Reklama:

Mistrovství jižní a severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen 2020 - výsledky

3.787 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 19. září se v Ostravě konal 7. ročník Mistrovství jižní a severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen.

Nejlepší ženou se stala Lenka Wolfová z Powerlifting School, nazvedala 370 kg. Získala tak elitní výkonnostní třídu. Zlato v mužích získal Michal Pálka reprezentující oddíl Iron Warriors výkonem 622,5 kg. Nejlepším oddílem se stala celkově TJ Viktorie Bohumín.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky.


Mistrovství jižní a severní Moravy v klasickém silovém trojboji mužů a žen 2020
- výsledky

Ženy do 47 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Nicol Barkóciová TJ Sokol Lanžhot 1997 46,85 83,0 52,5 100,0 235,5 317,45

Ženy do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Blanka Bartoňková Powerlifting Brno 1995 56,95 125,0 57,5 145,0 327,5 380,29
2. Denisa Turková TJ Viktorie Bohumín 2003 54,02 95,0 50,0 112,5 257,5 311,63
3. Lucie Peterková Colbert club SSK Vítkovice 1991 54,55 77,5 57,5 77,5 212,5 255,21

Ženy do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lenka Wolfová Powerlifting School 1995 61,93 142,5 70,0 157,5 370,0 402,56
2. Adéla Pustějovská Spal strength gym 1999 62,16 85,0 50,0 105,0 240,0 260,40

Ženy do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Natálie Plevová TJ Viktorie Bohumín 1996 70,37 135,0 85,0 147,5 367,5 364,27
- Eva Macíková Powerlifting Brno 1994 67,34 0,0 57,5 125,0 0,0 -

Ženy do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michaela Drabálková TJ Sokol Vranovice 1989 73,06 120,0 90,0 120,0 330,0 319,01

Muži do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Roman Kocúr Colbert club SSK Vítkovice 1996 72,17 180,0 130,0 217,5 527,5 386,34
2. Jaroslav Kubíček Silový trojboj Holba Hanušovice 2002 71,72 170,0 105,0 225,0 500,0 367,90
3 Jan Bolech TJ Olympia Zlín 1996 73,06 165,0 122,5 200,0 487,5 353,88
4. Ondřej Pokorný SK Zbýšov 1991 72,25 160,0 115,0 195,0 470,0 343,95
5. Tomáš Dobeš TJ Viktorie Bohumín 1996 67,05 132,5 110,0 190,0 432,5 335,27
6. Lukáš Soukup TJ Sokol Vranovice 1980 70,48 107,5 85,0 135,0 327,5 244,15

Muži do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michal Pálka Iron Warriors 1995 82,06 227,5 165,0 230,0 622,5 418,38
2. Mikuláš Sikora TJ Viktorie Bohumín 2003 78,67 190,0 135,0 260,0 585,0 403,71
3. Pavel Dřevojánek TJ Sokol Těškovice 1991 78,76 180,0 135,0 247,5 562,5 387,84
4. Pavel valík Iron Warriors 1995 79,64 205,0 117,5 240,0 562,5 385,09
5. Denis Zsibrita Iron Warriors 2000 79,37 200,0 110,0 230,0 540,0 370,49
6. Jaroslav Vavrařovský SK Zbýšov 1992 81,05 160,0 120,0 205,0 485,0 328,44
7. Daniel Hlavička TJ Olympia Zlín 2002 80,86 140,0 80,0 182,5 402,5 272,98

Muži do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Martin Štoppl SK Fitness Gym Olomouc 1991 90,98 222,5 125,0 242,5 590,0 374,59
2. Radim Volák Fitness Ring 1989 92,49 200,0 125,0 260,0 585,0 368,43
3. Jiří Hozák Powerlifting Hodonín 1973 91,83 190,0 140,0 250,0 580,0 366,56
4. Jiří Bilko TJ Viktorie Bohumín 2000 83,12 175,0 135,0 245,0 555,0 370,13
5. Oliver Peknik Iron Warriors 1994 91,58 185,0 120,0 230,0 535,0 338,60
6. Bronislav Chýlek Spal strength gym 1979 86,93 190,0 107,5 235,0 532,5 346,23
7. Čestmír Wolf Colbert club SSK Vítkovice 1959 83,99 135,0 157,5 165,0 457,5 303,288
8. Daniel Zavadil TJ Olympia Zlín 2003 87,66 140,0 80,0 165,0 385,0 249,17
- Lubomír Švaňhal TJ Lokomotiva Krnov 1996 89,57 0,0 0,0 0,0 0,0 -

Muži do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Pavel Křenek Powerlifting Brno 1988 103,91 250,0 145,0 300,0 695,0 416,86
2. David Hadáček Colbert club SSK Vítkovice 1987 104,34 230,0 140,0 270,0 640,0 383,30
3. Petr Haničinec Powerlifting Brno 1990 104,53 205,0 140,0 225,0 570,0 341,15
- Denis Šochman Fitness Ring 2000 96,04 180,0 0,0 0,0 0,0 -

Muži do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jan Soběslav Fitness Ring 1974 110,70 230,0 180,0 250,0 660,0 387,68
2. Tomáš Trněný TJ Lokomotiva Krnov 1989 105,63 237,5 130,0 252,5 620,0 369,71
3. Ivo Fojtík TJ Sokol Lanžhot 1985 114,47 210,0 140,0 245,0 595,0 346,17
4. Jan Pavelčék Colbert club SSK Vítkovice 1989 116,64 220,0 120,0 250,0 590,0 341,55

Muži nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Daniel Jaroš TJ Viktorie Bohumín 1987 122,03 270,0 140,0 280,0 690,0 395,16
2. Denis Kurečka Colbert club SSK Vítkovice 1999 132,21 235,0 170,0 280,0 685,0 386,27
3. Aleš Rychlý Powerlifting Brno 1988 123,92 242,5 160,0 280,0 682,5 389,64



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra