Reklama:
Protein High Whey 80 - akce 2270 g + 1000 g!
⭐⭐⭐⭐⭐ Špičkové složení, 12 příchutí na výběr. Více zde.

Extrifit Benchpress & Deadlift Cup 2020 - pozvánka

3.503 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Dámy a pánové, dovolte mi Vás pozvat na Extrifit Cup 2020 - soutěž v bench-pressu a deadliftu, která se koná 8. srpna 2020 v Otvovicích (mapa zde).

Proč se zúčastnit Extrifit Cupu?

Mohl bych si teď vystačit s lakonickým konstatováním, že to bude super. Ale dneska je super kdeco. Takže proč to bude super? Protože to nepořádáme jenom my z Extrifitu, ale taky osvědčení borci z EVLS. Jo, přesně ti, co měli v září dělat další ročník špičkové světové soutěže EVLS Prague Pro s těmi nejlepšími profíky v kulturistice a fitness. Ale to bylo v plánu ještě předtím, než v Číně snědli přejetého psa, který předtím sežral zdechlého netopýra, a všechny plány šly do kopru. Nicméně je jasné, že jakmile se toho čapnou tihle profíci, všechno bude šlapat jako švýcarský hodinářský strojek z Pařížské. A pozor! Extrifit Cup nebude jedinou soutěží, následovat bude Fitnema Cup 12. září, EVLS Cup 31. října a další… Všechno se bude počítat a započítávat. Extrifit je takovým otvírákem tohoto seriálu, který nebude mít, co se týká ohodnocení a medializace, na tuzemské scéně obdoby.

No dobře a teď vážně - proč mám přijet závodit?

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Protože tam budou slušné prize money. Konkrétně 50 tisíc korun. A taky hromada cen od Extrifitu. A další od dalších sponzorů. Velká hromada. Ještěže mají všichni ta "esúvéčka", aby to odvezli. Nebojte, Kužel závodit nebude, tak to zůstane v banku. To ale neznamená, že nebude slušná konkurence. Bude. Na minulých ročnících byla suverénně nejvyšší účast ze všech konaných pohárovek, dokonce i vyšší než na ME. I to je důvod, proč si změřit síly. Extrifit Cup už má jméno a ve spojení s dalšími partnery bude jenom větší.

No a taky budete závodit v Otvovicích u Lucky Bílé, kterou tam jistojistě potkáte. Což znamená, že se teď řehtáte, opovrhujete touhle informací a ohrnujete nad ní nos. Někteří z Vás. Jenže já Vám něco řeknu. Setkal jsem se se všemi posledními pěti Mr. Olympia. Viděl jsem na vlastní oči Dwayna Johnsona, závodil jsem na MS, ale od té doby, co jsem dělal rozhovor s několikanásobnou zlatou slavicí, na rodinných setkáních všechny zajímá jen jedno. Jaká je Lucie Bílá? Je úplně jedno, jestli jste patlali magnesium na dlaně Eddiemu Hallovi, Vaši mámu, babičku, tetu přivede do tranzu až informace, že jedete závodit k Lucce Bílé. Pak teprve budete za hvězdu rodinných sešlostí. Vím, o čem mluvím, věřte mi.

Extrifit Benchpress & Deadlift Cup 2020 - videopozvánka Vlasty Kužela a Radka Filipiho

Proč mám přijet, když mě benč a mrtvola vůbec nezajímají?

Jeden důvod se nabízí o pár řádků výše. Ale máme v rukávu i několik dalších. V první řadě si užijete hromadu svalů, tentokrát těch naleštěných. Je to Extrifit Cup, takže čekejte kompletní Extrifit Team na značkách. A nejenom to. Svoji exhibici ukáže Slavoj Bednář, který už bude ve fazóně měsíc před soutěží. Můžete obdivovat progres Pavla Koukala, který se taky bude chystat na závody. Tomáš Kašpar je ve formě pořád a jeho exhibice jsou pořádnou show. Vojtu Koritenského ještě přemluvíme a Kristýna Seidlová navleče nějaká krátká kaťata, takže si kvůli těm jejím nohám přibalte nějaká sedativa s sebou. Na místě bude i Tonda Hodan a možná Honza Caha, se kterým můžete probrat molekuly rýže zprava zleva. No a vzhledem k atypické postavě Vlasty Kužela, připomínajícího džina z lahve, ho můžete zkusit požádat o splnění třech přání. Třeba to vyjde… Jo a psal jsem, že to spolupořádá i EVLS? Jo, psal. Takže to nebude konečná s těmi exhibicemi. Jen si namáhejte hlavu, kdo by tam ještě mohl asi tak zatínat bicáky? Prozrazovat to zatím nebudu, ale nikoho lepšího v ČR nemáme. To všechno uvidíte. A že Vás naleštění borci neberou? Žádný problém. Chybět nebude ani promo stánek s našimi půvabnými Extrifit Girls, s ochutnávkami produktů, zkrátka pastva pro oko i zub.

A že Vás neberou ani holky, ani zdravé jídlo? Ufff, no neva, mně s nějakou výmluvou neutečete. Protože si můžete dát supr smažák, nejbarevnější a největší donut, který jste viděli, a celé to završit tou nejlepší slanokaramelovou zmrzkou, kterou jsem letos ochutnal. A ta byla v Otvovicích. Suma sumárum užijeme si parádní sobotu. Když bude tak, jak má v srpnu být, bude venku krásně na pohodu. Grilovačka, pěkní, silní kluci, ještě hezčí holky, parádní výkony a dobré pití i jídlo. Co víc si přát?

A když se trochu picneme a bude se nám tam líbit, můžeme začít skandovat: "Bílá Lucko machrovinka!" To je dlouhé, takže stačí: "BLM, BLM, BLM!" To by bylo, aby tohle nepřilákalo i nějakou tu TV stanici.

Takže konec výmluv, tužte svaly taháním a zvedáním, kroužkujte termíny, ostřete čočky telefonů na selfíčka. Tohle bude tenhle podivný rok první akce, kde se setkáte s hromadou hvězd na malém prostoru. A všichni si to náramně užijeme. Protože jste srdečně zváni.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 91 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
Honzík893 (23:35) • Lukáše mám rád. Doufám že to ňák půjde aby jel přes kaluž. A doufám že mu vyjde Olympia
magazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
70mMyW!53 (13:11) • Tak ten Platzuv vrsek byl omezeny genetikou asi jako nas milan Oboril
magazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
jari (12:08) • Něco takovýho tvrdim několik let a je to prostě tak, ať si kdo chce, co chce říká. Můžo...
magazínLukáš Osladil - prsa a bicepsy
Spazik (11:44) • Lukáš je borec. Jen mi přijde že ten styl tréninku trochu přeceňuje. Ono když bude ně...
magazínDvanáct profesionálů 4 týdny před Win...
Turakam (00:12) • No, no, no, klasika, rýchlo rétoriku otočiť, inak, chabý pokus. Neodpovedal si a neprev...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra