Dorostenky do 52 kg
Adéla Veselá - TJ Přeštice
Valentýna Štáchová - Doplnejch powerlifting
Dorostenky do 57 kg
Anna Marková - Sportovní klub Zlobr
Dorostenky do 69 kg
Štěpánka Radová - Fitness Staňkov
Juniorky do 47 kg
Veronika Linhartová - PWL Vision Nutrition
Juniorky do 57 kg
Adriana Holubová - Sportovní klub Zlobr
Juniorky do 63 kg
Nela Smetaníková - TJ Sokol Nymburk
Juniorky do 69 kg
Michaela Kučerová - Powerlifting Gladiators
Alžběta Michlová - Sportovní klub Zlobr
Lucie Charvátová - Powerlifting School
Juniorky do 76 kg
Valerie Velemanová - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Zuzana Kupcová - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Tereza Loosová - Iron Warriors
Zuzana Jarošová - TJ Sokol Nymburk
Juniorky nad 84 kg
Simona Škáchová - Fitness Staňkov
Dorostenci do 59 kg
Jan Široký - Fitness Staňkov
Oliver Balážik - PWL Vision Nutrition
Dorostenci do 74 kg
Adam Kořánek - Doplnejch powerlifting
Tomáš Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Jakub Kralovec - Fitness Staňkov
Nikita Velechovský - TJ Sokol Nymburk
Šimon Falta - TJ KRALUPY
Dorostenci do 83 kg
Lukáš Bejda - TJ Spartak Pelhřimov
Tomáš Zahradníček - Powerlifting DK
Adam Preis - Powerlifting DK
Ondřej Slaba - B Strong Powerlifting Team
Dorostenci do 93 kg
Jakub Kříž - Powerlifting DK
Šimon Mitráš - Powerlifting DK
Jiří Studeník - TJ Sokol Vejprnice
Dorostenci do 105 kg
Vojtěch Loukota - TJ Přeštice
David Cízl - TJ Sokol Vejprnice
Dalibor Mohelník - PWL Vision Nutrition
Dorostenci nad 120 kg
Dominik Fictum - Fitness Staňkov
|
Junioři do 59 kg
TaNam Majerský - TJ Sokol Bílina
Junioři do 74 kg
Marek Bárta - Iron Warriors
Tomáš Votava - Doplnejch powerlifting
Jakub Straka - Doplnejch powerlifting
Jakub Novotný - Doplnejch powerlifting
Ondřej Houdek - Doplnejch powerlifting
Sebastian Oláh - TJ Sokol Vejprnice
Tomáš Koudela - TJ Sokol Vejprnice
Matěj Vojtěch - Powerlifting DK
Marek Petružela - PWL Vision Nutrition
Jan Kašpar - PWL Vision Nutrition
Junioři do 83 kg
Adam Šťastný - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Tomáš Vrba - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav
Filip Čáp - B Strong Powerlifting Team
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Vítek Kněbort - PWL Vision Nutrition
Junioři do 93 kg
Jakub Daněk - Powerlifting TJJM Chodov
Matěj Novotný - KST Příbram
Tomáš Merhout - Powerlifting Gladiators
Adam Kulhánek - Doplnejch powerlifting
Lars Lukeš - Doplnejch powerlifting
Milan Spěvák - Powerlifting School
Martin Kochrda - Doplnejch powerlifting
Karel Rada - Fitness Staňkov
Marek Čečatka - PWL Vision Nutrition
Junioři do 105 kg
Jiří Hamouz - TJ TZ Prosport Rakovník
Marek Jiřík - Powerlifting Gladiators
Michal Zejda - Doplnejch powerlifting
David Pískatý - Doplnejch powerlifting
Pavel Kurek - Doplnejch powerlifting
Vojtěch Studený - Sportovní klub Zlobr
Vojtěch Křížek - Sportovní klub Zlobr
Josef Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Ladislav Homolka - Powerlifting School
Vladimír Schreib - Powerlifting School
Karel Petráš - Fitness Staňkov
Tomáš Janda - Fitness Staňkov
Junioři do 120 kg
Václav Vlk - Fitness Jiskra Bílina
David Stankovič - Doplnejch powerlifting
Michael Křížek - Doplnejch powerlifting
Šimon Král - TJ Sokol Vejprnice
Zdeněk Hliněný - TJ Sokol Nymburk
Junioři nad 120 kg
Zbyněk Zuna - TJ TZ Prosport Rakovník
Martin Valenta - Doplnejch powerlifting
|