Dorostenky do 57 kg
Martina Smejkalová - Spal strength gym
Tereza Matoušková - Sportovní klub ZLOBR
Simona Rančev - Sportovní klub ZLOBR
Dorostenky do 63 kg
Radana Dudová - Sportovní klub ZLOBR
Veronika Grocholová - Colbert club SSK Vítkovice
Adéla Pivoňková - B Strong Powerlifting Team
Dorostenky do 72 kg
Jana Daňková - Powerlifting TJJM Chodov
Renata Šimonová - Sportovní klub ZLOBR
Dorostenky do 84 kg
Michaela Kanátová - TJ Olympia Zlín
Juniorky do 57 kg
Adriana Holubová - Sportovní klub ZLOBR
Kateřina Šupíková - Sportovní klub ZLOBR
Michaela Filová - PWL VISION NUTRITION
Veronika Pasičná - Doplnejch powerlifting
Juniorky do 63 kg
Anna Pilská - Powerlifting School
Kateřina Prípadová - TJ TZ Prosport Rakovník
Adéla Pustějovská - Spal strength gym
Dominika Jansová - POWERLIFTING DK
Juniorky do 72 kg
Lucie Peterová - TJ TZ Prosport Rakovník
Barbora Josková - TJ Přeštice
Lucie Charvátová - Powerlifting School
Jessica Medwell - Doplnejch powerlifting
Natalia Curzydlo - TJ Viktorie Bohumín
Lucie Daňková - TJ Olympia Zlín
Dorostenci do 59 kg
Oliver Balážik - PWL VISION NUTRITION
Dorostenci do 74 kg
David Horník - SK Horník PWL
Jakub Krystek - TJ KRALUPY
Vojtěch Kij - Colbert club SSK Vítkovice
Tomáš Fryček - TJ Sokol Vejprnice
Marek Petružela - PWL VISION NUTRITION
Adam Preis - POWERLIFTING DK
Jakub Novotný - Doplnejch powerlifting
Jakub Straka - Doplnejch powerlifting
Jakub Martínek - TJ Olympia Zlín
Dorostenci do 83 kg
Adam Vala - TJ TZ Prosport Rakovník
Daniel Málek - TJ Sokol Vranovice
Jakub Joska - SK TOTZI Klášterec nad Ohří
Kevin Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Martin Furmánek - Spal strength gym
Tomáš Zahradníček - POWERLIFTING DK
Tomáš Hlava - Doplnejch powerlifting
Ondřej Kaucký - B Strong Powerlifting Team
Dorostenci do 93 kg
Marek Sojka - Sportovní klub ZLOBR
Jiří Dammer - TJ Sokol Vejprnice
Martin Kochrda - Doplnejch powerlifting
Ondřej Smetanik - TJ Sokol Nymburk
Dorostenci do 105 kg
Vojtěch Loukota - TJ Přeštice
Michal Zejda - Doplnejch powerlifting
Matyáš Vlček - Doplnejch powerlifting
Dorostenci do 120 kg
Šimon Král - TJ Sokol Vejprnice
Vojtěch Klabal - TJ Olympia Zlín
Junioři do 66 kg
Matěj Vojtěch - POWERLIFTING DK
Filip Němec - Doplnejch powerlifting
Junioři do 74 kg
Josef Pilský - Powerlifting School
Dominik Nováček - Powerlifting TJJM Chodov
Jakub Smotlacha - POWERLIFTING DK
Tomáš Kozák - POWERLIFTING DK
TaNam Majerský - TJ Sokol Bílina
Junioři do 83 kg
Jakub Pelikán - TJ Spartak Pelhřimov
Jakub Daněk - Powerlifting TJJM Chodov
Vítek Kněbort - PWL VISION NUTRITION
Jan Truxa - B Strong Powerlifting Team
David Jokiel - TJ Viktorie Bohumín
Junioři do 93 kg
Pavel Goliáš - TJ Sokol Vranovice
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Jan Škrobánek - B Strong Powerlifting Team
Daniel Lochman - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jan Radoušek - TJ Sokol Nymburk
Lubomír Netopil - TJ Olympia Zlín
Martin Maršík - Powerlifting School
Junioři do 105 kg
Jiří Hamouz - TJ TZ Prosport Rakovník
Josef Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Jaroslav Němec - Sportovní klub ZLOBR
Lukáš Horáček - Doplnejch powerlifting
Jakub Wagner - Doplnejch powerlifting
Pavel Kurek - Doplnejch powerlifting
Patrik Hačunda - Powerlifting Hodonín
Ondřej Batelka - Sportovní klub Zbýšov
Junioři do 120 kg
Martin Prokop - Powerlifting School
Nicolas Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Artem Usov - Doplnejch powerlifting
David Stankovič - Doplnejch powerlifting
Michal Křížek - Doplnejch powerlifting
Junioři nad 120 kg
Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
Zbyněk Zuna - TJ TZ Prosport Rakovník
Marek Novák - TJ Olympia Zlín
|
Ženy masters I do 63 kg
Edita Kanátová - TJ Olympia Zlín
Ženy masters I do 72 kg
Lucie Šuková - SKST Litvínov
Ženy masters I do 84 kg
Alena Krčmářová - TJ Sokol Nymburk
Ženy masters II do 52 kg
Václava Zodererová - TJ Sokol Žižkov
Ženy masters II do 57 kg
Petra Mlejnková - ARENA Pavly Kladivové
Ženy masters II do 84 kg
Simona Košařová - Colbert club SSK Vítkovice
Ženy masters IV do 63 kg
Adina Hyková - TJ TZ Prosport Rakovník
Muži masters I do 66 kg
Zdeněk Stuchlík - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters I do 74 kg
Marcel Rosler - PWL VISION NUTRITION
Muži masters I do 83 kg
Michal Sicha - TJ Sokol Vranovice
Jan Mlejnek - Doplnejch powerlifting
Aleš Košťál - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Martin Turek - TJ Viktorie Bohumín
Muži masters I do 93 kg
Jiří Furch - TJ Sokol Vranovice
Jiří Horník - SK Horník PWL
Julius Čmerda - SKST Litvínov
David Pelán - TJ KRALUPY
Ladislav Dorotík - TJ Olympia Zlín
Muži masters I do 105 kg
Vladislav Havrlík - KST Příbram
Lukáš Budiš - Powerlifting Hodonín
Zdeněk Ponocný - TJ Sokol Bílina
Karel Rada - Fitness Staňkov
Muži masters I do 120 kg
Zdeněk Cipriján - TJ Sokol Bílina
Josef Mikeš - KST Kuřim
Muži masters I nad 120 kg
Marián Přibyl - TJ TZ Prosport Rakovník
Jan Vítek Powerlifting School
Pavel Syrový Fitness Jiskra Bílina
Jan Cimburek Powerlifting School
Jan Moro PWL VISION NUTRITION
Muži masters II do 74 kg
Martin Dolejš - TJ Sokol Vejprnice
Muži masters II do 83 kg
Ladislav Konopásek - TJ TZ Prosport Rakovník
Vladimír Nebola - TJ Spartak Letohrad
Vladimír Medek - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Luděk Vymětal - Spal strength gym
Muži masters II do 93 kg
Jiří Kati - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters II do 105 kg
JIří Psota - Sporting APIS Praha
Miroslav Botlík - TJ Sokol Vejprnice
Tomáš Sedláček - PWL VISION NUTRITION
Luboš Billy - TJ Sokol Nymburk
Jaroslav Doleček - TJ Svitavy
Vladimír Turtev - TJ KRALUPY
Muži masters II do 120 kg
Vilém Bém - Colbert club SSK Vítkovice
Jiří Krčmář - TJ Sokol Nymburk
Miroslav Slovák - TJ Sokol Nymburk
Zoltán Kanát - TJ Olympia Zlín
Muži masters II nad 120 kg
Lubomír Růžička - Silový trojboj Holba Hanušovice
Muži masters III do 74 kg
Tomáš Ježek - KST Příbram
Pavel Plesar - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Muži masters III do 83 kg
Ladislav Thun - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jaroslav Zimola - Silový trojboj Holba Hanušovice
František Michalczyk - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters III do 93 kg
Čestmír Wolf - Colbert club SSK Vítkovice
Jaroslav Tomi - TJ Sokol Vítkovice
Muži masters III do 105 kg
Josef Ptáček - TJ Spartak Pelhřimov
Jan Pěnkava - KST Příbram
Bohumil Čmugr - TJ Sokol Nymburk
Muži masters III do 120 kg
Petr Zamazal - SKST Litvínov
Jiří Krištofík - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters III nad 120 kg
Emil Mojžíšek - Colbert club SSK Vítkovice
Milan Mrázek - TJ Sokol Lanžhot
Pavel Klepáč - TJ Sokol Rosice
Muži masters IV do 83 kg
Karel Olič - TJ KRALUPY
Jaroslav Fajkus - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters IV do 93 kg
Václav Primus - TJ Spartak Pelhřimov
Ivo Huser - Colbert club SSK Vítkovice
Muži masters IV do 105 kg
Jiří Horník - SK Horník PWL
František Hromas - TJ Spartak Pelhřimov
Muži masters IV do 120 kg
Ivan Veselý - TJ KRALUPY
Stanislav Krček - TJ Olympia Zlín
|