Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v neděli 17. října se v Nymburce konal 9. ročník Mistrovství České republiky juniorů v klasickém (RAW) silovém trojboji.
Zlato za absolutní pořadí juniorek získala Dominika Jansová, reprezentuje Powerlifting DK. Nazvedala 401,5 kg, v přepočtu 443,62 Wilksových bodů. Taktéž pokořila několik rekordů. Nejlepším juniorem se stal Viliam Kováč, dokázal nazvedat 532,5 kg při tělesné hmotnosti 58,44 kg! V přepočtu se jednalo o 465,35 Wilksových bodů. Postaral se i o nové juniorské rekordy. Reprezentuje oddíl Autobrzdy Jablonec nad Nisou. Nejlepším oddílem celkově se stal oddíl Doplnejch powerlifting.
Níže Vám nabízíme kompletní výsledky.
Mistrovství České republiky v klasickém (RAW) silovém trojboji juniorů 2021
- výsledky
Juniorky do 47 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Veronika Linhartová |
PWL Vision Nutrition |
1998 |
46,20 |
78,0 |
46,0 |
100,0 |
224,0 |
304,98 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Veronika Pasičká |
Doplnejch powerlifting |
1999 |
56,60 |
131,5 |
67,5 |
150,0 |
349,0 |
407,21 |
2. |
Michaela Filová |
PWL Vision Nutrition |
1999 |
55,00 |
122,5 |
70,0 |
142,5 |
335,0 |
399,76 |
3. |
Anna Pilská |
Powerlifting School |
1999 |
57,00 |
120,0 |
75,0 |
130,0 |
325,0 |
377,13 |
4. |
Adriana Holubová |
SK Zlobr |
2001 |
56,70 |
100,0 |
75,0 |
132,5 |
307,5 |
358,30 |
5. |
Eliška Ročárková |
Powerlifting TJJM Chodov |
2001 |
55,70 |
112,5 |
57,5 |
125,0 |
295,0 |
348,57 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Dominika Jansová |
Powerlifting DK |
2001 |
60,70 |
135,0 |
90,5 |
176,0 |
401,5 |
443,62 |
2. |
Sandra Kučerová |
Iron Warriors |
2000 |
62,70 |
135,0 |
77,5 |
170,0 |
382,5 |
412,30 |
3. |
Adéla Pivoňková |
B Strong Powerlifting Team |
2002 |
63,00 |
115,0 |
57,5 |
142,5 |
315,0 |
338,31 |
4. |
Mariana Franková |
TJ SŠTaS Karviná |
2002 |
61,40 |
105,0 |
70,0 |
137,5 |
312,5 |
342,25 |
5. |
barbora Mžyková |
TJ SŠTaS Karviná |
1999 |
60,90 |
100,0 |
62,5 |
125,0 |
287,5 |
316,85 |
6. |
Nela Smetaníková |
TJ Sokol Nymburk |
1999 |
62,30 |
82,5 |
40,0 |
112,5 |
235,0 |
254,53 |
Juniorky do 69 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lucie Daňková |
TJ Olympia Zlín |
2000 |
67,80 |
135,0 |
90,5 |
160,0 |
385,5 |
392,21 |
2. |
Lucie Peterová |
TJ TZ Prosport Rakovník |
2000 |
68,20 |
147,5 |
67,5 |
152,5 |
367,5 |
372,31 |
3. |
Veronika Šigutová |
B Strong Powerlifting Team |
2002 |
68,50 |
127,5 |
70,0 |
165,0 |
362,5 |
366,13 |
4. |
Sára Kopřivová |
B Strong Powerlifting Team |
2002 |
66,40 |
140,0 |
67,5 |
152,5 |
360,0 |
371,81 |
5. |
Alžběta Michlová |
SK Zlobr |
1998 |
67,60 |
132,5 |
67,5 |
150,0 |
350,0 |
356,83 |
6. |
Anna Šebíková |
Iron Warriors |
1999 |
67,80 |
127,5 |
77,5 |
145,0 |
350,0 |
356,09 |
7. |
Jessica Medwell |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
66,90 |
140,0 |
57,5 |
150,0 |
347,5 |
356,93 |
8. |
Valerie Velemanová |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. |
1999 |
67,70 |
122,5 |
75,0 |
150,0 |
347,5 |
353,93 |
9. |
Natalia Curzydlo |
TJ Viktorie Bohumín |
2001 |
67,30 |
115,0 |
70,0 |
135,0 |
320,0 |
327,30 |
Juniorky do 76 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tereza Loosová |
Iron Warriors |
2000 |
74,40 |
135,0 |
57,5 |
170,0 |
362,5 |
346,37 |
2. |
Jitka Frühbauerová |
Powerlifting Jihlava |
1999 |
75,70 |
132,5 |
65,0 |
140,0 |
337,5 |
319,00 |
3. |
Zuzana Kupcová |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. |
1999 |
74,00 |
115,0 |
67,5 |
140,0 |
322,5 |
309,18 |
4. |
Kristýna Čajková |
Powerlifting Hodonín |
2002 |
73,50 |
110,0 |
55,0 |
135,0 |
300,0 |
288,87 |
Junioři do 59 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Viliam Kováč |
Autobrzdy Jablonec n. N. |
2000 |
58,44 |
185,0 |
127,5 |
220,0 |
532,5 |
465,35 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tomáš Vorel |
B Strong Powerlifting Team |
2000 |
64,22 |
172,5 |
117,5 |
215,0 |
505,0 |
405,67 |
2. |
Matěj Vojtěch |
Powerlifting DK |
2001 |
65,74 |
167,5 |
127,5 |
210,0 |
505,5 |
397,84 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Patrik Lněnička |
SK Zlobr |
2001 |
73,09 |
231,0 |
132,5 |
245,0 |
608,5 |
441,59 |
2. |
Ondřej Houdek |
Doplnejch powerlifting |
1998 |
73,81 |
225,0 |
117,5 |
250,0 |
592,5 |
426,96 |
3. |
Tomáš Votava |
Doplnejch powerlifting |
2002 |
72,87 |
200,0 |
125,0 |
240,0 |
565,0 |
410,92 |
4. |
Vojtěch Haker |
TJ Sokol Pohořelice |
2000 |
73,10 |
195,0 |
137,5 |
217,5 |
550,0 |
399,08 |
5. |
Daniel Kristík |
Iron Warriors |
2002 |
73,83 |
190,0 |
110,0 |
217,5 |
517,5 |
372,86 |
6. |
Petr Dočekal |
TJ Sokol Rosice |
1999 |
71,94 |
175,0 |
110,0 |
217,5 |
502,5 |
368,94 |
7. |
Jakub Straka |
Doplnejch powerlifting |
2002 |
73,59 |
180,0 |
112,5 |
205,0 |
497,5 |
359,29 |
8. |
Tomáš Vrba |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. |
2000 |
72,60 |
175,0 |
122,5 |
190,0 |
487,5 |
355,53 |
9. |
Miroslav Buchal |
B Strong Powerlifting Team |
1998 |
72,61 |
162,5 |
107,5 |
210,0 |
480,0 |
350,02 |
10. |
Jakub Novotný |
Doplnejch powerlifting |
2002 |
73,32 |
160,0 |
130,0 |
190,0 |
480,0 |
347,57 |
11. |
Marek Petružela |
PWL Vision Nutrition |
2002 |
74,00 |
177,5 |
95,0 |
200,0 |
472,5 |
339,87 |
12. |
Tomáš Koudela |
TJ Sokol Vejprnice |
1999 |
71,03 |
165,0 |
100,0 |
205,0 |
470,0 |
348,32 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Karel Rada |
Fitness Staňkov |
2001 |
82,43 |
240,0 |
135,0 |
260,0 |
635,0 |
425,58 |
2. |
Josef Susík |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
81,04 |
232,5 |
140,0 |
257,5 |
630,0 |
426,64 |
3. |
Roman Žáček |
ASK Blansko |
2002 |
80,47 |
205,0 |
130,0 |
250,0 |
585,0 |
397,92 |
4. |
Tomáš Zapletal |
Powerlifting Hodonín |
2001 |
82,68 |
220,0 |
130,0 |
235,0 |
585,0 |
391,37 |
5. |
Denis Zsibrita |
Iron Warriors |
2000 |
82,22 |
215,0 |
120,0 |
240,0 |
575,0 |
386,00 |
6. |
Ondřej Kaucký |
B Strong Powerlifting Team |
2002 |
82,66 |
197,5 |
150,0 |
207,5 |
555,0 |
371,35 |
7. |
Adam Šťastný |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. |
1998 |
82,04 |
195,0 |
125,0 |
225,0 |
545,0 |
366,35 |
8. |
Martin Kochrda |
Doplnejch powerlifting |
2002 |
81,93 |
200,0 |
115,0 |
220,0 |
535,0 |
359,89 |
9. |
Jiří Stožický |
B Strong Powerlifting Team |
2001 |
81,36 |
192,5 |
122,5 |
180,0 |
495,0 |
334,42 |
- |
Filip Čáp |
B Strong Powerlifting Team |
2001 |
80,56 |
- |
122,5 |
- |
- |
- |
- |
Robert Sporka |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
81,91 |
- |
- |
- |
- |
- |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lars Lukeš |
Doplnejch powerlifting |
1999 |
90,30 |
242,5 |
155,0 |
290,0 |
687,5 |
438,14 |
2. |
Jakub Daněk |
Powerlifting TJJM Chodov |
2000 |
86,60 |
250,0 |
152,5 |
282,5 |
685,0 |
446,28 |
3. |
Dominik Hořava |
ASK Blansko |
1999 |
91,53 |
240,0 |
150,0 |
277,5 |
667,5 |
422,53 |
4. |
Jiří Bilko |
TJ SŠTaS Karviná |
2000 |
87,42 |
215,0 |
155,0 |
270,0 |
640,0 |
414,85 |
5. |
Tomáš Merhout |
Powerlifting Gladiators |
2000 |
92,20 |
212,5 |
130,0 |
280,0 |
622,5 |
392,67 |
6. |
Marek Ház |
TJ Olympia Zlín |
2002 |
89,43 |
202,5 |
120,0 |
222,5 |
545,0 |
349,07 |
7. |
Vojtěch Studený |
SK Zlobr |
1999 |
92,34 |
202,5 |
125,0 |
202,5 |
530,0 |
334,06 |
8. |
Jan Achilles |
Powerlifting Hodonín |
2001 |
91,57 |
190,0 |
120,0 |
215,0 |
525,0 |
332,27 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
David Pískatý |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
103,73 |
245,0 |
137,5 |
297,5 |
680,0 |
408,14 |
2. |
Pavel Kurek |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
102,69 |
242,5 |
150,0 |
257,5 |
650,0 |
391,56 |
3. |
Josef Sladký |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
102,41 |
215,0 |
150,0 |
280,0 |
645,0 |
388,94 |
4. |
Jan Matulík |
TJ Svitavy |
2000 |
104,20 |
220,0 |
142,5 |
275,0 |
637,5 |
381,99 |
5. |
Karel Petráš |
Fitness Staňkov |
2001 |
95,56 |
225,0 |
137,5 |
265,0 |
627,5 |
389,30 |
6. |
Štěpán Küschner |
Colbert club SSK Vítkovice |
201 |
104,79 |
250,0 |
137,5 |
240,0 |
627,5 |
375,25 |
7. |
Pavel Goliáš |
TJ Sokol Vranovice |
1998 |
96,20 |
225,0 |
145,0 |
247,5 |
617,5 |
381,99 |
8. |
Vojtěch Poljak |
B Strong Powerlifting Team |
2000 |
104,51 |
232,5 |
137,5 |
240,0 |
610,0 |
365,09 |
9. |
Marek Jiřík |
Powerlifting Gladiators |
2001 |
103,20 |
220,0 |
135,0 |
250,0 |
605,0 |
363,79 |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jakub Šigut |
Iron Warriors |
1999 |
117,72 |
282,5 |
157,5 |
333,0 |
773,0 |
446,48 |
2. |
David Stankovič |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
115,89 |
255,0 |
155,0 |
280,0 |
690,0 |
400,13 |
3. |
Michael Křížek |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
115,02 |
225,0 |
167,5 |
282,5 |
675,0 |
392,17 |
4. |
Zdeněk Hliněný |
TJ Sokol Vejprnice |
1998 |
119,16 |
235,0 |
137,5 |
245,0 |
617,5 |
355,62 |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Artem Usov |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
136,88 |
307,5 |
195,0 |
295,0 |
797,5 |
447,16 |
2. |
Martin Valenta |
Doplnejch powerlifting |
2002 |
145,00 |
295,0 |
185,0 |
300,0 |
780,0 |
433,68 |
3. |
Zbyněk Zuna |
TJ TZ Prosport Rakovník |
1998 |
125,66 |
247,5 |
150,0 |
255,0 |
652,5 |
371,40 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|