Reklama:

Přesuny mezinárodních i národních soutěží v bench-pressu a silovém trojboji

4.393 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže


Následující zpráva je převzata z webových stránek
Českého svazu silového trojboje.


Zpráva z 2. 4. 2020

VV ČSST se vzhledem k vývoji nejen v České republice, ale zejména ve světě, rozhodl definitivně upustit od pořádání Mistrovství světa v bench-pressu a klasickém bench-pressu v roce 2020, a to i v náhradním termínu. V současnosti probíhají jednání mezi zástupci světové federace IPF a Litvou, která má zájem soutěž uspořádat v srpnu, pokud to situace dovolí. VV ČSST oznámil svůj zájem uspořádat mistrovství světa v roce 2021.

VV ČSST probíral i národní soutěže v silovém trojboji a bench-pressu. Zatím se neuvažuje o zrušení kalendáře ve 2. polovině roku 2020. Vzhledem k tomu, že sportovní zařízení jsou plošně uzavřena a sportovci v drtivé většině nemají možnost se připravovat, neuskuteční se v první polovině roku žádná národní soutěž. O tom, zda soutěže, kterých se to týká, budou definitivně odloženy, nebo zrušeny bez náhrady, se rozhodne podle vývoje situace v České republice, zájmu pořadatele a posouzení reálnosti zařazení soutěže do kalendáře ve 2. polovině roku 2020.


K vyjádření ČSST ze začátku dubna naše redakce připojuje ještě informace o změnách v mezinárodních soutěžích. Při pohledu do kalendáře na stránkách IPF k dnešnímu dni se událo několik důležitých změn a známy jsou dle něj i nové termíny některých odložených soutěží. Termín ME dorostu, juniorů, mužů a žen (EQ) není v kalendáři ještě určen.

  • přesunulo se MS v RAW trojboji v Minsku na 24. 9. - 4. 10. (původně 12. - 21. 6.)
  • prodloužilo se původní ME v bench-pressu EQ v Rusku a přidalo se k němu MS v bench-pressu EQ a RAW (MS původně 16. - 23. 5. v České republice) - společný termín tak je 8. - 18. 10.
  • došlo ke zkrácení termínu MS EQ v Norsku
  • přesunulo se MS masters EQ a RAW na 13. - 22. 11. (původně 26. 4. - 3. 5.)

Aktualizovaný kalendář mezinárodních soutěží dle IPF a národních dle ČSST k dnešnímu dni naleznete zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie