Reklama:
Ultra AMINO 1+1 jen za 666 Kč!
Prémiový doplněk s glutaminem a leucinem, obohacený o BCAA peptidy, vitamíny a minerály. Více zde.

Mistrovství světa v klasickém (RAW) bench-pressu 2021 - výsledky

5.277 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Mistrovství světa
v bench-pressu 2021
- výsledky
Na včera zakončené Mistrovství světa v bench-pressu, kde mohli powerlifteři využívat při svých pokusech podpůrné dresy, navazuje v Litvě hned další den Mistrovství světa v klasickém (RAW) bench-pressu, jehož program vyplní zbytek října. Podrobný rozpis, kdy přijdou které kategorie na řadu, najdete níže. RAW divize bude z pohledu české reprezentace navzdory trendům posledních let o něco méně obsazená, českých závodníků se ve Vilniusu na RAW šampionátu představí 8.

V tomto článku budeme postupně doplňovat dostupné výsledky. Přímý přenos ze soutěže můžete sledovat zde.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

31. 10. 22:00 - doplněny kompletní výsledky - Jakub Sedláček má bronz!
30. 10. 16:30 - doplněny páteční výsledky - Denis Kurečka má stříbro!
29. 10. 11:00 - doplněny čtvrteční výsledky
28. 10. 13:00 - doplněny středeční výsledky - Jiří Horník a Pavol Demčák mají stříbro!
27. 10. 08:30 - doplněny úterní výsledky
26. 10. 10:30 - doplněny pondělní výsledky


Naši reprezentanti

Adriana Holubová juniorky do 57 kg 5. místo výkon 70,0 kg
Jakub Sedláček muži do 93 kg 3. místo výkon 215,0 kg
Marek Novák muži nad 120 kg 6. místo výkon 222,5 kg
David Horník dorostenci do 74 kg 5. místo výkon 125,0 kg
Denis Kurečka junioři nad 120 kg 2. místo výkon 207,5 kg
Pavol Demčák muži masters I do 120 kg 2. místo výkon 220,0 kg
Jiří Horník muži masters IV do 93 kg 2. místo výkon 122,5 kg
Ivan Veselý muži masters IV do 120 kg - nezapsal


Časový harmonogram šampionátu

datum začátek kategorie
pondělí 25. 10. 2021 11:00 muži masters III až IV do 59 kg až 74 kg
14:00 ženy masters I až IV do 47 kg až 63 kg
úterý 26. 10. 2021 11:00 muži masters I až II do 59 kg až 83 kg
15:00 ženy masters I až IV do 69 kg až nad 84 kg
středa 27. 10. 2021 11:00 muži masters III až IV do 83 kg až nad 120 kg
14:00 muži masters II do 93 kg až nad 120 kg
16:00 muži masters I do 93 kg až nad 120 kg
čtvrtek 28. 10. 2021 10:00 dorostenky
12:00 dorostenci
15:00 juniorky do 43 kg až 57 kg
16:00 junioři do 53 kg až 74 kg
pátek 29. 10. 2021 10:00 juniorky do 63 kg až nad 84 kg
12:00 junioři do 83 kg až nad 120 kg
15:00 ženy do 47 kg až 57 kg
sobota 30. 10. 2021 11:00 muži do 59 kg až 74 kg
14:00 ženy do 63 kg až 76 kg
16:00 muži do 83 kg až 105 kg
neděle 31. 10. 2021 10:00 ženy do 84 kg až nad 84 kg
11:00 muži do 120 kg až nad 120 kg


Ženy

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kozdryk Justyna 1980 Polsko 46,15 87,5 92,5 97,5 97,5 105,53
2. Kotelnikova Marina 1991 ROC 46,80 82,5 85,0 95,0 85,0 90,53
3. Cheremenko Nataliia 2001 Ukrajina 47,00 82,5 85,0 90,0 85,0 90,08
4. Tsoy Kristina 1991 Kazachstán 45,80 72,5 77,5 77,5 72,5 79,19

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nyers Monika 1978 Maďarsko 51,80 92,5 100,0 105,0 105,0 100,86
2. Shchavinska Tetiana 1996 Ukrajina 51,35 100,0 100,0 102,5 102,5 99,24
3. Frank Maria 1984 Kanada 51,60 87,5 95,0 100,0 95,0 91,58
4. Zhurbina Anastassiya 1999 Kazachstán 51,20 92,5 92,5 100,0 92,5 89,81
5. Huet Alison 1996 Francie 52,00 90,0 95,0 95,0 90,0 86,16
6. Lentjes Jesse 1996 Nizozemsko 50,70 70,0 75,0 75,0 70,0 68,59
7. Long Le Chau 1993 Velká Británie 51,25 70,0 72,5 72,5 70,0 67,90

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rykun Anna 1998 Ukrajina 56,60 112,5 117,5 121,5 112,5 100,56
2. Buturlym Hanna 1997 Ukrajina 56,10 100,0 105,0 107,5 107,5 96,72
3. Hexter Melissa 1994 Velká Británie 55,80 105,0 105,0 105,0 105,0 94,86
4. Kaye Sheina 1997 Velká Británie 54,20 80,0 82,5 85,0 85,0 78,55
5. Van der Spek Mylene 1996 Nizozemsko 56,00 75,0 80,0 82,5 80,0 72,07

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bostrom Alba 2001 Švédsko 62,60 110,0 112,5 117,5 112,5 94,22
2. Palagyi Zsanett 1986 Maďarsko 62,30 107,5 110,0 112,5 107,5 90,28
3. Supanetz Pantea 1990 Rakousko 62,90 105,0 107,5 107,5 105,0 87,70
4. Engberg Mari 1982 Finsko 62,65 100,0 105,0 105,0 100,0 83,71
5. Roberts Katie 1989 Velká Británie 62,70 97,5 100,0 105,0 100,0 83,67

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Petrek Andrea 1997 Chorvatsko 67,35 115,0 120,0 122,5 122,5 98,77
2. Nurkenova Asel 2000 Kazachstán 66,70 115,0 120,0 122,5 120,0 97,20
3. Ryabova Maria 1993 ROC 68,40 110,0 117,5 120,0 120,0 96,06
4. Kryukova Ekaterina 1985 Kazachstán 66,30 112,5 117,5 120,0 117,5 95,46
5. Neliubova Valentina 1966 ROC 67,30 100,0 107,5 107,5 100,0 80,65
6. Bains Karenjeet Kaur 1996 Velká Británie 67,05 87,5 90,0 92,5 92,5 74,74

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Khan Xeniya 1987 Kazachstán 75,75 130,0 135,0 141,0 141,0 108,41
2. Zelander Annika 1988 Švédsko 75,60 130,0 135,0 141,5 135,0 103,88
3. Odling Micaela 1990 Švédsko 73,35 117,5 122,5 135,0 122,5 95,28
4. Ellis Sophia 1996 Velká Británie 72,75 100,0 105,0 110,0 110,0 85,82
5. Bratland Anita Camilla 1989 Norsko 75,50 102,5 107,5 110,0 110,0 84,68
6. Naam Amaliia 1995 ROC 72,25 90,0 95,0 100,0 100,0 78,23
7. Glover Lucy 1991 Velká Británie 75,05 85,0 90,0 92,5 92,5 71,35

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Protchenko Liudmila 1986 ROC 84,00 140,0 148,0 155,0 155,0 115,65
2. Bermukhambetova Zhadyra 1986 Kazachstán 82,80 112,5 117,5 125,0 125,0 93,60
3. Moczydlowska Kinga 1987 Polsko 78,15 95,0 102,5 105,0 102,5 78,02
4. Abduraimova Aziza 1989 Kazachstán 82,00 97,5 105,0 105,0 97,5 73,19
5. North Lydia 1988 Kanada 78,15 90,0 95,0 105,0 95,0 72,31
6. Veinberger Lina 1986 Litva 83,60 80,0 85,0 85,0 85,0 63,49
7. Satkute Zivile 1986 Litva 77,80 62,5 62,5 65,0 65,0 49,55

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Szabo Agnes 1988 Maďarsko 110,10 140,0 145,0 152,0 145,0 103,60
2. Okatenko Xeniya 1994 Kazachstán 115,60 120,0 122,5 130,0 130,0 92,51
3. Orobets Inna 1971 Ukrajina 109,35 115,0 120,0 127,5 120,0 85,79
4. Sweatman Katrina 1985 Velká Británie 127,40 105,0 107,5 110,0 107,5 76,07
5. Goodfellow April 1992 Kanada 93,20 92,5 100,0 102,5 102,5 74,83


Dorostenky

Kategorie do 43 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mataras Yelizaveta 2005 Bělorusko 42,90 66,0 67,0 68,0 68,0 80,87
2. Ulianyk Khrystyna 2005 Ukrajina 39,85 30,0 32,5 35,0 32,5 43,31

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Udaltsova Alina 2003 ROC 47,00 75,0 77,5 77,5 77,5 82,13

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Stanko Sofiia 2006 Ukrajina 52,00 77,5 82,5 87,5 87,5 83,76
2. Doskul Adelya 2003 Kazachstán 51,55 60,0 65,0 67,5 67,5 65,12
3. Dolbilova Maria 2003 ROC 48,80 55,0 60,0 65,0 65,0 66,14

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Demidova Arina 2003 ROC 56,70 95,0 103,0 105,0 103,0 91,95
2. Bogdziewicz Natalia 2004 Polsko 57,00 65,0 70,0 72,5 70,0 62,25
3. Janaszek Martyna 2005 Polsko 53,85 40,0 50,0 55,0 55,0 51,09

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Diakova Veronika 2004 ROC 62,65 87,5 90,0 92,5 92,5 77,43
2. Kozyr Mariia 2004 Ukrajina 60,50 85,0 87,5 90,0 87,5 74,78
3. Kostian Juuli 2006 Finsko 61,20 80,0 87,5 90,0 87,5 74,25
4. Edvardsson Astrid 2003 Švédsko 62,05 85,0 87,5 90,0 87,5 73,65
5. Toropitsina Olga 2003 ROC 60,50 75,0 80,0 80,0 80,0 68,37
6. Butenko Anastassiya 2003 Kazachstán 58,10 70,0 75,0 87,5 75,0 65,81

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chichmarenko Vitalina 2003 Kazachstán 67,40 65,0 70,0 75,0 70,0 56,42
2. Dziwosz Julia 2004 Polsko 68,75 55,0 65,0 65,0 65,0 51,92

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Jumabayeva Barno 2007 Kazachstán 72,80 95,0 107,5 112,5 107,5 83,85
2. Hvahvalia Diana 2003 Ukrajina 75,00 90,0 95,0 95,0 95,0 73,30
3. Mikomagi Eliise 2003 Estonsko 74,40 75,0 80,0 82,5 80,0 61,90

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bykova Tatiana 2005 ROC 83,40 80,0 85,0 90,0 85,0 63,53
2. Sidenkova Arina 2007 Kazachstán 82,05 75,0 80,0 87,5 80,0 60,05

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Malykhina Diana 2003 Kazachstán 120,00 80,0 85,0 90,0 90,0 63,88
2. Laurinaviciute Reda 2007 Litva 84,45 62,5 65,0 70,0 70,0 52,16
3. Petrovaite Valerija 2005 Litva 101,70 62,5 67,5 70,0 67,5 48,64


Juniorky

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bubek Sindy 1998 Chorvatsko 45,60 72,5 77,5 77,5 72,5 79,61
2. Kalzhanova Aliya 2000 Kazachstán 46,70 65,0 72,5 72,5 65,0 69,39

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ramberg Selma 2001 Norsko 51,15 105,0 113,5 115,0 113,5 110,29
2. Fedorova Evgeniia 1998 ROC 50,55 82,5 85,0 87,5 85,0 83,52
3. Gladkova Alena 2001 Kazachstán 50,25 82,5 82,5 82,5 82,5 81,53
4. Starck Julia 1998 Švédsko 51,20 77,5 85,0 85,0 77,5 75,24

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ramberg Storstad Mia Margrethe 1999 Norsko 56,50 95,0 100,0 105,0 105,0 93,97
2. Adelmann Anja 1998 Rakousko 56,60 97,5 102,5 107,5 102,5 91,62
3. Chykalina Yuliia 1998 Ukrajina 56,20 87,5 92,5 100,0 92,5 83,11
4. Piec Patrycja 2001 Polsko 56,35 72,5 77,5 82,5 82,5 73,99
5. Holubová Adriana 2001 Česká rep. 56,70 70,0 75,0 75,0 70,0 62,49

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Turakeviciute Egle 1999 Litva 61,70 95,0 100,0 102,5 100,0 84,45
2. Gudnyjardottir Alexandrea Ran 1999 Island 62,70 97,5 97,5 102,5 97,5 81,58

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Marin Karlsson Elsa 2000 Švédsko 66,40 115,0 117,5 120,5 117,5 95,39
2. Rudin Agnes 2000 Švédsko 68,05 110,0 110,0 120,0 110,0 88,26
3. Myhr Marthine 1999 Norsko 66,25 102,5 107,5 107,5 107,5 87,37
4. Iskiv Dariia 1999 Ukrajina 68,05 105,0 107,5 107,5 105,0 84,25
5. Vainauskyte Ramune 2000 Litva 68,25 100,0 100,0 110,0 100,0 80,13

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mautalen Laura 2000 Francie 74,65 115,0 120,0 126,0 126,0 97,39
2. Kochina Valeriya 1998 Kazachstán 69,80 105,0 110,0 112,5 110,0 87,27
3. Shatko Diana 2002 Kazachstán 74,70 110,0 112,5 112,5 110,0 85,00
- Zamaldinova Diana 2002 ROC 74,00 110,0 110,0 112,5 - -

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Oskarsdottir Matthildur 1999 Island 81,55 112,5 112,5 117,5 117,5 88,34
2. Torronen Emmeth 1998 Finsko 81,40 112,5 115,0 117,5 115,0 86,50
3. Abdirova Iroda 2001 Kazachstán 80,60 95,0 100,0 112,5 100,0 75,43
4. De Jong Michelle 1998 Nizozemsko 81,95 90,0 95,0 95,0 95,0 71,33

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Meier Regina 1999 Kazachstán 115,60 90,0 95,0 100,0 100,0 71,16
2. Lukina Olesia 1999 ROC 118,00 75,0 82,5 87,5 82,5 58,62


Ženy masters I

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Normantiene Kristina 1981 Litva 46,5 45,0 50,0 55,0 50,0 53,65

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hordiienko Oksana 1977 Ukrajina 51,4 60,0 65,0 67,5 67,5 65,30

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Salamon Erika 1973 Maďarsko 56,4 87,5 92,5 103,0 92,5 82,90
2. Radwanska Jadwiga 1975 Polsko 54,0 75,0 80,0 85,0 80,0 74,21
3. Possehl Zaneta 1977 Německo 56,7 67,5 72,5 77,5 72,5 64,72

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kadatska Ganna 1977 Ukrajina 60,0 90,0 95,0 100,0 95,0 81,61
2. Martis Natasja 1975 Nizozemsko 61,3 82,5 85,0 87,5 85,0 72,06
3. Heikkila Anne 1978 Finsko 60,3 82,5 87,5 87,5 82,5 70,69
4. Liatukiene Lina 1973 Litva 58,1 67,5 70,0 72,5 72,5 63,62

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rogers Beverley 1972 Velká Británie 68,65 82,5 87,5 92,5 87,5 69,93
2. Suomela Pauliina 1976 Finsko 66,15 82,5 85,0 85,0 82,5 67,10
3. Ruuhivirta Nina 1977 Finsko 67,10 75,0 82,5 85,0 82,5 66,64

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Costa Iolanda 1977 Brazílie 74,00 107,5 112,5 115,0 115,0 89,16
2. Lipskiene Gitana 1979 Litva 75,60 87,5 90,0 92,5 92,5 71,18
3. Van de Pol Miranda 1980 Nizozemsko 74,10 82,5 85,0 87,5 87,5 67,80
4. Hoglund Petra 1975 Švédsko 70,90 77,5 82,5 87,5 82,5 65,03
5. Shavidze Tetiana 1977 Ukrajina 72,50 70,0 75,0 77,5 77,5 60,55

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Voho Tiina 1973 Finsko 77,75 95,0 97,5 100,0 97,5 74,33
2. Ohrnell Mia 1972 Švédsko 80,60 92,5 97,5 100,0 92,5 69,77

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Gough Jackie 1977 Velká Británie 153,20 110,0 115,0 122,5 115,0 80,94
2. Bouskill Sarah 1979 Velká Británie 118,65 100,0 107,5 110,0 110,0 78,13
3. Denz Jeanette 1974 Německo 94,50 82,5 87,5 90,0 90,0 65,55


Ženy masters II

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lesellier Christine 1963 Francie 51,8 75,0 75,0 80,0 75,0 72,11
2. Matiejauskiene Vitalija 1965 Litva 49,9 30,0 35,0 35,0 35,0 34,86

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hirner Gabriela 1965 Německo 56,1 70,0 77,5 80,0 77,5 69,73

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cederholm Viktoria 1969 Švédsko 58,0 72,5 77,5 80,0 80,0 70,28
2. Spakova Tatjana 1970 Lotyšsko 59,1 75,0 77,5 80,0 77,5 67,23
3. Cabos Marie 1967 Francie 57,8 72,5 75,0 77,5 75,0 66,08
4. Shergold Rita 1965 Velká Británie 59,9 60,0 65,0 67,5 65,0 55,90

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rose Lincoln 1970 Velká Británie 67,90 75,0 80,0 87,5 80,0 64,26
2. Clark Kelly 1964 Velká Británie 66,90 40,0 45,0 47,5 47,5 38,42

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pedersen Annette 1968 Dánsko 70,00 90,0 95,0 100,0 95,0 75,28
2. Elgland Minna 1965 Finsko 75,80 85,0 90,0 92,5 90,0 69,19
3. Samoilova Ludmila 1969 Lotyšsko 71,60 72,5 75,0 77,5 75,0 58,88
4. Briggs Julie 1962 Velká Británie 75,00 45,0 50,0 52,5 52,5 40,51

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mattsson Tutta 1971 Finsko 83,20 87,5 90,0 95,0 90,0 67,31
2. Szczepanik Dorota 1969 Polsko 83,00 80,0 82,5 85,0 82,5 61,73
3. Vidziuniene Giedre 1966 Litva 76,20 55,0 57,5 60,0 57,5 44,13

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Whiteley Joanne 1970 Velká Británie 125,95 85,0 90,0 95,0 95,0 67,26


Ženy masters III

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Haeuser Ursula 1960 Německo 72,60 67,5 72,5 75,0 75,0 58,56


Ženy masters IV

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Heligon Francoise 1943 Francie 48,8 40,0 45,0 47,5 45,0 45,79

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Fernstrom Britten 1949 Švédsko 56,0 52,5 55,0 55,0 52,5 47,30
2. Duboux Andree 1946 Francie 54,9 45,0 50,0 52,5 50,0 45,73
3. McGauley Judith 1948 Velká Británie 52,7 27,5 30,0 32,5 32,5 30,75

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Thimm Anita 1950 Německo 60,1 60,0 62,5 65,0 65,0 55,81
2. Rumjanceva Viktorija 1942 Lotyšsko 61,1 52,5 52,5 57,5 57,5 48,85


Muži

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Balynets Vladimir 1985 ROC 52,35 162,5 170,0 176,0 170,0 109,70
2. Myrvang Fredrik Eskil 1990 Norsko 55,85 152,5 157,5 160,0 157,5 98,00
3. Ogasawara Yasushi 1972 Japonsko 57,80 150,0 155,0 160,0 155,0 94,61
4. Kuvaldin Ivan 2001 Kazachstán 57,10 145,0 150,0 155,0 145,0 89,10
5. Fujita Yuji 1984 Japonsko 57,75 130,0 137,5 147,5 137,5 83,97
6. Hampson Ben 1989 Velká Británie 58,60 115,0 120,0 122,5 122,5 74,20

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Berglund Eddie 1995 Švédsko 65,90 182,5 185,0 195,0 185,0 105,02
2. Karaman Abdulkarim 1994 Kazachstán 65,50 175,0 182,5 185,0 182,5 103,95
3. Ziemer Philipp 1990 Německo 65,90 150,0 155,0 162,5 155,0 87,99
4. Hadas Pawel 1993 Polsko 65,30 137,5 137,5 140,0 137,5 78,44
5. Kraucunas Rolandas 1991 Litva 65,70 130,0 132,5 135,0 130,0 73,92

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chuprynko Ivan 1986 Ukrajina 72,80 202,5 215,0 220,0 215,0 115,67
2. Kodama Daiki 1979 Japonsko 73,15 205,0 217,5 217,5 205,0 110,00
3. Luchkin Dmitrii 1986 ROC 72,85 182,5 185,0 187,5 187,5 100,84
4. Salmen Azat 1989 Kazachstán 73,40 180,0 187,5 187,5 187,5 100,42
5. Goossens Chesney 1992 Belgie 72,65 170,0 175,0 175,0 170,0 91,56
6. Ward Andrew 1988 Velká Británie 73,65 150,0 160,0 162,5 162,5 86,87
7. Hovanessyan Ara 1992 Arménie 73,30 140,0 140,0 150,0 140,0 75,04

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sahari Mehdi 1996 Francie 78,95 202,5 207,5 219,0 219,0 112,87
2. Tsaturian Volodymyr 1995 Ukrajina 82,30 200,0 207,5 215,0 207,5 104,68
3. Nazarenko Alexey 1989 ROC 82,35 190,0 195,0 195,0 195,0 98,34
4. Beck-Gundersen Kim 1985 Norsko 82,30 185,0 192,5 192,5 185,0 93,33
5. Hasselt Jeffrey 1987 Nizozemsko 79,85 180,0 180,0 180,0 180,0 92,23
6. Pedersen Mads 1989 Dánsko 81,25 165,0 175,0 180,0 180,0 91,40
7. Watkins Dan 1988 Velká Británie 82,00 165,0 172,5 182,5 172,5 87,18
- Dobrydniuk Volodymyr 1986 Ukrajina 81,85 192,5 192,5 192,5 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bon Bohdan 1995 Ukrajina 91,60 210,0 220,0 222,5 222,5 106,36
2. Tsoy Vyacheslav 1984 Kazachstán 91,05 220,0 222,5 222,5 220,0 105,47
3. Sedláček Jakub 1988 Česká rep. 91,25 207,5 215,0 220,0 215,0 102,96
4. Emchenko Alexandr 1990 Kazachstán 90,00 210,0 215,0 215,0 210,0 101,26
5. Belkov Iurii 1987 ROC 91,30 205,0 212,5 217,5 205,0 98,15
6. Bjorgo Onarheim Jarle 1992 Norsko 92,50 192,5 195,0 207,5 195,0 92,76
7. Smalkis Marius 1994 Litva 91,60 170,0 172,5 180,0 172,5 82,45
8. McGuiness Wesley 1989 Velká Británie 92,95 157,5 167,5 167,5 167,5 79,50
- Gabelaia Davit 1989 Gruzie 90,45 210,0 210,0 210,0 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Eriksson Josef 1992 Švédsko 103,30 217,5 222,5 230,0 230,0 103,78
2. Malchikov Denis 1980 ROC 104,30 222,5 227,5 232,5 227,5 102,19
3. Novopismennyi Anatolii 1996 Ukrajina 103,85 215,0 225,0 230,0 225,0 101,27
4. Tajakka Joni 1992 Finsko 104,45 212,5 222,5 227,5 222,5 99,88
5. Morkvenas Paulius 1992 Litva 102,40 207,5 215,0 222,5 215,0 97,39
6. Henriksson Anders 1975 Švédsko 104,00 212,5 220,0 227,5 212,5 95,58
7. Dyachuk Nazarii 1991 Ukrajina 104,15 200,0 210,0 210,0 200,0 89,90
- Rybka Denis 1985 Kazachstán 104,50 220,0 225,0 230,0 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Yezyk Kostiantyn 1991 Ukrajina 117,05 232,5 240,0 245,0 245,0 104,47
2. Henning Andreas 1982 Švédsko 119,75 232,5 240,0 242,5 242,5 102,41
3. Li Dimitriy 1991 Kazachstán 119,20 230,0 237,5 242,5 237,5 100,49
4. Sistonen Simo 1983 Finsko 118,15 230,0 235,0 237,5 235,0 99,80
5. Mainz Jacob 1993 Dánsko 118,20 225,0 230,0 232,5 230,0 97,66
6. Pahls Tommy 1982 Švédsko 119,10 225,0 225,0 237,5 225,0 95,22
7. Sniedze Kaspars 1987 Lotyšsko 108,85 215,0 222,5 227,5 222,5 97,99
8. Mikayelyan Hovhannes 1984 Arménie 119,15 205,0 210,0 220,0 210,0 88,87
9. Patschke Markus 1988 Německo 116,00 195,0 205,0 205,0 195,0 83,48
- Saydulaev Akraman 1983 ROC 109,70 230,0 230,0 230,0 - -
- Dziamyanau Aliaksandr 1986 Bělorusko 115,25 237,5 237,5 242,5 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Masse Romuald 1992 Francie 150,60 245,0 255,0 265,0 255,0 98,33
2. Laskawski Adam 1995 Polsko 140,15 247,5 252,5 255,0 252,5 100,02
3. Young Gregory 1982 Kanada 166,20 250,0 250,0 250,0 250,0 93,17
4. Caliani Andrei 1989 Rumunsko 159,40 227,5 235,0 240,0 240,0 90,72
5. Taube Gvido 1984 Lotyšsko 139,95 225,0 232,5 240,0 232,5 92,14
6. Novák Marek 1997 Česká rep. 156,90 210,0 222,5 235,0 222,5 84,57
7. Danzan Tuvshintugs 1984 Mongolsko 123,20 205,0 215,0 235,0 215,0 89,70
8. Shahin-Ajerlo Ross 1985 Velká Británie 123,35 185,0 200,0 205,0 205,0 85,48


Dorostenci

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Karimbekov Ruslan 2003 Kazachstán 50,650 95,0 105,0 115,0 105,0 69,04
2. Abraitis Lukas 2006 Litva 51,150 45,0 50,0 52,5 50,0 32,69

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Marchenko Anton 2003 Kazachstán 58,350 115,0 125,0 125,0 125,0 75,89
2. Bonkowski Hubert 2005 Polsko 58,000 75,0 82,5 85,0 85,0 51,78

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Abdurashidov Abdurakhman 2003 Kazachstán 64,700 125,0 130,0 135,0 135,0 77,41
2. Kimber Ed 2003 Velká Británie 64,550 122,5 127,5 132,5 132,5 76,07
3. Nygard Anders 2004 Finsko 65,150 120,0 125,0 125,0 120,0 68,54
4. Perlik Krzysztof 2004 Polsko 65,650 115,0 117,5 122,5 115,0 65,42

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lundgren Emil 2003 Švédsko 69,650 173,0 180,5 185,0 180,5 99,44
2. Sytnik Illia 2005 Ukrajina 73,650 142,5 147,5 160,0 147,5 78,85
3. Anar James 2003 Velká Británie 71,550 140,0 142,5 145,0 142,5 77,38
4. Kossobryukhov Ilya 2003 Kazachstán 72,850 135,0 137,5 145,0 135,0 72,60
5. Hornik David 2004 Česká rep. 72,550 120,0 125,0 130,0 125,0 67,36
6. Kawahara-Musiu Luca 2003 Velká Británie 70,000 112,5 115,0 117,5 115,0 63,18

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Plocins Aivis 2003 Lotyšsko 81,850 190,0 195,0 200,0 200,0 101,18
2. Knuts Lucas 2003 Finsko 81,000 150,0 155,0 160,0 160,0 81,38
3. Van Heijningen Jordi 2005 Nizozemsko 82,400 150,0 160,0 162,5 160,0 80,67
4. Kirk Harry 2003 Velká Británie 81,850 145,0 145,0 147,5 147,5 74,62

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Horobei Maksym 2003 Ukrajina 92,250 157,5 165,0 170,0 170,0 80,97
2. Sevriukov Aleksei 2004 ROC 83,950 150,0 157,5 167,5 157,5 78,66
3. Polekhin Ruslan 2005 Kazachstán 85,890 140,0 150,0 150,0 150,0 74,04
4. Philpot Oliver 2006 Velká Británie 90,600 117,5 120,0 120,0 120,0 57,67

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Balog David 2004 Slovensko 102,700 172,5 180,0 182,5 180,0 81,43
2. Jarvenpaa Hermanni 2003 Finsko 103,700 170,0 180,0 180,0 180,0 81,07
3. Panfilov Ivan 2003 ROC 103,250 160,0 170,0 180,0 160,0 72,21

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chowaniak Aleksander 2003 Polsko 116,300 160,0 175,0 180,0 160,0 68,42
2. Repka Marian 2003 Slovensko 109,900 142,5 142,5 155,0 155,0 67,97
3. Cizauskas Gabrielius Kajus 2005 Litva 117,950 85,0 90,0 92,5 92,5 39,31

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Tuszynski Bartlomiej 2003 Polsko 165,400 160,0 167,5 170,0 170,0 63,46
2. Lehtla Markus 2004 Estonsko 145,550 145,0 157,5 162,5 162,5 63,46
3. Jakubik Branko 2003 Slovensko 146,750 150,0 160,0 162,5 162,5 63,26
4. Voshchikov Leonid 2003 ROC 138,000 150,0 157,5 160,0 160,0 63,76
5. Tuszynski Jan 2006 Polsko 125,200 95,0 100,0 107,5 100,0 41,44


Junioři

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sivtsev Aiaal 2002 ROC 52,700 105,0 115,0 117,5 115,0 73,93
2. Sarbayev Nursultan 2001 Kazachstán 52,200 107,5 110,0 110,0 107,5 69,49

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ergin Kemal 2002 Nizozemsko 57,850 107,5 115,0 120,0 115,0 70,16

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chebanov Dmitriy 1999 Kazachstán 64,900 150,0 155,0 162,5 155,0 88,72
2. Kurianov Eugenii 2001 ROC 65,200 155,0 162,5 162,5 155,0 88,50
3. Orbelashvili Simoni 2002 Gruzie 63,200 145,0 152,5 155,0 152,5 88,59

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sergeenko Aleksei 1998 ROC 73,900 175,0 180,0 182,5 182,5 97,40
2. Harris Lee 1998 Velká Británie 72,500 170,0 177,5 180,0 180,0 97,04
3. Balogh Natan 2000 Maďarsko 73,700 160,0 165,0 182,5 165,0 88,19
4. Lee Marco 1998 Nizozemsko 73,500 155,0 160,0 165,0 160,0 85,63
5. Engo Monsen Lars 2002 Norsko 73,600 142,5 150,0 - 150,0 80,22

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Tiutiushkin Volodymyr 2001 Ukrajina 79,80 200,0 200,0 200,0 200,0 102,52
2. Henningsson Jonathan 2001 Švédsko 82,55 187,5 195,0 195,0 195,0 98,22
3. Johnson Myrvold Simen 2000 Norsko 80,65 170,0 177,5 187,5 187,5 95,59
4. Huhtamaki Topias 1998 Finsko 82,60 180,0 187,5 190,0 187,5 94,41
- Levenchuk Sergey 1998 Kazachstán 78,25 192,5 192,5 192,5 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Talko Andrei 2002 ROC 88,00 192,5 197,5 200,0 200,0 97,52
2. Shaukatov Zhavlan 1998 Kazachstán 92,70 197,5 200,0 202,5 200,0 95,04
3. Samuelsson Axel 2002 Švédsko 87,55 182,5 190,0 195,0 195,0 95,34
4. Florelius Jacob 1998 Norsko 91,80 180,0 187,5 192,5 192,5 91,92
5. Evans Thomas 1999 Velká Británie 91,00 180,0 185,0 187,5 187,5 89,91
6. Van Mourik Jesse 2002 Nizozemsko 89,95 162,5 162,5 175,0 175,0 84,40
7. Nowak Slawomir 1998 Polsko 92,75 165,0 175,0 182,5 175,0 83,14
8. Wasilewski Daniel 2002 Polsko 90,00 162,5 170,0 175,0 170,0 81,97
9. Lillejord Thomas 1998 Norsko 92,25 160,0 170,0 175,0 170,0 80,97
10. Hintsala Luukas 1998 Finsko 92,45 160,0 165,0 172,5 160,0 76,13

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Szilard Bereczki-Kiraly 1999 Maďarsko 102,95 195,0 200,0 210,0 200,0 90,38
2. Melnychuk Taras 2001 Ukrajina 103,25 190,0 195,0 197,5 197,5 89,13
3. Lindmark Sahlgren Oskar 2000 Švédsko 101,75 182,5 190,0 195,0 190,0 86,34
4. Nitecki Kamil 2002 Polsko 102,65 182,5 190,0 195,0 190,0 85,97

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ornerstedt Steven 1999 Švédsko 116,25 202,5 205,0 210,0 210,0 89,82
2. Gluch Pawel 2000 Polsko 114,75 195,0 202,5 207,5 207,5 89,27
3. Kerivel Tristan 1998 Francie 108,60 195,0 200,0 207,5 200,0 88,18
4. Karoglanyan Yuri 1999 Arménie 111,15 180,0 187,5 187,5 187,5 81,81
5. Hoylo Kjollesdal Mats 2001 Norsko 108,25 172,5 180,0 187,5 180,0 79,47

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nerianov Nazar 1998 Ukrajina 147,05 195,0 202,5 210,0 210,0 81,69
2. Kurečka Denis 1999 Česká rep. 144,60 190,0 200,0 207,5 207,5 81,22
3. Alyokhin Vitaliy 1998 Kazachstán 122,50 150,0 150,0 175,0 175,0 73,19


Muži masters I

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sunada Yasuhide 1977 Japonsko 64,80 137,5 142,5 150,0 142,5 81,64
2. Dolk Christopher 1972 Švédsko 65,60 120,0 125,0 127,5 125,0 71,14
3. Mesforoosh Amir Reza 1980 Írán 65,75 115,0 125,0 130,0 125,0 71,05
4. Roese Maik 1979 Německo 65,90 115,0 117,5 120,0 120,0 68,12
5. Vaivila Ville 1977 Finsko 65,80 105,0 115,0 115,0 105,0 59,65

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Haapamaki Jani 1979 Finsko 73,40 162,5 167,5 172,5 172,5 92,39
2. Balawejder Adam 1981 Polsko 73,85 170,0 172,5 175,0 172,5 92,10
3. Yunoki Makoto 1976 Japonsko 72,80 155,0 157,5 172,5 157,5 84,73
4. Toth Laszlo 1980 Maďarsko 72,90 150,0 157,5 160,0 150,0 80,64
5. Navickas Kestutis 1979 Litva 72,80 130,0 135,0 135,0 130,0 69,94

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nursahatov Merdan 1976 Panenské ostr. 82,30 190,0 195,0 198,0 190,0 95,86
2. Lenglet Florent 1979 Francie 81,30 180,0 180,0 190,0 180,0 91,39
3. Janus Abucevic 1978 Litva 81,95 165,0 170,0 172,5 170,0 85,95
4. Bjur Johan 1974 Švédsko 82,40 160,0 167,5 175,0 167,5 84,45
5. Tavener Barrie 1974 Velká Británie 81,75 150,0 162,5 172,5 162,5 82,26
6. Woysch Guido 1979 Německo 79,75 140,0 147,5 155,0 147,5 75,62
7. Asrian Artak 1979 Nizozemsko 81,95 135,0 140,0 142,5 135,0 68,26
- Mikutavicius Petras 1976 Litva 80,70 145,0 145,0 145,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ilyakhun Ablimit 1980 Kazachstán 92,60 175,0 182,5 195,0 195,0 92,70
2. Kanbergs Eriks 1980 LAT 90,25 185,0 190,0 192,5 192,5 92,69
3. Marciniak Mariusz 1980 Polsko 91,45 185,0 190,0 190,0 190,0 90,90
4. Wetzstein Thomas 1974 Rakousko 92,80 177,5 185,0 187,5 185,0 87,86
5. Milkintis Kestutis 1979 Litva 89,10 177,5 182,5 187,5 182,5 88,44
6. Jasica Slawomir 1977 Polsko 90,50 175,0 177,5 182,5 177,5 85,36
7. Panhelainen Tero 1973 Finsko 91,90 172,5 172,5 172,5 172,5 82,32
8. Bilyk Vitalii 1972 Ukrajina 89,55 160,0 160,0 170,0 160,0 77,34

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wilkins - Phillip 1980 Panenské ostr. 102,90 220,0 227,5 235,5 227,5 102,83
2. Fominas Alius 1974 Litva 103,85 195,0 200,0 202,5 200,0 90,02
3. Urgeshbayev Kairat 1981 Kazachstán 99,15 190,0 195,0 200,0 195,0 89,70
4. Sarsenov Yerlan 1977 Kazachstán 103,65 187,5 192,5 197,5 192,5 86,72
5. Zoltan Forizs 1980 Maďarsko 103,50 170,0 180,0 185,0 180,0 81,14
6. Prokopiv Oleksandr 1973 Ukrajina 104,30 170,0 180,0 187,5 180,0 80,86
7. Kelemen Richard 1975 Maďarsko 99,05 165,0 172,5 175,0 172,5 79,38

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Strazdauskas Nerijus 1981 Litva 117,10 222,5 232,5 240,5 240,5 102,55
2. Demčák Pavol 1977 Česká republika 118,45 212,5 220,0 235,0 220,0 93,32
3. Arponen Tero 1980 Finsko 119,15 200,0 205,0 210,0 210,0 88,87
4. Hedqvist Patrik 1975 Švédsko 118,50 185,0 200,0 200,0 185,0 78,48
5. Gneidin Dmitriy 1978 Kazachstán 107,20 175,0 180,0 205,0 180,0 79,83
6. Brunnenkref Thomas 1977 Německo 116,95 165,0 170,0 170,0 170,0 72,52

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Schauer Kornel 1977 Maďarsko 120,40 220,0 225,0 225,0 225,0 94,79
2. Palivonas Linas 1981 Litva 124,00 210,0 215,0 227,5 215,0 89,46
3. Koshkarov Aidar 1976 Kazachstán 140,25 200,0 212,5 222,5 212,5 84,15
4. Kalinichenko Roman 1981 Ukrajina 151,30 207,5 212,5 217,5 212,5 81,81
5. Squire Scott 1974 Velká Británie 207,00 190,0 190,0 190,0 190,0 66,42


Muži masters II

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Marigo Gilles 1968 Francie 57,70 105,0 115,0 117,5 115,0 70,27

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Chernyshov Oleksandr 1966 Ukrajina 65,90 127,5 132,5 137,5 137,5 78,06
2. Staegemann Mike 1969 Německo 65,35 120,0 125,0 127,5 125,0 71,29
3. Kryzevicius Nodaras 1968 Litva 63,90 102,5 105,0 107,5 105,0 60,62
4. Baublys Vidmantas 1965 Litva 64,75 105,0 107,5 107,5 105,0 60,19

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Poehls Andreas 1968 Německo 73,20 142,5 147,5 150,0 147,5 79,12
2. Egerdahl Bjorn-Andre 1970 Norsko 73,20 142,5 147,5 150,0 147,5 79,12
3. Carlsson Lars 1966 Švédsko 73,30 140,0 145,0 150,0 145,0 77,72

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Yamashita Takuya 1968 Japonsko 81,90 155,0 160,0 172,5 172,5 87,23
2. Wegerer Michael 1970 Rakousko 81,80 137,5 142,5 160,0 142,5 72,12
3. Sadvakasov Shariphan 1969 Kazachstán 82,10 130,0 140,0 145,0 140,0 70,71

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kuehl Jan 1971 Německo 91,85 175,0 180,0 185,0 185,0 88,30
2. France Herve 1966 Francie 92,35 175,0 180,0 185,0 180,0 85,70
3. Van der Mee Robin 1967 Nizozemsko 91,55 160,0 165,0 167,5 167,5 80,08
4. Johansson Joacim 1966 Švédsko 89,35 150,0 150,0 152,5 152,5 73,79
5. Nurmukanov Kairat 1966 Kazachstán 92,20 137,5 142,5 152,5 142,5 67,90
6. Zolotariovas Sergejus 1964 Litva 90,90 125,0 130,0 135,0 130,0 62,37
7. Wade Michael 1967 Kanada 92,25 125,0 135,0 137,5 125,0 59,54

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Barger Patrick 1969 Panenské ostr. 103,80 172,5 177,5 180,0 180,0 81,04
2. Ichinnorov Teskhuu 1971 Mongolsko 98,98 155,0 165,0 180,0 165,0 75,97
3. Ralf John Allan 1962 Kanada 101,50 155,0 165,0 167,5 155,0 70,51
4. Bozhyk Andrii 1962 Ukrajina 94,20 105,0 112,5 117,5 112,5 53,04

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Borisov Oleg 1971 ROC 109,40 180,0 187,5 192,5 187,5 82,39
2. Ereksonas Darius 1968 Litva 107,60 175,0 185,0 190,0 185,0 81,92

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Cserna Janos 1968 Maďarsko 127,85 210,0 217,5 225,0 225,0 92,43
2. Haug Georg 1965 Německo 152,30 165,0 177,5 185,0 177,5 68,18


Muži masters III

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Moiseev Alexander 1954 Bělorusko 57,6 65,0 70,0 72,5 72,5 44,36

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Olander Roland 1953 Švédsko 64,9 95,0 100,0 112,5 100,0 57,24
2. Piwowarczyk Marian 1961 Polsko 63,9 85,0 90,0 95,0 95,0 54,84
3. Flink Seppo 1953 Finsko 65,4 77,5 82,5 85,0 82,5 47,02

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Graupner Joachim 1958 Německo 72,9 120,0 130,0 132,5 130,0 69,91
2. Shagdarsuren Bat-E. 1959 Mongolsko 72,5 80,0 105,0 110,0 110,0 59,32
- Heinrich Detlef 1956 Německo 72,2 130,0 130,0 130,0 - -

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Langevin Philippe 1961 Francie 81,35 140,0 140,0 147,5 147,5 74,86
2. Ring Tomas 1960 Švédsko 82,30 130,0 135,0 142,5 142,5 71,89
3. Hirner Arthur 1957 Německo 82,15 120,0 125,0 135,0 125,0 63,13
4. Sigariovas Aleksandras 1956 Litva 80,90 110,0 115,0 120,0 120,0 61,08

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nerb Franz 1959 Německo 91,75 160,0 165,0 165,0 165,0 78,80
2. Koivisto Juha 1956 Finsko 90,00 150,0 152,5 152,5 152,5 73,54
3. Milis Benjaminas 1961 Litva 86,30 145,0 150,0 152,5 150,0 73,86
4. Mandrick Gilles 1959 Francie 90,30 140,0 142,5 152,5 142,5 68,60
5. Takebe Hiroshi 1961 Japonsko 88,10 130,0 140,0 150,0 130,0 63,35
6. Riso Luis Antonio 1952 Španělsko 88,70 110,0 125,0 - 125,0 60,71

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mentel Stanislaw 1954 Polsko 98,60 190,0 190,0 200,5 190,0 87,63
2. Bernatonis Vidas 1959 Litva 100,65 115,0 122,5 130,0 122,5 55,95
3. Thyssing Hans 1953 Dánsko 93,25 70,0 90,0 122,5 90,0 42,64

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Tirronen Harri 1953 Finsko 106,20 155,0 165,0 170,0 170,0 75,72
2. Rodriguez Pineiro Rodrigo Manuel 1957 Španělsko 105,75 115,0 130,0 132,5 130,0 58,02

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Young Terry 1954 Kanada 139,20 125,0 127,5 137,5 137,5 54,60
2. Kvikvinia Elguja 1961 Gruzie 128,10 120,0 125,0 135,0 135,0 55,42
3. Horvath Tibor 1955 Maďarsko 127,05 110,0 120,0 130,0 130,0 53,55


Muži masters IV

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Shagdar Perenlei 1951 Mongolsko 58,4 50,0 60,0 70,0 60,0 36,41

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kemppainen Markku 1949 Finsko 65,5 90,0 95,0 97,5 97,5 55,56
2. Anastasjevs Leonids 1941 Lotyšsko 63,3 80,0 85,0 90,0 85,0 49,33

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Terragni John 1947 Dánsko 71,3 112,5 117,5 117,5 117,5 63,94
2. Rasilainen Juhani 1949 Finsko 73,3 112,5 117,5 117,5 112,5 60,30

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hakkinen Reima 1950 Finsko 80,60 130,0 136,5 142,5 142,5 72,66
2. Treche Maurice 1950 Francie 79,90 105,0 107,5 110,0 110,0 56,34

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ospanov Daribay 1949 Kazachstán 87,05 115,0 122,5 125,0 122,5 60,06
2. Horník Jiří 1948 Česká republika 89,35 122,5 125,0 125,0 122,5 59,28

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Komppa Seppo 1945 Finsko 98,05 120,0 127,5 132,5 132,5 61,27
2. Fuglsang Allan 1950 Dánsko 103,85 122,5 127,5 135,0 127,5 57,39
3. Thuerk Hans-Joachim 1949 Německo 98,20 80,0 82,5 - 80,0 36,97

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Robineau Joel 1950 Francie 116,90 100,0 105,0 110,0 110,0 46,94
- Veselý Ivan 1949 Česká republika 111,80 82,5 87,5 87,5 - -



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZemřel Shawn Rhoden
Turakam (19:47) • Náhodou, príspevok dal Tommy ako vínko, mal svetlejšiu chvíľku po tom Monstrovi a dvoch...
magazínZemřel Shawn Rhoden
Diegito (15:47) • Tommy určitě spousta lidí ocení, že dokážeš o některých věcech mluvit otevřeně a že ses...
magazínZemřel Shawn Rhoden
Neutralni typ (14:40) • Rekl bych ze je dost mozne ze v tech castych umrtich hraje roli i chripka resp. mozna t...
magazínMartina Dostálová je s vážnými zraněn...
Turakam (20:20) • Ech, toto mi je ľúto, verím, že sa z toho dostane, je to zjavne ozaj silná osobnosť, ve...
magazínMartina Dostálová je s vážnými zraněn...
Kebab (16:54) • Fíha tak to si nikdo nepřeje, aby se mu něco takového stalo *4* Držím všechny palce *4*



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie