Reklama:

Liga začátečníků #5 (Strongman Šternberk 2020) - pozvánka

1.767 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Liga začátečníků #1 (Strongman Ethanol Vrdy 2020) - reportáž
a fotografie
Liga začátečníků #2 (Strongman Klatovy 2020) - reportáž
a fotografie
Liga začátečníků #3 (Strongman Běšiny 2020) - reportáž
a fotografie

Vážení čtenáři, zveme Vás na poslední kolo Ligy začátečníků České národní federace strongman. V pořadí jde již o páté kolo v letošní lize, které se uskuteční 3. října ve Šternberku. Pořádání si vzali na starost zkušení pořadatelé bratři Miroslav a Martin Motáňovi. Mají mnoholeté zkušenosti s pořádáním amatérských i profesionálních soutěží na vysoké úrovni, můžete se proto těšit na kvalitní závod.

Závodníci se v uplynulých měsících mohli zúčastnit prvního závodu Ligy začátečníků ve Vrdech a druhého v Klatovech. Poté je čekal třetí závod v Běšinách a naposledy čtvrté kolo v Karlových Varech. Registrovaní závodníci v Lize začátečníků sbírají body do tabulky, kterou si můžete prohlédnout zde. Tento typ závodů se na naší silové scéně objevil především proto, aby si strongman sport mohli vyzkoušet i začínající nebo pokročilejší cvičenci, kteří neví, zda na to mají, protože cvičení v posilovně a dělání strongmanů je úplně něco jiného.

Na závodníky čeká celkem šest disciplín. Zvedání klády, přetáčení pneumatiky, přenášení ohrady, zdvih osobního automobilu, přenášení kufrů a zdvih tlusté osy nad hlavu. Šest náročných disciplín prověří všechny závodníky a jen ten nejlepší zvítězí. Tak neváhejte a přijďte se v sobotu 3. října podívat na závod začínajících strongmanů.

Akce se uskuteční na adrese Litovelská 12 v areálu Malitas (mapa zde) od 10 hodin a předpokládaný konec je kolem 15. hodiny.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra