Reklama:

Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji 2021 - výsledky

9.659 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Mistrovství světa v silovém trojboji v čím dál oblíbenější variantě RAW, tedy bez použití dresů, se letos koná ve dnech 23. září - 3. října ve švédském Halmstadu. Na šampionát se dokázalo nominovat 742 powerlifterů z celého světa a 19 z nich odletělo do Švédska z České republiky. Přehled všech našich reprezentantů naleznete níže, stejně jako kompletní seznam nominovaných závodníků a časový harmonogram mistrovství.

V tomto článku Vám budeme přinášet aktuálně dostupné výsledky. Pokud chcete sledovat dění přímo na soutěži, můžete využít následující odkaz.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

03. 10. 17:00 - doplněny kompletní výsledky
02. 10. 21:00 - doplněny páteční výsledky
01. 10. 10:00 - doplněny čtvrteční výsledky
30. 09. 10:00 - doplněny středeční výsledky
29. 09. 10:30 - doplněny úterní výsledky
28. 09. 17:00 - doplněny pondělní výsledky - Mikuláš Sikora má zlato, Barbora Švaňová bronz!
27. 09. 17:00 - doplněny nedělní výsledky - Viliam Kováč má bronz!
26. 09. 13:30 - doplněny sobotní výsledky - Jaroslav Šoukál má stříbro!
25. 09. 12:00 - doplněny páteční výsledky
24. 09. 10:00 - doplněny čtvrteční výsledky - Michal Sekot bronzový!


Naši reprezentanti

Barbora Švaňová dorostenky do 57 kg 3. místo výkon 325,0 kg
Štěpánka Radová dorostenky do 69 kg 7. místo výkon 267,5 kg
Veronika Pasičná juniorky do 57 kg 11. místo výkon 347,5 kg
Adriana Holubová juniorky do 57 kg 15. místo výkon 305,0 kg
Mikuláš Sikora dorostenci do 83 kg 1. místo výkon 632,5 kg
David Lacina dorostenci do 83 kg 5. místo výkon 602,5 kg
Ondřej Smetaník dorostenci do 93 kg 6. místo výkon 600,0 kg
Viliam Kováč junioři do 59 kg 3. místo výkon 520,0 kg
Patrik Lněnička junioři do 74 kg 13. místo výkon 602,5 kg
Karel Rada junioři do 83 kg 11. místo výkon 632,5 kg
Šimon Král junioři do 120 kg 12. místo výkon 650,0 kg
Artem Usov junioři nad 120 kg 8. místo výkon 782,5 kg
Miroslav Nečas muži do 83 kg - nezapsal bench-press
David Lupač muži nad 120 kg 11. místo výkon 855,0 kg
Karel Rada muži masters I do 105 kg 5. místo výkon 757,5 kg
Martin Šafář muži masters I do 105 kg 9. místo výkon 675,0 kg
Jaroslav Šoukal muži masters I nad 120 kg 2. místo výkon 832,5 kg
Luboš Billy muži masters II do 105 kg
Michal Sekot muži masters III do 93 kg 3. místo výkon 545,0 kg


Časový harmonogram

datum začátek kategorie
čtvrtek 23. 09. 09:00 muži masters IV a ženy masters III
14:00 muži masters III
18:30 muži masters II do 50 kg až do 83 kg, ženy masters II do 47 kg až do 69 kg
pátek 24. 09. 09:00 muži masters II do 93 kg až do 105 kg, ženy masters II do 76 kg až nad 84 kg
13:00 muži masters I do 59 kg až do 74 kg, muži masters II do 120 kg a nad 120 kg
17:30 ženy masters I do 47 kg až do 57 kg, muži masters I do 83 kg
sobota 25. 09. 09:00 muži masters I do 93 kg a do 105 kg
12:30 ženy masters I do 63 kg a do 69 kg, muži masters I do 120 kg a nad 120 kg
16:30 ženy masters I do 84 kg a nad 84 kg, ženy masters I do 76 kg
neděle 26. 09. 10:00 junioři do 53 kg a do 66 kg, dorostenci do 53 kg a do 66 kg
pondělí 27. 09. 09:00 juniorky do 43 kg a do 52 kg, dorostenky do 43 kg a do 57 kg
13:00 junioři do 74 kg, dorostenci do 74 kg a do 83 kg
17:00 juniorky do 57 kg a do 63 kg, dorostenky do 63 kg a do 69 kg
úterý 28. 09. 09:00 junioři do 93 kg a do 105 kg, junioři do 83 kg
13:00 juniorky do 69 kg až nad 84 kg, dorostenky do 76 kg až nad 84 kg
17:30 junioři do 120 kg a nad 120 kg, dorostenci do 93 kg až nad 120 kg
středa 29. 09. 09:00 ženy do 47 kg a do 52 kg
13:00 muži do 59 kg a do 66 kg
16:00 ženy do 57 kg
čtvrtek 30. 09. 09:00 muži do 74 kg
13:00 ženy do 63 kg
16:00 muži do 83 kg
pátek 01. 10. 09:00 ženy do 69 kg
12:00 muži do 93 kg
17:00 ženy do 76 kg
sobota 02. 10. 09:00 muži do 105 kg
13:00 ženy do 84 kg
16:00 muži do 120 kg
neděle 03. 10. 10:00 ženy nad 84 kg
13:00 muži nad 120 kg


Dorostenky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Anerkhanova Diana 2003 ROC 42,70 70,0 40,0 87,5 197,5 60,61
2. P Nair Pragathi 2005 Indie 42,37 60,0 30,0 85,0 175,0 54,20

Dorostenky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Udaltsova Alina 2003 ROC 46,94 107,5 80,0 135,0 322,5 89,53
2. Petrenko Tetiana 2007 Ukrajina 46,77 85,0 62,5 132,5 280,0 78,01
3. Erasmo Jane 2003 Filipíny 46,87 85,0 60,0 132,5 277,5 77,14

Dorostenky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Stanko Sofiia 2006 Ukrajina 51,97 115,0 82,5 115,0 312,5 78,94
2. Kurkova Maria 2004 ROC 51,57 107,5 67,5 130,0 305,0 77,56
3. Recci Lauren 2003 Velká Británie 50,65 100,0 45,0 140,0 285,0 73,64
4. Boyle Andrea 2005 Panenské ostrovy 51,50 95,0 57,5 132,5 285,0 72,56
5. Grefen Aimee 2003 Jihoafrická republika 51,48 100,0 42,5 120,0 262,5 66,86

Dorostenky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Quinn Laoise 2003 Irsko 55,44 147,5 77,5 155,0 380,0 91,05
2. Neeleman Esmee 2003 Nizozemsko 56,16 110,0 70,0 157,5 337,5 80,06
3. Švaňová Barbora 2003 Česká republika 55,71 127,5 57,5 140,0 325,0 77,58
- Pavlova Polina 2005 ROC 56,86 120,0 80,0 - - -

Dorostenky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Diakova Veronika 2004 ROC 62,31 125,0 90,0 165,0 380,0 83,75
2. Butenko Anastassiya 2003 Kazachstán 58,75 142,5 82,5 150,0 375,0 86,03
3. De Wet Mijuane 2006 Jihoafrická republika 61,70 140,0 65,0 140,0 345,0 76,52

Dorostenky do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bardova Anna 2004 ROC 67,40 180,0 87,5 199,0 466,5 97,92
2. Hvahvalia Diana 2003 Ukrajina 68,89 135,0 90,0 160,0 385,0 79,85
3. Kitanovic Andjela 2003 Srbsko 67,14 115,0 72,5 140,0 327,5 68,91
4. Pietrykowska Justyna 2005 Polsko 68,29 97,5 70,0 122,5 290,0 60,44
5. Beegam C V Ayisha 2004 Indie 67,36 110,0 50,0 122,5 282,5 59,33
6. Groenewald Heike 2004 Jihoafrická republika 64,72 85,0 52,5 130,0 267,5 57,54
7. Radová Štěpánka 2006 Česká republika 66,38 102,5 50,0 115,0 267,5 56,66

Dorostenky do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mikomagi Eliise 2003 Estonsko 74,61 152,5 80,0 170,0 402,5 80,06
2. Volvenkina Viktoriia 2003 ROC 75,61 135,0 75,0 177,5 387,5 76,57

Dorostenky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bykova Tatiana 2005 ROC 83,30 130,0 85,0 135,0 350,0 66,33
2. Laurinaviciute Reda 2007 Litva 82,92 115,0 65,0 145,0 325,0 61,69
- Annergren Cassandra 2003 Švédsko 81,60 - 80,0 196,5 - -

Dorostenky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Petrovaite Valerija 2005 Litva 102,29 145,0 62,5 107,5 315,0 55,85


Juniorky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
Ompod Veronica 2000 Filipíny 42,5 95,0 42,5 117,5 255,0 78,69

Juniorky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Montanaro Cosmiana 2000 Itálie 46,40 120,0 62,5 162,5 345,0 96,88
2. Kula Zuzanna 1999 Polsko 46,88 122,5 77,5 137,5 337,5 93,79
3. Verigina Svetlana 1999 ROC 46,74 110,0 80,0 140,0 330,0 91,97
4. St-Coeur Karine 2002 Kanada 46,36 110,0 65,0 130,0 305,0 85,70
5. Murray Kym 1998 Irsko 46,38 92,5 67,5 122,5 282,5 79,35
6. Lieonienko Kristina 2001 Ukrajina 46,64 100,0 70,0 105,0 275,0 76,81

Juniorky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kyosti Olivia 1999 Finsko 51,74 143,0 82,5 152,5 378,0 95,86
2. Lindeberg Ida-Therese 2000 Švédsko 51,18 132,5 72,5 170,0 375,0 96,00
3. Maramotti Anna 1999 Francie 51,66 143,5 75,0 155,0 373,5 94,83
4. Grechi Giulia 2001 Itálie 51,10 125,0 62,5 182,5 370,0 94,87
5. Druziaka Viktoria 1998 Ukrajina 51,58 135,0 85,0 145,0 365,0 92,82
6. Leshcheva Valeriia 2000 ROC 50,88 127,5 113,0 117,5 358,0 92,11
7. Kvantchiani Sopiko 1998 Gruzie 51,94 127,5 67,5 132,5 327,5 82,79
8. Varela Vallejos Laura Nath 1998 Kolumbie 51,32 117,5 57,5 130,0 305,0 77,90

Juniorky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jacob Jade 2001 Francie 55,92 171,5 87,5 185,5 444,5 105,79
2. Da Silva Dias Maiara 1999 Španělsko 56,40 160,0 72,5 188,0 420,5 99,41
3. Berdigan Sherry 1998 Kanada 56,78 145,0 90,0 182,5 417,5 98,20
4. Brauckman Janneke 1999 Nizozemsko 56,24 142,5 105,0 167,5 415,0 98,36
5. Finnern Emily 2000 Německo 56,76 150,0 107,5 155,0 412,5 97,06
6. Khairallah Joya 2001 Libanon 55,38 135,0 92,5 172,5 400,0 95,92
7. Tiranti Nicole 2000 Itálie 56,78 130,0 80,0 180,0 390,0 91,73
8. Mawer Rachel 1998 Velká Británie 56,94 122,5 85,0 162,5 370,0 86,88
9. Ramberg Storstad Mia Mar 1999 Norsko 55,80 132,5 97,5 137,5 367,5 87,61
10. Pechenkina Elizaveta 2000 ROC 56,50 130,0 72,5 155,0 357,5 84,41
11. Pasičná Veronika 1999 Česká republika 55,84 127,5 65,0 155,0 347,5 82,81
12. Cormier Veronique 1998 Kanada 55,96 127,5 80,0 140,0 347,5 82,67
13. Raiha Sofia 2001 Finsko 56,64 120,0 72,5 145,0 337,5 79,55
14. Delmoral Priscilla 1998 Panenské ostrovy 55,64 130,0 67,5 130,0 327,5 78,24
15. Holubová Adriana 2001 Česká republika 56,74 105,0 72,5 127,5 305,0 71,80
- Bille Regina 2002 Kazachstán 56,10 - - - - -

Juniorky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bernardi Chiara 1998 Itálie 62,26 183,0 112,5 210,0 505,5 111,46
2. Naldi Sara 1998 Itálie 61,98 181,0 100,0 202,5 483,5 106,90
3. Bostrom Alba 2001 Švédsko 62,26 155,0 115,0 192,5 462,5 101,98
4. Aletta Rozsnyai-Kovacs 1999 Maďarsko 62,66 162,5 120,0 180,0 462,5 101,56
5. Eugenie Samantha 2002 Francie 62,12 170,0 100,0 180,0 450,0 99,36
6. Delos Ludivine 2000 Francie 61,56 165,0 80,0 182,5 427,5 94,95
7. Desantis Serena 1998 Kanada 61,94 160,0 80,0 185,0 425,0 94,01
8. Vorobeva Daria 2001 ROC 62,66 165,0 87,5 172,5 425,0 93,33
9. Okada Kana 1998 Japonsko 61,50 172,5 77,5 162,5 412,5 91,70
10. Pilwax Sophia 1999 Rakousko 61,78 145,0 85,0 182,5 412,5 91,41
11. Rose Mackenzie 1999 Kanada 60,40 155,0 87,5 167,5 410,0 92,25
12. Van der Ploeg Sanne 1998 Nizozemsko 62,20 137,5 85,0 162,5 385,0 84,93
13. Hyytiainen Ida 1998 Finsko 63,00 130,0 95,0 160,0 385,0 84,24
14. Jones Jayne 1998 Irsko 62,16 127,5 70,0 155,0 352,5 77,80
15. Cullu Selin 2000 Turecko 60,76 75,0 50,0 97,5 222,5 49,86

Juniorky do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rudin Agnes 2000 Švédsko 67,68 180,5 115,5 187,5 483,5 101,24
2. Peyraud Clara 2002 Francie 67,64 167,5 107,5 206,5 481,5 100,87
3. Blecua Malak Amira 1999 Španělsko 68,22 167,5 102,5 205,0 475,0 99,04
4. Omani Emma 1998 Nizozemsko 66,92 160,0 100,0 195,0 455,0 95,91
5. Kochina Valeriya 1998 Kazachstán 68,40 160,0 110,0 170,0 440,0 91,61
6. Bouchoux Andorina 2002 Francie 68,60 157,5 100,0 165,0 422,5 87,80
7. Bink Iduna 2001 Nizozemsko 66,78 150,0 80,0 182,5 412,5 87,08
8. Leinberga Lota 1999 Irsko 68,50 145,0 92,5 162,5 400,0 83,20
9. Harrington Jennifer 1998 Irsko 67,94 142,5 80,0 165,0 387,5 80,99
- Bouchard Fauve-Belle 2000 Kanada 66,52 - 95,0 195,0 - -

Juniorky do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Olsson Vilma 1999 Švédsko 72,38 204,0 112,5 202,5 519,0 104,79
2. Sitko Agata 2002 Polsko 75,66 172,5 125,5 202,5 500,5 98,90
3. Adolfsen Isabell 1999 Norsko 74,10 157,5 102,5 200,0 460,0 91,82
4. Gort Cathelijne 2001 Nizozemsko 74,18 130,0 100,0 195,0 425,0 84,79
5. Horne Sofie 2001 Norsko 75,60 150,0 90,0 185,0 425,0 83,98
6. Matiakubova Dinara 1999 ROC 74,02 165,0 85,0 170,0 420,0 83,87
7. Ryan-Ireland Caoimhe 1998 Irsko 74,88 140,0 80,0 152,5 372,5 73,98
8. Haug Cristina 1999 Argentina 74,46 137,5 65,0 152,5 355,0 70,68

Juniorky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Palma Giada 1998 Itálie 81,44 180,0 107,5 200,0 487,5 93,21
2. Groleau Marianne 1998 Kanada 82,69 195,0 87,5 200,0 482,5 91,67
3. Kaasalainen Henna 1999 Finsko 81,72 187,5 92,5 200,0 480,0 91,63
4. Eskova Anastasiia 1998 ROC 80,96 185,0 95,0 165,0 445,0 85,31

Juniorky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bird Melissa 1998 Velká Británie 100,94 170,0 92,5 175,0 437,5 77,83


Ženy do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Chapon Tiffany 2001 Francie 46,50 150,0 82,5 165,0 397,5 111,38
2. Lai Simone 1991 Kanada 46,24 140,0 77,5 155,0 372,5 104,97
3. Broner Veronika 1989 Kazachstán 46,80 140,0 82,5 150,0 372,5 103,70
4. Randone Rachele 1985 Itálie 46,10 110,0 55,0 157,5 322,5 91,14
5. Maksimova Evgeniia 1995 ROC 46,70 125,0 62,5 135,0 322,5 89,98
6. Mai-On Kotchaphan 1995 Irsko 47,00 95,0 72,5 145,0 312,5 86,63

Ženy do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Allabert Noemie 1990 Francie 49,90 157,5 80,0 192,5 430,0 112,62
2. Rico Shizuka 1994 Francie 51,42 152,5 80,0 185,0 417,5 106,46
3. Riley Andrea 1988 Panenské ostrovy 52,00 155,0 85,0 172,5 412,5 104,16
4. Dekkers Pleun 1994 Nizozemsko 51,86 157,5 80,0 160,0 397,5 100,61
5. Nikitina Elizaveta 2001 ROC 51,66 137,5 85,0 157,5 380,0 96,48
6. Gapp Barbara 1981 Rakousko 51,86 122,5 67,5 190,0 380,0 96,18
7. Tatman Leoni 1990 Velká Británie 51,02 140,0 85,0 147,5 372,5 95,62
8. Kasai Kanan 1996 Japonsko 51,86 117,5 82,5 147,5 347,5 87,95
9. Steacy Dawn 1988 Irsko 51,26 110,0 80,0 147,5 337,5 86,30

Ženy do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Nnamani Joy 1992 Velká Británie 56,66 162,5 97,5 220,5 480,5 113,21
2. Htee Maria 1988 Kanada 55,76 177,5 100,0 195,0 472,5 112,69
3. Butters Bobbie 1994 Velká Británie 56,90 180,5 105,0 185,0 470,5 110,52
4. Sune Caroline 1985 Francie 56,78 165,0 80,0 177,5 422,5 99,37
5. Cernigliaro Alessandra 1995 Itálie 56,54 155,0 90,0 175,0 420,0 99,12
6. Berglund Donna 1997 Švédsko 56,64 147,5 115,0 157,5 420,0 98,99
7. Filimonova Inna 1976 ROC 56,60 165,0 75,0 172,5 412,5 97,27
8. Bakke Bolstad Gina 1991 Norsko 56,96 160,0 90,0 160,0 410,0 96,23
9. Regis Oceane 1996 Francie 55,58 150,0 87,5 170,0 407,5 97,43
10. Savolainen Laura 1989 Švédsko 56,18 130,0 97,5 172,5 400,0 94,88
11. Tessema Yordanos 1992 Kanada 56,44 130,0 77,5 190,0 397,5 93,93
12. Czekurlan Joanna 1993 Polsko 56,40 145,0 92,5 150,0 387,5 91,61
13. Kozhushko Anastasiia 1996 Ukrajina 56,48 130,0 80,0 150,0 360,0 85,03

Ženy do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bavoil Prescillia 1993 Francie 62,86 205,0 112,5 230,5 548,0 120,07
2. Scholten Iris 1992 Nizozemsko 62,62 190,0 112,5 192,5 495,0 108,70
3. Horna Ivana 1990 Slovensko 62,90 172,5 100, 220,0 492,5 107,86
4. Belden Signe 1983 Norsko 62,52 165,0 112,5 190,0 467,5 102,80
5. Moore Sabrina 1989 Velká Británie 62,72 162,5 85,0 200,0 447,5 98,18
6. Granstad Sophia 1994 Švédsko 62,54 162,5 82,5 192,5 437,5 96,16
7. Badalyan Emma Arusyak 1993 Dánsko 62,42 175,0 87,5 165,0 427,5 94,09
8. Leonard Michaela 1995 Irsko 62,34 137,5 85,0 192,5 415,0 91,42
9. Nordskog Sunniva 1986 Norsko 62,12 145,0 102,5 160,0 407,5 89,98
10. Gunnarsdottir Arna Osp 1995 Island 62,72 142,5 87,5 177,5 407,5 89,41
11. Lalime Sahyuri 1984 Belgie 62,82 152,5 77,5 175,0 405,0 88,78
12. Garber Sorah 1981 Jihoafrická republika 58,66 130,0 85,0 155,0 370,0 84,99
13. Larrimore Deshawn 1990 Panenské ostrovy 61,32 132,5 65,0 165,0 362,5 80,73

Ženy do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Babb Chandler 1992 Panenské ostrovy 68,58 187,5 112,5 230,0 530,0 110,19
2. Kjenner Marte 1989 Norsko 68,62 192,0 115,0 217,5 524,5 108,99
3. Mazzantini Sara 1990 Itálie 68,48 185,0 107,5 222,5 515,0 107,17
4. Castellain Ana 1985 Brazílie 68,68 185,0 130,0 200,0 515,0 106,97
5. Walford Kimberly 1978 Panenské ostrovy 67,60 175,0 105,0 230,0 510,0 106,90
6. Castro Christine 1992 Kanada 68,78 175,0 92,5 200,0 467,5 97,01
7. McDermott Emma 1992 Irsko 68,84 152,5 85,0 202,5 440,0 91,26
8. Khurtsilava Khatia 1994 Gruzie 68,74 115,0 62,5 155,0 332,5 69,03
- Tchrikishvili Nino 1991 Gruzie 68,88 - - 212,5 - -

Ženy do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Buettner Jessica 1995 Kanada 75,52 210,5 105,0 247,5 563,0 111,31
2. Parrello Francesca 1994 Itálie 75,48 190,0 102,5 230,0 522,5 103,35
3. Reboton Joyce Gail 1992 Filipíny 75,10 187,5 105,0 205,0 497,5 98,65
4. Ellis Sophia 1996 Velká Británie 71,10 160,0 102,5 227,5 490,0 99,86
5. Mineo Verdiana 1991 Itálie 73,52 195,0 100,0 195,0 490,0 98,20
6. Horvat Kristina 1992 Chorvatsko 69,70 170,0 115,0 195,0 480,0 98,88
7. Bonde Maja 1993 Dánsko 74,02 170,0 92,5 195,0 457,5 91,36
8. Lahtinen Mira 1987 Finsko 75,20 165,0 102,5 190,0 457,5 90,68
9. Dymina Anna 1989 ROC 75,26 172,5 85,0 192,5 450,0 89,14
10. Becker Birgit Ros 1989 Island 75,28 170,0 92,5 185,0 447,5 88,61
11. Lohivuo Tuulia 1997 Finsko 75,48 167,5 102,5 175,0 445,0 88,02
12. Todman Danielle 1984 Panenské ostrovy 72,32 145,0 95,0 192,5 432,5 87,36
13. Sullivan Bianca 1986 Rakousko 74,84 150,0 102,5 180,0 432,5 85,89
14. Andersen Rebekka Roemer 1996 Dánsko 74,88 152,5 102,5 177,5 432,5 85,89
15. Fras Marinela 1997 Chorvatsko 75,78 155,0 100,0 167,5 422,5 83,40
- Bordes Cassie 1987 Panenské ostrovy 74,34 - 70,0 175,0 - -

Ženy do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lawrence Amanda 1997 Panenské ostrovy 83,26 243,5 132,5 260,5 636,5 120,62
2. Elovikova Angelina 1993 ROC 81,38 217,5 115,0 225,0 557,5 106,65
3. Thorhallsdottir Krstin 1984 Island 82,26 217,5 112,5 222,5 552,5 105,20
4. Philibert Danielle 1992 Kanada 81,90 200,0 120,0 200,0 520,0 99,22
5. Muluh Sonita Kyen 1996 Belgie 83,80 195,0 95,0 230,0 520,0 98,28
6. Joergensen Katja 1988 Dánsko 78,80 170,0 102,5 225,0 497,5 96,47
7. Grzybowski Rashena 1995 Kanada 82,60 190,0 105,0 200,0 495,0 94,10
8. Svensson Ellinor 1986 Švédsko 82,12 190,0 95,0 195,0 480,0 91,49
9. O'Reilly Alison 1992 Irsko 82,82 180,0 105,0 180,0 465,0 88,30
10. Zapata Quiceno Karen Dayana 1994 Kolumbie 79,26 180,0 85,0 180,0 445,0 86,06

Ženy nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Schlater Brittany 1991 Kanada 107,14 230,0 127,5 250,0 607,5 106,49
2. Leach Emelie 1993 Švédsko 146,74 227,5 135,0 245,0 607,5 101,51
3. Mierger Amelie 1992 Francie 137,90 232,5 145,0 222,5 600,0 100,92
4. Bellqvist Anna-Lena 1987 Švédsko 144,50 245,0 117,5 217,5 580,0 97,09
5. Kuzmina Olga 2001 ROC 153,86 235,0 135,0 190,0 560,0j 93,24
6. Luotonen Annina 1986 Finsko 130,28 190,0 115,0 220,0 525,0 88,88
7. Gardiner Sarah 1997 Irsko 109,42 182,5 105,0 190,0 477,5 83,32
8. Kensenhuis Ilrish 1986 Nizozemsko 90,56 175,0 92,5 202,5 470,0 86,39


Ženy masters I do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ivankova Nataliia 1974 Ukrajina 46,66 110,0 70,0 127,5 307,5 85,85
2. Sleiers Natalie 1977 Švédsko 46,38 100,0 65,0 132,5 297,5 83,57

Ženy masters I do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rieber Joanna 1976 Kanada 51,20 130,0 97,5 160,0 387,5 99,16
2. Pence Adriana 1975 Panenské ostrovy 51,70 137,5 60,0 165,0 362,5 92,00
3. Shamel Catherine 1977 Velká Británie 51,68 115,0 72,5 157,5 345,0 87,60
4. Neitzel Ira 1981 Německo 51,42 100,0 550 102,5 257,5 65,66

Ženy masters I do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vinante Elisa 1975 Itálie 56,30 147,5 62,5 150,0 360,0 85,25
2. Hughes Helen 1976 Velká Británie 55,46 117,5 85,0 145,0 347,5 83,23
3. Rummens Elise 1981 Belgie 55,36 115,0 67,5 162,5 345,0 82,77
4. Treimer Jasmin 1976 Německo 55,54 100,0 60,0 152,5 312,5 74,78
5. Hussey Danielle 1976 Kanada 56,24 120,0 65,0 127,5 312,5 74,06
6. Honka Nina 1972 Finsko 56,42 102,5 57,5 147,5 307,5 72,69
7. Barrere Nadege 1979 Francie 55,26 107,5 60,0 122,5 290,0 69,66
8. Kalderstam Asa 1980 Švédsko 56,14 90,0 62,5 110,0 262,5 62,29

Ženy masters I do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Zhukovska Nataliia 1981 Ukrajina 62,82 147,5 90,0 195,0 432,5 94,80
2. Veniani Alice 1980 Itálie 62,07 145,0 77,5 182,5 405,0 89,46
3. Graham Abi 1978 Velká Británie 61,20 132,5 85,0 185,0 402,5 89,76
4. Backman Katri 1977 Finsko 62,28 145,0 82,5 155,0 382,5 84,30
5. Kiss Anett 1976 Maďarsko 62,44 127,5 75,0 175,0 377,5 83,09
6. Velten Hege 1973 Norsko 61,71 115,0 65,0 140,0 320,0 70,98
7. Bernard Anne 1978 Francie 61,08 105,0 52,5 157,5 315,0 70,34
8. McKernan Karen 1977 Irsko 62,40 107,5 65,0 125,0 297,5 65,48
9. Musseau Christelle 1974 Francie 59,86 95,0 52,5 105,0 252,5 57,17

Ženy masters I do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Savage Niamh 1978 Irsko 66,48 162,5 77,5 200,0 440,0 93,10
2. De La Calle Labarzana Raq 1977 Španělsko 65,80 155,0 85,0 170,0 410,0 87,29
3. Collins Genevieve 1980 Velká Británie 67,23 145,0 82,5 167,5 395,0 83,07
4. Cakmak Aysun 1978 Nizozemsko 67,12 135,0 82,5 1625 382,5 80,52
5. Joutsela Sanna 1973 Finsko 64,98 130,0 82,5 155,0 367,5 78,87
6. Karkkainen Katja 1974 Finsko 63,71 132,5 82,5 142,5 357,5 77,65

Ženy masters I do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Garron Melissa 1981 Kanada 75,12 157,5 95,0 187,5 440,0 87,25
2. Allen Rebecca 1979 Velká Británie 73,82 165,0 75,0 172,5 412,5 82,46
3. Tvedt Karen 1977 Norsko 75,50 150,0 82,5 167,5 400,0 79,12
4. Laine Saara 1979 Finsko 72,58 140,0 70,0 182,5 392,5 79,17
5. Wahlberg Malin 1974 Švédsko 72,60 142,5 77,5 160,0 380,0 76,61
6. Muldoon Aileen 1978 Irsko 72,70 135,0 77,5 160,0 372,5 75,06
7. Marangoni Pia 1978 Jihoafrická republika 73,82 135,0 67,5 160,0 362,5 72,46
8. Johansson Alexandra 1979 Švédsko 74,88 120,0 70,0 142,5 332,5 66,03
- Roos Evelyne 1980 Belgie 75,56 - 62,5 - - -

Ženy masters I do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Henell Frida 1978 Švédsko 83,36 177,5 110,0 190,0 477,5 90,44
2. Cuevas Mulero Mila 1974 Španělsko 83,38 162,5 82,5 207,5 452,5 85,70
3. Ohrnell Mia 1972 Švédsko 80,37 167,5 92,5 162,5 422,5 81,25
4. Dretvik Hilde 1974 Norsko 83,68 145,0 90,0 180,0 415,0 78,48
5. Nordstrand Kristina Grimst 1978 Norsko 81,32 150,0 80,0 165,0 395,0 75,56
6. Nuutinen-Kallio Taina 1977 Finsko 82,99 135,0 67,5 160,0 362,5 68,80
7. Eerikainen Hannele 1977 Finsko 79,41 132,5 77,5 150,0 360,0 69,59
8. Gomez Amber 1978 Panenské ostrovy 79,14 122,5 65,0 147,5 335,0 64,86
9. De Lucca Xaviere 1978 Francie 78,33 105,0 57,5 115,0 277,5 53,95
10. K Kochumol 1976 Indie 78,63 75,0 47,5 95,0 217,5 42,22

Ženy masters I nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ferguson-Ford Helen 1981 Velká Británie 132,15 187,5 95,0 195,0 477,5 80,70
2. Tauson Victoria 1977 Švédsko 101,29 167,5 92,5 177,5 437,5 77,74
3. Asanti Liisa 1978 Finsko 128,48 145,0 87,5 185,0 417,5 70,81
4. Vedestig Linda 1978 Švédsko 90,30 157,5 80,0 170,0 407,5 74,94
5. Unsworth Heather 1976 Kanada 85,57 150,0 80,0 170,0 400,0 75,00
6. McKenna Lorraine 1973 Irsko 86,29 157,5 62,5 165,0 385,0 71,96
7. Kiely Emma 1974 Irsko 104,77 130,0 77,5 177,5 385,0 67,84


Ženy masters II do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Borgatti Elena 1969 Itálie 45,76 105,0 52,5 140,5 298,0 84,87

Ženy masters II do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lane Angelina 1969 Velká Británie 51,72 90,0 55,0 122,5 267,5 67,86
2. Radik Donna 1963 Kanada 50,07 85,0 50,0 95,0 230,0 60,05

Ženy masters II do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Aita Jo 1970 Panenské ostrovy 56,86 128,0 80,0 165,0 373,0 87,66
2. Burns Karren 1968 Velká Británie 56,44 120,0 65,0 157,5 342,5 80,93
3. Berntsen Jane Kvelland 1969 Norsko 56,54 120,0 67,5 135,0 322,5 76,11
4. Fornander Ann 1967 Švédsko 56,14 117,5 55,0 145,0 317,5 75,34
5. Cederholm Viktoria 1969 Švédsko 56,08 100,0 77,5 115,0 292,5 69,47

Ženy masters II do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lutsenko Elena 1963 ROC 62,94 125,0 98,0 155,0 378,0 82,74
2. Brembilla Francesca 1966 Itálie 62,02 127,5 70,0 137,5 335,0 74,03
3. Soto Guzman Sara 1966 Thajsko 61,76 100, 60,0 160,0 320,0 70,91
4. Jading Jessica 1971 Švédsko 61,16 105,0 52,5 157,5 315,0 70,28
5. Hickey Marie 1969 Irsko 61,60 112,5 60,0 130,0 302,5 67,16
6. Rudin Sofia 1968 Švédsko 59,76 115,0 52,5 130,0 297,5 67,44
7. Sanford-Taylor Karan 1966 Panenské ostrovy 60,00 97,5 62,5 137,5 297,5 67,23
8. Wharton Kelly 1962 Kanada 59,58 97,5 55,0 115,0 267,5 60,78

Ženy masters II do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tagg Heather 1966 Velká Británie 68,62 130,0 75,0 175,0 380,0 78,96
2. Barry Karen 1966 Irsko 68,04 150,0 72,5 155,0 377,5 78,82
3. Blomgren Asa 1966 Švédsko 63,88 120,0 70,0 160,0 350,0 75,92
4. Gustafsson Carin 1963 Švédsko 66,76 117,5 85,0 140,0 342,5 72,30
5. De Jong Louise 1969 Nizozemsko 67,08 110,0 70,0 147,5 327,5 68,94
6. Skogman Seija 1965 Finsko 67,98 100,0 62,5 125,0 287,5 60,06
7. Leccese Florence 1969 Francie 64,84 105,0 65,0 115,0 285,0 61,25

Ženy masters II do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ahlsten Marie 1965 Švédsko 74,50 135,0 72,5 152,5 360,0 71,64
2. Loesel Sitar Janet 1970 Kanada 75,80 105,0 72,5 145,0 322,5 63,66
3. Avni Suzi 1971 Turecko 71,18 45,0 37,5 80,0 162,5 33,10

Ženy masters II do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hazell Georgina 1969 Velká Británie 82,46 145,0 87,5 186,5 419,0 79,69
2. Burian Svetlana 1970 ROC 83,58 135,0 65,0 165,0 365,0 69,06
3. Korsikko Sinikka 1969 Finsko 81,10 132,5 47,5 135,0 315,0 60,32
4. Wunderlich Sylvia 1965 Německo 78,36 100,0 72,5 120,0 292,5 56,86

Ženy masters II nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Claassen Barbara 1971 Nizozemsko 116,46 190,0 92,5 192,5 475,0 81,84
2. Whiteley Joanne 1970 Velká Británie 121,36 180,0 97,5 192,5 470,0 80,42
3. Reitmann Judith 1967 Uruguay 102,78 180,0 105,0 175,0 460,0 81,47
4. Ebbeke Marie 1967 Švédsko 96,38 152,5 65,0 150,0 367,5 66,22


Ženy masters III do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Peters Daryl 1958 Velká Británie 50,38 80,0 50,0 107,5 237,5 61,66

Ženy masters III do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jokitalo Leena 1961 Finsko 56,60 105,0 57,5 140,0 302,5 71,33
2. Gjone Ingeborg 1961 Norsko 56,46 90,0 55,0 120,0 265,0 62,62
3. Cunniffe Caroline 1957 Irsko 56,86 90,0 50,0 125,0 265,0 62,27
4. Conlon Tara 1959 Irsko 56,08 67,5 45,0 105,0 217,5 51,66

Ženy masters III do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vandiepen Arlene 1957 Kanada 61,22 90,0 50,0 142,5 282,5 63,00
2. Calver Caroline 1958 Velká Británie 61,76 85,0 40,0 110,0 235,0 52,08
- Sabuda Susan 1954 Velká Británie 61,56 - - - - -

Ženy masters III do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Loken Kirsti 1954 Norsko 67,88 112,5 65,0 140,0 317,5 66,39
2. Gylemo Annelie 1958 Švédsko 67,32 90,0 37,5 132,5 260,0 54,63

Ženy masters III do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Palsdottir Elsa 1960 Island 73,66 132,5 60,0 160,0 352,5 70,57
2. King Pamela 1959 Kanada 74,14 11,00 67,5 125,0 302,5 60,35

Ženy masters III do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Blikra Inger 1961 Norsko 82,42 127,5 102,5 156,0 386,0 73,46
2. Michalsen Tove 1959 Norsko 82,42 112,5 57,5 132,5 302,5 57,57

Ženy masters III nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jordebo Ann 1960 Švédsko 98,46 120,0 67,5 145,0 332,5 59,55
2. Hellem Anne 1961 Norsko 92,40 105,0 62,5 130,0 297,5 54,32
3. Ediassen Brith Schelderup 1957 Norsko 96,36 92,5 52,5 125,0 270,0 48,65
- Nase Sandra 1957 Kanada 101,92 - 55,0 147,5 - -


Ženy masters IV do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fernstrom Britten 1949 Švédsko 55,76 77,5 55,0 105,0 237,5 56,64
2. Moon Abbey 1944 Panenské ostrovy 55,78 52,5 47,5 85,0 185,0 44,12


Dorostenci do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Dumikyan Edmond 2004 ROC 52,70 155,0 107,5 172,5 435,0 76,47
2. Bonkowski Jakub 2004 Polsko 52,78 135,0 67,5 185,0 387,5 68,08
3. Watkins Jackson 2006 Panenské ostrovy 42,25 55,0 27,5 80,0 162,5 32,17

Dorostenci do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Burianovskii Ved 2006 ROC 58,98 187,5 112,5 225,0 525,0 86,89
2. Bukatka Boris 2003 Kazachstán 58,85 187,5 117,5 200,0 505,0 83,68
3. Volosianko Danylo 2004 Ukrajina 58,32 160,0 102,5 207,5 470,0 78,25
4. Alshavi Ali 2003 Turecko 57,59 155,0 92,5 195,0 442,5 74,16
5. Pyshenkov Oleksandr 2003 Ukrajina 58,97 167,5 95,0 175,0 437,5 72,41

Dorostenci do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ivanov Alexandr 2004 Kazachstán 65,90 200,0 127,5 202,5 530,0 82,68
2. Jacobs Terence 2004 Nizozemsko 64,17 162,5 102,5 220,0 485,0 76,73
3. Koval Leonid 2003 ROC 65,77 177,5 105,0 185,0 467,5 73,02

Dorostenci do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kalogjera Teo 2003 Chorvatsko 73,42 220,0 170,0 255,0 645,0 95,07
2. Plakhotnikov Vadim 2003 Kazachstán 70,26 230,0 130,0 260,0 620,0 93,50
3. Kujala Elmeri 2003 Finsko 72,95 207,5 135,0 255,0 597,5 88,37
4. Lorenzo Agustin 2003 Filipíny 72,10 195,0 147,5 230,0 572,5 85,19
5. Le Minh Vinh Anh 2003 Nizozemsko 72,73 187,5 120,0 220,0 527,5 78,12
6. McGarry Shane 2003 Irsko 73,38 157,5 115,0 210,0 482,5 71,17
7. Tarnowski Wiktor 2004 Polsko 72,44 162,5 80,0 170,0 412,5 61,22

Dorostenci do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sikora Mikuláš 2003 Česká republika 80,89 215,0 147,5 270,0 632,5 88,68
2. Ponamarev Aleksandr 2003 ROC 82,47 215,0 135,0 275,0 625,0 86,81
3. Goff Theo 2003 Velká Británie 82,28 205,0 162,5 255,0 622,5 86,53
4. Kosyk Ostap 2003 Ukrajina 82,64 230,0 145,0 240,0 615,0 85,30
5. Lacina David 2003 Česká republika 81,61 197,5 142,5 262,5 602,5 84,11
6. Hoxellari Aaron 2003 Velká Británie 82,09 207,5 135,0 260,0 602,5 83,87
7. McCullagh Dara 2003 Irsko 81,38 200,0 127,5 240,0 567,5 79,34
8. Happonen Aaron 2003 Finsko 82,19 200,0 127,5 230,0 557,5 77,55

Dorostenci do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hopkins Jack 2003 Velká Británie 89,57 257,5 180,0 310,0 747,5 99,64
2. Bernoussi Triolet Malik 2004 Francie 92,82 267,5 185,0 285,0 737,5 96,54
3. Oliver Susa 2004 Maďarsko 93,00 250,0 187,0 265,0 702,0 91,82
4. Fischer Dominik 2003 Rakousko 91,79 222,5 150,0 267,5 640,0 84,29
5. Heijnen Silvan 2003 Nizozemsko 92,58 225,0 142,5 257,5 625,0 81,94
6. Smetaník Ondřej 2003 Česká republika 91,73 220,0 150,0 230,0 600,0 79,02

Dorostenci do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Panfilov Ivan 2003 ROC 103,94 250,0 172,5 267,5 690,0 85,56
2. Jarvenpaa Hermanni 2003 Finsko 104,30 210,0 180,0 242,5 632,5 78,30
3. Horobei Maksym 2003 Ukrajina 97,05 207,5 165,0 220,0 592,5 75,90
4. Buck Conor 2004 Jihoafrická republika 102,70 210,0 107,5 232,5 550,0 68,58
5. Margas Dawid 2003 Polsko 95,85 210,0 117,5 215,0 542,5 69,93
6. Osman Taariq 2005 Jihoafrická republika 104,36 190,0 115,0 215,0 520,0 64,38
7. Akpolat Ahmed Enes 2005 Turecko 101,75 180,0 125,0 170,0 475,0 59,52

Dorostenci do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Muczynski Krystian 2003 Polsko 118,99 300,5 152,5 300,0 753,0 87,88
2. Georgiev Ivan 2004 Bulharsko 113,12 200,0 207,5 290,0 697,5 83,21
3. Dimic Lukas 2003 Finsko 110,26 210,0 137,5 270,0 617,5 74,53

Dorostenci nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tuszynski Bartlomiej 2003 Polsko 162,06 295,0 170,0 280,0 745,0 76,88
2. Ozer Muhammet Imran 2003 Turecko 120,69 285,0 170,0 280,0 735,0 85,26
3. Chekalov Artem 2005 ROC 153,93 305,0 175,0 242,5 722,5 75,93
4. Salomaki Mikael 2003 Finsko 137,67 265,0 132,5 275,0 672,5 73,77
5. Lekaidze Nika 2003 Gruzie 152,60 265,0 150,0 250,0 665,0 70,16
6. Matyas Kolos Horvath 2003 Maďarsko 171,34 227,5 122,5 247,5 597,5 60,47
7. Tuszynski Jan 2006 Polsko 125,36 210,0 95,0 200,0 505,0 57,62


Junioři do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Popov Matvei 2002 ROC 52,84 137,5 95,0 160,0 392,5 68,92
2. Desai Salman 1999 Velká Británie 51,85 122,5 80,0 152,5 355,0 62,98

Junioři do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Komissarov Boris 1998 ROC 58,84 200,0 151,5 220,0 571,5 94,70
2. Acher Thomas 2000 Francie 58,68 190,0 135,0 220,0 545,0 90,47
3. Kováč Viliam 2000 Česká republika 58,30 182,5 122,5 215,0 520,0 86,58
4. Kaymak Mert Aykut 1998 Turecko 58,86 180,0 112,5 200,0 492,5 81,61
5. Mukhamedin Diyaz 2001 Kazachstán 58,96 182,5 110,0 170,0 462,5 76,54
6. Zhen Hao Law Jansen 1999 Velká Británie 58,50 152,5 85,0 212,5 450,0 74,79

Junioři do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Herraiz Frances Alberto 2000 Španělsko 65,22 235,0 140,0 242,5 617,5 96,89
2. Khutorov Egor 1999 ROC 65,44 217,5 157,5 210,0 585,0 91,61
3. Cremins Alex 1999 Irsko 64,00 195,0 122,5 260,0 577,5 91,48
4. Rai Satveer 1998 Kanada 64,58 192,5 130,0 255,0 577,5 91,07
5. Murray Ciaran 1998 Irsko 64,08 210,0 127,5 230,0 567,5 89,84
6. Iwaki Hayato 1999 Japonsko 64,40 195,0 135,0 222,5 552,5 87,24
7. Chung Alan 1998 Kanada 65,50 207,5 110,0 235,0 552,5 86,47
8. Amado Jesus 2000 Mexiko 65,46 192,5 130,0 227,5 550,0 86,13
9. Murata Yuji 1999 Japonsko 65,52 180,0 137,5 215,0 532,5 83,34

Junioři do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fujii Yuya 1998 Japonsko 73,66 250,0 170,0 295,0 715,0 105,25
2. Omisakin Ade 1998 Velká Británie 73,48 252,5 152,5 300,0 705,0 103,85
3. Johansson Carl 2000 Švédsko 73,16 242,5 162,5 297,5 702,5 103,76
4. Sergeenko Aleksei 1998 ROC 73,78 250,0 185,0 222,5 657,5 96,65
5. Bonetto Andrea 2000 Francie 73,22 247,5 162,5 245,0 655,0 96,68
6. Fernandes Aren Joy 2001 Indie 73,50 215,0 137,5 280,0 632,5 93,17
7. Benbachir Khaled 2001 Francie 73,64 220,0 167,5 240,0 627,5 92,37
8. Aalto Eetu 1998 Finsko 73,64 210,0 152,5 257,5 620,0 91,26
9. Johnson Myrvold Simen 2000 Norsko 73,78 217,5 172,5 230,0 620,0 91,14
10. Foyle Josh 1998 Irsko 73,46 225,0 132,5 260,0 617,5 91,02
11. Wu Di Ke 1999 Nizozemsko 73,20 210,0 155,0 245,0 610,0 90,04
12. Engo Monsen Lars 2002 Norsko 73,38 217,5 150,0 242,5 610,0 89,97
13. Lněnička Patrik 2001 Česká republika 73,46 230,0 127,5 245,0 602,5 88,81
14. Krisztian Posta 2000 Maďarsko 73,80 215,0 135,0 250,0 600,0 88,20
15. Stepanov Dmitrii 2002 ROC 73,36 227,5 135,0 225,0 587,5 86,66
16. Schnell Raffael 2002 Rakousko 73,68 205,0 137,5 245,0 587,5 86,42
17. Turan Aybar 2000 Turecko 72,76 210,0 125,0 240,0 575,0 85,16
18. Koekelkoren Luc 1998 Nizozemsko 73,78 192,5 130,0 240,0 562,5 82,69
19. Otake Yuki 1998 Japonsko 73,24 197,5 130,0 222,5 550,0 81,18

Junioři do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mazzucchielli Edoardo 1999 Itálie 82,08 282,5 162,5 302,5 747,5 104,05
2. Jansson Adam 1999 Kanada 82,02 270,0 185,0 290,0 745,0 103,78
3. Barsegian Robert 1998 ROC 82,34 252,5 187,5 282,5 722,5 100,43
4. Costarigot Anthony 1998 Francie 82,72 252,5 182,5 275,0 710,0 98,48
5. Wilson Luke 1999 Velká Británie 82,56 260,0 162,5 275,0 697,5 96,81
6. Czaplicki Thomas 2001 Francie 82,74 240,0 162,5 295,0 697,5 96,67
7. Kumpulainen Eetu 1998 Finsko 82,70 250,0 155,0 275,0 680,0 94,32
8. Calmic Ion 2001 Irsko 81,84 235,0 155,0 275,0 665,0 92,70
9. Kocar Denis 2000 Slovinsko 81,44 220,0 170,0 255,0 645,0 90,17
10. Jonsson Helgi Arnar 1998 Island 81,38 235,0 132,5 270,0 637,5 89,12
11. Rada Karel 2001 Česká republika 82,44 237,5 135,0 260,0 632,5 87,85

Junioři do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Adin Gavin 1998 Panenské ostrovy 92,51 310,0 215,0 317,5 842,5 110,54
2. Matthew Vena 1998 Kanada 92,48 300,0 162,5 310,0 772,5 101,35
3. Baiden Richmond 2001 Francie 90,72 272,5 185,0 310,0 767,5 101,62
4. Svensson Mattias 1998 Švédsko 92,51 272,5 160,0 320,0 752,5 98,73
5. Fashoranti Oluwadamilola 1998 Irsko 91,82 270,0 180,0 300,0 750,0 98,70
6. Egger Paul 1998 Rakousko 92,35 272,5 150,0 325,0 747,5 98,15
7. Li Yulong 2000 Švédsko 90,75 285,0 180,0 280,0 745,0 98,64
8. Blackwood Andrew 2001 Irsko 92,89 262,5 152,5 315,0 730,0 95,56
9. Orsini Alfredo 1998 Itálie 92,81 275,0 177,5 290,0 722,5 94,65
10. Rastum Benjamin 1999 Norsko 92,87 275,0 175,0 272,5 722,5 94,58
11. Lappi Niko 2002 Finsko 92,10 250,0 160,0 300,0 710,0 93,29
12. Karason Alexander 1998 Island 92,94 257,5 190,0 262,5 710,0 92,94
13. Wortel John 2000 Nizozemsko 91,64 245,0 160,0 285,0 690,0 90,94
14. Florelius Jacob 1998 Norsko 92,60 235,0 177,5 275,0 687,5 90,13
15. Moshkin Ilia 2000 ROC 92,68 252,5 180,0 242,5 675,0 88,42
16. Dolzhenko Mark 2002 Ukrajina 91,84 230,0 160,0 265,0 655,0 86,20
17. Rebolj Nejc 1999 Slovinsko 92,46 242,5 145,0 257,5 645,0 84,62
18. Yesilyurt Mustafa 2000 Turecko 92,55 225,0 140,0 245,0 610,0 79,97
- Parisot Guillaume 1999 Francie 92,54 - 180,0 300,0 - -

Junioři do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Peyraud Nicolas 1999 Francie 104,24 307,5 200,0 332,5 840,0 104,08
2. Perez Barros Antonio 2001 Španělsko 104,00 317,5 160,0 332,5 810,0 100,44
3. Jarvisalo Eino 1998 Finsko 104,54 295,0 185,0 315,0 795,0 98,34
4. Conteh Melvin 1999 Irsko 101,48 265,0 207,5 302,5 775,0 97,26
5. Skaar Knut Einar 2001 Norsko 100,34 250,0 177,5 312,5 740,0 93,31
6. Georgiev Yasen 1999 Bulharsko 102,60 270,0 190,0 280,0 740,0 92,35
7. Kilic Sinan Toygar 1999 Turecko 103,52 280,0 165,0 285,0 730,0 90,74
8. Hoylo Kjollesdal Mats 2001 Norsko 104,50 257,5 170,0 295,0 722,5 89,37
9. Melnychuk Taras 2001 Ukrajina 103,30 255,0 195,0 270,0 720,0 89,57
10. Kelly Lewis 2000 Velká Británie 104,22 277,5 165,0 277,5 720,0 89,21
11. Tomko Patrik 1999 Slovensko 102,92 230,0 172,5 310,0 712,5 88,78
- Hanhur Oleksandr 1999 Ukrajina 104,10 - - - - -

Junioři do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Whistler Isaac 1999 Panenské ostrovy 119,16 305,0 190,0 332,5 827,5 96,49
2. Stell Mark 1999 Irsko 110,00 277,5 207,5 297,5 782,5 94,53
3. Bachner Ludwig 1998 Rakousko 112,96 290,0 172,5 312,5 775,0 92,53
4. Stanek Sebastian 1999 Polsko 118,38 292,5 170,0 312,5 775,0 90,60
5. May Bradley 1999 Velká Británie 118,68 290,0 185,0 300,0 775,0 90,52
6. Toptas Mirza 2002 Turecko 118,62 250,0 190,0 320,0 760,0 88,77
7. Broeten Lillemoe Anders 1999 Norsko 119,62 252,5 160,0 335,0 747,5 87,01
8. Eteria Alexander 2001 Gruzie 118,22 272,5 165,0 295,0 732,5 85,70
9. Krakowian Jakub 2001 Polsko 118,42 280,0 170,0 275,0 725,0 84,75
10. Holmstedt Daniel 1999 Finsko 119,68 275,0 155,0 275,0 705,0 82,06
11. Furman Justin 2001 Jihoafrická republika 117,12 255,0 140,0 260,0 655,0 76,96
12. Král Šimon 2002 Česká republika 119,00 250,0 145,0 255,0 650,0 75,86
13. Kaweti Sagar Vijay 2000 Indie 106,24 180,0 100,0 205,0 485,0 59,56

Junioři nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Samkharadze Temur 2001 Gruzie 143,74 345,0 205,0 362,5 912,5 98,46
2. Bifaro Giacomo 1998 Itálie 144,90 360,0 222,5 300,0 882,5 94,87
3. Prokopev Bogdan 1998 ROC 134,72 345,0 205,0 310,0 860,0 95,20
4. Mansukoski Nuutti 2000 Finsko 155,32 315,0 200,0 335,0 850,0 89,08
5. Milan Bana 1998 Maďarsko 149,40 307,5 225,0 292,5 825,0 87,70
6. Oliinyk Andrii 1999 Ukrajina 137,96 330,0 187,5 285,0 802,5 87,95
7. Heinze Grzegorz 2002 Polsko 122,40 305,0 175,0 302,5 782,5 90,22
8. Usov Artem 2000 Česká republika 135,88 300,0 190,0 292,5 782,5 86,31


Muži do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fedosienko Sergei 1982 ROC 58,74 230,0 150,0 260,0 640,0 106,18
2. Mukhomedianov Evgenii 1981 ROC 58,90 207,5 125,0 230,0 562,5 93,15

Muži do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tarinidis Panagiotis 1994 Francie 65,82 247,5 167,5 277,5 692,5 108,10
2. Gladkikh Sergei 1989 ROC 65,96 255,0 160,0 272,5 687,5 107,18
3. Berglund Eddie 1995 Švédsko 65,84 242,5 187,5 230,0 660,0 103,03
4. Titov Oleksii 1994 Ukrajina 65,94 227,5 142,5 265,0 635,0 99,06
5. Tobias Mark 1995 Kanada 66,00 237,5 140,0 250,0 627,5 97,83

Muži do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Eriksson Alexander 1994 Švédsko 73,76 245,0 180,0 302,5 727,5 107,02
2. Rembauville Paul 1997 Francie 73,72 260,0 147,5 310,0 717,5 105,54
3. Ionin Yakov 1986 Kazachstán 73,30 257,5 177,5 280,0 715,0 105,46
4. Wright Joshua 1986 Německo 73,44 242,5 175,0 295,0 712,5 105,02
5. Unal Yakup 1994 Turecko 73,92 255,0 157,5 300,0 712,5 104,67
6. Angelini Riccardo 1997 Itálie 73,98 255,0 170,0 280,0 705,0 103,49
7. Wong Chris 1985 Velká Británie 72,28 250,0 140,0 295,0 685,0 101,79
8. Kawka Dawid 1993 Polsko 73,68 240,0 167,5 275,0 682,5 100,40
9. Quirante Perez Jesus Javie 1997 Španělsko 73,30 202,5 157,5 267,5 627,5 92,56
10. Karout Shiva 1989 Libanon 71,76 220,0 140,0 255,0 615,0 91,76
11. McGrory Sean 1987 Irsko 73,70 222,5 140,0 250,0 612,5 90,10
12. Simo Jan 1987 Rakousko 73,76 225,0 125,0 252,5 602,5 88,63
13. Rogers Luke 1988 Velká Británie 73,80 215,0 127,5 260,0 602,5 88,57
14. Berber Muhammet Ali 1997 Turecko 69,56 195,0 110,0 240,0 545,0 82,62

Muži do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Orhii Russel 1994 Panenské ostrovy 82,62 320,5 187,5 333,0 841,0 116,65
2. Bouchou Yanis 1996 Francie 82,58 267,5 175,0 335,5 778,0 107,99
3. Cotti Cometti Emilio 1995 Itálie 82,86 282,5 162,5 327,5 772,5 106,99
4. Nam Damian 1994 Irsko 82,46 287,5 170,0 312,5 770,0 106,95
5. Hotsonyame Kafui 1993 Kanada 81,92 270,0 167,5 312,5 750,0 104,47
6. Zemtsov Nikolay 1992 Kazachstán 82,42 265,0 172,5 310,0 747,5 103,83
7. Moretto Matteo 1988 Itálie 82,10 285,0 185,0 275,0 745,0 103,70
8. Soderberg Jack 1996 Švédsko 82,14 270,0 187,5 285,0 742,5 103,36
9. Kuzmin Aleksei 1982 ROC 82,74 267,5 185,0 290,0 742,5 102,91
10. Kristensen Johannes 1997 Norsko 82,84 262,5 177,5 292,5 732,5 101,52
11. Ayandokun Christian 1991 Velká Británie 82,80 225,0 177,5 310,0 712,5 98,75
12. Enahoro Asein 1999 Maďarsko 81,54 240,0 125,0 336,0 701,0 97,93
13. Umanskyi Anton 1994 Ukrajina 80,98 272,5 145,0 270,0 687,5 96,39
14. Halland Anders Joakim 1992 Norsko 82,92 255,0 147,5 285,0 687,5 95,22
15. Reidy Martin 1992 Irsko 82,47 232,5 150,0 300,0 682,5 94,80
16. Hlynsson Fridbjorn 1991 Island 82,84 245,0 157,5 270,0 672,5 93,21
17. Richard Zavesicki 1993 Maďarsko 82,24 232,5 142,5 247,5 622,5 86,59
18. Jones Akeame 1989 Panenské ostrovy 81,86 217,5 150,0 245,0 612,5 85,38
- Nečas Miroslav 1993 Česká republika 82,24 255,0 - 272,5 - -

Muži do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cayco Jonathan 1992 Panenské ostrovy 92,14 292,5 238,0 342,5 873,0 114,71
2. Hedlund Gustav 1995 Švédsko 92,88 312,5 210,0 335,0 857,5 112,25
3. Krastev Emil 1997 Bulharsko 92,72 300,0 220,0 317,5 837,5 109,71
4. Radev Teodor 1994 Bulharsko 91,80 270,0 195,0 325,0 790,0 104,04
5. Zinurov Alexey 1988 ROC 93,00 297,5 197,5 295,0 790,0 103,33
6. Gear T.j. 1990 Kanada 91,80 250,0 200,0 325,0 775,0 102,07
7. Mata Erik 1996 Velká Británie 92,84 295,0 175,0 300,0 770,0 100,79
8. Hofer Rene 1997 Rakousko 92,02 282,5 165,0 317,5 765,0 100,60
9. Van Bezooijen Richard 1996 Nizozemsko 90,86 275,0 185,0 302,5 762,5 100,88
10. Anuar Ulan 1993 Kazachstán 91,96 280,0 170,0 300,0 750,0 98,63
11. Gorga Antonio 1995 Itálie 89,04 270,0 167,5 310,0 747,5 99,87
12. Shutenko Viacheslav 1986 Ukrajina 92,68 282,5 147,5 317,5 747,5 97,92
13. Dudchenko Oleh 1996 Ukrajina 92,62 267,5 170,0 300,0 737,5 96,69
14. Madden Cian 1995 Irsko 92,80 277,5 170,0 285,0 732,5 95,96
15. Chau Kevin 1996 Kanada 91,92 272,5 152,5 280,0 705,0 92,78
16. David Susa 1990 Maďarsko 93,00 252,5 160,0 265,0 677,5 88,62
17. Bulbul Alper 1994 Turecko 91,16 220,0 175,0 280,0 675,0 89,17
18. Deniz Mehmet Ali 1982 Turecko 91,32 240,0 155,0 275,0 670,0 88,44
19. Smedley Deon 1984 Jihoafrická republika 91,86 237,5 145,0 260,0 642,5 84,55
- De Pender Tanno 1992 Nizozemsko 92,36 270,0 - 312,5 - -

Muži do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Novopismennyi Anatolii 1996 Ukrajina 102,82 360,0 225,0 352,5 937,5 116,91
2. Norling Emil 1996 Švédsko 104,94 337,5 200,0 367,5 905,0 111,77
3. Clement Corentin 2000 Francie 103,76 325,0 205,0 365,0 895,0 111,16
4. Tavakalov Levon 1988 ROC 104,84 317,5 222,5 335,0 875,0 108,15
5. Hegedus Aron 1996 Maďarsko 103,22 300,0 177,5 332,5 810,0 100,84
6. Samuelsson Viktor 1993 Island 103,56 285,0 192,5 322,5 800,0 99,44
7. Vikesland Joel Immanuel 1997 Norsko 104,54 270,0 187,5 325,0 782,5 96,80
8. Perazzuolo Mattia 1992 Itálie 101,72 290,0 175,0 315,0 780,0 97,73
9. Helmreich Vinzenz 1990 Rakousko 104,80 282,5 170,0 320,0 772,5 95,48
10. Johansen Lasse 1994 Dánsko 101,94 262,5 167,5 310,0 740,0 92,65
11. McManus Liam 2000 Irsko 103,18 26,25 155,0 307,5 725,0 90,26
12. Yektaoglu Vur 1984 Turecko 102,42 230,0 165,0 270,0 665,0 83,06
13. Rahimov Bakhtiyor 1981 Tádžikistán 101,24 220,0 150,0 260,0 630,0 79,13

Muži do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Musaev Konstantin 1997 ROC 119,90 327,5 225,0 375,0 927,5 107,87
2. Cliffe Tony 1984 Velká Británie 119,66 330,0 235,0 350,0 915,0 106,51
3. Kocak Cenk 1996 Turecko 119,46 320,0 210,0 370,0 900,0 104,85
4. Krawczyk Bryce 1987 Kanada 117,32 315,0 195,0 385,0 895,5 105,13
5. Gustafsson Emil 1994 Švédsko 119,88 310,0 217,5 332,5 860,0 100,02
6. Sommerseth Carl Petter 1985 Norsko 119,42 295,0 207,5 355,0 857,5 99,90
7. Cetin Talha 1997 Turecko 117,02 300,0 205,0 340,0 845,0 99,29
8. Li Dimitriy 1991 Kazachstán 118,72 305,0 230,0 305,0 840,0 98,11
9. Von Hennig Friedrich 1992 Německo 118,74 300,0 187,5 345,0 832,5 97,24
10. Smalbro Jens Peter 1994 Dánsko 118,90 315,0 170,0 335,0 820,0 95,69
11. Mattsson Victor 1990 Švédsko 117,30 335,0 150,0 305,0 790,0 92,75
12. Soerbo Borup Ole 1995 Dánsko 119,66 265,0 185,0 325,0 775,0 90,21
13. Deepak Deepak 1996 Indie 110,78 255,0 185,0 255,0 702,5 84,65
- Sadowski Piotr 1993 Polsko 119,82 - 217,5 320,0 - -

Muži nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Olivares Jesus 1998 Panenské ostrovy 167,02 427,5 252,5 365,0 1045,0 106,69
2. Willis Erik 1990 Kanada 134,96 320,0 257,5 375,0 952,5 105,35
3. Vovk Dmytro 1996 Ukrajina 141,48 362,5 260,0 330,0 952,5 103,44
4. Rico Martin Ruben 1984 Španělsko 200,00 380,0 235,0 330,0 945,0 91,10
5. Hall Wesley 1984 Velká Británie 138,40 325,0 210,0 370,0 905,0 99,10
6. Valach Robert 1992 Slovensko 142,70 345,0 220,0 340,0 905,0 97,92
7. Masse Romuald 1992 Francie 151,02 350,0 255,0 285,0 905,0 95,84
8. Saario Jari 1985 Finsko 148,20 355,0 195,0 350,0 900,0 95,94
9. Ringoot Steve 1989 Belgie 150,80 332,5 232,5 325,0 890,0 94,25
10. Konovalov Andrei 1986 ROC 159,14 345,0 235,0 310,0 890,0 92,38
11. Lupač David 1991 Česká republika 154,34 325,0 235,0 325,0 885,0 92,92
12. Gleisner Robert 1991 Finsko 172,30 325,0 225,0 310,0 860,0 86,86
13. Pelizza Francesco 1986 Itálie 135,20 300,0 210,0 325,0 835,0 92,27
14. McCarthy James 1998 Irsko 142,32 295,0 175,0 330,0 800,0 86,64
15. Jonathan Boska 1995 Indie 120,50 180,0 125,0 200,0 505,0 58,58
16. Naik Kantyani Prasad 1988 Indie 159,05 150,0 107,5 170,0 427,5 44,42


Muži masters I do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sledz Slawomir 1976 Polsko 63,36 197,5 145,0 220,0 562,5 89,61
2. Aviado Chris 1975 Kanada 64,58 185,0 158,0 212,5 555,5 87,60
3. Ek Niklas 1974 Švédsko 65,66 180,0 105,0 217,5 502,5 78,54

Muži masters I do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Haapamaki Jani 1979 Finsko 73,60 225,0 165,0 275,0 665,0 97,89
2. Long Malcolm 1977 Velká Británie 73,66 195,0 137,5 250,0 582,5 85,74
3. Dorfner Florian 1978 Německo 73,30 207,5 135,0 225,0 567,5 83,71
4. Gonen Ali 1976 Turecko 72,76 190,0 115,0 250,0 555,0 82,20

Muži masters I do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cuoghi Alessandro 1975 Itálie 82,40 245,0 152,5 250,0 647,5 89,94
2. Lofgren Emil 1976 Švédsko 82,03 225,0 135,0 275,0 635,0 88,46
3. Flaeten Kent 1979 Dánsko 82,45 205,0 182,5 215,0 602,5 83,69
4. Zeijen Job 1978 Nizozemsko 82,43 207,5 117,5 250,0 575,0 79,87
5. Dyke Rob 1972 Kanada 81,46 182,5 155,0 210,0 547,5 76,49
6. Overgaard Jesper Egedahl 1974 Dánsko 82,86 180,0 122,5 215,0 517,5 71,67
7. Alzaabi Faisal 1978 Spojené arab. emiráty 82,17 110,0 165,0 120,0 395,0 54,94
- Biyikoglu Adem 1974 Turecko 81,20 225,0 - 275,0 - -
- Le Paven Mael 1980 Francie 82,67 - - - - -

Muži masters I do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fekete Miklos 1973 Maďarsko 92,44 257,5 185,0 287,5 730,0 95,78
2. Allen Keto 1980 Kanada 92,48 252,5 177,5 270,0 700,0 91,84
3. Hupfer Sebastien 1981 Francie 91,80 245,0 167,5 282,5 695,0 91,53
4. Hansen Helge 1979 Norsko 92,02 255,0 165,0 275,0 695,0 91,39
5. Correa Fredrik 1977 Švédsko 91,20 230,0 162,5 280,0 672,5 88,84
6. Langelotz Enno 1976 Španělsko 92,04 240,0 167,5 240,0 647,5 85,15
7. Edvinsson Thomas 1977 Švédsko 91,98 220,0 185,0 220,0 625,0 82,19
8. Milde Kay 1978 Německo 91,08 155,0 145,0 282,5 582,5 77,01
9. Hansen Thomas Nygren 1975 Dánsko 90,58 162,5 130,0 220,0 512,5 67,91
10. C V Abdussaleem 1972 Indie 90,86 177,5 117,5 200,0 495,0 65,49

Muži masters I do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. McLeggan Anthony 1981 Irsko 102,61 267,5 205,0 320,0 792,5 98,90
2. Brunner Rene 1976 Rakousko 104,29 305,0 187,5 290,0 782,5 96,95
3. Van den Hoek Pjotr 1972 Nizozemsko 104,64 285,0 192,5 292,5 770,0 95,25
4. Brimsted Ross 1981 Velká Británie 104,55 282,5 175,0 300,0 757,5 93,70
5. Rada Karel 1973 Česká republika 104,40 270,0 165,0 275,0 710,0 87,90
6. Seidouvy Abdel 1972 Švédsko 102,71 245,0 137,5 305,0 687,5 85,73
7. Manenti Ruben 1976 Itálie 101,84 242,5 137,5 302,5 682,5 85,45
8. Kensenhuis Robin 1980 Nizozemsko 103,92 220,0 175,0 282,5 677,5 84,08
9. Šafář Martin 1981 Česká republika 103,83 250,0 162,5 262,5 675,0 83,77
10. Ballil Nezar 1978 Maroko 101,93 205,0 190,0 220,0 615,0 77,00
11. Wasenius Kaj 1972 Finsko 104,48 200,0 135,0 250,0 585,0 72,42
12. Masson Craig 1981 Jihoafrická republika 104,70 192,5 160,0 230,0 582,5 72,00
13. Sasaki Yoichi 1976 Japonsko 94,00 205,0 122,5 220,0 547,5 71,23
- Alkhanbouli Mohammed 1980 Spojené arabské emiráty 104,75 - 175,0 - - -

Muži masters I do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Stills Ryan 1976 Panenské ostrovy 119,54 315,0 200,0 335,0 850,0 98,94
2. Gudmundsson Fredrik 1977 Švédsko 118,88 270,0 190,0 305,0 765,0 89,28
3. Mellberg Hakan 1977 Švédsko 118,57 245,0 220,0 270,0 735,0 85,92
4. Brivio Luigi 1976 Itálie 115,18 260,0 165,0 242,5 667,5 79,03
5. Benzler Marcel 1974 Německo 118,70 200,0 155,0 235,0 590,0 68,91

Muži masters I nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Prieto Freire Jesus Daniel 1977 Španělsko 149,66 350,0 190,0 315,0 855,0 90,80
2. Šoukal Jaroslav 1972 Česká republika 173,45 317,5 205,0 310,0 832,5 83,92
3. Nevalainen Antti 1978 Finsko 178,74 290,0 205,0 325,0 820,0 81,84
4. Snell Steve 1980 Kanada 143,10 275,0 205,0 272,5 752,5 81,35
5. Peluso Michele 1979 Itálie 149,10 300,0 170,0 260,0 730,0 77,67
6. Arvidsson Olof 1979 Švédsko 129,96 230,0 175,0 295,0 700,0 78,68
7. Alajmi Hamad 1977 Spojené arabské emiráty 137,94 280,0 175,0 240,0 695,0 76,24


Muži masters II do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Wulffeld Thomas 1969 Švédsko 58,91 172,5 85,0 225,0 482,5 79,90
2. Wunderlich Frank 1964 Německo 58,66 105,0 87,5 147,5 340,0 56,44

Muži masters II do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Noppers Lewis 1970 Kanada 65,73 190,0 120,0 259,0 569,0 88,88
2. Telegin Jonas 1965 Švédsko 65,75 150,0 97,5 215,0 462,5 72,24

Muži masters II do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Carrasco Jacob 1966 Peru 72,26 205,0 112,5 235,0 552,5 82,10
2. Omarini Che Manolo 1970 Itálie 73,77 192,5 127,5 225,0 545,0 80,11
3. Jaroniec Marek 1967 Polsko 71,37 200,0 105,0 210,0 515,0 77,04
4. McCullough Joe 1966 Kanada 72,83 182,5 115,0 217,5 515,0 76,22
5. Gasdal Per 1968 Norsko 73,59 150,0 122,5 225,0 497,5 73,23
6. Watkins Cory 1968 Panenské ostrovy 73,52 145,0 97,5 200,0 442,5 65,18
7. Myrvold Terje 1967 Norsko 73,64 140,0 100,0 172,5 412,5 60,72
- Zellouf Ahmed 1969 Francie 72,08 140,0 - - - -

Muži masters II do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gustavsson Thomas 1970 Švédsko 82,15 190,0 117,5 232,5 540,0 75,11
2. Vik Jan Erik 1969 Švédsko 82,31 197,5 117,5 215,0 530,0 73,67
3. Mogensen Jesper 1969 Dánsko 79,72 157,5 105,0 205,0 467,5 66,06

Muži masters II do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rodriguez Acuna Alejandro 1968 Španělsko 92,66 270,0 162,5 260,0 692,5 90,79
2. Butt Jeff 1970 Kanada 92,64 252,5 147,5 280,0 680,0 89,15
3. Kapanen Pasi 1970 Švédsko 92,18 245,0 132,5 272,5 650,0 85,41
4. Ekerhovd Nils Harald 1969 Norsko 91,62 210,0 140,0 250,0 600,0 79,08
5. Hansen Kim Dahl 1971 Dánsko 92,66 215,0 120,0 242,5 577,5 75,71
6. Grazhdankin Vladimir 1969 ROC 89,22 170,0 130,0 190,0 490,0 65,42

Muži masters II do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hackley Lawrence 1970 Švédsko 102,10 250,0 157,5 295,0 702,5 87,88
2. Zaino Domenico 1969 Itálie 102,88 245,0 147,5 287,5 680,0 84,73
3. Andersson Anders 1962 Švédsko 104,40 252,5 167,5 250,0 670,0 82,95
4. Joergensen Claus 1964 Dánsko 104,58 167,5 127,5 205,0 500,0 61,85

Muži masters II do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Robertson Scott 1970 Kanada 119,22 307,5 205,0 267,5 780,0 90,95
2. Cvetkovic Sasa 1970 Srbsko 119,24 285,0 160,0 290,0 735,0 85,70
3. Ljungquist Jim 1967 Norsko 118,86 232,5 185,0 285,0 702,5 81,98
4. Giseth Geir Arne 1966 Norsko 119,38 230,0 150,0 280,0 660,0 76,89
5. Mattila Kaj 1970 Finsko 109,15 227,5 137,5 237,5 602,5 73,08
6. Parks Garmez 1965 Panenské ostrovy 107,39 175,0 160,0 265,0 600,0 73,32
7. Bar Eric 1969 Francie 118,91 150,0 137,5 230,0 517,5 60,39

Muži masters II nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hytonen Teijo 1969 Finsko 149,68 255,0 175,0 275,0 705,0 74,87
2. Karlsson Nicklas 1969 Švédsko 121,99 235,0 187,5 245,0 667,5 77,03
3. Andersen Raymond 1967 Norsko 121,57 237,5 177,5 225,0 640,0 73,98
4. Andersen Ronny 1964 Norsko 124,43 205,0 162,5 245,0 612,5 70,07
5. Stoecklinger Robert 1965 Rakousko 123,38 200,0 157,5 230,0 587,5 67,50
6. Furman Ian 1967 Jihoafrická rep. 131,87 180,0 185,0 200,0 565,0 63,11
- Sadler Robert 1962 Velká Británie 133,42 235,0 - 247,5 - -


Muži masters III do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lopez Cabello Rafael 1958 Španělsko 64,66 167,5 82,5 200,0 450,0 70,92

Muži masters III do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jimenez Ortega Fernando 1961 Španělsko 71,72 195,0 127,5 215,0 537,5 80,19
2. Puska Reino 1959 Švédsko 72,00 185,0 110,0 200,0 495,0 73,71
3. Hintzke Henryk 1957 Polsko 72,66 170,0 110,0 190,0 470,0 69,65
4. Marion Jean Yves 1952 Francie 71,96 130,0 82,5 160,0 372,5 55,50
- Winbo Hans 1958 Švédsko 73,86 - - - - -

Muži masters III do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hampel Rolf 1961 Německo 81,78 232,5 110,0 227,5 570,0 79,52
2. Andersen Tormod 1956 Norsko 80,50 170,0 105,0 220,0 495,0 69,60
3. Ring Tomas 1960 Švédsko 82,40 152,5 137,5 162,5 452,5 62,85
4. Bevers Wim 1960 Nizozemsko 82,82 155,0 95,0 192,5 442,5 61,33

Muži masters III do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ricks David 1959 Panenské ostrovy 92,65 265,0 198,0 287,5 750,5 98,39
2. Hagfors Harri 1961 Finsko 92,76 195,0 115,0 237,5 547,5 71,72
3. Sekot Michal 1961 Česká republika 92,03 190,0 137,5 217,5 545,0 71,67
4. Kallberg Anders 1954 Švédsko 91,54 180,0 117,5 215,0 512,5 67,55
5. Rygh Morten 1958 Norsko 91,32 175,0 90,0 205,0 470,0 62,04

Muži masters III do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kilpatrick Ron 1959 Kanada 101,03 222,5 112,5 235,0 570,0 71,65
2. Aaberg Jarle 1958 Norsko 102,92 195,0 140,0 227,5 562,5 70,09
3. Horny Ladislav 1959 Slovensko 104,12 200,0 147,5 215,0 562,5 69,69
4. Johansen Rune 1957 Norsko 104,96 192,5 142,5 210,0 545,0 67,31

Muži masters III do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ahlberg Bjorn 1956 Švédsko 117,42 230,0 190,0 230,0 650,0 76,31
2. Forster Mike 1960 Kanada 116,11 212,5 117,5 237,5 567,5 66,91
3. Sommernes Eskild 1958 Norsko 106,80 170,0 130,0 230,0 530,0 64,92
4. Lindh Borje 1960 Švédsko 109,24 152,5 130,0 210,0 492,5 59,69

Muži masters III nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gustafsson Yngve 1959 Švédsko 129,13 160,0 162,5 220,0 542,5 61,14
2. O'Dwyer John 1955 Irsko 121,39 180,0 150,0 180,0 510,0 59,01


Muži masters IV do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Flyborg Lars 1951 Švédsko 65,32 160,0 102,5 165,0 427,5 66,99

Muži masters IV do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Terragni John 1947 Dánsko 72,30 152,5 120,0 172,5 445,0 66,13
2. Duverger Jean Pierre 1950 Francie 72,88 127,5 80,0 140,0 347,5 51,43

Muži masters IV do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. LaFlamme John 1950 Panenské ostrovy 82,11 193,0 105,0 232,5 530,5 73,85
2. Fabri Janos 1945 Maďarsko 80,22 160,0 77,5 240,0 477,5 67,23
3. Mattila Kari 1945 Švédsko 78,09 75,0 75,0 145,0 295,0 42,13

Muži masters IV do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vasiljevski Sava 1950 Srbsko 88,98 140,0 70,0 190,0 400,0 53,48
- Forys Kazimierz 1945 Německo 91,36 - 120,0 150,0 - -

Muži masters IV do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Stepanenko Valeriy 1951 Kazachstán 103,98 165,0 100,0 192,5 457,5 56,73
2. Puhakka Tapani 1944 Finsko 93,20 65,0 90,0 160,0 315,0 41,17

Muži masters IV do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Belmas Jean Paul 1949 Francie 106,59 180,0 95,0 190,0 465,0 57,01



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 107 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
MartinG (21:08) • Absolútny súhlas s Mikuc, lepšie by som to nenapísal. Regana vidím v budúcnosti dosť vy...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (20:37) • Nevim pripomina mi Kucla, je to tim jaky hype kolem nich komunita vytvorila a ja jej ne...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Mikuc (19:08) • Koukni na něj pořádně, má všechno, dokonce i lýtka!, žádný defekt, ani na něm žádná sva...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (18:29) • Paradoxne nejvi prekvapili 212 borci, ne jen Clarida ale i Burton, ktery mohl byt klidn...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (17:05) • Jinak kazdy v tom Grimesovi vidi nejaky megatalent, ale me neprijde, nevidim na nem nic...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie