Reklama:

Laratt vs. Bjornsson - výsledek boxerského zápasu

17.439 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

A je to tu, i když jen z poloviny. Na obrovský souboj titánů jsem se těšil hodně moc. I když nejsem ani znalcem, ani fanouškem boxu, na tenhle zápas jsem se těšil opravdu strašně moc. Rivalita Hafthora Bjornssona a Eddieho Halla, ohledně které jsem psal v minulých článcích, například zde a zde, si dělala samostatnou reklamní kampaň.

Nejprve se vším začal Eddie , když na svém youtubovém kanále změnil úvodní znělku, která zobrazovala, nebo spíš ponižovala Thora, a vykreslovala Eddieho jako hrdinného zápasníka, který ukončí souboj svým vítězstvím. Následně se několikrát nechal slyšet, že má více zkušeností, rychlosti i síly a že mu rozhodně nebude stačit vítězství v ringu. Eddie doslova řekl: "Chci Thora ponížit a vymazat a nejlépe v prvním kole."

S tím, jak Hafthor postupoval v tréninku a získával své první zkušenosti v ringu, se i z jeho strany začínaly objevovat zprávy, že si na Eddieho věří a že ho chce knokautovat.

Mě jako velkého fanouška strongman sportu, který sledoval vzestup a korunování obou jmenovaných účastníků roztržky, celé tohle divadlo velmi přitahovalo. Ten zápas měl být prostě skvělý, měl rozhodnout to, o čem se ti dva nikdy nemohli dohodnout. Jenže před pěti týdny přišla zpráva, která vše ukončila. Eddie si při tréninku nešťastně utrhnul biceps a musel podstoupit operaci a následná rekonvalescence zabere pár měsíců. Aby se Eddie mohl na zápas jako takový připravit, je potřeba boxerský mač odložit, a to na jaro 2022.

Hafthor byl ale v plném tréninku a byla by škoda nevyužít finišující formu. Tak se hledal náhradník. Ten se po několika pokusech našel a velmi překvapivě se jím stal Devon Laratt, Thorův přítel, ale také legenda armwrestlingu a bývalý člen kanadských speciálních jednotek. O Devonovi přinesl Michal Košťál výborný článek zde.

Bohužel Devon nepřekvapil. Tisková konference a vážení proběhly ve velmi přátelském duchu, kde oba protagonisté vtipkovali. Favoritem byl jasně Hafthor. Nejenže navážil bezmála o 20 kilogramů více, ale hlavně má za sebou zhruba rok tvrdého boxerského tréninku, kdežto Devon byl bez zkušeností v boxu a trénoval pouze 5 týdnů. Ostatně cíl Devona byl vydržet alespoň jedno kolo a trefit Thora do obličeje. A bohužel Devon ani tento cíl nestačil splnit celý. Thora sice trefil, ale již v prvním kole byl zápas ukončen technickým KO ve prospěch Hafthora Bjornssona. Po zápase se oba soupeři objali, Devon vypadal opravdu "zmláceně", zato obr Bjornsson se nestačil ani zpotit.

Hned po zápase poslal Thor Eddiemu vzkaz, že se na něj těší a že stále platí, že mu dá KO. Takže nezbývá než upnout své očekávání na jaro příštího roku. Tak jako tak budu vývoj celé situace sledovat, a pokud bude zajímavé info, určitě jej budu prezentovat tady na Ronnie.cz.


Devon Larratt vs. Hafthor Bjornsson - záznam boxerského zápasuLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

22.09.07:35Bucci - To mě utvrzuje v tom, že při zápase s Eddiem to bude pěkná..
21.09.21:26Muflon - Rozhodne velky rychlostni progres proti minulemu zapasu. T..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 65 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
MartinG (21:08) • Absolútny súhlas s Mikuc, lepšie by som to nenapísal. Regana vidím v budúcnosti dosť vy...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (20:37) • Nevim pripomina mi Kucla, je to tim jaky hype kolem nich komunita vytvorila a ja jej ne...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Mikuc (19:08) • Koukni na něj pořádně, má všechno, dokonce i lýtka!, žádný defekt, ani na něm žádná sva...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (18:29) • Paradoxne nejvi prekvapili 212 borci, ne jen Clarida ale i Burton, ktery mohl byt klidn...
magazínLegion Sports Fest Pro 2021 - výsledk...
Neutralni typ (17:05) • Jinak kazdy v tom Grimesovi vidi nejaky megatalent, ale me neprijde, nevidim na nem nic...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie