Sokol Vejprnice 2005 99,2 120,0 125,0 127,5 125,0 39,91

Muži do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Milan Selinger Powerlifting Jihlava 1984 120,0 285,0 295,0 315,0 295,0 86,78
2. Stanislav Macák SK Fitness Gym Olomouc 1977 115,8 220,0 227,5 235,0 235,0 70,03
3. Martin Šumbera TJ Sokol Rosice 1980 112,1 210,0 220,0 232,5 220,0 66,40
4. Jaroslav Jirout PWL Vision Nutrition 1980 115,1 180,0 200,0 210,0 200,0 59,74
5. Ivo Jurman TJ Sokol Rosice 1969 117,8 190,0 190,0 197,5 197,5 58,48
6. Jan Jindřich Doplnejch powerlifting 1993 115,0 185,0 190,0 195,0 190,0 56,77
7. Jiří Krištofík Colbert club SSK Vítkovice 1951 108,9 145,0 150,0 152,5 150,0 45,82
8. Oskar Janiak TJ Sokol Vítkovice 1965 110,1 140,0 142,5 142,5 140,0 42,57
- Josef Duna TJ Sokol Vejprnice 1950 111,3 155,0 157,5 157,5 - -

Muži nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavel Syrový Powerlifting Bílina 1974 142,8 317,5 325,0 330,0 330,0 92,35
2. Jaroslav Šoukal TJ Sokol Vejprnice 1972 170,2 295,0 310,0 332,5 310,0 84,08
3. Denis Kurečka Colbert club SSK Vítkovice 1999 140,3 240,0 255,0 265,0 265,0 74,47
4. Jan Vítek Powerlifting School 1971 159,1 210,0 215,0 222,5 222,5 60,95
5. Vlastimil Zeman Powerlifting TJJM Chodov 1979 129,1 180,0 190,0 200,0 190,0 54,59
6. Jan Cifrain SK Zlobr 1998 152,0 165,0 165,0 165,0 165,0 47,88
7. Josef Vojtěch Vážný SK Olymp Fitness Nový Bor 1952 126,4 145,0 145,0 155,0 145,0 41,93
8. Milan Mrázek TJ Sokol Lanžhot 1958 132,3 130,0 140,0 142,5 140,0 39,95
9. Emil Mojžíšek Colbert club SSK Vítkovice 1956 139,3 130,0 130,0 140,0 140,0 39,41
- Pavel Klepáč TJ Sokol Rosice 1955 124,3 130,0 130,0 130,0 - -

Dorostenky do 69 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tereza Němcová Colbert club SSK Vítkovice 2006 66,1 52,5 57,5 60,0 60,0 35,17
2. Svatava Hanykýřová Doplnejch powerlifting 2004 68,3 55,0 60,0 62,5 60,0 34,52
3. Denisa Levová Doplnejch powerlifting 2007 63,6 42,5 50,0 55,0 50,0 30,00

Juniorky do 47 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Viktorie Slavíková Doplnejch powerlifting 2002 47,0 57,5 61,5 65,5 65,5 49,61

Juniorky do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Denisa Turková TJ Viktorie Bohumín 2003 52,0 70,0 72,5 75,5 72,5 50,24

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adriana Holubová SK Zlobr 2001 61,8 105,0 111,5 112,0 112,0 68,42
2. Anna Pilská Powerlifting School 1999 61,3 111,0 111,0 111,5 111,5 68,48

Juniorky do 69 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Anna Komárková SK Zlobr 2003 68,6 85,0 85,0 91,0 85,0 48,79
2. Aneta Střísková TJ Sokol Nymburk 1999 66,2 65,0 72,5 72,5 65,0 38,07
3. Barbora Hušková Doplnejch powerlifting 2001 65,0 50,0 55,0 60,0 60,0 35,52

Ženy M1 do 76 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lucie Šuková SKST Litvínov 1974 70,0 90,0 90,0 92,5 92,5 52,52

Ženy M1 do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Alena Krčmářová TJ Sokol Nymburk 1975 76,7 75,0 80,0 85,0 85,0 46,12

Ženy M3 do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Václava Zodererová TJ Sokol Žižkov 1961 51,4 45,0 47,5 50,0 47,5 33,21

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Dammer TJ Sokol Vejprnice 2004 72,8 135,0 142,5 147,5 142,5 56,29

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. David Horník SK Horník PWL 2004 78,5 125,0 - - 125,0 46,38

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Radek Zich Powerlifting Jihlava 2004 86,1 145,0 152,5 160,0 160,0 55,53
2. Jiří Studeník TJ Sokol Vejprnice 2004 89,9 130,0 137,5 140,0 137,5 46,42

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miroslav Hájek Doplnejch powerlifting 2004 96,2 125,0 130,0 130,0 130,0 42,19
2. David Cízl TJ Sokol Vejprnice 2005 99,2 120,0 125,0 127,5 125,0 39,91

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Denis Peroutka Powerlifting TJJM Chodov 1999 72,8 125,0 130,0 135,0 135,0 53,33

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vojtěch Kij Colbert club SSK Vítkovice 2003 81,7 145,0 145,0 145,0 145,0 52,20
2. Lukáš Rozehnal Colbert club SSK Vítkovice 2001 77,2 130,0 142,5 150,0 142,5 53,57
3. Tomáš Pospíšil SKST Litvínov 2003 80,7 125,0 130,0 135,0 135,0 49,04
4. Ondřej Zázvůrek Doplnejch powerlifting 2003 79,8 125,0 130,0 130,0 130,0 47,63
5. Libor Bergl Colbert club SSK Vítkovice 2001 79,5 122,5 127,5 132,5 127,5 46,85

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ondřej Smetaník TJ Sokol Nymburk 2003 91,1 185,0 192,5 192,5 192,5 64,46
2. Daniel Lochman Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 91,6 165,0 175,0 180,0 175,0 58,40
3. Adam Holeček Kult. a bikiny fitness Lanškroun 2000 92,2 130,0 130,0 145,0 145,0 48,20
4. Tomáš Čižmář TJ Sokol Rosice 2000 87,9 130,0 137,5 142,5 142,5 48,79
5. Jiří Veverka Powerlifting Jihlava 2001 92,7 130,0 140,0 140,0 140,0 46,39
DSQ Lukáš Horáček Doplnejch powerlifting 2001 92,1 - - - - -

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vojtěch Křížek SK Zlobr 1999 103,5 135,0 135,0 140,0 140,0 43,77

Junioři nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Denis Kurečka Colbert club SSK Vítkovice 1999 140,3 240,0 255,0 265,0 265,0 74,47

Muži M1 do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tomáš Lacko TJ Svitavy 1982 73,8 160,0 170,0 175,0 170,0 66,36

Muži M1 do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Michal Sicha TJ Sokol Vranovice 1980 82,4 162,5 170,0 177,5 177,5 63,51

Muži M1 do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Václav Patočka TJ Sokol Rosice 1977 93,0 185,0 205,0 212,5 205,0 67,81
2. Radim Kopal SKST Litvnínov 1974 92,1 170,0 175,0 175,0 175,0 58,22
3. Jiří Furch TJ Sokol Vranovice 1975 89,0 150,0 160,0 170,0 170,0 57,75
4. David Pelán TJ Kralupy 1980 92,9 150,0 175,0 177,5 150,0 49,65

Muži M1 do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lukáš Bouda Silový trojboj Holba Hanušovice 1979 101,6 132,5 142,5 150,0 150,0 47,31

Muži M1 do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Stanislav Macák SK Fitness Gym Olomouc 1977 115,8 220,0 227,5 235,0 235,0 70,03
2. Martin Šumbera TJ Sokol Rosice 1980 112,1 210,0 220,0 232,5 220,0 66,40
3. Jaroslav Jirout PWL Vision Nutrition 1980 115,1 180,0 200,0 210,0 200,0 59,74

Muži M1 nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavel Syrový Powerlifting Bílina 1974 142,8 317,5 325,0 330,0 330,0 92,35
2. Vlastimil Zeman Powerlifting TJJM Chodov 1979 129,1 180,0 190,0 200,0 190,0 54,59

Muži M2 do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miroslav Novotný TJ Sokol Rosice 1964 73,4 125,0 130,0 135,0 130,0 50,98

Muži M2 do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martin Turek TJ Viktorie Bohumín 1972 82,4 195,0 200,0 202,5 202,5 72,45
2. Libor Novák TJ Svitavy 1966 82,4 150,0 157,5 162,5 162,5 58,14
- Vladimír Nebola TJ Spartak Letohrad 1970 81,7 200,0 200,0 - - -

Muži M2 do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Kati Colbert club SSK Vítkovice 1965 91,8 240,0 250,0 252,5 252,5 84,16
- Miroslav Paukert Powerlifting Klatovy 1963 92,0 180,0 180,0 185,0 - -

Muži M2 do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Luboš Billy TJ Sokol Nymburk 1970 103,0 195,0 202,5 207,5 202,5 63,45
2. Miroslav Botlík TJ Sokol Vejprnice 1965 102,3 180,0 195,0 202,5 180,0 56,59
3. Radek Wasserbauer SK Olympia Zlín 1972 104,2 167,5 172,5 180,0 180,0 56,09
4. Jaroslav Doleček TJ Svitavy 1965 102,5 165,0 175,0 177,5 177,5 55,75
5. Jan Heto TJ Sokol Rosice 1969 103,5 165,0 170,0 177,5 177,5 55,49
6. František Stříska TJ Sokol Nymburk 1971 103,5 160,0 170,0 177,5 170,0 53,14

Muži M2 do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ivo Jurman TJ Sokol Rosice 1969 117,8 190,0 190,0 197,5 197,5 58,48
2. Oskar Janiak TJ Sokol Vítkovice 1965 110,1 140,0 142,5 142,5 140,0 42,57

Muži M2 nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jaroslav Šoukal TJ Sokol Vejprnice 1972 170,2 295,0 310,0 332,5 310,0 84,08
2. Jan Vítek Powerlifting School 1971 159,1 210,0 215,0 222,5 222,5 60,95

Muži M3 do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jaroslav Zimola Silový trojboj Holba Hanušovice 1953 78,5 115,0 120,0 130,0 120,0 44,35
2. Ladislav Thun Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1956 81,0 105,0 110,0 117,5 117,5 42,57
3. František Michalczyk Colbert club SSK Vítkovice 1954 80,2 105,0 110,0 115,0 115,0 41,97

Muži M3 do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Ptáček TJ Spartak Pelhřimov 1953 92,2 142,5 145,0 152,5 145,0 48,20
2. Jaroslav Tomi TJ Sokol Vítkovice 1958 87,7 135,0 140,0 145,0 140,0 48,01
3. Aleš Vrzák TJ Spartak Pelhřimov 1957 91,8 107,5 107,5 115,0 115,0 38,33

Muži M3 nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Milan Mrázek TJ Sokol Lanžhot 1958 132,3 130,0 140,0 142,5 140,0 39,95
2. Emil Mojžíšek Colbert club SSK Vítkovice 1956 139,3 130,0 130,0 140,0 140,0 39,41
- Pavel Klepáč TJ Sokol Rosice 1955 124,3 130,0 130,0 130,0 - -

Muži M4 do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Antonín Soušek SK Fitness Gym Olomouc 1946 81,7 125,0 130,0 135,0 130,0 46,80

Muži M4 do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Horník SK Horník PWL 1948 90,8 140,0 145,0 150,5 145,0 48,65
2. Ivo Huser Colbert club SSK Vítkovice 1950 90,0 105,0 110,0 115,0 115,0 38,79

Muži M4 do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Krištofík Colbert club SSK Vítkovice 1951 108,9 145,0 150,0 152,5 150,0 45,82
- Josef Duna TJ Sokol Vejprnice 1950 111,3 155,0 157,5 157,5 - -

Muži M4 nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Vojtěch Vážný SK Olymp Fitness Nový Bor 1952 126,4 145,0 145,0 155,0 145,0 41,93



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie