Ve dnech 22. - 24. října probíhá v litevském hlavním městě Vilniusu Mistrovství světa v bench-pressu, na kterém účastníci mohou využít podpůrné dresy. RAW, tedy klasický benč, přijde na řadu hned vzápětí a soutěžit se v něm bude od 25. do 31. října. Výsledky RAW mistrovství Vám přineseme v samostatném článku. V českých barvách se na MS v dresech představí také 12 Čechů, jejichž přehled naleznete spolu s časovým harmonogramem šampionátu níže.
V tomto článku budeme postupně doplňovat dostupné výsledky. Přímý přenos ze soutěže můžete sledovat zde.
Výsledky jsou průběžně doplňovány!
25. 10. 10:00 - doplněny kompletní výsledky - Zdeněk Tuháček má bronz!
24. 10. 12:00 - doplněny sobotní výsledky - Jaroslav Šoukal má zlato, David Horník
a Martin Prokop mají stříbro, Denis Kurečka a Jan Pinc mají bronz!
23. 10. 19:00 - doplněny páteční výsledky - Jiří Horník má stříbro, Vladimír Nebola bronz!
Naši reprezentanti
Miroslava Horáková |
ženy do 84 kg |
4. místo |
výkon 92,5 kg |
Zdeněk Tuháček |
muži do 105 kg |
3. místo |
výkon 217,5 kg |
Milan Selinger |
muži do 120 kg |
- |
nezapsal |
David Horník |
dorostenci do 74 kg |
2. místo |
výkon 152,5 kg |
Martin Prokop |
junioři do 120 kg |
2. místo |
výkon 255,0 kg |
Denis Kurečka |
junioři nad 120 kg |
3. místo |
výkon 180,0 kg |
Michal Sicha |
muži masters I do 83 kg |
6. místo |
výkon 172,5 kg |
Jaroslav Šoukal |
muži masters I nad 120 kg |
1. místo |
výkon 315,0 kg |
Jan Pinc |
muži masters I nad 120 kg |
3. místo |
výkon 285,0 kg |
Vladimír Nebola |
muži masters II do 83 kg |
3. místo |
výkon 185,0 kg |
Jiří Kati |
muži masters II do 105 kg |
- |
nezapsal |
Jiří Horník |
muži masters IV do 93 kg |
2. místo |
výkon 135,0 kg |
Časový harmonogram šampionátu
datum |
začátek |
kategorie |
pátek |
22. 10. 2021 |
10:00 |
muži masters I až masters IV do 59 kg až do 74 kg |
|
|
14:00 |
ženy masters II až masters IV |
|
|
16:00 |
muži masters I až masters IV do 83 kg až do 93 kg |
|
|
19:00 |
ženy masters I |
sobota |
23. 10. 2021 |
09:00 |
muži masters I až masters IV do 105 kg až nad 120 kg |
|
|
13:00 |
dorostenky a juniorky |
|
|
17:30 |
dorostenci a junioři |
neděle |
24. 10. 2021 |
10:00 |
muži do 59 kg až do 93 kg |
|
|
13:00 |
ženy do 47 kg až nad 84 kg |
|
|
17:00 |
muži do 105 kg až nad 120 kg |
Ženy
Kategorie do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zadorina Yana |
1982 |
ROC |
46,60 |
105,0 |
110,0 |
115,0 |
115,0 |
87,80 |
2. |
Motrunchyk Oksana |
1992 |
Ukrajina |
46,30 |
85,0 |
87,5 |
90,0 |
87,5 |
67,22 |
3. |
Polianska Mariia |
2003 |
Ukrajina |
46,95 |
77,5 |
85,0 |
95,0 |
85,0 |
64,44 |
4. |
Tsoy Kristina |
1991 |
Kazachstán |
45,80 |
80,0 |
80,0 |
87,5 |
80,0 |
62,10 |
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Vedmid Oksana |
1991 |
Ukrajina |
51,60 |
125,0 |
125,0 |
135,0 |
135,0 |
94,15 |
2. |
Goncharenko Alena |
1997 |
ROC |
50,85 |
130,0 |
130,0 |
135,0 |
130,0 |
91,78 |
3. |
Sandvik Marcela |
1974 |
Finsko |
51,40 |
90,0 |
- |
- |
90,0 |
62,97 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kotkova Larisa |
1974 |
ROC |
56,50 |
147,5 |
155,0 |
166,0 |
155,0 |
100,72 |
2. |
Frank Maria |
1984 |
Kanada |
54,70 |
115,0 |
115,0 |
122,5 |
122,5 |
81,55 |
3. |
Kolyadenko Mariana |
1991 |
Ukrajina |
53,60 |
90,0 |
95,0 |
100,0 |
95,0 |
64,25 |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Yultsova Viktoria |
2002 |
ROC |
62,50 |
145,0 |
150,0 |
155,0 |
150,0 |
90,97 |
2. |
Solbakken Fjeld Linn Helen |
1992 |
Norsko |
61,80 |
130,0 |
130,0 |
150,0 |
130,0 |
79,42 |
3. |
Polkorabova Lubica |
1988 |
Slovensko |
61,15 |
112,5 |
112,5 |
130,0 |
112,5 |
69,20 |
4. |
Peri Liisa |
1995 |
Estonsko |
58,55 |
87,5 |
95,0 |
100,0 |
87,5 |
55,42 |
Kategorie do 69 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Vilmar Matilda |
1996 |
Švédsko |
68,05 |
155,0 |
160,0 |
178,5 |
178,5 |
102,92 |
2. |
Chistiakova Iuliia |
1989 |
ROC |
69,00 |
147,5 |
152,5 |
155,0 |
155,0 |
88,69 |
3. |
Kabiyeva Zhadyra |
1992 |
Kazachstán |
67,90 |
140,0 |
147,5 |
152,5 |
152,5 |
88,04 |
4. |
Hansen Ingvild |
1994 |
Norsko |
66,45 |
132,5 |
140,0 |
147,5 |
140,0 |
81,82 |
5. |
Jordan Faye |
1982 |
Velká Británie |
67,75 |
110,0 |
115,0 |
120,0 |
115,0 |
66,47 |
- |
Krueger Sonja-Stefanie |
1999 |
Německo |
68,80 |
182,5 |
185,0 |
185,0 |
- |
- |
Kategorie do 76 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Khan Xeniya |
1987 |
Kazachstán |
75,70 |
160,0 |
165,0 |
172,5 |
165,0 |
90,07 |
2. |
Liubeznaia Galina |
1980 |
ROC |
75,05 |
152,5 |
160,0 |
170,0 |
152,5 |
83,60 |
3. |
Kristensen Linda |
1977 |
Norsko |
75,60 |
152,5 |
157,5 |
157,5 |
152,5 |
83,31 |
4. |
Lindstroem Pernille |
1988 |
Dánsko |
75,35 |
137,5 |
137,5 |
152,5 |
137,5 |
75,23 |
5. |
Steedman Rachel |
1995 |
Velká Británie |
70,40 |
115,0 |
122,5 |
122,5 |
115,0 |
65,09 |
- |
Pretzmann Annemia |
1992 |
Dánsko |
74,30 |
140,0 |
145,0 |
145,0 |
- |
- |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Protchenko Liudmila |
1986 |
ROC |
83,10 |
207,5 |
207,5 |
213,5 |
207,5 |
108,79 |
2. |
Bermukhambetova Z. |
1986 |
Kazachstán |
82,40 |
170,0 |
185,0 |
185,0 |
170,0 |
89,44 |
3. |
Abduraimova Aziza |
1989 |
Kazachstán |
82,65 |
125,0 |
132,5 |
142,5 |
142,5 |
74,88 |
4. |
Horáková Miroslava |
1988 |
Česká rep. |
83,15 |
85,0 |
92,5 |
100,0 |
92,5 |
48,49 |
Kategorie nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Strik Ielja |
1973 |
Nizozemsko |
89,60 |
175,0 |
180,0 |
185,0 |
185,0 |
94,33 |
2. |
Pokazaneva Yana |
1997 |
ROC |
92,50 |
180,0 |
185,0 |
187,5 |
180,0 |
90,81 |
3. |
Sweatman Katrina |
1985 |
Velká Británie |
127,40 |
165,0 |
165,0 |
182,5 |
165,0 |
77,34 |
4. |
Mazur Malgorzata |
1995 |
Polsko |
94,45 |
160,0 |
170,0 |
172,5 |
160,0 |
80,19 |
5. |
Orobets Inna |
1971 |
Ukrajina |
109,25 |
160,0 |
170,0 |
170,0 |
160,0 |
77,15 |
- |
Okatenko Xeniya |
1994 |
Kazachstán |
114,30 |
175,0 |
175,0 |
175,0 |
- |
- |
Dorostenky
Kategorie do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Udaltsova Alina |
2003 |
ROC |
46,95 |
87,5 |
90,5 |
93,5 |
93,5 |
70,88 |
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Doskul Adelya |
2003 |
Kazachstán |
51,30 |
75,0 |
75,0 |
80,0 |
80,0 |
56,06 |
2. |
Zakharova Polina |
2003 |
ROC |
48,10 |
70,0 |
75,0 |
77,5 |
70,0 |
51,89 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Demidova Arina |
2003 |
ROC |
56,60 |
130,0 |
135,0 |
145,5 |
145,5 |
94,42 |
2. |
Bordiuh Veronika |
2003 |
Ukrajina |
56,15 |
90,0 |
100,0 |
100,0 |
90,0 |
58,74 |
3. |
Yakusheva Veronika |
2005 |
Kazachstán |
56,40 |
40,0 |
45,0 |
47,5 |
40,0 |
26,02 |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Toropitsina Olga |
2003 |
ROC |
61,15 |
90,0 |
95,0 |
100,0 |
100,0 |
61,51 |
2. |
Filatova Olga |
2003 |
ROC |
62,70 |
97,5 |
100,0 |
102,5 |
100,0 |
60,53 |
3. |
Butenko Anastassiya |
2003 |
Kazachstán |
57,75 |
80,0 |
87,5 |
95,0 |
80,0 |
51,17 |
Kategorie do 69 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Diakova Veronika |
2004 |
ROC |
65,65 |
95,0 |
100,0 |
105,0 |
105,0 |
61,80 |
2. |
Pietrykowska Justyna |
2005 |
Polsko |
68,25 |
92,5 |
97,5 |
102,5 |
97,5 |
56,12 |
Kategorie do 76 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Nikolaenko Karina |
2003 |
ROC |
74,35 |
95,0 |
100,0 |
100,0 |
100,0 |
55,06 |
2. |
Chichmarenko Vitalina |
2003 |
Kazachstán |
69,20 |
75,0 |
85,0 |
95,0 |
75,0 |
42,85 |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Bykova Tatiana |
2005 |
ROC |
83,20 |
105,0 |
112,5 |
117,5 |
117,5 |
61,58 |
2. |
Mikomagi Eliise |
2003 |
Estonsko |
76,15 |
92,5 |
97,5 |
100,0 |
100,0 |
54,44 |
3. |
Juriado Marelin |
2006 |
Estonsko |
80,30 |
90,0 |
97,5 |
100,0 |
90,0 |
47,85 |
Kategorie nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ogirenko Anastasiia |
2004 |
ROC |
97,80 |
140,0 |
147,5 |
147,5 |
147,5 |
73,16 |
2. |
Malykhina Diana |
2003 |
Kazachstán |
118,00 |
95,0 |
95,0 |
142,5 |
95,0 |
45,10 |
Juniorky
Kategorie do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ksenzova Yulia |
2001 |
ROC |
46,70 |
90,0 |
92,5 |
97,5 |
97,5 |
74,29 |
2. |
Volodko Ekaterina |
2001 |
ROC |
46,15 |
90,0 |
95,0 |
95,0 |
90,0 |
69,35 |
3. |
Kalzhanova Aliya |
2000 |
Kazachstán |
46,60 |
72,5 |
80,0 |
90,0 |
80,0 |
61,08 |
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zhurbina Anastassiya |
1999 |
Kazachstán |
51,50 |
90,0 |
92,5 |
- |
90,0 |
62,87 |
2. |
Nuriddinova Diana |
2001 |
Kazachstán |
51,70 |
55,0 |
65,0 |
75,0 |
65,0 |
45,26 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Materinskaia Kseniia |
2002 |
ROC |
55,80 |
127,5 |
127,5 |
130,0 |
127,5 |
83,61 |
2. |
Ivanova Iuliia |
1998 |
ROC |
56,20 |
120,0 |
125,0 |
130,0 |
125,0 |
81,54 |
3. |
Kaniuka Alona |
1998 |
Ukrajina |
56,90 |
60,0 |
65,0 |
70,0 |
70,0 |
45,25 |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Vasileva Iuliia |
2000 |
ROC |
62,20 |
115,0 |
115,0 |
115,0 |
115,0 |
69,97 |
2. |
Mikulasova Natalia |
1999 |
Slovensko |
60,25 |
100,0 |
115,0 |
115,0 |
100,0 |
62,12 |
Kategorie do 69 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Nurkenova Asel |
2000 |
Kazachstán |
67,10 |
100,0 |
- |
- |
100,0 |
58,12 |
Kategorie do 76 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Vozmilova Anna |
2001 |
ROC |
75,60 |
125,0 |
130,0 |
140,0 |
140,0 |
76,48 |
2. |
Kochina Valeriya |
1998 |
Kazachstán |
69,60 |
125,0 |
130,0 |
135,0 |
130,0 |
74,03 |
3. |
Borshchevska Alona |
1999 |
Ukrajina |
75,50 |
125,0 |
125,0 |
132,5 |
125,0 |
68,33 |
4. |
Abdyrova Nigara |
2002 |
Kazachstán |
69,95 |
90,0 |
100,0 |
125,0 |
100,0 |
56,80 |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Nikolayeva Alevtina |
1998 |
Kazachstán |
82,40 |
125,0 |
135,0 |
137,5 |
137,5 |
72,34 |
2. |
Minaeva Anastasia |
1998 |
ROC |
83,65 |
125,0 |
135,0 |
137,5 |
137,5 |
71,90 |
Kategorie nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Meier Regina |
1999 |
Kazachstán |
114,30 |
130,0 |
140,0 |
145,0 |
145,0 |
69,25 |
2. |
Korniyenko Tomiris |
1998 |
Kazachstán |
86,30 |
60,0 |
115,0 |
140,0 |
115,0 |
59,43 |
Ženy masters I
Kategorie do 57kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Salamon Erika |
1973 |
Maďarsko |
56,15 |
102,5 |
105,0 |
105,0 |
102,5 |
66,90 |
2. |
Radwanska Jadwiga |
1975 |
Polsko |
54,10 |
85,0 |
90,0 |
102,5 |
90,0 |
60,43 |
3. |
Popovic Danguole |
1974 |
Litva |
56,85 |
60,0 |
62,5 |
65,0 |
65,0 |
42,04 |
4. |
Horst Manuela |
1972 |
Německo |
56,45 |
60,0 |
62,5 |
65,0 |
60,0 |
39,01 |
Kategorie do 63kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Heikkila Anne |
1978 |
Finsko |
61,15 |
105,0 |
110,0 |
112,5 |
112,5 |
69,20 |
2. |
Izindre Annelie |
1972 |
Švédsko |
60,50 |
97,5 |
100,0 |
100,0 |
100,0 |
61,95 |
3. |
Goldshmid Galit |
1977 |
Velká Británie |
62,00 |
100,0 |
107,5 |
107,5 |
100,0 |
60,96 |
4. |
Meunier Melisa |
1975 |
Francie |
59,80 |
72,5 |
75,0 |
77,5 |
75,0 |
46,82 |
Kategorie do 69 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Trofimova Svetlana |
1978 |
ROC |
68,25 |
102,5 |
127,5 |
127,5 |
127,5 |
73,39 |
2. |
Kirkland Wendie |
1972 |
Velká Británie |
67,50 |
100,0 |
110,0 |
110,0 |
110,0 |
63,71 |
- |
Hoglund Petra |
1975 |
Švédsko |
67,90 |
125,0 |
125,0 |
125,0 |
- |
- |
Kategorie do 76 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rodgers Beverley |
1972 |
Velká Británie |
69,40 |
120,0 |
122,5 |
132,5 |
120,0 |
68,45 |
2. |
Johansson Ulrika |
1972 |
Švédsko |
73,10 |
100,0 |
122,5 |
122,5 |
100,0 |
55,52 |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Voho Tiina |
1973 |
Finsko |
76,90 |
90,0 |
127,5 |
130,0 |
127,5 |
69,11 |
Kategorie nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Bouskill Sarah |
1979 |
Velká Británie |
120,06 |
150,0 |
152,5 |
165,0 |
152,5 |
72,16 |
2. |
Gough Jackie |
1977 |
Velká Británie |
153,20 |
150,0 |
150,0 |
165,0 |
150,0 |
68,85 |
Ženy masters II
Kategorie do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ibragimova Oksana |
1963 |
ROC |
46,45 |
60,0 |
65,0 |
70,0 |
70,0 |
53,61 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Polichuk Elena |
1962 |
ROC |
56,50 |
60,0 |
65,0 |
70,0 |
65,0 |
42,24 |
- |
Hirner Gabriela |
1965 |
Německo |
55,90 |
105,0 |
105,0 |
- |
- |
- |
Kategorie do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Gordon Maureen |
1964 |
Velká Británie |
61,50 |
87,5 |
95,0 |
97,5 |
97,5 |
59,75 |
2. |
Cabos Marie |
1967 |
Francie |
57,45 |
92,5 |
92,5 |
95,0 |
95,0 |
60,99 |
Kategorie do 69 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Nelyubova Valentina |
1966 |
ROC |
67,80 |
122,5 |
130,0 |
130,0 |
122,5 |
70,78 |
2. |
Leccese Florence |
1969 |
Francie |
64,75 |
72,5 |
75,0 |
77,5 |
77,5 |
45,99 |
3. |
Clark Kelly |
1964 |
Velká Británie |
66,25 |
67,5 |
75,0 |
80,0 |
75,0 |
43,91 |
Kategorie do 76 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Laurinaviciene Danguole |
1971 |
Litva |
69,65 |
57,5 |
60,0 |
65,0 |
60,0 |
34,16 |
Kategorie do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Vidziuniene Giedre |
1966 |
Litva |
76,25 |
75,0 |
82,5 |
87,5 |
82,5 |
44,89 |
2. |
Schneider Erzsebet |
1965 |
Maďarsko |
79,90 |
82,5 |
87,5 |
90,0 |
82,5 |
43,96 |
Kategorie nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Whiteley Joanne |
1970 |
Velká Británie |
123,35 |
130,0 |
140,0 |
152,5 |
152,5 |
71,84 |
Ženy masters III
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Landon Brigitte |
1961 |
Francie |
48,55 |
62,5 |
65,0 |
- |
65,0 |
47,78 |
Kategorie do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Mathiesen Audhild |
1957 |
Norsko |
55,60 |
77,5 |
80,0 |
82,5 |
82,5 |
54,24 |
Ženy masters IV
Kategorie do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Heligon Francoise |
1943 |
Francie |
48,80 |
47,5 |
50,0 |
52,5 |
50,0 |
36,59 |
Kategorie do 76 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Sawa Chiyomi |
1949 |
Japonsko |
74,50 |
90,0 |
100,0 |
105,0 |
100,0 |
55,01 |
Muži
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Smirnov Oleg |
1990 |
ROC |
58,30 |
200,0 |
205,0 |
212,5 |
205,0 |
102,54 |
2. |
Harashchenko Ihor |
1988 |
Ukrajina |
58,90 |
192,5 |
192,5 |
207,5 |
192,5 |
95,06 |
3. |
Myrvang Fredrik Eskil |
1990 |
Norsko |
56,40 |
185,0 |
185,0 |
192,5 |
185,0 |
96,63 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Urusov Ian |
1989 |
ROC |
65,95 |
240,0 |
245,0 |
250,5 |
245,0 |
106,38 |
2. |
Karaman Abdulkarim |
1994 |
Kazachstán |
65,70 |
220,0 |
227,5 |
237,5 |
237,5 |
103,53 |
3. |
Fukuda Masashi |
1984 |
Japonsko |
65,70 |
235,0 |
240,0 |
245,0 |
235,0 |
102,44 |
4. |
Frasl Andreas |
1983 |
Rakousko |
64,80 |
212,5 |
212,5 |
212,5 |
212,5 |
93,99 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kodama Daiki |
1979 |
Japonsko |
73,30 |
270,0 |
282,5 |
287,5 |
287,5 |
112,87 |
2. |
Chuprynko Ivan |
1986 |
Ukrajina |
73,20 |
275,0 |
285,0 |
290,0 |
285,0 |
112,03 |
3. |
Yermakhanov Yeldos |
1990 |
Kazachstán |
72,80 |
250,0 |
257,5 |
270,0 |
257,5 |
101,71 |
4. |
Balenkov Andriy |
1981 |
Ukrajina |
73,80 |
230,0 |
230,0 |
260,0 |
230,0 |
89,77 |
5. |
Valk Karl Michael |
1994 |
Estonsko |
73,70 |
210,0 |
217,5 |
220,0 |
220,0 |
85,98 |
- |
Luchkin Dmitrii |
1986 |
ROC |
72,95 |
255,0 |
255,0 |
260,0 |
- |
- |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Butsin Stanislav |
1990 |
ROC |
81,15 |
282,5 |
292,5 |
300,0 |
300,0 |
108,54 |
2. |
Ivashkin Mykyta |
1991 |
Ukrajina |
81,30 |
270,0 |
280,0 |
280,0 |
270,0 |
97,55 |
3. |
Friche Mads |
1983 |
Dánsko |
81,85 |
260,0 |
272,5 |
272,5 |
260,0 |
93,47 |
- |
Butenko Oleg |
1983 |
Kazachstán |
81,05 |
295,0 |
295,0 |
295,0 |
- |
- |
- |
Batsukh Gansukh |
1988 |
Mongolsko |
82,90 |
265,0 |
265,0 |
265,0 |
- |
- |
- |
Batbold Dulguun |
1997 |
Mongolsko |
82,90 |
240,0 |
240,0 |
262,5 |
- |
- |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kiselev Valentin |
1987 |
ROC |
92,70 |
300,0 |
300,0 |
312,5 |
312,5 |
103,56 |
2. |
Krymov Andrii |
1985 |
Ukrajina |
92,55 |
310,0 |
320,0 |
320,0 |
310,0 |
102,83 |
3. |
Zalewski Rafal |
1983 |
Polsko |
92,25 |
285,0 |
300,0 |
300,0 |
285,0 |
94,71 |
4. |
Malevskis Klaudijus |
1996 |
Litva |
92,65 |
230,0 |
240,0 |
240,0 |
230,0 |
76,25 |
5. |
Morgan Thomas |
1996 |
Velká Británie |
91,80 |
212,5 |
217,5 |
230,0 |
217,5 |
72,49 |
- |
Shokhanov Askar |
1983 |
Kazachstán |
91,20 |
350,0 |
350,0 |
350,0 |
- |
- |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Roenko Evgenii |
1996 |
ROC |
103,30 |
325,0 |
325,0 |
332,5 |
325,0 |
101,69 |
2. |
Sato Yuki |
1983 |
Japonsko |
104,20 |
275,0 |
275,0 |
335,0 |
275,0 |
85,69 |
3. |
Tuháček Zdeněk |
1986 |
Česká rep. |
99,30 |
217,5 |
230,0 |
237,5 |
217,5 |
69,40 |
- |
Dahlkvist Oliver |
1995 |
Švédsko |
102,25 |
327,5 |
327,5 |
327,5 |
- |
- |
- |
Bettiar Volodymyr |
1984 |
Ukrajina |
103,90 |
327,5 |
330,0 |
332,5 |
- |
- |
- |
Dashzegve Tumenjargal |
1987 |
Mongolsko |
103,95 |
330,0 |
330,0 |
337,5 |
- |
- |
- |
Bessler Felix |
1988 |
Německo |
104,45 |
290,0 |
300,0 |
300,0 |
- |
- |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Leskovets Viktor |
1990 |
Ukrajina |
111,65 |
340,0 |
357,5 |
375,5 |
375,5 |
113,51 |
2. |
Bataa Chimedtseren |
1981 |
Mongolsko |
119,80 |
357,5 |
365,0 |
375,0 |
365,0 |
107,42 |
3. |
Sykmenev Aleksandr |
1978 |
ROC |
119,45 |
355,0 |
362,5 |
376,0 |
362,5 |
106,83 |
4. |
Suyunshaliyev Arslan |
1989 |
Kazachstán |
113,85 |
350,0 |
360,0 |
375,0 |
360,0 |
108,00 |
5. |
Stasevich Aliaksei |
1986 |
Bělorusko |
116,10 |
350,0 |
360,0 |
372,5 |
360,0 |
107,17 |
6. |
Mikkelsen Jesper |
1989 |
Dánsko |
118,90 |
292,5 |
300,0 |
310,0 |
300,0 |
88,53 |
7. |
Marshall Martin |
1987 |
Velká Británie |
118,35 |
220,0 |
220,0 |
240,0 |
220,0 |
65,03 |
- |
Selinger Milan |
1984 |
Česká rep. |
119,70 |
290,0 |
290,0 |
290,0 |
- |
- |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Bujinlkham Altangerel |
1976 |
Mongolsko |
131,20 |
350,0 |
357,5 |
360,0 |
360,0 |
102,96 |
2. |
Usov Sergey |
1993 |
ROC |
123,05 |
345,0 |
345,0 |
357,5 |
357,5 |
104,28 |
3. |
Hole Per Marius |
1989 |
Norsko |
122,85 |
345,0 |
352,5 |
357,5 |
345,0 |
100,67 |
4. |
Sandvik Kenneth |
1975 |
Finsko |
138,95 |
330,0 |
330,0 |
347,5 |
330,0 |
92,96 |
5. |
Uemura Kazuho |
1992 |
Japonsko |
135,30 |
220,0 |
220,0 |
242,5 |
220,0 |
62,39 |
- |
Cheradzin Uladzimir |
1971 |
Bělorusko |
123,10 |
240,0 |
240,0 |
240,0 |
- |
- |
- |
Kovalchuk Yuriy |
1979 |
Ukrajina |
124,40 |
312,5 |
312,5 |
345,0 |
- |
- |
- |
Wegiera Michal |
1989 |
Polsko |
142,60 |
320,0 |
320,0 |
327,5 |
- |
- |
Dorostenci
Kategorie do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Karimbekov Ruslan |
2003 |
Kazachstán |
50,80 |
120,0 |
122,5 |
127,5 |
122,5 |
74,61 |
2. |
Usembayev Salamat |
2003 |
Kazachstán |
51,50 |
115,0 |
115,0 |
125,0 |
115,0 |
68,53 |
3. |
Abraitis Lukas |
2006 |
Litva |
50,15 |
45,0 |
47,5 |
50,0 |
50,0 |
31,10 |
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Marchenko Anton |
2003 |
Kazachstán |
57,90 |
145,0 |
152,5 |
162,5 |
162,5 |
82,00 |
2. |
Muzyka Vadym |
2003 |
Ukrajina |
57,00 |
100,0 |
110,0 |
115,0 |
110,0 |
56,65 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rassulov Mansur |
2003 |
Kazachstán |
65,05 |
160,0 |
170,0 |
175,0 |
175,0 |
77,09 |
2. |
Wloch Pawel |
2006 |
Polsko |
65,65 |
80,0 |
90,0 |
95,0 |
90,0 |
39,27 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Akmurzayev Eldor |
2003 |
Kazachstán |
72,25 |
175,0 |
185,0 |
190,0 |
190,0 |
75,56 |
2. |
Horník David |
2004 |
Česká rep. |
72,90 |
130,0 |
145,0 |
152,5 |
152,5 |
60,16 |
3. |
Zubek Dawid |
2003 |
Polsko |
71,95 |
140,0 |
150,0 |
152,5 |
140,0 |
55,89 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kossobryukhov Ilya |
2003 |
Kazachstán |
76,20 |
162,5 |
165,0 |
170,0 |
170,0 |
64,60 |
2. |
Hroshko Ihor |
2003 |
Ukrajina |
79,75 |
150,0 |
155,0 |
167,5 |
155,0 |
56,81 |
3. |
Pocius Paulius |
2004 |
Litva |
79,85 |
142,5 |
147,5 |
147,5 |
147,5 |
54,01 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Dudarev Grigorii |
2003 |
ROC |
92,55 |
170,0 |
170,0 |
182,5 |
170,0 |
56,39 |
- |
Dargul Bakhtiyar |
2003 |
Kazachstán |
90,10 |
180,0 |
180,0 |
180,0 |
- |
- |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Jarvenpaa Hermanni |
2003 |
Finsko |
103,70 |
160,0 |
230,0 |
230,0 |
230,0 |
71,83 |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Amanov Buned |
2003 |
Kazachstán |
114,65 |
170,0 |
180,0 |
190,0 |
190,0 |
56,85 |
2. |
Cizauskas Gabrielius Kajus |
2005 |
Litva |
117,75 |
85,0 |
90,0 |
95,0 |
90,0 |
26,66 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zavodny Jakub |
2004 |
Slovensko |
128,95 |
190,0 |
190,0 |
190,0 |
190,0 |
54,61 |
Junioři
Kategorie do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kadyrov Raimbek |
2001 |
Kazachstán |
51,20 |
120,0 |
130,0 |
135,0 |
135,0 |
81,20 |
2. |
Shumskikh Kirill |
2002 |
ROC |
52,80 |
120,0 |
127,5 |
132,5 |
132,5 |
76,00 |
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kuvaldin Ivan |
2001 |
Kazachstán |
57,65 |
170,0 |
172,5 |
- |
172,5 |
87,53 |
2. |
Dolgulev Danila |
1998 |
ROC |
58,45 |
165,0 |
172,5 |
175,0 |
165,0 |
82,27 |
3. |
Kinishchuk Rostyslav |
1999 |
Ukrajina |
58,80 |
145,0 |
160,0 |
167,5 |
145,0 |
71,76 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rikhter Aleksei |
1998 |
ROC |
65,85 |
192,5 |
202,5 |
215,0 |
202,5 |
88,07 |
2. |
Miniailuk Andrii |
1999 |
Ukrajina |
65,35 |
190,0 |
200,0 |
202,5 |
190,0 |
83,30 |
3. |
Debicki Radoslaw |
2001 |
Polsko |
65,80 |
140,0 |
150,0 |
155,0 |
155,0 |
67,46 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zaitsev Dmitrii |
2001 |
ROC |
73,25 |
230,0 |
230,0 |
245,0 |
230,0 |
90,37 |
2. |
Sergeenko Aleksei |
1998 |
ROC |
73,55 |
215,0 |
222,5 |
232,5 |
222,5 |
87,11 |
3. |
Tulegenov Kuanyshbay |
1998 |
Kazachstán |
73,30 |
205,0 |
212,5 |
222,5 |
212,5 |
83,43 |
4. |
Burba Rokas |
2001 |
Litva |
73,85 |
190,0 |
200,0 |
215,0 |
200,0 |
78,02 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Shaukatov Daniyar |
2000 |
Kazachstán |
82,70 |
245,0 |
275,0 |
280,0 |
280,0 |
99,93 |
2. |
Larsson Erik |
1999 |
Švédsko |
82,30 |
212,5 |
225,0 |
245,0 |
225,0 |
80,57 |
3. |
Tatar Sandor |
1999 |
Maďarsko |
77,20 |
130,0 |
180,0 |
187,5 |
187,5 |
70,50 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Shaukatov Zhavlan |
1998 |
Kazachstán |
91,65 |
250,0 |
260,0 |
- |
260,0 |
86,74 |
2. |
Zastawny Maciej |
2000 |
Polsko |
85,85 |
190,0 |
200,0 |
200,0 |
190,0 |
66,06 |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rakhmatullin Bulat |
1998 |
ROC |
104,85 |
270,0 |
290,0 |
290,0 |
290,0 |
90,10 |
2. |
Abdurakhmanov Takhirzhan |
1998 |
Kazachstán |
104,55 |
170,0 |
207,5 |
210,0 |
207,5 |
64,55 |
3. |
Kurashita Hayato |
1999 |
Japonsko |
101,75 |
125,0 |
205,0 |
212,5 |
205,0 |
64,62 |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Techmuradov Valery |
1999 |
ROC |
118,55 |
270,0 |
285,0 |
305,0 |
305,0 |
90,10 |
2. |
Prokop Martin |
1999 |
Česká rep. |
117,40 |
245,0 |
255,0 |
270,0 |
255,0 |
75,61 |
3. |
Plaskonis Dominik |
2000 |
Slovensko |
118,70 |
220,0 |
220,0 |
232,5 |
220,0 |
64,97 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Sunnatov Rustam |
2001 |
ROC |
146,45 |
262,5 |
277,5 |
295,0 |
295,0 |
82,10 |
2. |
Nerianov Nazar |
1998 |
Ukrajina |
146,30 |
260,0 |
275,0 |
292,5 |
275,0 |
76,56 |
3. |
Kurečka Denis |
1999 |
Česká rep. |
143,00 |
180,0 |
262,5 |
277,5 |
180,0 |
50,36 |
Muži masters I
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Amakawa Akinori |
1977 |
Japonsko |
65,45 |
170,0 |
180,0 |
190,0 |
180,0 |
78,79 |
2. |
Mesforoosh Amir Reza |
1980 |
Írán |
65,70 |
100,0 |
135,0 |
145,0 |
135,0 |
58,85 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Balawejder Adam |
1981 |
Polsko |
73,60 |
220,0 |
235,0 |
235,0 |
235,0 |
91,93 |
2. |
Nosach Evgenii |
1976 |
ROC |
73,75 |
190,0 |
195,0 |
197,5 |
197,5 |
77,14 |
3. |
Holmgren Marcus |
1975 |
Švédsko |
73,35 |
175,0 |
180,0 |
195,0 |
180,0 |
70,63 |
- |
Purevdorj Khangal |
1975 |
Mongolsko |
72,95 |
160,0 |
160,0 |
180,0 |
- |
- |
- |
Eldin Vincent |
1972 |
Francie |
73,15 |
177,5 |
177,5 |
180,0 |
- |
- |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Pinguet Cyril |
1972 |
Francie |
82,85 |
215,0 |
220,0 |
225,0 |
220,0 |
78,41 |
2. |
Damba Munkhtuul |
1974 |
Mongolsko |
82,65 |
200,0 |
207,5 |
220,0 |
207,5 |
74,08 |
3. |
Wloch Arkadiusz |
1975 |
Polsko |
81,80 |
170,0 |
180,0 |
185,0 |
180,0 |
64,75 |
4. |
Zekevicius Dainius |
1976 |
Litva |
81,85 |
175,0 |
175,0 |
175,0 |
175,0 |
62,91 |
5. |
Asrian Artak |
1979 |
Nizozemsko |
82,05 |
175,0 |
182,5 |
182,5 |
175,0 |
62,81 |
6. |
Sicha Michal |
1980 |
Česká rep. |
82,25 |
172,5 |
172,5 |
185,0 |
172,5 |
61,81 |
7. |
Debicki Tomasz |
1974 |
Polsko |
82,35 |
150,0 |
160,0 |
170,0 |
170,0 |
60,84 |
8. |
Turakhanov Davranbek |
1974 |
Kazachstán |
81,40 |
155,0 |
165,0 |
180,0 |
155,0 |
55,95 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Wetzstein Thomas |
1974 |
Rakousko |
91,40 |
255,0 |
260,0 |
- |
260,0 |
86,89 |
2. |
Enkhbayar Sukhbat |
1979 |
Mongolsko |
93,00 |
220,0 |
220,0 |
262,5 |
220,0 |
72,78 |
3. |
Kairgaliyev Abay |
1979 |
Kazachstán |
84,80 |
185,0 |
200,0 |
215,0 |
200,0 |
70,14 |
4. |
Kangasjarvi Aki |
1977 |
Finsko |
92,10 |
200,0 |
210,0 |
215,0 |
200,0 |
66,54 |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Dawidowicz Robert |
1972 |
Švédsko |
98,35 |
227,5 |
232,5 |
240,0 |
232,5 |
74,56 |
2. |
Humble Mattias |
1975 |
Švédsko |
98,70 |
222,5 |
230,0 |
235,0 |
222,5 |
71,22 |
- |
Damdin Uuganbayar |
1976 |
Mongolsko |
102,75 |
265,0 |
265,0 |
265,0 |
- |
- |
- |
Lkhagvajav B. |
1981 |
Mongolsko |
103,35 |
262,5 |
262,5 |
262,5 |
- |
- |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Mae Hjalmar |
1980 |
Estonsko |
110,60 |
280,0 |
280,0 |
300,0 |
280,0 |
84,98 |
2. |
Ayush Otgonbayar |
1977 |
Mongolsko |
118,80 |
255,0 |
262,5 |
282,5 |
255,0 |
75,28 |
3. |
Takemura Akihisa |
1973 |
Japonsko |
107,20 |
230,0 |
230,0 |
247,5 |
247,5 |
76,13 |
4. |
Green Martin |
1974 |
Velká Británie |
105,70 |
245,0 |
252,5 |
252,5 |
245,0 |
75,85 |
5. |
Walczak Eryk |
1977 |
Polsko |
105,40 |
240,0 |
250,0 |
250,0 |
240,0 |
74,40 |
6. |
Andersson Roger |
1975 |
Švédsko |
107,25 |
210,0 |
217,5 |
225,0 |
225,0 |
69,19 |
7. |
Wasenius Kaj |
1972 |
Finsko |
108,85 |
170,0 |
175,0 |
180,0 |
170,0 |
51,95 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Šoukal Jaroslav |
1972 |
Česká rep. |
176,30 |
307,5 |
315,0 |
325,0 |
315,0 |
85,02 |
2. |
Koshkarov Aidar |
1976 |
Kazachstán |
140,70 |
290,0 |
290,0 |
315,0 |
290,0 |
81,43 |
3. |
Pinc Jan |
1973 |
Česká rep. |
138,15 |
280,0 |
285,0 |
295,0 |
285,0 |
80,40 |
4. |
Gecas Tadas |
1977 |
Litva |
142,95 |
245,0 |
262,5 |
262,5 |
245,0 |
68,55 |
5. |
Higuchi Shigetoshi |
1977 |
Japonsko |
139,75 |
240,0 |
240,0 |
290,0 |
240,0 |
67,51 |
6. |
Reid Graeme |
1978 |
Velká Británie |
130,40 |
190,0 |
202,5 |
202,5 |
190,0 |
54,44 |
- |
Bazarsuren Uurtsaikh |
1973 |
Mongolsko |
123,60 |
255,0 |
255,0 |
285,0 |
- |
- |
- |
Parna Tarmo |
1978 |
Estonsko |
126,40 |
305,0 |
307,5 |
307,5 |
- |
- |
Muži masters II
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Chernyshov Oleksandr |
1966 |
Ukrajina |
65,70 |
140,0 |
152,5 |
160,0 |
160,0 |
69,74 |
2. |
Staegemann Mike |
1969 |
Německo |
65,00 |
145,0 |
155,0 |
160,0 |
155,0 |
68,34 |
3. |
Baublys Vidmantas |
1965 |
Litva |
65,25 |
120,0 |
127,5 |
135,0 |
135,0 |
59,28 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kujawski Marek |
1968 |
Polsko |
71,95 |
160,0 |
170,0 |
177,5 |
177,5 |
70,86 |
2. |
Poehls Andreas |
1968 |
Německo |
73,40 |
170,0 |
175,0 |
175,0 |
175,0 |
68,64 |
- |
Siltanen Jukka |
1965 |
Švédsko |
72,25 |
137,5 |
137,5 |
137,5 |
- |
- |
- |
Leminen Timo |
1968 |
Finsko |
73,80 |
150,0 |
150,0 |
150,0 |
- |
- |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Yamashita Takuya |
1968 |
Japonsko |
82,10 |
195,0 |
195,0 |
197,5 |
197,5 |
70,84 |
2. |
Stachovas Vitalijus |
1971 |
Litva |
81,60 |
185,0 |
190,0 |
195,0 |
195,0 |
70,26 |
3. |
Nebola Vladimír |
1970 |
Česká rep. |
82,10 |
185,0 |
190,0 |
192,5 |
185,0 |
66,36 |
4. |
Colmard Mickael |
1971 |
Francie |
82,80 |
180,0 |
185,0 |
187,5 |
180,0 |
64,17 |
5. |
Sandstrom Rickard |
1970 |
Švédsko |
82,60 |
155,0 |
162,5 |
187,5 |
155,0 |
55,37 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Wegiera Jan |
1965 |
Polsko |
91,20 |
260,0 |
270,0 |
280,0 |
270,0 |
90,34 |
2. |
Hellerud Alf Ivar |
1969 |
Norsko |
91,40 |
235,0 |
235,0 |
245,0 |
245,0 |
81,88 |
3. |
Bertin Fabrice |
1967 |
Francie |
91,65 |
230,0 |
230,0 |
242,5 |
242,5 |
80,90 |
4. |
Vikla Tomi |
1970 |
Finsko |
92,50 |
242,5 |
250,0 |
260,0 |
242,5 |
80,46 |
5. |
Norpila Seppo |
1963 |
Finsko |
92,60 |
155,0 |
175,0 |
177,5 |
155,0 |
51,40 |
- |
Jensen Henrik Bo |
1967 |
Dánsko |
92,35 |
210,0 |
210,0 |
210,0 |
- |
- |
- |
Macionis Arturas |
1968 |
Litva |
92,35 |
175,0 |
175,0 |
175,0 |
- |
- |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Voskoboynik Mikhail |
1970 |
ROC |
99,40 |
250,0 |
250,0 |
262,5 |
250,0 |
79,72 |
2. |
Van der Putten Frans |
1962 |
Nizozemsko |
98,90 |
240,0 |
250,0 |
250,0 |
240,0 |
76,75 |
3. |
Smelstorius Zydrunas |
1970 |
Litva |
100,15 |
195,0 |
195,0 |
195,0 |
195,,0 |
61,95 |
4. |
Hoglander Lars |
1964 |
Švédsko |
93,60 |
170,0 |
195,0 |
195,0 |
170,0 |
56,02 |
- |
Kati Jiří |
1965 |
Česká rep. |
97,60 |
260,0 |
260,0 |
262,5 |
- |
- |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Borisov Oleg |
1971 |
ROC |
108,55 |
255,0 |
265,0 |
275,0 |
275,0 |
84,12 |
2. |
Tserendamba Bayarkhuu |
1971 |
Mongolsko |
117,25 |
140,0 |
140,0 |
257,5 |
140,0 |
41,52 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Cserna Janos |
1968 |
Maďarsko |
128,30 |
275,0 |
- |
- |
275,0 |
79,17 |
2. |
Haug Georg |
1965 |
Německo |
152,10 |
165,0 |
215,0 |
- |
165,0 |
45,57 |
Muži masters III
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Flink Seppo |
1953 |
Finsko |
65,10 |
75,0 |
80,0 |
85,0 |
85,0 |
37,42 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Shagdarsuren Bat-Erdene |
1959 |
Mongolsko |
72,80 |
90,0 |
120,0 |
132,5 |
132,5 |
52,34 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ring Tomas |
1960 |
Švédsko |
82,60 |
195,0 |
200,0 |
216,0 |
195,0 |
69,65 |
2. |
Collard Alain |
1952 |
Francie |
80,90 |
125,0 |
135,0 |
140,0 |
135,0 |
48,95 |
- |
Hirner Arthur |
1957 |
Německo |
82,65 |
185,0 |
185,0 |
185,0 |
- |
- |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Bengtsson Ronald |
1959 |
Švédsko |
90,75 |
185,0 |
185,0 |
190,0 |
190,0 |
63,76 |
2. |
Milis Benjaminas |
1961 |
Litva |
86,70 |
165,0 |
165,0 |
170,0 |
170,0 |
58,73 |
3. |
Salby Kim |
1961 |
Dánsko |
91,95 |
170,0 |
187,5 |
187,5 |
170,0 |
56,61 |
- |
Eimstad Steinar O. |
1959 |
Norsko |
91,60 |
145,0 |
145,0 |
145,0 |
- |
- |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Tirronen Harri |
1953 |
Finsko |
105,90 |
150,0 |
160,0 |
170,0 |
170,0 |
52,58 |
Muži masters IV
Kategorie do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Shagdar Perenlei |
1951 |
Mongolsko |
58,60 |
60,0 |
60,0 |
75,0 |
60,0 |
29,82 |
Kategorie do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kemppainen Markku |
1949 |
Finsko |
65,20 |
90,0 |
95,0 |
100,0 |
100,0 |
43,94 |
Kategorie do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Micius Antanas |
1951 |
Litva |
71,60 |
115,0 |
122,5 |
125,0 |
125,0 |
50,11 |
2. |
Kauranen Antero |
1948 |
Finsko |
73,30 |
122,5 |
125,0 |
127,5 |
125,0 |
49,08 |
Kategorie do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Malmberg Goran |
1943 |
Švédsko |
82,35 |
80,0 |
132,5 |
- |
80,0 |
28,63 |
Kategorie do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ospanov Daribay |
1949 |
Kazachstán |
87,65 |
145,0 |
145,0 |
150,0 |
145,0 |
49,73 |
2. |
Horník Jiří |
1948 |
Česká rep. |
88,80 |
120,0 |
135,0 |
147,5 |
135,0 |
45,93 |
Kategorie do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Fuglsang Allan |
1950 |
Dánsko |
103,30 |
157,5 |
160,0 |
162,5 |
160,0 |
50,06 |
2. |
Komppa Seppo |
1945 |
Finsko |
97,60 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
150,0 |
48,30 |
3. |
Egels Didier |
1950 |
Francie |
97,20 |
120,0 |
125,0 |
125,0 |
120,0 |
38,72 |
Kategorie do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Robineau Joel |
1948 |
Francie |
115,20 |
120,0 |
120,0 |
125,0 |
125,0 |
37,33 |
Kategorie nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Randmae Raul |
1948 |
Estonsko |
133,25 |
110,0 |
120,0 |
130,0 |
130,0 |
37,02 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|