Reklama:

Mistrovství ČR v klasickém bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2020 - pozvánka

1.773 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Tuto sobotu, tedy 1. srpna 2020, se bude v Dírné v Hospodě Na Rynku (mapa zde) konat 4. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém (RAW) bench-pressu dorostu, juniorů a masters.

Soutěž bude rozdělena na dopolední část masters a odpolední část juniorů a dorostu. Prezentace a vážení dopolední části budou probíhat od osmi hodin do půl desáté, samotný závod by měl začít v deset hodin. Prezentace a vážení odpolední části budou probíhat od třinácti hodin do půl třetí. Samotný závod by měl začít v patnáct hodin.

Podrobné náležitosti naleznete ve formátu PDF zde.

Aktuální informace o soutěži: Z důvodu opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 23. 7. 2020, ve kterém došlo k opětovnému zpřísnění pravidel souvisejících s pandemií COVID-19, a to mimo jiné i ve vztahu ke sportu, se na návrh pořadatele uskuteční 4. Otevřené mistrovství České republiky juniorů, dorostu a masters v klasickém bench-pressu ve venkovních prostorech na náměstí v obci Dírná.

Samotná soutěž a zázemí pro diváky bude ve venkovních prostorech pod párty stany. Sociální zařízení, rozcvičovna a vážení bude zachováno ve vnitřních prostorech (Hospoda Na Rynku).

Pokud se situace nezpřísní, nebude díky těmto opatřením ze strany pořadatele povinnost nosit zakrytí dýchacích cest.

Seznam závodníků, kteří se v Dírné představí, si můžete prohlédnout níže na startovní listině.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Startovní listina

Dorostenky do 57 kg

Martina Smejkalová - Spal strength gym
Tereza Matoušková - Sportovní klub ZLOBR
Simona Rančev - Sportovní klub ZLOBR

Dorostenky do 63 kg

Radana Dudová - Sportovní klub ZLOBR
Veronika Grocholová - Colbert club SSK Vítkovice
Adéla Pivoňková - B Strong Powerlifting Team

Dorostenky do 72 kg

Jana Daňková - Powerlifting TJJM Chodov
Renata Šimonová - Sportovní klub ZLOBR

Dorostenky do 84 kg

Michaela Kanátová - TJ Olympia Zlín

Juniorky do 57 kg

Adriana Holubová - Sportovní klub ZLOBR
Kateřina Šupíková - Sportovní klub ZLOBR
Michaela Filová - PWL VISION NUTRITION
Veronika Pasičná - Doplnejch powerlifting

Juniorky do 63 kg

Anna Pilská - Powerlifting School
Kateřina Prípadová - TJ TZ Prosport Rakovník
Adéla Pustějovská - Spal strength gym
Dominika Jansová - POWERLIFTING DK

Juniorky do 72 kg

Lucie Peterová - TJ TZ Prosport Rakovník
Barbora Josková - TJ Přeštice
Lucie Charvátová - Powerlifting School
Jessica Medwell - Doplnejch powerlifting
Natalia Curzydlo - TJ Viktorie Bohumín
Lucie Daňková - TJ Olympia Zlín

Dorostenci do 59 kg

Oliver Balážik - PWL VISION NUTRITION

Dorostenci do 74 kg

David Horník - SK Horník PWL
Jakub Krystek - TJ KRALUPY
Vojtěch Kij - Colbert club SSK Vítkovice
Tomáš Fryček - TJ Sokol Vejprnice
Marek Petružela - PWL VISION NUTRITION
Adam Preis - POWERLIFTING DK
Jakub Novotný - Doplnejch powerlifting
Jakub Straka - Doplnejch powerlifting
Jakub Martínek - TJ Olympia Zlín

Dorostenci do 83 kg

Adam Vala - TJ TZ Prosport Rakovník
Daniel Málek - TJ Sokol Vranovice
Jakub Joska - SK TOTZI Klášterec nad Ohří
Kevin Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Martin Furmánek - Spal strength gym
Tomáš Zahradníček - POWERLIFTING DK
Tomáš Hlava - Doplnejch powerlifting
Ondřej Kaucký - B Strong Powerlifting Team

Dorostenci do 93 kg

Marek Sojka - Sportovní klub ZLOBR
Jiří Dammer - TJ Sokol Vejprnice
Martin Kochrda - Doplnejch powerlifting
Ondřej Smetanik - TJ Sokol Nymburk

Dorostenci do 105 kg

Vojtěch Loukota - TJ Přeštice
Michal Zejda - Doplnejch powerlifting
Matyáš Vlček - Doplnejch powerlifting

Dorostenci do 120 kg

Šimon Král - TJ Sokol Vejprnice Vojtěch Klabal - TJ Olympia Zlín

Junioři do 66 kg

Matěj Vojtěch - POWERLIFTING DK
Filip Němec - Doplnejch powerlifting

Junioři do 74 kg

Josef Pilský - Powerlifting School
Dominik Nováček - Powerlifting TJJM Chodov
Jakub Smotlacha - POWERLIFTING DK
Tomáš Kozák - POWERLIFTING DK
TaNam Majerský - TJ Sokol Bílina

Junioři do 83 kg

Jakub Pelikán - TJ Spartak Pelhřimov
Jakub Daněk - Powerlifting TJJM Chodov
Vítek Kněbort - PWL VISION NUTRITION
Jan Truxa - B Strong Powerlifting Team
David Jokiel - TJ Viktorie Bohumín

Junioři do 93 kg

Pavel Goliáš - TJ Sokol Vranovice
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Jan Škrobánek - B Strong Powerlifting Team
Daniel Lochman - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jan Radoušek - TJ Sokol Nymburk
Lubomír Netopil - TJ Olympia Zlín
Martin Maršík - Powerlifting School

Junioři do 105 kg

Jiří Hamouz - TJ TZ Prosport Rakovník
Josef Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Jaroslav Němec - Sportovní klub ZLOBR
Lukáš Horáček - Doplnejch powerlifting
Jakub Wagner - Doplnejch powerlifting
Pavel Kurek - Doplnejch powerlifting
Patrik Hačunda - Powerlifting Hodonín
Ondřej Batelka - Sportovní klub Zbýšov

Junioři do 120 kg

Martin Prokop - Powerlifting School
Nicolas Tóth - Colbert club SSK Vítkovice
Artem Usov - Doplnejch powerlifting
David Stankovič - Doplnejch powerlifting
Michal Křížek - Doplnejch powerlifting

Junioři nad 120 kg

Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
Zbyněk Zuna - TJ TZ Prosport Rakovník
Marek Novák - TJ Olympia Zlín

Ženy masters I do 63 kg

Edita Kanátová - TJ Olympia Zlín

Ženy masters I do 72 kg

Lucie Šuková - SKST Litvínov

Ženy masters I do 84 kg

Alena Krčmářová - TJ Sokol Nymburk

Ženy masters II do 52 kg

Václava Zodererová - TJ Sokol Žižkov

Ženy masters II do 57 kg

Petra Mlejnková - ARENA Pavly Kladivové

Ženy masters II do 84 kg

Simona Košařová - Colbert club SSK Vítkovice

Ženy masters IV do 63 kg

Adina Hyková - TJ TZ Prosport Rakovník

Muži masters I do 66 kg

Zdeněk Stuchlík - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters I do 74 kg

Marcel Rosler - PWL VISION NUTRITION

Muži masters I do 83 kg

Michal Sicha - TJ Sokol Vranovice
Jan Mlejnek - Doplnejch powerlifting
Aleš Košťál - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Martin Turek - TJ Viktorie Bohumín

Muži masters I do 93 kg

Jiří Furch - TJ Sokol Vranovice
Jiří Horník - SK Horník PWL
Julius Čmerda - SKST Litvínov
David Pelán - TJ KRALUPY
Ladislav Dorotík - TJ Olympia Zlín

Muži masters I do 105 kg

Vladislav Havrlík - KST Příbram
Lukáš Budiš - Powerlifting Hodonín
Zdeněk Ponocný - TJ Sokol Bílina
Karel Rada - Fitness Staňkov

Muži masters I do 120 kg

Zdeněk Cipriján - TJ Sokol Bílina
Josef Mikeš - KST Kuřim

Muži masters I nad 120 kg

Marián Přibyl - TJ TZ Prosport Rakovník
Jan Vítek Powerlifting School
Pavel Syrový Fitness Jiskra Bílina
Jan Cimburek Powerlifting School
Jan Moro PWL VISION NUTRITION

Muži masters II do 74 kg

Martin Dolejš - TJ Sokol Vejprnice

Muži masters II do 83 kg

Ladislav Konopásek - TJ TZ Prosport Rakovník
Vladimír Nebola - TJ Spartak Letohrad
Vladimír Medek - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Luděk Vymětal - Spal strength gym

Muži masters II do 93 kg

Jiří Kati - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters II do 105 kg

JIří Psota - Sporting APIS Praha
Miroslav Botlík - TJ Sokol Vejprnice
Tomáš Sedláček - PWL VISION NUTRITION
Luboš Billy - TJ Sokol Nymburk
Jaroslav Doleček - TJ Svitavy
Vladimír Turtev - TJ KRALUPY

Muži masters II do 120 kg

Vilém Bém - Colbert club SSK Vítkovice
Jiří Krčmář - TJ Sokol Nymburk
Miroslav Slovák - TJ Sokol Nymburk
Zoltán Kanát - TJ Olympia Zlín

Muži masters II nad 120 kg

Lubomír Růžička - Silový trojboj Holba Hanušovice

Muži masters III do 74 kg

Tomáš Ježek - KST Příbram
Pavel Plesar - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.

Muži masters III do 83 kg

Ladislav Thun - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jaroslav Zimola - Silový trojboj Holba Hanušovice
František Michalczyk - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters III do 93 kg

Čestmír Wolf - Colbert club SSK Vítkovice
Jaroslav Tomi - TJ Sokol Vítkovice

Muži masters III do 105 kg

Josef Ptáček - TJ Spartak Pelhřimov
Jan Pěnkava - KST Příbram
Bohumil Čmugr - TJ Sokol Nymburk

Muži masters III do 120 kg

Petr Zamazal - SKST Litvínov
Jiří Krištofík - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters III nad 120 kg

Emil Mojžíšek - Colbert club SSK Vítkovice
Milan Mrázek - TJ Sokol Lanžhot
Pavel Klepáč - TJ Sokol Rosice

Muži masters IV do 83 kg

Karel Olič - TJ KRALUPY
Jaroslav Fajkus - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters IV do 93 kg

Václav Primus - TJ Spartak Pelhřimov
Ivo Huser - Colbert club SSK Vítkovice

Muži masters IV do 105 kg

Jiří Horník - SK Horník PWL
František Hromas - TJ Spartak Pelhřimov

Muži masters IV do 120 kg

Ivan Veselý - TJ KRALUPY
Stanislav Krček - TJ Olympia Zlín




Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 72 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra