Tuto sobotu, tedy 18. září 2021, se bude v Karlových Varech ve Fitness Storm (mapa zde) konat 8. ročník Mistrovství západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen. Prezentace a vážení budou probíhat od osmi hodin do půl desáté, samotný závod by měl začít v deset hodin.
Podrobné náležitosti naleznete ve formátu PDF
zde.
Seznam závodníků, kteří se v Karlových Varech představí, si můžete prohlédnout níže na startovní listině.
Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Startovní listina
Ženy do 57 kg
Jiřina Trlicová - TJ TZ Prosport Rakovník
Jana Válková - Sporting APIS Praha
Ženy do 63 kg
Lenka Strolená - Doplnejch powerlifting
Eliška Svítilová - Powerlifting Gladiators
Ženy do 69 kg
Markéta Tieslová - TJ TZ Prosport Rakovník
Ženy do 84 kg
Veronika Břízová - Powerlifting Gladiators
Muži do 59 kg
Jan Široký - Fitness Staňkov
Muži do 66 kg
Dušan Švarcbach - SK Totzi Klášterec nad Ohří
Robin Hušek - PWL Vision Nutrition
Muži do 74 kg
Lukáš Piskáček - Powerlifting DK
Sebastian Oláh - TJ Sokol Vejprnice
Jakub Kralovec - Fitness Staňkov
Jan More - Fitness Staňkov
Marcel Rosler - PWL Vision Nutrition
Muži do 83 kg
Ladislav Konopásek - TJ TZ Prosport Rakovník
Karel Šulc - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Ondřej Růžička - Powerlifting DK
Josef Pavlikovský - TJ Spartak Chodov
Dominik Brétt - TJ Spartak Chodov
Štěpán Volfík - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Jan Karásek - TJ Sokol Vejprnice
Marek Mikulášek - B Strong Powerlifting Team
Jan Brynych - TJ Sokol Nymburk
Lukáš Černý - TJ KRALUPY
Vítek Kněbort - PWL Vision Nutrition
Muži do 93 kg
Jiří Nový - Powerlifting TJJM Chodov
Jakub Veselý - PowerliftingDK
Julius Čmerda - SKST Litvínov
Lukáš Stráník - KST Příbram
David Schill - TJ Sokol Vejprnice
Petr Krákora - TJ Sokol Vejprnice
Karel Válek - Sporting APIS Praha
Jakub Sedláček - PWL Vision Nutrition
Jakub Modráček - PWL Vision Nutrition
Aleš Garčic - PWL Vision Nutrition
Muži do 105 kg
Martin Dřevikovský - TJ Spartak Chodov
Pavel Krejča - TJ Spartak Chodov
Zdeněk Ponocný - TJ Sokol Bílina
Luboš Billy - TJ Sokol Nymburk
Zdeněk Tuháček - TJ Kralupy
Matěj Keizlar - TJ Kralupy
Radek Gregor - TJ Spartak Chodov
Tomáš Janda - Fitness Staňkov
Tomáš Svoboda - TJ Přeštice
Tomáš Sedláček - PWL Vision Nutrition
Jiří Jersák - PWL Vision Nutrition
Zdeněk Hnízdo - PWL Vision Nutrition
David Kocourek - Powerlifting Gladiators
Muži do 120 kg
Martin Žatko - Powerlifting Klatovy
Luděk Mařík - Fitness Staňkov
Tomáš Komárek - Powerlifting Gladiators
Muži nad 120 kg
Zbyněk Zuna - TJ TZ Prosport Rakovník
Pavel Syrový - Fitness Jiskra Bílina
Jaroslav Šoukal - TJ Sokol Vejprnice