Reklama:

Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostenců a dorostenek 2020 - výsledky

3.458 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 10. října se ve Višňové konal 8. ročník Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek v klasickém (RAW) silovém trojboji. Jméno nejlepší dorostenky není žádné překvapení, je jí Michaela Kanátová, reprezentující TJ Olympia Zlín. Zvládla nazvedat 375 kg. Zlato za absolutní pořadí v dorostencích získal Mikuláš Sikora z TJ Viktorie Bohumín za výkon 604,5 kg. Vytvořil zároveň nový rekord v mrtvém tahu 267,0 kg. Nejlepším oddílem soutěže celkově se stal domácí oddíl PWL Vision Nutrition.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. V nejbližších dnech očekávejte reportáž s fotogalerií.


Mistrovství České republiky v klasickém (RAW) silovém trojboji
dorostenců a dorostenek 2020 - výsledky

Dorostenky do 63 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Denisa Turková TJ Viktorie Bohumín 2003 53,4 92,5 50,0 115,0 257,5 314,46
2. Adéla Pivoňková B Strong Powerlifting Team 2002 61,5 100,0 50,0 130,0 280,0 306,29

Dorostenky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jana Daňková Powerlifting TJJM Chodov 2002 65,6 117,5 57,5 137,5 312,5 325,63
2. Sára Kopřivová B Strong Powerlifting Team 2002 67,4 125,0 55,0 130,0 310,0 316,73

Dorostenky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michaela Kanátová TJ Olympia Zlín 2002 77,3 145,0 75,0 155,0 375,0 349,99

Dorostenci do 59 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Oliver Balážík PWL Vision Nutrition 2003 57,2 127,5 75,0 150,0 352,5 314,39

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. David Lacina TJ Sokol Pohořelice 2003 73,6 182,5 120,0 240,0 542,5 391,74
2. Tomáš Votava Doplnejch powerlifting 2002 72,2 180,0 112,5 220,0 512,5 375,25
3. Jaroslav Kubíček Sil. trojboj Holba Hanušovice 2002 72,3 170,0 115,0 227,5 512,5 374,89
4. Jiří Patočka TJ Sokol Pohořelice 2003 72,4 190,0 102,5 220,0 512,5 374,48
5. Tomáš Fryček TJ Sokol Vejprnice 2002 70,9 170,0 97,5 222,5 490,0 363,68
6. Jakub Straka Doplnejch powerlifting 2002 71,3 172,5 112,5 202,5 487,5 360,26
7. Marek Petřužela PWL Vision Nutiriton 2002 73,0 160,0 100,0 200,0 460,0 334,14
8. Daniel Kristlík Iron Warriors 2002 74,0 160,0 100,0 200,0 460,0 330,88
9. Jakub Novotný Doplnejch powerlifting 2002 72,9 137,5 120,0 170,0 427,5 310,84
10. Viktor Hubáček Sporting Apis Praha 2004 73,5 137,5 95,0 182,5 415,0 299,96
11. Vojtěch Kij Colbert club SSK Vítkovice 2003 72,8 152,5 100,0 160,0 412,5 300,22
12. Jan Kraus TJ Sokol Vejprnice 2004 73,5 150,0 82,5 175,0 407,5 294,54
13. Tomáš Sladký TJ Sokol Vejprnice 2004 72,1 140,0 85,0 177,5 402,5 395,03

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mikuláš Sikora TJ Viktorie Bohumín 2003 81,2 200,0 137,5 267,0 604,5 408,88
2. Pavel Řezáč Iron Warriors 2002 81,2 195,0 125,0 220,0 540,0 365,26
3. Ondřej Kaucký B Strong Powerlifting Team 2002 82,9 192,5 145,0 195,0 532,5 355,71
4. Tomáš Zahradníček Powerlifting DK 2004 80,3 180,0 105,0 210,0 495,0 337,14
5. Denis Švancara ASK Blansko 2004 80,0 160,0 92,5 190,0 442,5 302,09
6. Daniel Hlavička TJ Olympia Zlín 2002 81,1 145,0 85,0 190,0 420,0 284,30

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tomáš Vidourek ASK Blansko 2002 91,4 230,0 122,5 267,5 620,0 392,77
2. Martin Kochrda Doplnejch powerlifting 2002 89,9 210,0 117,5 220,0 547,5 349,74
3. Ondřej Smetaník TJ Sokol Nymburk 2003 90,7 190,0 140,0 207,5 537,5 341,80
4. David Petr TJ Lokomotiva Krnov 2002 86,2 190,0 115,0 225,0 530,0 346,20
5. Jakub Kříž Powerlifting DK 2003 90,4 175,0 105,0 232,5 512,5 326,46
6. František Dvořák Sporting Apis Praha 2002 91,5 207,5 95,0 210,0 512,5 324,46
7. Jakub Zoicas TJ Svitavy 2002 91,7 165,0 85,0 210,0 460,0 290,95

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jiří Jersák PWL Vision Nutrition 2002 102,8 205,0 117,5 250,0 572,5 344,70
2. David Vích B Strong Powerlifting Team 2002 104,1 225,0 120,0 227,5 572,5 343,16
3. Michal Zejda Doplnejch powerlifting 2002 99,9 190,0 125,0 217,5 532,5 324,19
4. Dalibor Mohelník PWLVision Nutiriton 2003 97,7 140,0 80,0 200,0 420,0 258,05

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Šimon Král TJ Sokol Vejprnice 2002 113,8 225,0 135,0 240,0 600,0 349,62



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra