Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v neděli 11. října se ve Višňové konal 8. ročník Mistrovství České republiky juniorů a juniorek v klasickém (RAW) silovém trojboji. Nejsilnější juniorkou se stala neuvěřitelným výkonem 427,78 Wilksových bodů Klára Zmeškalová, reprezentující Iron Warriors. Zlato za absolutní vítězství juniorů připadlo Jakubu Vágnerovi z ASK Blansko za 464,05 Wilksový bodů. Nejlepším oddílem celkově se stal
oddíl Iron Warriors.
Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. V nejbližších dnech očekávejte reportáž s fotogalerií.
Mistrovství České republiky v klasickém (RAW) silovém trojboji juniorů a juniorek 2020 - výsledky
Juniorky do 52 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šárka Fibingrová |
Iron Warriors |
2001 |
51,0 |
116,0 |
66,0 |
117,5 |
299,5 |
378,99 |
2. |
Natálie Jírovská |
TJ Olympia Zlín |
1997 |
50,5 |
102,5 |
42,5 |
105,0 |
250,0 |
318,75 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Veronika Pasičná |
Doplnejch powerlifting |
1999 |
56,5 |
120,0 |
60,0 |
145,0 |
325,0 |
379,73 |
2. |
Michaela Filová |
PWL Vision Nutrition |
1999 |
56,8 |
120,0 |
70,0 |
130,0 |
320,0 |
372,35 |
3. |
Klára Poborská |
Powerlifting School |
1997 |
56,1 |
115,0 |
60,0 |
137,5 |
312,5 |
367,19 |
4. |
Anna Pilská |
Powerlifting School |
1999 |
56,7 |
112,5 |
72,5 |
127,5 |
312,5 |
364,13 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Aneta Jelenová |
SK Zlobr |
1999 |
62,7 |
130,0 |
60,0 |
160,0 |
350,0 |
377,27 |
2. |
Sandra Kučerová |
Iron Warriors |
2000 |
62,3 |
125,0 |
72,5 |
150,0 |
347,5 |
376,38 |
3. |
Anna Šebíková |
Iron Warriors |
1999 |
62,6 |
115,0 |
70,0 |
135,0 |
320,0 |
345,34 |
4. |
Eliška Ročárková |
Powerlifting TJJM Chodov |
2001 |
59,1 |
110,0 |
57,5 |
125,0 |
292,5 |
329,97 |
5. |
Michaela Kučerová |
Arena Pavly Kladivové |
1998 |
62,7 |
95,0 |
60,0 |
127,5 |
282,5 |
304,51 |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Klára Zmeškalová |
Iron Warriors |
1997 |
71,2 |
162,5 |
82,5 |
190,0 |
435,0 |
427,78 |
2. |
Lucie Daňková |
TJ Olympia Zlín |
2000 |
71,2 |
130,0 |
80,0 |
150,0 |
360,0 |
354,02 |
3. |
Jessica Medwell |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
67,3 |
127,5 |
47,5 |
145,0 |
320,0 |
327,30 |
4. |
Alžběta Michlová |
SK Zlobr |
1998 |
69,8 |
127,5 |
57,5 |
135,0 |
320,0 |
318,98 |
5. |
Jitka Frühnauerová |
Powerlifting Jihlava |
1999 |
71,9 |
125,0 |
57,5 |
130,0 |
312,5 |
305,28 |
Juniorky do 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tereza Toušková |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
83,3 |
110,0 |
57,5 |
142,5 |
310,0 |
277,60 |
Junioři do 66 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Viliam Kováč |
Autobrzdy Jablonec n. N. |
2000 |
58,8 |
180,0 |
115,0 |
215,0 |
510,0 |
443,14 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Patrik Lněnička |
SK Zlobr |
2001 |
72,6 |
225,5 |
125,0 |
240,0 |
590,5 |
430,65 |
2. |
Štěpán Jindra |
SK Zlobr |
1997 |
74,0 |
190,0 |
92,5 |
265,5 |
548,0 |
394,18 |
3. |
Matěj Hájský |
TJ Svitavy |
2000 |
72,7 |
140,0 |
92,5 |
180,0 |
412,5 |
300,51 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jan Šindelář |
SK Zlobr |
1997 |
82,5 |
260,0 |
175,0 |
255,0 |
690,0 |
462,23 |
2. |
Michal Komprda |
ASK Blansko |
1997 |
82,1 |
202,5 |
150,0 |
247,5 |
600,0 |
403,14 |
3. |
Jakub Daněk |
Powerlifting TJJM Chodov |
2000 |
80,0 |
220,0 |
125,0 |
245,0 |
590,0 |
402,79 |
4. |
Vojtěch Sýkora |
TJ Sokol Těškovice |
1997 |
82,6 |
195,0 |
127,5 |
255,0 |
577,5 |
386,58 |
5. |
Robert Sporka |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
81,9 |
200,0 |
127,5 |
215,0 |
542,5 |
365,05 |
6. |
Jan Truxa |
B Strong Powerlifting Team |
1997 |
82,6 |
182,5 |
132,5 |
215,0 |
530,0 |
354,78 |
7. |
František Frantál |
SK Zlobr |
2000 |
82,9 |
197,5 |
105,0 |
210,0 |
512,5 |
342,35 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Karel Rada |
Fitness Staňkov |
2001 |
86,5 |
252,5 |
145,0 |
260,0 |
657,5 |
428,62 |
2. |
Adam Kubový |
Colbert club SSK Vítkovice |
2001 |
89,2 |
230,0 |
127,5 |
280,0 |
637,5 |
408,83 |
3. |
Vojtěch Bula |
Sporting Apis Praha |
2000 |
92,2 |
240,0 |
130,0 |
247,5 |
617,5 |
389,52 |
4. |
Tomáš Merhout |
Arena Pavly Kladivové |
2000 |
91,6 |
205,0 |
125,0 |
270,0 |
600,0 |
379,68 |
5. |
Karel Petráš |
Fitness Staňkov |
2001 |
92,7 |
220,0 |
127,5 |
250,0 |
597,5 |
375,95 |
6. |
Pavel Kurek |
Doplnejch powerlifting |
2000 |
92,1 |
210,0 |
130,0 |
242,5 |
582,5 |
367,62 |
7. |
Jan Škrobánek |
B Strong Powerlifting Team |
1999 |
92,0 |
210,0 |
142,5 |
210,0 |
562,5 |
355,22 |
8. |
Patrik Steinoch |
SK Zbýšov |
2000 |
89,4 |
180,0 |
150,0 |
225,0 |
555,0 |
355,53 |
9. |
Mikuláš Hobzík |
Doplnejch powerlifting |
1999 |
87,8 |
180,0 |
110,0 |
225,0 |
515,0 |
333,05 |
10. |
Marek Čečatka |
PWL Vision Nutrition |
1998 |
92,3 |
165,0 |
100,0 |
220,0 |
485,0 |
305,79 |
11. |
Tomáš Janda |
Fitness Staňkov |
2001 |
90,7 |
180,0 |
102,5 |
200,0 |
482,5 |
306,82 |
12. |
Jakub Modráček |
PWL Vision Nutrition |
1998 |
86,7 |
165,0 |
115,0 |
125,0 |
405,0 |
263,70 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jakub Vágner |
ASK Blansko |
1997 |
103,3 |
302,5 |
170,0 |
300,0 |
772,0 |
464,05 |
2. |
Pavel Eminger |
Doplnejch powerlifting |
1998 |
95,3 |
340,0 |
140,0 |
265,0 |
645,0 |
400,61 |
3. |
Vojtěch Poljak |
B Strong Powerlifting Team |
2000 |
104,1 |
227,5 |
127,5 |
227,5 |
582,5 |
349,15 |
4. |
Josef Sladký |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
98,5 |
190,0 |
140,0 |
250,0 |
580,0 |
355,13 |
5. |
Štěpán Küschner |
Colbert club SSK Vítkovice |
2001 |
104,4 |
230,0 |
127,5 |
217,5 |
575,0 |
344,31 |
6. |
Jan Maláč |
TJ Lokomotiva Krnov |
2000 |
95,6 |
180,0 |
115,0 |
235,0 |
530,0 |
328,76 |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jakub Šigut |
Iron Warriors |
1999 |
118,5 |
281,0 |
150,0 |
320,0 |
751,0 |
433,03 |
2. |
Filip Porteš |
TJ Olympia Zlín |
2000 |
112,8 |
265,0 |
160,0 |
272,5 |
697,5 |
407,41 |
3. |
Vít Kučera |
Iron Warriors |
2000 |
108,7 |
280,5 |
150,0 |
260,0 |
690,5 |
407,88 |
4. |
Michael Křížek |
Doplnejch powerlifting |
2001 |
116,5 |
220,0 |
157,5 |
285,0 |
662,5 |
383,65 |
5. |
Martin Prokop |
Powerlifting School |
1999 |
115,9 |
250,0 |
175,0 |
235,0 |
660,0 |
382,73 |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marek Novák |
TJ Olympia Zlín |
1997 |
155,5 |
265,0 |
215,0 |
240,0 |
420,0 |
396,36 |
2. |
Denis Kurečka |
Cobert club SSK Vítkovice |
1999 |
130,3 |
245,0 |
180,0 |
275,0 |
700,0 |
395,78 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|