V lucemburském Hammu se ve dnech 24. - 27. března koná Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit 2022.
K soutěži se nominovalo 113 trojbojařů, jejichž kompletní seznam najdete v tabulkách níže, do kterých budeme průběžně doplňovat zveřejněné výsledky. Pro zestručnění zde uvádíme pouze zemi, ze které závodníci pocházejí, u našich českých zástupců, kterých se do Litvy vypravilo 21, přidáváme v jejich přehledu také označení univerzity.
Aktuální dění přímo na soutěži můžete on-line sledovat prostřednictvím živého vysílání zde.
Výsledky jsou průběžně doplňovány!
28. 03. 21:00 - doplněny kompletní výsledky - Tereza Loosová, Jakub Šigut a Filip Porteš mají zlato,
Lucie Daňková stříbro a David Stankovič bronz!
27. 03. 16:00 - doplněny sobotní výsledky
26. 03. 17:00 - doplněny páteční výsledky - Dominika Jansová má stříbro, Josef Susík získal bronz!
25. 03. 12:00 - doplněny čtvrteční výsledky
Čeští zástupci na Evropském poháru v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit 2022
Kateřina Šupíková | UK |
ženy do 57 kg |
8. místo | výkon 295,0 kg |
Dominika Jansová | ZČU |
ženy do 63 kg |
2. místo |
výkon 385,0 kg |
Alžběta Michlová | VŠE |
ženy do 69 kg | 7. místo |
výkon 360,0 kg |
Jessica Medwell | UK |
ženy do 69 kg |
5. místo | výkon 370,0 kg |
Lucie Daňková | UTB |
ženy do 76 kg |
2. místo |
výkon 390,0 kg |
Tereza Loosová | JČU |
ženy do 76 kg | 1. místo |
výkon 392,5 kg |
Eliška Trnková | ZČU |
ženy do 76 kg |
4. místo |
výkon 382,5 kg |
Renata Šimonová | VŠE |
ženy do 76 kg |
7. místo | výkon 335,0 kg |
Matěj Vojtěch | TUL |
muži do 66 kg |
6. místo |
výkon 610,0 kg |
Josef Susík | VUT |
muži do 83 kg | 3. místo |
výkon 650,0 kg |
Robert Sporka | UK |
muži do 83 kg |
7. místo |
výkon 592,5 kg |
Vojtěch Bula | VŠTE |
muži do 93 kg |
8. místo |
výkon 637,5 kg |
Pavel Kastl | ZČU |
muži do 93 kg |
10. místo |
výkon 610,0 kg |
David Pískatý | VŠO |
muži do 105 kg |
8. místo |
výkon 672,5 kg |
Pavel Kurek | VŠE |
muži do 105 kg |
9. místo |
výkon 670,0 kg |
Pavel Eminger | UK |
muži do 105 kg |
5. místo |
výkon 702,5 kg |
Michal Zejda | VUT |
muži do 105 kg |
12. místo |
výkon 600,0 kg |
Jakub Šigut | MU |
muži do 120 kg |
1. místo |
výkon 785,0 kg |
David Stankovič | ČVUT |
muži do 120 kg |
3. místo |
výkon 727,5 kg |
Arnošt Vogel | VUT |
muži do 120 kg |
6. místo |
výkon 622,5 kg |
Filip Porteš | UPOL |
muži nad 120 kg |
1. místo |
výkon 750,0 kg |
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
čtvrtek |
24. 03. |
11:00 |
ženy do 52 kg a 57 kg |
|
|
15:00 |
muži do 66 kg, 59 kg a 74 kg |
pátek |
25. 03. |
11:00 |
ženy do 63 kg a 69 kg |
|
|
15:00 |
muži do 83 kg |
sobota |
26. 03. |
11:00 |
muži do 93 kg |
|
|
15:00 |
muži do 105 kg |
neděle |
27. 03. |
11:00 |
ženy do 76 kg, 84 kg a nad 84 kg |
|
|
15:00 |
muži do 120 kg a nad 120 kg |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Goralska Izabela |
2000 |
Polsko |
51,29 |
132,5 |
72,5 |
165,0 |
370,0 |
94,55 |
2. |
Giraud Coline |
2003 |
Francie |
51,72 |
117,5 |
60,0 |
140,0 |
317,5 |
80,54 |
3. |
Marschall Sima Thea |
1997 |
Švédsko |
51,37 |
100,0 |
70,0 |
115,0 |
285,0 |
72,73 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ribere Julie |
2000 |
Francie |
56,45 |
135,0 |
90,0 |
130,0 |
355,0 |
83,88 |
2. |
Aydos Sehrinur |
1998 |
Turecko |
55,80 |
127,5 |
70,0 |
150,0 |
347,5 |
82,84 |
3. |
Roux Celia |
1999 |
Francie |
56,15 |
127,5 |
72,5 |
147,5 |
347,5 |
82,45 |
4. |
Coinne Zoe |
1998 |
Francie |
55,77 |
127,5 |
77,5 |
140,0 |
345,0 |
82,28 |
5. |
Haemers Dasha |
1998 |
Belgie |
54,59 |
135,0 |
70,0 |
137,5 |
342,5 |
83,07 |
6. |
Hattou Justine |
2000 |
Francie |
55,85 |
122,5 |
75,0 |
145,0 |
342,5 |
81,60 |
7. |
Vehar Lara |
2000 |
Slovinsko |
56,00 |
122,5 |
65,0 |
130,0 |
317,5 |
75,48 |
8. |
Šupíková Kateřina |
1999 |
Česká republika |
54,60 |
100,0 |
60,0 |
135,0 |
295,0 |
71,54 |
9. |
Castro Emma |
1999 |
Belgie |
55,86 |
92,5 |
42,5 |
125,0 |
260,0 |
61,93 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pataille Mathilde |
1999 |
Francie |
61,12 |
152,5 |
85,0 |
172,5 |
410,0 |
91,51 |
2. |
Jansová Dominika |
2001 |
Česká republika |
60,34 |
135,0 |
85,0 |
165,0 |
385,0 |
86,69 |
3. |
Blomdahl Thindra |
2002 |
Švédsko |
62,37 |
117,5 |
80,0 |
160,0 |
360,0 |
79,28 |
4. |
Breymand Ludivine |
2000 |
Francie |
62,96 |
132,5 |
72,5 |
150,0 |
355,0 |
77,70 |
5. |
Lazreg-Boukros Zahya |
1999 |
Francie |
62,97 |
120,0 |
72,5 |
160,0 |
352,5 |
77,14 |
6. |
Biya Oumnia |
1998 |
Turecko |
61,04 |
110,0 |
55,0 |
135,0 |
300,0 |
67,02 |
Ženy do 69 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Daglioglu Asude |
2000 |
Turecko |
67,04 |
160,0 |
72,5 |
185,0 |
417,5 |
87,93 |
2. |
Martin Monroy Maria B. |
2000 |
Španělsko |
68,25 |
152,5 |
90,0 |
162,5 |
410,0 |
85,46 |
3. |
Gronqvist Malin |
1999 |
Švédsko |
68,66 |
155,0 |
90,0 |
160,0 |
405,0 |
84,14 |
4. |
Arends Bo |
1999 |
Nizozemsko |
68,29 |
145,0 |
80,0 |
165,0 |
390,0 |
81,27 |
5. |
Medwell Jessica |
2001 |
Česká republika |
67,21 |
145,0 |
62,5 |
162,5 |
370,0 |
77,81 |
6. |
Willemsen Manon |
2000 |
Nizozemsko |
67,38 |
130,0 |
70,0 |
162,5 |
362,5 |
76,12 |
7. |
Michlová Alžběta |
1998 |
Česká republika |
68,10 |
135,0 |
70,0 |
155,0 |
360,0 |
75,13 |
8. |
Balen Nusa |
1999 |
Slovinsko |
68,84 |
107,5 |
77,5 |
157,5 |
342,5 |
71,05 |
9. |
Jouanneau Sara |
2002 |
Francie |
67,52 |
110,0 |
70,0 |
147,5 |
327,5 |
68,69 |
Ženy do 76 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Loosová Tereza |
2000 |
Česká republika |
72,85 |
142,5 |
70,0 |
180,0 |
392,5 |
79,00 |
2. |
Daňková Lucie |
2000 |
Česká republika |
71,89 |
145,0 |
92,5 |
152,5 |
390,0 |
79,04 |
3. |
Muller Gaby |
1998 |
Lucembursko |
75,14 |
140,0 |
110,0 |
135,0 |
385,0 |
76,32 |
4. |
Trnková Eliška |
2000 |
Česká republika |
74,35 |
127,5 |
85,0 |
170,0 |
382,5 |
76,21 |
5. |
Klancnik Xiamei |
1998 |
Nizozemsko |
75,16 |
142,5 |
70,0 |
162,5 |
375,0 |
74,33 |
6. |
Elleuch Elisa |
1997 |
Francie |
75,56 |
122,5 |
77,5 |
155,0 |
355,0 |
70,18 |
7. |
Šimonová Renata |
2002 |
Česká republika |
75,41 |
130,0 |
62,5 |
142,5 |
335,0 |
66,29 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kata Rahel Kovacs |
1997 |
Maďarsko |
82,59 |
150,0 |
85,0 |
170,0 |
405,0 |
77,00 |
2. |
Brotons Cecile |
2000 |
Francie |
83,40 |
140,0 |
77,5 |
172,5 |
390,0 |
73,86 |
3. |
Berzina Darta |
2003 |
Lotyšsko |
80,75 |
132,5 |
62,5 |
135,0 |
330,0 |
63,33 |
4. |
Burduf Maria |
2000 |
Rumunsko |
81,42 |
105,0 |
60,0 |
137,5 |
302,5 |
57,85 |
5. |
Petric Sara |
1998 |
Srbsko |
77,43 |
115,0 |
47,5 |
132,5 |
295,0 |
57,66 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Puusaari Saara |
1997 |
Finsko |
- |
190,0 |
90,0 |
165,0 |
445,0 |
77,06 |
2. |
Kaliciak Agata |
1997 |
Polsko |
96,49 |
160,0 |
94,5 |
175,0 |
429,5 |
77,37 |
3. |
Swiderska Kinga |
2002 |
Polsko |
- |
162,5 |
90,0 |
171,5 |
424,0 |
73,00 |
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Alshavi Ali |
2003 |
Turecko |
58,81 |
160,0 |
95,0 |
207,5 |
462,5 |
76,66 |
2. |
Le Thomas |
1997 |
Francie |
58,58 |
167,5 |
100,0 |
192,5 |
460,0 |
76,41 |
- |
Labesse Alexandre |
2001 |
Francie |
58,78 |
170,0 |
107,5 |
- |
- |
- |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Guillaume Jules |
2000 |
Francie |
65,01 |
190,0 |
135,0 |
220,0 |
545,0 |
85,64 |
2. |
Servouze Pierig |
2001 |
Francie |
65,40 |
185,0 |
125,0 |
232,5 |
542,5 |
84,98 |
3. |
Pham Thanh Da |
1999 |
Francie |
65,71 |
192,5 |
125,0 |
222,5 |
540,0 |
84,37 |
4. |
Ramenason Lucas |
1999 |
Francie |
65,15 |
170,0 |
145,0 |
207,5 |
522,5 |
82,01 |
5. |
Perrault Jacques-Alexandre |
2002 |
Francie |
65,48 |
195,0 |
115,0 |
205,0 |
515,0 |
80,62 |
6. |
Vojtěch Matěj |
2001 |
Česká republika |
64,83 |
180,0 |
130,0 |
200,0 |
510,0 |
80,26 |
7. |
Demy Yoann |
2000 |
Francie |
65,30 |
172,5 |
112,5 |
215,0 |
500,0 |
78,38 |
- |
Sueur Alan |
2003 |
Francie |
65,60 |
200,0 |
115,0 |
- |
- |
- |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lazicki Rafal |
1999 |
Polsko |
73,30 |
230,0 |
152,5 |
255,0 |
637,5 |
94,05 |
2. |
Gaignet Guillaume |
2000 |
Francie |
72,94 |
200,0 |
135,0 |
292,5 |
627,5 |
92,82 |
3. |
Koekelkoren Luc |
1998 |
Nizozemsko |
73,34 |
215,0 |
135,0 |
257,5 |
607,5 |
89,60 |
4. |
Layadi Samy |
1998 |
Francie |
73,72 |
195,0 |
150,0 |
235,0 |
580,0 |
85,32 |
5. |
Kovac Radovan |
2000 |
Slovensko |
73,53 |
187,5 |
120,0 |
240,0 |
547,5 |
80,64 |
6. |
Sandstrom Arvid |
2000 |
Švédsko |
73,64 |
170,0 |
155,0 |
195,0 |
520,0 |
76,53 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Soderlund Simon |
2002 |
Švédsko |
82,15 |
240,0 |
180,0 |
267,5 |
687,5 |
95,66 |
2. |
Hartman Erik |
1999 |
Švédsko |
82,45 |
230,0 |
162,5 |
270,0 |
662,5 |
92,02 |
3. |
Susík Josef |
2000 |
Česká republika |
81,50 |
242,5 |
147,5 |
260,0 |
650,0 |
90,81 |
4. |
Bagagli Aldo |
2000 |
Francie |
82,75 |
230,0 |
170,0 |
245,0 |
645,0 |
89,42 |
5. |
Garcia Quentin |
1999 |
Francie |
81,90 |
237,5 |
130,0 |
267,5 |
635,0 |
88,50 |
6. |
Noval Cueto Miguel |
1999 |
Španělsko |
81,46 |
212,5 |
150,0 |
240,0 |
602,5 |
84,20 |
7. |
Sporka Robert |
2001 |
Česká republika |
82,36 |
215,0 |
137,5 |
240,0 |
592,5 |
82,34 |
8. |
Dufour Quentin |
1998 |
Belgie |
81,87 |
215,0 |
117,5 |
252,5 |
585,0 |
81,54 |
9. |
de Pater Tim |
1997 |
Nizozemsko |
82,40 |
212,5 |
132,5 |
237,5 |
582,5 |
80,93 |
10. |
Sari Mehmet Yigit |
2001 |
Turecko |
82,37 |
192,5 |
137,5 |
232,5 |
562,5 |
78,17 |
11. |
Kok Jilles |
2002 |
Nizozemsko |
79,80 |
192,5 |
117,5 |
225,0 |
535,0 |
75,55 |
12. |
Garcia Cembranos Mario |
1998 |
Španělsko |
74,01 |
167,5 |
102,5 |
212,5 |
482,5 |
70,83 |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lindblad Eric |
1999 |
Švédsko |
90,09 |
260,0 |
157,5 |
302,5 |
720,0 |
95,67 |
2. |
Uebel Maxim |
2000 |
Švédsko |
92,04 |
242,5 |
190,5 |
272,5 |
705,5 |
92,76 |
3. |
Barounis Konstantinos |
1997 |
Řecko |
92,50 |
257,5 |
150,0 |
285,0 |
692,5 |
90,83 |
4. |
Eriksson Albin |
1998 |
Švédsko |
92,34 |
235,0 |
177,5 |
265,0 |
677,5 |
88,94 |
5. |
Caracchioli Antoine |
1997 |
Francie |
91,22 |
245,0 |
155,0 |
262,5 |
662,5 |
87,49 |
6. |
Duma Jan |
1997 |
Polsko |
92,18 |
240,0 |
157,5 |
262,5 |
660,0 |
86,72 |
7. |
Rebolj Nejc |
1999 |
Slovinsko |
92,51 |
245,0 |
152,5 |
262,5 |
660,0 |
86,56 |
8. |
Bula Vojtěch |
2000 |
Česká republika |
92,32 |
245,0 |
132,5 |
260,0 |
637,5 |
83,70 |
9. |
Szymanski Mateusz |
1998 |
Polsko |
92,29 |
240,0, |
145,0 |
250,0 |
635,0 |
83,38 |
10. |
Kastl Pavel |
1998 |
Česká republika |
87,64 |
220,0 |
140,0 |
250,0 |
610,0 |
82,17 |
11. |
Saks Aleks |
2000 |
Lucembursko |
92,15 |
217,5 |
132,5 |
252,5 |
602,5 |
79,17 |
12. |
Villa Plaza Jaime |
1998 |
Španělsko |
90,30 |
210,0 |
120,0 |
245,0 |
575,0 |
76,32 |
13. |
Campano Del Pozo Ignacio |
2001 |
Španělsko |
93,00 |
175,0 |
145,0 |
230,0 |
550,0 |
71,95 |
14. |
Hangan Catalin |
2002 |
Rumunsko |
92,60 |
170,0 |
132,5 |
207,5 |
510,0 |
66,86 |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Johansson Emil |
2001 |
Švédsko |
- |
278,0 |
185,5 |
300,0 |
763,5 |
94,58 |
2. |
Szymon Grzelak |
1999 |
Polsko |
- |
267,5 |
157,5 |
317,5 |
742,0 |
92,27 |
3. |
Baginski Mateusz |
1997 |
Polsko |
- |
260,0 |
150,0 |
321,5 |
731,5 |
90,49 |
4. |
Lipka Josua |
1998 |
Švédsko |
- |
262,5 |
170,0 |
275,0 |
707,5 |
87,67 |
5. |
Eminger Pavel |
1998 |
Česká republika |
- |
250,0 |
160,0 |
292,5 |
702,5 |
88,21 |
6. |
Bacq Thibault |
1998 |
Belgie |
- |
257,5 |
157,5 |
275,0 |
690,0 |
86,49 |
7. |
Alvarez Cuadrillero Pablo |
2021 |
Španělsko |
95,86 |
240,0 |
160,0 |
275,0 |
675,0 |
87,02 |
8. |
Pískatý David |
2000 |
Česká republika |
- |
247,5 |
140,0 |
285,0 |
672,5 |
83,27 |
9. |
Kurek Pavel |
2000 |
Česká republika |
- |
247,5 |
157,5 |
265,0 |
670,0 |
83,09 |
10. |
Bejenariu Paul |
2001 |
Rumunsko |
97,28 |
232,5 |
176,5 |
240,0 |
649,0 |
83,07 |
11. |
Johansson Findahl Emil |
2002 |
Švédsko |
99,79 |
225,0 |
140,0 |
247,5 |
612,5 |
77,45 |
12. |
Zejda Michal |
2002 |
Česká republika |
95,96 |
210,0 |
137,5 |
252,5 |
600,0 |
77,31 |
13. |
Tekcan Emirhan |
2003 |
Turecko |
97,01 |
200,0 |
120,0 |
245,0 |
565,0 |
72,42 |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šigut Jakub |
1999 |
Česká republika |
- |
292,5 |
162,5 |
330,0 |
785,0 |
91,75 |
2. |
Muylkens Lorenz |
1997 |
Nizozemsko |
- |
275,0 |
162,5 |
295,0 |
732,5 |
86,82 |
3. |
Stankovič David |
2000 |
Česká republika |
- |
265,0 |
170,0 |
292,5 |
727,5 |
85,90 |
4. |
Marinus Siebren |
2001 |
Nizozemsko |
- |
260,0 |
165,0 |
272,5 |
697,5 |
81,21 |
5. |
Riciu Alessio |
1999 |
Rumunsko |
- |
245,0 |
177,5 |
270,0 |
692,5 |
83,69 |
6. |
Vogel Arnošt |
2000 |
Česká republika |
- |
240,0 |
132,5 |
250,0 |
622,5 |
76,36 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Porteš Filip |
2000 |
Česká republika |
- |
270,0 |
180,0 |
300,0 |
750,0 |
86,67 |
2. |
Moise Mircea |
1999 |
Rumunsko |
- |
272,5 |
182,5 |
280,0 |
735,0 |
84,60 |
3. |
Stangret Krzysztof |
1998 |
Polsko |
- |
250,0 |
170,0 |
265,0 |
685,0 |
79,61 |
4. |
Cieciura Bartlomiej |
2000 |
Polsko |
- |
240,0 |
170,0 |
250,0 |
660,0 |
75,58 |
5. |
Verdingas Gabrielius |
2000 |
Litva |
- |
205,0 |
132,5 |
250,0 |
587,5 |
62,37 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|