Reklama:

Mistrovství Slovenska silných mužů do 105 kg 2020 - reportáž

2.326 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] V sobotu 11. července se na Kúpeľném náměstí v Trenčianských Teplicích střetli siláci s váhou do 105 kilogramů, kteří si poměřili síly na závodech. Šlo o vůbec první soutěž Slovenské asociace silných mužů v tomto roce po komplikacích způsobených COVID-19. Navzdory nepříznivému počasí přijelo a soutěžilo pět siláků.

Celé závody podpořilo město Trenčianské Teplice a samotná primátorka Zuzana Frajková Ďurmeková, která je i slavnostně zahájila. Na strongmany čekalo pět testů síly. Na start se postavili Lukáš Ferjanc, Filip Pecho, Rado Kollár, Patrik Zelezka a Martin Lovíšek. Moderování se ujal Milan Gabrhel, rozhodčím byl tradičně Pavol Guga.

Ve čtyřech testech skončil první, v jednom druhý a se značným náskokem vybojoval svůj první titul mistra Slovenska talent z Nového Mesta nad Váhom Patrik Zelezka, který zaslouženě zvedl nad hlavu pohár pro vítěze. Nejrychlejší byl v kombinaci Super Yoku a přenášení kalichu, předvedl nejvíc opakování se 130kg kládou, druhý skončil v převracení 400kg pneumatiky, předvedl nejvíc opakování s osobním automobilem (7x) a vyhrál i přenášení 360kg Super Yoku. Přetavil tak těžkou tréninkovou přípravu na zisk zlaté medaile.

Jeho největším vyzyvatelem byl Lukáš Ferjanc. Druhý skončil v kombinaci, ve zdvihu klády a vyhrál převracení pneumatiky. Nejvíc bodů ztratil na mrtvých tazích a Super Yorku. Druhé místo mu ale neuniklo a pro rok 2020 je vicemistrem Slovenska ve střední váze. Třetí místo si po bojovném výkonu odnesl Rado Kollár.

Děkujeme všem partnerům, paní primátorce Zuzaně Frajkové Ďurmekové, silákům i každému, kdo navzdory nepříznivému počasí přišel, povzbuzoval či závodil. Příště se uvidíme na Otevřeném mistrovství Slovenska silných mužů ve Sládkovičově 25. července. Těšíme se na Vás.

Mistrovství Slovenska silných mužů do 105 kg 2020 - výsledky
pořadíjménobody
1.Patrik Zelezka24,0
2.Lukáš Ferjanc18,5
3.Radovan Kollár12,5
4.Filip Pecho8,0
5.Martin Lovíšek6,0


Foto:
Peter Čačko / Impulz.press


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 111 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra