Reklama:
Kupte 3x Protein Break a máte mléčnou rýži ZDARMA!
Akční cena na oblíbený Protein Break a skvělý dárek k tomu! Více zde.

Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters 2021 - výsledky

9.441 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Na dny 23. - 28. srpna je letos v rumunském městě Oradea (česky Velký Varadín) naplánováno Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters 2021. Absence slovíčka RAW předznamenává, že závodníci na tomto šampionátu mohou při svých výkonech využít podpůrných dresů. V seznamu nominovaných závodníků má své zastoupení také Česká republika, na MS by se mělo představit 11 našich závodníků, jejichž přehled najdete spolu s časovým harmonogramem mistrovství níže.

V tomto článku Vám budeme přinášet průběžně doplňované výsledky. Aktuální dění na soutěži můžete sledovat prostřednictvím živého vysílání na YouTube kanálu federace IPF.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

29. 08. 11:30 - doplněny kompletní výsledky - Jaroslav Šoukal má zlato, Jan Pinc stříbro a Martin Prokop bronz!
28. 08. 10:30 - doplněny páteční výsledky - Ondřej Šíp má stříbrnou medaili!
27. 08. 09:00 - doplněny čtvrteční výsledky - Václav Patočka má bronzovou medaili!
26. 08. 09:30 - doplněny středeční výsledky - Zoltán Kanát má zlatou medaili!
25. 08. 09:30 - doplněny úterní výsledky
24. 08. 08:30 - doplněny pondělní výsledky - Michal Sekot má stříbrnou medaili!


Naši reprezentanti

Denisa Turková dorostenky do 52 kg 4. místo výkon 335,0 kg
David Horník dorostenci do 74 kg 4. místo výkon 487,5 kg
Ondřej Šíp junioři do 93 kg 2. místo výkon 790,0 kg
Martin Prokop junioři do 120 kg 3. místo výkon 855,0 kg
Martin Turek muži masters I do 83 kg 4. místo výkon 625,0 kg
Václav Patočka muži masters I do 93 kg 3. místo výkon 777,5 kg
Robert Černovský muži masters I do 120 kg - nezapsal dřep
Jaroslav Šoukal muži masters I nad 120 kg 1. místo výkon 922,5 kg
Jan Pinc muži masters I nad 120 kg 2. místo výkon 885,0 kg
Zoltán Kanát muži masters II do 120 kg 1. místo výkon 812,5 kg
Michal Sekot muži masters III do 93 kg 2. místo výkon 627,5 kg


Časový harmonogram

datum začátek kategorie
pondělí 23. 08. 2021 09:00 muži masters III a IV
14:00 dorostenky a juniorky do 43 kg a do 57 kg
úterý 24. 08. 2021 10:00 dorostenci a junioři do 53 kg a do 59 kg
14:00 ženy masters II až IV
středa 25. 08. 2021 10:00 dorostenci a junioři do 66 kg a do 74 kg
14:00 muži masters II
čtvrtek 26. 08. 2021 10:00 dorostenci a junioři do 83 kg a do 93 kg
14:00 muži masters do 59 kg až do 93 kg
17:00 dorostenky a juniorky do 63 kg a do 69 kg
pátek 27. 08. 2021 10:00 dorostenky a juniorky do 76 kg až nad 84 kg
14:00 ženy masters I
16:00 dorostenci a junioři do 105 kg
sobota 28. 08. 2021 10:00 muži masters I do 105 kg až nad 120 kg
14:00 dorostenci a junioři do 120 kg a nad 120 kg


Dorostenky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Chernyshova Daria 2004 Ukrajina 42,85 90,0 55,0 97,5 252,5 59,51

Dorostenky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Polianska Mariia 2003 Ukrajina 46,70 160,5 75,0 150,0 385,5 84,89

Dorostenky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Oboturova Anzhelika 2003 Rusko 51,35 147,5 95,0 130,0 372,5 76,51
2. Yavorska Valeriia 2003 Ukrajina 51,75 152,5 85,0 127,5 365,0 74,57
3. Cichocka Wiktoria 2004 Polsko 51,25 132,5 75,0 130,0 337,5 69,42
4. Turková Denisa 2003 Česká republika 50,05 140,0 75,0 120,0 335,0 70,08
5. Cazacu Alexandra 2003 Rumunsko 51,45 130,0 45,0 132,5 307,5 63,10
6. Oproiu Sabina 2005 Rumunsko 50,90 100,0 65,0 90,0 255,0 52,71

Dorostenky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Borowczyk Adrianna 2003 Polsko 56,25 155,0 72,5 157,5 385,0 74,42
2. Bordiuh Veronika 2003 Ukrajina 56,30 160,0 87,5 137,5 385,0 74,38
3. Pita Yuliia 2005 Ukrajina 53,45 110,0 40,0 97,5 247,5 49,48

Dorostenky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Filatova Olga 2003 Rusko 61,80 187,5 95,0 152,5 435,0 79,39
2. Kolesnyk Anita 2003 Ukrajina 60,40 185,0 65,0 160,0 410,0 75,85
3. Gryczan Emilia 2006 Polsko 57,75 120,0 62,5 120,0 302,5 57,51

Dorostenky do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Artyomova Anastasia 2006 Ukrajina 68,15 172,5 125,0 145,0 442,5 76,55
2. Lapsanska Olivia 2003 Slovensko 66,30 152,5 72,5 142,5 367,5 64,50
3. Teighiu-Jurj Beatrice 2003 Rumunsko 68,95 85,0 37,5 85,0 207,5 35,69

Dorostenky do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mendoza Ailen 2003 Argentina 75,15 182,5 97,5 175,0 455,0 75,03
2. Astapova Anastasiia 2003 Ukrajina 75,65 167,5 87,5 152,5 407,5 66,99

Dorostenky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sieczka Wiktoria 2003 Polsko 76,05 200,0 95,0 172,5 467,5 76,67
2. Mikomagi Eliise 2003 Estonsko 76,05 180,0 95,0 185,0 460,0 75,44
3. Berzina Darta 2003 Lotyšsko 77,25 130,0 70,0 122,5 322,5 52,54

Dorostenky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Nikohosian Alina 2005 Ukrajina 84,35 170,0 102,5 142,5 415,0 65,16


Juniorky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Holovko Dariia 2000 Ukrajina 42,65 102,5 50,0 110,0 262,5 62,11
2. Kozmenchuk Oksana 2001 Ukrajina 42,25 110,0 57,5 92,5 260,0 62,01

Juniorky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kula Zuzanna 1999 Polsko 46,90 188,0 105,0 150,0 443,0 97,24
2. Toma Teodora 1999 Rumunsko 46,50 115,0 47,5 120,0 282,5 62,40
- Zhydkova Tetiana 2002 Ukrajina 46,40 132,5 - 110,0 - -

Juniorky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Varela Vallejos Laura N. 1998 Kolumbie 51,60 120,0 85,0 140,0 345,0 70,62

Juniorky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Dekermendzhy Hanna 1999 Ukrajina 56,85 170,0 102,5 135,0 407,5 78,24
2. Melania Kovacs-Gyorkos 1998 Maďarsko 54,85 135,0 60,0 120,0 315,0 61,90
- Ponomareva Olga 2000 Rusko 56,80 175,0 - 155,0 - -

Juniorky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Nazarova Ekaterina 2000 Rusko 60,10 182,5 132,5 162,5 477,5 88,62
2. Tjelta Marthe 1999 Norsko 61,25 190,0 110,0 175,0 475,0 87,16
3. Slobodian Anita 2001 Ukrajina 62,60 177,5 105,0 175,0 457,5 82,90

Juniorky do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vasileva Anna 2001 Rusko 68,50 195,0 152,5 170,0 517,5 89,27
- Antoniuk Anastasiia 2002 Ukrajina 66,00 202,5 - 160,0 - -

Juniorky do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Krueger Sonja-Stefanie 1999 Německo 71,10 257,5 180,0 205,0 642,5 108,78
2. Sitko Agata 2002 Polsko 75,95 235,0 175,0 218,0 628,0 103,05
3. Vozmilova Anna 2001 Rusko 75,65 185,0 132,5 170,0 487,5 80,14
4. Pinionzh Kateryna 1998 Ukrajina 71,55 160,0 120,0 167,5 447,5 75,54

Juniorky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Borshchevska Alona 1999 Ukrajina 77,30 180,0 132,5 167,5 480,0 78,14
2. Slizova Patricia 2001 Slovensko 79,55 170,0 95,0 137,5 402,5 64,72
3. Dabu Laura 1998 Rumunsko 76,50 150,0 65,0 132,5 347,5 56,85
4. Burduf Maria 2000 Rumunsko 77,80 127,5 75,0 125,0 327,5 53,19

Juniorky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kolata Karolina 1999 Polsko 92,25 190,0 135,0 170,0 495,0 75,19
2. Murza Klaudia 2002 Polsko 106,60 190,0 115,0 150,0 455,0 66,16


Ženy masters I

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hussey Danielle 1976 Kanada 56,25 157,5 80,0 145,0 382,5 73,94

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gubernati Michela 1981 Itálie 61,90 180,0 87,5 190,0 457,5 83,45
- Compagnie Kathleen 1980 Belgie 62,75 147,5 - 150,0 - -

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bak Kathrine 1981 Dánsko 65,55 182,5 100,0 233,0 515,5 91,04

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Golubiewska Danuta 1974 Polsko 74,95 180,0 75,0 160,0 415,0 68,52

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Iudintseva Aleksandra 1972 Rusko 92,30 162,5 130,0 157,5 450,0 68,36


Ženy masters II

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Borgatti Elena 1969 Itálie 45,70 135,0 62,5 152,5 350,0 78,36

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Stenghel Anna 1968 Itálie 50,75 155,5 77,5 155,0 388,0 80,35
2. Bychkova Olga 1966 Rusko 51,20 145,0 77,5 155,0 377,5 77,73

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Buxbom Eva 1969 Dánsko 55,90 174,0 95,0 175,0 444,0 86,18

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gordon Maureen 1964 Velká Británie 61,65 115,0 92,5 140,0 347,5 63,52
2. Palmisano Teresa 1967 Itálie 58,60 122,5 57,5 125,0 305,0 57,46
3. Glomstein Tone 1964 Norsko 62,50 100,0 85,0 100,0 285,0 51,70

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Stavheim Gro-Berit 1964 Norsko 68,80 150,0 60,0 135,0 345,0 59,41
2. Leccese Florence 1969 Francie 64,30 120,0 70,0 122,5 312,5 55,78

Kategorie do 76 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vidziuniene Giedre 1966 Litva 72,65 145,0 75,0 162,5 382,5 64,11


Ženy masters III

Kategorie do 69 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Olah Lucica 1955 Rumunsko 66,40 115,0 55,0 132,5 302,5 53,06


Dorostenci do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bonkowski Jakub 2004 Polsko 52,60 167,5 70,0 200,0 437,5 69,91
2. Halahan Oleksii 2003 Ukrajina 53,00 167,5 87,5 140,0 395,0 62,73

Dorostenci do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bukatka Boris 2003 Kazachstán 58,10 205,0 130,0 205,0 540,0 79,54
2. Azizullayev Rozmatbek 2004 Kazachstán 58,20 180,0 130,0 180,0 490,0 72,08
3. Kwiecien Szymon 2003 Polsko 58,80 115,0 95,0 162,5 372,5 54,38

Dorostenci do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tursynbayev Rozmatkh. 2005 Kazachstán 62,95 182,5 142,5 190,0 515,0 71,38
- Iacobescu Andrei 2003 Rumunsko 63,05 192,5 - 190,0 - -
- Al-Muttairi Zaid 2003 Irák 65,25 200,0 - 217,5 - -

Dorostenci do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sivakov Dmytro 2003 Ukrajina 73,50 235,0 150,0 245,0 630,0 78,44
2. Sytnik Illia 2005 Ukrajina 72,30 245,0 172,5 210,0 627,5 78,94
3. Al-Sarray Abbas 2004 Irák 72,60 225,0 147,5 225,0 597,5 74,99
4. Horník David 2004 Česká republika 72,70 170,0 145,0 172,5 487,5 61,13

Dorostenci do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mohan Hussein 2003 Irák 81,25 252,5 160,0 260,0 672,5 78,62
2. Muntian Valentyn 2003 Ukrajina 80,35 255,0 167,5 232,5 655,0 77,09
3. Rys Gabriel 2004 Polsko 82,35 235,0 150,0 210,0 595,0 69,02

Dorostenci do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rozhanskyi Dmytro 2004 Ukrajina 91,95 305,0 180,0 282,5 767,5 83,73
2. Kuchma Illia 2004 Ukrajina 90,05 300,0 190,0 255,0 745,0 82,17
3. Dudarev Grigorii 2003 Rusko 92,30 265,0 172,5 257,5 695,0 75,69
4. Al-Shumoos Hasan 2003 Irák 90,70 265,0 175,0 230,0 670,0 73,63

Dorostenci do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Parshin Ivan 2003 Rusko 103,60 295,0 162,5 285,0 742,5 76,33
2. Zaiets Anatolii 2003 Ukrajina 95,50 240,0 165,0 265,0 670,0 71,69
3. Al-Abedi Abbas 2004 Irák 102,25 265,0 172,5 225,0 662,5 68,57
4. Tutunaru Marius 2003 Rumunsko 102,60 220,0 140,0 2225 582,5 60,17

Dorostenci do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lisenko Oleksii 2003 Ukrajina 111,45 302,5 210,0 257,5 770,0 76,69
2. Al-Omairi Zainulabdeen 2003 Irák 106,50 285,0 155,0 255,0 695,0 70,61

Dorostenci nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sherstnev Ilia 2003 Rusko 138,75 375,0 260,0 307,5 942,5 86,62
2. Al-Turfi Mustafa 2003 Irák 120,80 265,0 155,0 240,0 660,0 63,62
3. Vovchok Dmytro 2003 Ukrajina 126,90 262,5 175,0 205,0 642,5 60,84
4. Zavodny Jakub 2004 Slovensko 130,60 230,0 190,0 210,0 630,0 59,03


Junioři do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Shumskikh Kirill 2002 Rusko 52,70 182,5 125,0 150,0 457,5 72,97
2. Georgescu Andrei 2002 Rumunsko 52,90 172,5 105,0 177,5 455,0 72,34
3. Al-Helli Muhtada 1998 Irák 52,55 170,0 87,5 182,5 440,0 70,36

Junioři do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Evdokimov Dmitrii 2000 Rusko 58,60 217,5 125,0 210,0 552,5 80,89
2. Moise Cristian 2001 Rumunsko 57,90 200,0 115,0 190,0 505,0 74,59
3. Sarray Sajjad 2002 Irák 57,95 175,0 100,0 212,5 487,5 71,95

Junioři do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Marichev Ilia 2001 Rusko 65,80 312,5 218,0 285,0 815,5 109,44
2. Rikhter Aleksei 1998 Rusko 65,85 265,0 202,5 220,0 687,5 92,26
3. Debicki Radoslaw 2001 Polsko 65,85 237,5 140,0 222,5 600,0 80,52

Junioři do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Iushchenko Vladislav 2002 Rusko 67,75 280,0 170,0 252,5 702,5 92,38
2. Al-Sarray Redha 2001 Irák 73,50 285,0 147,5 270,0 702,5 87,46
3. Konczak Hubert 1998 Polsko 73,45 260,0 172,5 260,0 692,5 86,22

Junioři do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Stepanov Evgenii 2001 Rusko 82,85 320,0 230,0 275,0 825,0 95,37
2. Shaukatov Daniyar 2000 Kazachstán 82,95 270,0 270,0 215,0 755,0 87,20
3. Schmid Kevin 2000 Rakousko 81,90 257,5 205,0 230,0 692,5 80,61

Junioři do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Villon Moises 1999 Ekvádor 92,30 370,0 250,0 265,0 885,0 96,38
2. Šíp Ondřej 2002 Česká republika 92,75 315,0 190,0 285,0 790,0 85,79
3. Gharbawee Ali 2001 Irák 90,05 320,0 160,0 265,0 745,0 82,17
4. Jakubec Kristian Filip 2001 Slovensko 92,85 280,0 182,5 272,5 735,0 79,75
5. Kaneko Shoya 2000 Japonsko 92,65 265,0 182,5 210,0 657,5 71,47
6. Hangan Catalin 2002 Rumunsko 90,35 200,0 142,5 202,5 545,0 60,00

Junioři do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Szymkiewicz Mateusz 2001 Polsko 104,60 345,0 235,0 275,0 855,0 87,55
2. Bejenariu Paul 2001 Rumunsko 98,40 270,0 240,0 260,0 770,0 81,16
- Amanov Azizbek 2001 Kazachstán 104,25 - 190,0 265,0 - -
- Loesel Patrick 2000 Německo 104,65 - 227,5 285,0 - -

Junioři do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kuzmin Aleksandr 1998 Rusko 119,35 362,5 217,5 335,0 915,0 88,57
2. Holinei Dmytro 2001 Ukrajina 118,50 325,0 217,5 312,5 855,0 83,02
3. Prokop Martin 1999 Česká republika 119,70 320,0 247,5 287,5 855,0 82,68
4. Tworkowski Mariusz 1998 Polsko 109,85 350,0 227,5 275,0 852,5 85,42
5. Ismael Ameer 1999 Irák 119,30 310,0 200,0 290,0 800,0 77,52
6. Plaskonis Dominik 2000 Slovensko 118,60 315,0 200,0 265,0 780,0 75,74

Junioři nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Dukshanin Semen 2000 Rusko 138,90 410,0 277,5 322,5 1010,0 92,82
2. Cataramba Alexandru 2001 Rumunsko 133,15 290,0 235,0 230,0 755,0 70,29
- Al-Murshidawee Ahmed 2001 Irák 125,55 - - - - -
- Adleehmawi Oun 2002 Irák 144,50 - - - - -


Muži masters I

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bakhirev Aleksei 1981 Rusko 72,75 222,5 185,0 222,5 630,0 78,94
2. Golak Jakub 1980 Polsko 73,75 240,0 112,5 222,5 575,0 71,42
3. Rak Radovan 1976 Slovensko 73,65 200,0 145,0 175,0 520,0 64,64

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Buccioni Massimiliano 1976 Itálie 81,45 302,5 185,0 282,5 770,0 89,94
2. Nikitin Alexander 1975 Rusko 82,70 270,0 180,0 250,0 700,0 80,99
3. Kolesov Ilia 1977 Rusko 75,75 250,0 165,0 250,0 665,0 81,20
4. Turek Martin 1972 Česká republika 82,35 235,0 185,0 205,0 625,0 72,50
5. Rusnak Marcel 1974 Slovensko 81,85 160,0 175,0 190,0 525,0 61,11

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Abrahamsen Maeland Sturla 1980 Norsko 92,60 322,5 230,0 287,5 840,0 91,31
2. Sanchez Marcos 1974 Ekvádor 86,45 310,0 195,0 285,0 790,0 89,11
3. Patočka Václav 1977 Česká republika 92,05 300,0 212,5 265,0 777,5 84,75
4. Cherkasheninov Viktor 1977 Ukrajina 91,95 290,0 230,0 220,0 740,0 80,73
5. D'Ambrosio Nicola 1977 Itálie 88,95 290,0 160,0 267,5 717,5 79,71

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rozhanskyi Volodymyr 1980 Ukrajina 104,25 325,0 202,5 290,0 817,5 83,79
2. Olar Petro 1977 Ukrajina 102,55 315,0 232,5 267,5 815,0 84,19
3. Turco Cristian 1975 Itálie 103,50 290,0 210,0 255,0 755,0 77,69
4. Lipka Rafal 1975 Polsko 103,30 250,0 190,0 270,0 710,0 73,13
- Balaita Daniel 1974 Rumunsko 98,65 290,0 - 200,0 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cazacu Sorin 1973 Rumunsko 118,15 320,0 232,5 245,0 797,5 77,52
2. Walczak Eryk 1977 Polsko 105,10 275,0 235,0 240,0 750,0 76,65
3. Derksen Jim 1974 Kanada 110,95 270,0 180,0 275,0 725,0 72,36
4. Rasmussen Joergen Michael 1973 Dánsko 109,20 240,0 180,0 205,0 625,0 62,75
- Černovský Robert 1978 Česká republika 114,10 290,0 - 237,5 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Šoukal Jaroslav 1972 Česká republika 174,00 345,0 287,5 290,0 922,5 79,98
2. Pinc Jan 1973 Česká republika 135,70 317,5 282,5 285,0 885,0 81,86


Muži masters II

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Noppers Lewis 1970 Kanada 65,70 210,0 115,0 255,5 580,5 78,02

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Pall Peep 1970 Estonsko 71,90 185,0 115,0 215,0 515,0 65,04
2. Baublys Vidmantas 1965 Litva 67,40 162,5 125,0 170,0 457,5 60,39

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rakhimov Alimbek 1966 Kyrgyzstán 82,75 260,0 150,0 280,0 690,0 79,83

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hansen Kim Dahl 1971 Dánsko 92,55 275,0 182,5 277,5 735,0 79,89

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Schnurr Mario 1966 Německo 96,05 282,5 205,0 280,0 767,5 81,89
2. Vladan Hasecic 1970 Srbsko 98,80 270,0 170,0 255,0 695,0 73,11
3. Sorig Morten 1969 Dánsko 104,05 262,5 190,0 200,0 652,5 66,95

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kanát Zoltán 1962 Česká republika 117,10 300,0 230,0 282,5 812,5 79,30
2. Otoiu Lucian 1969 Rumunsko 117,35 230,0 210,0 227,5 667,5 65,08
3. Simokatis Rimantas 1965 Litva 105,40 220,0 145,0 200,0 565,0 57,63

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Andersen Ronny 1964 Norsko 123,30 285,0 220,0 272,5 777,5 74,41
2. Wamsteeker Wim 1969 Nizozemsko 132,90 282,5 177,5 272,5 732,5 68,27
3. Avram Radoi 1971 Rumunsko 123,40 190,0 165,0 190,0 545,0 52,10
- Patru Valentin 1968 Rumunsko 132,50 285,0 - 240,0 - -


Muži masters III

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kolsovsky Stefan 1961 Slovensko 58,60 182,5 135,0 147,5 465,0 68,08

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Wimmer Michael 1961 Německo 64,25 120,0 95,0 180,0 395,0 53,96
2. Piwowarczyk Marian 1961 Polsko 64,00 100,0 105,0 150,0 355,0 48,60

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ottolangui Allen 1960 Velká Británie 73,55 225,0 125,0 207,5 557,5 69,35
2. Sahlgren Jan 1960 Dánsko 73,80 200,0 120,0 205,0 525,0 65,15
3. Campillo Araez Antonio 1958 Španělsko 71,40 180,0 120,0 202,5 502,5 63,77

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bevers Wim 1960 Nizozemsko 82,70 190,0 115,0 205,0 510,0 59,01

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gromek Jozef 1958 Polsko 91,30 250,0 155,0 250,0 655,0 71,72
2. Sekot Michal 1961 Česká republika 92,20 232,5 175,0 220,0 627,5 68,33
3. Salby Kim 1961 Dánsko 92,40 110,0 188,5 180,0 478,5 52,06

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kerimbekov Bakyt 1961 Kyrgyzstán 101,45 270,0 225,0 225,0 720,0 74,81

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ringvold Vidar Alexander 1955 Norsko 112,95 200,0 200,0 150,0 550,0 54,45


Muži masters IV

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Micius Antanas 1951 Litva 71,30 157,5 107,5 182,5 447,5 56,83
2. Beauverger Jacques 1946 Francie 70,95 120,0 85,0 180,0 385,0 49,05

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fabri Janos 1945 Maďarsko 81,70 165,0 77,5 230,0 472,5 55,09
2. Maiste Heino 1949 Estonsko 75,05 152,5 82,5 180,0 415,0 50,96

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Laurits Mihkel 1944 Estonsko 101,35 170,0 100,0 190,0 460,0 47,79

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fuglsang Allan 1950 Dánsko 108,15 140,0 160,0 190,0 490,0 49,44



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

27.08.12:15moab - Marichev Ilia (junioři do 66 kg) – tenhle výkon mě zaujal,..
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínDavid Bednář - trénink nohou před Arn...
torturer (22:52) • Uživatel squatinho98…u posledního videologu Milana Šádka jsi psal, že na multipressu dř...
magazínIFBB European Cup 2021 - kompletní vý...
petrpolak (14:43) • Boris Pavlovič zbytečně nevyužívá svůj potenciál, když kategorii vozíčkářů nechal netkn...
magazínJaroslav Jeníček - trénink zad a bice...
torturer (09:37) • Taháme
magazínMartina Sletsjoee - trénink zad a noh...
fobo (00:11) • tvl kategorie physique masters. Moc trapnějších věcí ve fitness už nemáme, než starší p...
magazínJaroslav Jeníček - trénink zad a bice...
Valasekjakub123 (22:37) • To nafoukly břicho to je fakt hnus! Kazí to celej dojem jestli si toho rozhodčí vsimnou...
NOVÉ INZERÁTYpráce Trenér / clever fit Fitness Coac...
Clever fit s více jak 400 pobočkami v Evropě přichází do Ostravy a hledáme právě vás: Osobní tren...
práce Trenér na HPP
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici trenér-obsluha baru a balneo provozu. Licence: Ins...
bazar Časopisy Muscle & Fitness (1992-2004)
Daruji hromadu časopisů Muscle & Fitness z let 1992-2004. Nejvíce čísel za sebou je z let 1993 a 2003. Osobní předání v Praze u Náměstí Míru. Pokud byste chtěli nějaké konkrétní číslo, tak napište.
seznamka Osud a život
Hledám holku se sport postavou, s humorem, s citem a rozumem, milující život. Holku která si nest...
seznamka Najdu tě?
Hledám ženu,nejlépe České Budějovice a okolí,se zájmy v posilování,relaxování,dobrém jídle a obča...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie