Reklama:

ČSST: Kalendář soutěží je aktualizován, termíny odložených soutěží jsou známy

2.727 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Kalendář soutěží silového trojboje pro rok 2021
Jak jsme Vás již dříve informovali, Český svaz silového trojboje přikročil vzhledem k situaci s pandemií COVID-19 k odložení soutěží v dubnu a květnu. V současné chvíli je již kalendář aktualizován, více zpráva ČSST níže.


Po odložení dubnových a květnových mistrovských soutěží a jejich následném přeložení na pozdější termíny a zrušení některých pohárových soutěží byl zveřejněn nový kalendář národních soutěžích pro rok 2021.

V souvislosti s těmito změnami došlo i ke změně termínu dalších soutěží, aby jejich chronologie dávala smysl. Termín MČR dorostenců, juniorů a open v silovém trojboji (EQ) je navržen tak, aby soutěž mohla proběhnout v Parkhotelu v Plzni bezprostředně před zahájením ME masters v silovém trojboji (EQ + RAW) a MČR družstev RAW bezprostředně před zahájením ME dorostenců, juniorů a open (EQ).

Ve prospěch mistrovských soutěží muselo být bohužel upuštěno od pořádání pohárových a propagačních soutěží X-Gun.

Snahou VV ČSST nadále zůstává uspořádat co nejvíce mistrovských soutěží pro všechny věkové kategorie, a to i přesto, že to bude pro mnohé soutěžící, reprezentanty i organizátory méně komfortní a možná i komplikované.

Také kalendář mezinárodních soutěží reaguje na neutichající pandemii a prochází další změnou. Mistrovství Evropy v benčpresu (EQ) a klasickém benčpresu (RAW) se uskuteční ve dnech 7. - 12. 9. 2021 a Evropský pohár univerzit v klasickém silovém trojboji ve dnech 26. - 28. 8. 2021. Pořadatelé se nemění.

Děkujeme všem sdruženým subjektům a členům za spolupráci v této nelehké době a přejeme všem pevné zdraví.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 23 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie