Reklama:

Mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2020 - výsledky

7.371 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 1. srpna 2020 se v Dírné konal 4. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém bench-pressu dorostu, juniorů a masters. Ve startovním poli se sešlo 140 účastníků, což bylo zase více než v předchozím roce. Pomohl tomu jistě "hlad" po závodech, jejichž konání je v letošním roce velmi nejisté, čehož je důkazem několik zrušených či přesunutých soutěží.

Dorostenky vyhrála i letos Michaela Kanátová, zlepšila svůj loňský rekord o půl kilogramu na 76 kg. V juniorkách zlato získala neuvěřitelná závodnice Dominika Jansová, zvedla nový rekord 86 kg v kategorii do 63 kg. Z dvaceti pěti dorostenců se stal Jakub Joska vítězem se 135 kg. První místo v juniorech opět obhájil Marek Novák za zvednutých 215 kg.

Zlato v absolutním pořadí kategorie masters I žen získala znovu Lucie Šuková výkonem 87,5 kg, reprezentující oddíl SKST Litvínov. V ženách masters II vyhrála Petra Mlejnková výkonem 70 kg. V masters IV zářila skvělá Adina Hyková, která zvedla 60 kg.

Mužů masters I se účastnilo soutěže dvacet, z nichž se stal nejlepším Vladislav Havrlík. První rok v této věkové kategorii zvládl zvednout 210 kg. V masters II si odnesl zlato velice zkušený závodník Jiří Kati za výkon 185 kg. Masters III vyhrál jako již několik let Čestmír Wolf, reprezentující oddíl Colbert club SSK Vítkovice, který zvedl 157,5 kg. Nejstarší věková kategorie masters IV byla obsazena osmi muži, z nichž se nejlepším stal Jiří Horník se 130 kg. Celkově nejúspěšnějším oddílem se stal i letos Colbert club SSK Vítkovice.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. V nejbližších dnech můžete očekávat reportáž s fotogalerií.


Mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu
dorostu, juniorů a masters 2020 - výsledky

Dorostenky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Simona Rančev SK Zlobr 2002 56,00 52,5 52,5 55,0 52,5 61,77
2. Martina Smejkalová Spal Strength Gym 2002 55,40 37,5 40,0 45,0 40,0 47,46
3. Tereza Matoušková SK Zlobr 2002 55,65 35,0 40,0 40,0 35,0 41,38

Dorostenky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Veronika Grocholová Colbert club SSK Vítkovice 2003 59,00 45,0 47,5 50,0 50,0 55,96
2. Adéla Pivoňková B Strong Powerlifting Team 2002 60,25 42,5 47,5 52,5 47,5 52,79

Dorostenky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jana Daňková Powerlifting TJJM Chodov 2002 65,65 55,0 60,0 62,5 60,0 62,48
2. Renata Šimonová SK Zlobr 2002 68,60 42,5 47,5 52,5 52,5 52,97

Dorostenky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Michaela Kanátová TJ Olympia Zlín 2002 78,5 70,0 75,0 76,0 76,0 70,29

Juniorky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adriana Holubová SK Zlobr 2001 56,30 65,0 70,0 72,5 72,5 84,95
2. Michaela Filová PWL Vision Nutrition 1999 56,45 65,0 70,0 75,0 70,0 81,84
3. Veronika Pasičná Doplnejch powerlifting 1999 56,20 52,5 57,5 62,5 57,5 67,46
4. Kateřina Šupíková SK Zlobr 1999 55,05 50,0 55,0 60,0 55,0 65,59

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Dominika Jansová Powerlifting DK 2001 59,05 82,5 86,0 90,5 86,0 97,08
2. Anna Pilská Powerlifting School 1999 60,70 70,0 75,0 77,5 77,5 85,63
3. Kateřina Prípadová TJ TZ Prosport Rakovník 1999 61,90 70,0 75,0 80,0 75,0 81,63
4. Adéla Puštějovská Spal Strength Gym 1999 61,50 50,0 55,0 57,5 55,0 60,16

Juniorky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Barbora Josková TJ Přeštice 1997 67,55 77,5 80,5 83,5 83,5 85,18
2. Lucie Daňková TJ Olympia Zlín 2000 70,25 72,5 77,5 81,5 81,5 80,88
3. Natalia Curzydlo TJ Viktorie Bohumín 2001 67,70 62,5 67,5 70,0 70,0 71,30
4. Lucie Peterová TJ TZ Prosport Rakovník 2000 68,30 55,0 60,0 65,0 60,0 60,73
5. Jessica Medwell Doplnejch powerlifting 2001 67,40 47,5 50,0 50,0 50,0 51,09

Ženy masters I do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Edita Kanátová TJ Olympia Zlín 1974 62,50 62,5 65,0 70,0 70,0 75,64

Ženy masters I do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lucie Šuková SKST Litvínov 1974 68,50 82,5 85,0 87,5 87,5 88,38

Ženy masters I do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Alena Krčmářová TJ Sokol Nymburk 1975 78,30 50,0 55,0 60,0 60,0 55,58

Ženy masters II do 52 kg
p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Václava Zodererová TJ Sokol Žižkov 1961 51,45 45,0 47,5 50,0 50,0 62,84

Ženy masters II do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Petra Mlejnková Arena Pavly Kladivové 1967 54,00 62,5 67,5 70,0 70,0 84,74

Ženy masters II do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Simona Košařová Colbert club SSK Vítkovice 1966 76,90 57,5 60,0 62,5 60,0 56,17

Ženy masters IV do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adina Hyková TJ TZ Prosport Rakovník 1943 62,10 55,0 60,0 63,0 60,0 65,15

Dorostenci do 59 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Oliver Balážík PWL Vision Nutrition 2003 57,50 70,0 75,0 77,5 75,0 66,55

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jakub Novotný Doplnejch powerlifting 2002 72,70 105,0 115,0 120,0 120,0 87,42
2. Jakub Straka Doplnejch powerlifting 2002 70,70 100,0 110,0 115,0 115,0 85,53
3. David Horník SK Horník PWL 2004 70,70 105,0 112,5 115,0 112,5 83,67
4. Jakub Martínek TJ Olympia Zlín 2002 72,85 100,0 105,0 112,5 105,0 76,38
5. Marek Petružela PWL Vision Nutrition 2002 73,10 85,0 92,5 95,0 95,0 68,93
6. Adam Preis Powerlifting DK 2005 70,75 85,0 87,5 90,0 90,0 66,90
7. Tomáš Fryček TJ Sokol Vejprnice 2002 71,80 90,0 100,0 - 90,0 66,17
8. Vojtěch Kij Colbert club SSK Vítkovice 2003 72,20 85,0 90,0 95,0 90,0 65,90
9. Jakub Krystek TJ Kralupy 2003 72,60 85,0 90,0 95,0 90,0 65,64

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ondřej Kaucký B Strong Powerlifting Team 2002 81,05 125,0 132,5 140,0 140,0 94,81
2. Jakub Joska SK Totzi Klášterec n. O. 2002 75,10 125,0 135,0 140,0 135,0 96,11
3. Adam Vala TJ TZ Prosport Rakovník 2003 82,30 120,0 127,5 132,5 127,5 85,54
4. Kevin Tóth Colbert club SSK Vítkovice 2004 77,55 115,0 122,5 130,0 122,5 85,33
5. Martin Furmánek Spal Strength Gym 2003 77,10 105,0 112,5 112,5 105,0 73,43
6. Tomáš Zahradníček Powerlifting DK 2004 80,55 95,0 105,0 110,0 105,0 71,38

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ondřej Smetanik TJ Sokol Nymburk 2003 89,40 115,0 122,5 130,0 130,0 83,28
2. Jiří Dammer TJ Sokol Vejprnice 2004 90,30 112,5 122,5 130,0 130,0 82,85
3. Martin Kochrda Doplnejch powerlifting 2002 87,20 120,0 125,0 125,0 120,0 77,89
4. Marek Sojka SK Zlobr 2002 87,20 120,0 120,0 130,0 120,0 77,89

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Michal Zejda Doplnejch powerlifting 2002 102,30 115,0 120,0 122,5 122,5 73,89
2. Matyáš Vlček Doplnejch powerlifting 2004 96,60 105,0 115,0 120,0 120,0 74,09
3. Vojtěch Loukota TJ Přeštice 2004 93,40 100,0 105,0 110,0 110,0 68,96

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Šimon Král TJ Sokol Vejprnice 2002 110,00 122,5 127,5 135,0 135,0 79,45
2. Vojtěch Klabal TJ Olympia Zlín 2002 106,10 120,0 130,0 135,0 130,0 77,40

Junioři do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Matěj Vojtěch Powerlifting DK 2001 64,00 100,0 105,0 110,0 110,0 88,63

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Pilský Powerlifting School 1997 73,60 120,0 130,0 135,0 130,0 97,48
2. Dominik Nováček Powerlifting TJJM Chodov 1997 70,25 120,0 125,0 125,0 120,0 89,69
3. Tomáš Kozák Powerlifting DK 1997 72,55 110,0 115,0 117,5 117,5 85,73
4. TaNam Majerský TJ Sokol Bílina 2001 66,50 110,0 120,0 120,0 110,0 85,84

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jakub Pelikán TJ Spartak Pelhřimov 2001 81,70 155,0 160,0 167,5 167,5 112,88
2. David Jokiel TJ Viktorie Bohumín 2000 79,20 120,0 130,0 135,0 135,0 92,76
3. Jan Truxa B Strong Powerlifting Team 1997 82,00 130,0 132,5 137,5 132,5 89,09
4. Jakub Daněk Powerlifting TJJM Chodov 2000 79,50 122,5 130,0 132,5 130,0 89,10
- Vítek Kněbort PWL Vision Nutrition 2001 78,10 130,0 130,0 130,0 - -

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Daniel Lochman Kult. a bik. fit. Lanškroun 2000 84,20 150,0 160,0 162,5 160,0 105,90
2. Jan Škrobánek B Strong Powerlifting Team 1999 90,00 135,0 142,5 147,5 147,5 94,16
3. Jan Radoušek TJ Sokol Nymburk 2001 89,95 130,0 140,0 145,0 145,0 92,60
4. Lubomír Netopil TJ Olympia Zlín 1997 92,50 140,0 145,0 147,5 140,0 88,17
5. Maetin Maršík Powerlifting School 1998 92,70 125,0 135,0 142,5 135,0 84,94
6. Robert Sporka TJ Sokol Vejprnice 2001 83,50 120,0 125,0 130,0 130,0 86,46
7. Pavel Goliáš TJ Sokol Vranovice 1998 91,65 115,0 120,0 - 120,0 75,91

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jaroslav Němec SK Zlobr 1998 97,65 160,0 172,5 180,0 180,0 110,63
2. Jakub Wagner Doplnejch powerlifting 1998 103,80 160,0 170,0 175,0 170,0 102,00
3. Jiří Hamouz TJ TZ Prosport Rakovník 2000 97,05 145,0 150,0 155,0 155,0 95,51
4. Ondřej Batelka SK Zbýšov 1997 102,00 147,5 155,0 155,0 147,5 8908
5. Josef Sladký TJ Sokol Vejprnice 2001 102,10 130,0 140,0 142,5 142,5 86,03
6. Patrik Hačunda Powerlifting Hodonín 2001 103,40 120,0 130,0 140,0 140,0 78,12
7. Pavel Kurek Doplnejch powerlifting 2000 93,70 120,0 127,5 127,5 127,5 78,69

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Nicolas Tóth Colbert club SSK Vítkovice 2001 107,80 160,0 170,0 182,5 170,0 100,69
2. Martin Prokop Powerlifting School 1999 114,40 160,0 170,0 182,5 170,0 98,92
3. Artem Usov Doplnejch powerlifting 2000 118,60 150,0 160,0 165,0 165,0 95,12
4. Michal Křížek Doplnejch powerlifting 2001 118,40 140,0 152,5 165,0 152,5 87,96
5. David Stankovič Doplnejch powerlifting 2000 110,20 125,0 130,0 135,0 130,0 76,47

Junioři nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Marek Novák TJ Olympia Zlín 1997 154,30 195,0 205,0 215,0 215,0 118,49
2. Denis Kurečka Colbert club SSK Vítkovice 1999 128,70 150,0 160,0 170,0 170,0 96,32
3. Zbyněk Zuna TJ TZ Prosport Rakovník 1998 120,40 145,0 150,0 155,0 155,0 89,05

Muži masters I do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Zdeněk Stuchlík Colbert club SSK Vítkovice 1974 65,70 95,0 107,5 115,0 107,5 84,72

Muži masters I do 74 kg
p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Marcel Rosler PWL Vision Nutrition 1976 73,95 110,0 110,0 120,0 110,0 79,17

Muži masters I do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Aleš Košťál SK Olymp Fitness Nový Bor 1974 82,70 140,0 145,0 150,0 150,0 100,34
2. Jan Mlejnek Doplnejch powerlifting 1978 82,45 125,0 130,0 135,0 135,0 90,46
3. Martin Turek TJ Viktorie Bohumín 1972 83,00 115,0 125,0 135,0 135,0 90,11
4. Michal Sicha TJ Sokol Vranovice 1980 82,40 127,5 132,5 135,0 132,5 88,83

Muži masters I do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ladislav Dorotík TJ Olympia Zlín 1971 90,95 140,0 142,5 145,0 145,0 92,08
2. David Pelán TJ Kralupy 1980 88,80 120,0 130,0 137,5 137,5 88,39
3. Jiří Furch TJ Sokol Vranovice 1975 87,10 127,5 135,0 140,0 135,0 87,68
4. Julius Čmerda SKST Litvínov 1973 92,70 120,0 127,5 132,5 132,5 83,37

Muži masters I do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vladislav Havrlík KST Příbram 1980 98,25 195,0 202,5 210,0 210,0 128,73
2. Lukáš Budíš Powerlifting Hodonín 1979 96,60 175,0 185,0 191,0 185,0 114,22
3. Karel Rada Fitness Staňkov 1973 104,20 165,0 172,5 187,5 172,5 103,36
4. Zdeněk Ponocný TJ Sokol Bílina 1974 104,30 170,0 172,5 175,0 170,0 101,83

Muži masters I do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Mikeš KST Kuřim 1977 108,00 180,0 185,0 187,5 185,0 106,84
2. Zdeněk Cipriján TJ Sokol Bílina 1974 106,10 170,0 177,5 180,0 180,0 107,17

Muži masters I nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavel Syrový Fitness Jiskra Bílina 1974 140,30 195,0 202,5 205,0 202,5 113,12
2. Marián Přibyl TJ TZ Prosport Rakovník 1972 132,00 190,0 195,0 - 195,0 110,00
3. Jan Vítek Powerlifting School 1971 156,70 175,0 185,0 192,5 185,0 101,73
4. Jan Cimburek Powerlifting School 1974 129,00 145,0 155,0 157,5 157,5 89,21

Muži masters II do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martin Dolejš TJ Sokol Vejprnice 1970 72,65 105,0 112,5 115,0 115,0 83,82

Muži masters II do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vladimír Nebola TJ Spartak Letohrad 1970 82,60 140,0 145,0 150,0 145,0 97,06
2. Vladimír Medek Spartak Rokytnice n. J. 1964 81,20 132,5 137,5 145,0 137,5 93,00
3. Luděk Vymětal Spal Strength Gym 1970 79,00 120,0 125,0 125,0 120,0 82,58
4. Ladislav Konopásek TJ TZ Prosport Rakovník 1964 82,10 100,0 105,0 110,0 110,0 73,91

Muži masters II do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Kati Colbert club SSK Vítkovice 1965 92,55 170,0 180,0 185,0 185,0 116,48

Muži masters II do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Luboš Billy TJ Sokol Nymburk 1970 102,80 150,0 160,0 165,0 165,0 99,35
2. Jiří Psota Sporting Apis Praha 1962 103,80 152,5 162,5 165,0 165,0 99,00
3. Miroslav Botlík TJ Sokol Vejprnice 1965 99,75 147,5 150,0 162,5 150,0 91,38

Muži masters II do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Miroslav Slovák TJ Sokol Nymburk 1970 117,50 180,0 187,5 192,5 192,5 111,23
2. Zoltán Kanát TJ Olympia Zlín 1962 118,30 160,0 165,0 170,0 165,0 95,19
3. Jiří Krčmář TJ Sokol Nymburk 1962 108,50 145,0 152,5 160,0 152,5 152,5

Muži masters II nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lubomír Růžička Sil. troj. Holba Hanušovice 1967 135,40 190,0 200,0 206,0 206,0 115,71

Muži masters III do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tomáš Ježek KST Příbram 1960 73,10 125,0 135,0 142,5 142,5 103,40
2. Pavel Plesar Spartak Rokytnice n. J. 1960 73,60 100,0 107,5 110,0 110,0 79,43

Muži masters III do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ladislav Thun Kult. a bik. fit. Lanškroun 1956 79,90 105,0 110,0 112,5 112,5 76,86
2. František Michalczyk Colbert club SSK Vítkovice 1954 79,85 95,0 100,0 105,0 100,0 68,35
- Jaroslav Zimola Sil. troj. Holba Hanušovice 1953 78,20 115,0 115,0 115,0 - -

Muži masters III do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Čestmír Wolf Colbert club SSK Vítkovice 1959 84,35 137,5 147,5 157,5 157,5 104,14
2. Jaroslav Tomi TJ Sokol Vítkovice 1958 88,90 115,0 125,0 125,0 125,0 80,30

Muži masters III do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Bohumil Čmugr TJ Sokol Nymburk 1956 104,00 137,5 147,5 147,5 137,5 82,45
2. Josef Ptáček TJ Spartak Pelhřimov 1953 95,90 135,0 145,0 145,0 135,0 83,62
3. Jan Pěnkava KST Příbram 1958 103,00 125,0 125,0 135,0 135,0 81,23

Muži masters III do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Krištofík Colbert club SSK Vítkovice 1951 106,60 115,0 120,0 125,0 125,0 74,31
2. Petr Zamazal SKST Litvínov 1956 109,10 100,0 110,0 117,5 110,0 64,90

Muži masters III nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Milan Mrázek TJ Sokol Lanžhot 1958 125,00 130,0 137,5 147,5 137,5 78,35
2. Emil Mojžíšek Colbert club SSK Vítkovice 1956 138,40 110,0 115,0 120,0 120,0 67,18

Muži masters IV do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jaroslav Fajkus Colbert club SSK Vítkovice 1949 78,65 100,0 105,0 110,0 110,0 75,92
2. Karel Olič TJ Kralupy 1947 81,35 95,0 100,0 110,0 100,0 67,56

Muži masters IV do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ivo Huser Colbert club SSK Vítkovice 1950 92,25 110,0 117,5 125,0 125,0 78,83
2. Václav Primus TJ Spartak Pelhřimov 1948 91,30 82,5 87,5 90,0 90,0 57,04

Muži masters IV do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Horník SK Horník PWL 1948 93,75 115,0 125,0 130,0 130,0 81,35
2. František Hromas TJ Spartak Pelhřimov 1947 99,50 90,0 95,0 100,0 100,0 60,98

Muži masters IV do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ivan Veselý TJ Kralupy 1949 110,02 90,0 95,0 100,0 100,0 58,82
2. Stanislav Krček TJ Olympia Zlín 1949 109,10 90,0 90,0 95,0 90,0 53,10



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 95 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra