Reklama:
Protein Break + Mléčná rýže ZDARMA
Akční cena a 1000gramový lahodný dárek navíc! Více zde.

Paga Gym získal na mistrovství Slovenska v kickboxu 12 medailí

11.733 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Tisková zpráva] Ve dnech 25. - 26. září uspořádal Slovenský svaz kickboxu ve spolupráci s klubem Fortis Lučenec mistrovství Slovenské republiky v kickboxu. Obavy z nízké účasti se nenaplnily a v sobotních zápasech se představilo 218 závodníků z 31 slovenských klubů. Slovenského šampionátu, který je tím nejdůležitějším pro výběr členů do reprezentace na evropské a světové turnaje, se zúčastnil i popradský Paga Gym, fungující pouhé dva roky. V součtu medailových umístění se nejvíce dařilo košickému Guard klubu, druhým nejúspěšnějším klubem byl Panter Prešov a třetím v pořadí byl Paga Gym Poprad. Ten získal dohromady 12 medailí (7 zlatých, 1 stříbrnou a 4 bronzové).

Pavol Garaj, který je hlavním trenérem i zakladatelem Paga Gymu, startoval v K1, low kick a full contact ve váhové kategorii do 75 kg. Z pěti odboxovaných zápasů vyhrál všechny a získal titul mistra SR ve všech třech disciplínách.

Další velký úspěch zaznamenala i Barbora Mayerová, která získala dvě zlaté medaile (full contact a low kick). Zlato si ze šampionátu odnesl i 17letý Nikola Hnaš (light contact do 84 kg) a 17letý Lukáš Tuza (K1 do 67 kg). Nikolasu Hnašovi se podařilo zároveň získat i bronz v disciplíně kick light ve váhové kategorii do 84 kg.

V ringu ve stylu K1 se představil ve stejné váhové kategorii jako Pavol Garaj i Martin Mucha, který obsadil 3. místo. Jen 16letá Perla Sýkorová získala ve stylu kick light ve váhové kategorii do 60 kg stříbrnou medaili. Bronz vybojovala Laura Mrštinová v kick lightu ve váhové kategorii do 55 kg. Mezi kadety obsadil 3. místo 12letý Adam Orolín v kick lightu ve váhové kategorii do 57 kg.

Šampionátu se zúčastnili také další členové klubu Timea Lešková, Tomáš Knižka a Daniel Rafajdus. Ti však vyšli z bojů naprázdno a nezískali žádnou medaili.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Zodiak411 (17:37) • Reálně měl dvě velké hvězdy. Adélu a Michala. Adéla je už také zpět v IFBB PRO a celé E...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Humanic145 (11:48) • Skvěle jsi ten problém popsal. Tím že budu pod hlavičkou ifbb pořádat soutěž nezměním n...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
LOPO (10:41) • Pavlovi gratulujem 👍👏. Je to veľký talent . Niekedy sa mi nepáči ako pózuje ,ale to je...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
DrobecekVlada (10:35) • @Humanic145 Prezident to neovlivní, protože toho v jeho soukromé společnosti IFBB zajím...
magazínInter Island Elite Pro Championship 2...
Humanic145 (10:18) • Ono možná než kdokoliv z nás by s tím měl něco dělat president federace... Co kdyby...Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie