
V sobotu 15. února v Zastávce u Brna proběhlo první Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev, jak jsme Vás informovali v pozvánce. Pořadatelem byl oddíl OST Zbýšov. Soutěže se zúčastnilo šestnáct družstev a zlato si odnesl tým TJ Lokomotiva Krnov "A". Nazvedali celkem 1602,04 Wilksových bodů.
Druhé místo se povedlo získat pro oddíl ASK Blansko "A" s výkonem 1602,04. Třetí místo pak připadlo Iron Warriors "A" s výkonem 1595,83 Wilksových bodů.
Níže si můžete prohlédnout kompletní výsledky.
Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev 2020 - výsledky
| TJ Lokomotiva Krnov "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 1. |
Jakub Lukeš |
2000 |
99,3 |
247,5 |
150,0 |
275,0 |
672,5 |
410,43 |
| |
Tomáš Juříček |
1992 |
69,6 |
215,0 |
150,0 |
245,0 |
610,0 |
459,15 |
| |
Aleš Petr |
2000 |
89,2 |
197,5 |
120,0 |
257,5 |
575,0 |
368,75 |
| |
Ondřej Hilgert |
1998 |
85,0 |
177,5 |
150,0 |
225,0 |
552,5 |
363,71 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
837,5 |
570,0 |
1002,5 |
2410,0 |
1602,04 |
| ASK Blansko "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 2. |
Jakub Vágner |
1997 |
101,4 |
290,0 |
147,5 |
290,0 |
727,5 |
440,36 |
| |
Pavel Kučera |
1995 |
94,0 |
220,0 |
145,0 |
247,5 |
612,5 |
382,81 |
| |
Kamil Ševčík |
1990 |
79,4 |
200,0 |
127,5 |
240,0 |
567,5 |
389,31 |
| |
Michal Komprda |
1997 |
80,8 |
190,0 |
135,0 |
240,0 |
565,0 |
383,35 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
900,0 |
555,0 |
1017,5 |
2472,5 |
1595,83 |
| Iron Warriors "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 3. |
Radomil Vašík |
1994 |
82,4 |
227,5 |
130,0 |
272,5 |
630,0 |
422,35 |
| |
Michal Pálka |
1995 |
86,2 |
230,0 |
162,5 |
232,5 |
625,0 |
408,25 |
| |
Kristýna Vacková |
1993 |
56,9 |
117,5 |
62,5 |
160,0 |
340,0 |
395,08 |
| |
Šárka Fibingerová |
2001 |
50,8 |
112,5 |
57,5 |
120,0 |
290,0 |
368,07 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
687,5 |
412,5 |
785,0 |
1885,0 |
1593,75 |
| B Strong Powerlifting Team "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 4. |
Hynek Fránek |
1995 |
93,5 |
252,5 |
162,5 |
255,0 |
670,0 |
419,82 |
| |
Jakub Přibyl |
1994 |
105,6 |
250,0 |
150,0 |
270,0 |
670,0 |
399,59 |
| |
Michael Heinrich |
1993 |
100,9 |
230,0 |
145,0 |
250,0 |
625,0 |
379,00 |
| |
Petr Sitař |
1998 |
90,6 |
187,5 |
145,0 |
242,5 |
575,0 |
365,87 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
920,0 |
602,5 |
1017,5 |
2540,0 |
1564,28 |
| SK Fitness Gym Olomouc |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 5. |
Stanislav Macák |
1977 |
115,5 |
250,0 |
182,5 |
265,0 |
697,5 |
404,83 |
| |
Jakub Veselský |
1998 |
119,1 |
230,0 |
155,0 |
267,5 |
652,5 |
375,77 |
| |
Josef Lipka |
1976 |
93,4 |
200,0 |
152,5 |
270,0 |
622,5 |
390,25 |
| |
Martin Štoppl |
1991 |
92,3 |
220,0 |
132,5 |
245,0 |
597,5 |
376,72 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
900,0 |
622,5 |
1047,5 |
2570,0 |
1547,57 |
| Powerlifting Brno |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 6. |
Pavel Křenek |
1988 |
105,6 |
245,0 |
140,0 |
305,0 |
690,0 |
411,52 |
| |
Michal Daněk |
1998 |
81,8 |
230,0 |
130,0 |
250,0 |
610,0 |
410,77 |
| |
Petr Haničinec |
1990 |
103,4 |
205,0 |
147,5 |
227,5 |
580,0 |
348,52 |
| |
Eva Macíková |
1994 |
66,8 |
120,0 |
55,0 |
117,5 |
292,5 |
300,78 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
800,0 |
472,5 |
900,0 |
2172,5 |
1471,78 |
| TJ Sokol Rosice "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 7. |
Jakub Hlaváč |
2000 |
101,9 |
250,0 |
135,0 |
280,0 |
665,0 |
401,73 |
| |
Vojtěch Halma |
1999 |
92,0 |
200,0 |
142,5 |
240,0 |
582,5 |
367,85 |
| |
Jakub Stuchlík |
1992 |
97,1 |
210,0 |
130,0 |
215,0 |
555,0 |
341,94 |
| |
Batkhuyag Batnyam |
1994 |
73,1 |
185,0 |
112,5 |
180,0 |
477,5 |
346,47 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
845,0 |
520,0 |
915,0 |
2280,0 |
1457,99 |
| ASK Blansko "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 8. |
Dominik Hořava |
1999 |
107,7 |
225,0 |
135,0 |
260,0 |
620,0 |
367,29 |
| |
Tomáš Magda |
1997 |
97,7 |
220,0 |
115,0 |
252,5 |
587,5 |
360,96 |
| |
Tomáš Vidourek |
2002 |
91,4 |
220,0 |
110,0 |
250,0 |
580,0 |
367,43 |
| |
David Gryc |
1991 |
93,3 |
205,0 |
145,0 |
222,5 |
572,5 |
359,07 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
870,0 |
505,0 |
985,0 |
2360,0 |
1454,75 |
| Iron Warriors "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 9. |
Jaub Šigut |
1999 |
113,0 |
240,0 |
140,0 |
275,0 |
655,0 |
382,45 |
| |
Denis Zsibrita |
2000 |
83,5 |
220,0 |
130,0 |
245,0 |
595,0 |
395,73 |
| |
Tomáš Křída |
2002 |
71,1 |
152,5 |
90,0 |
180,0 |
422,5 |
312,90 |
| |
Sandra Kučerová |
2000 |
67,6 |
120,0 |
60,0 |
145,0 |
325,0 |
331,34 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
732,5 |
420,0 |
845,0 |
1997,5 |
1422,42 |
| B strong Powerlifting Team "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 10. |
Marcel Baláš |
1980 |
91,6 |
187,5 |
130,0 |
195,0 |
512,5 |
324,31 |
| |
David Vích |
2002 |
99,0 |
195,0 |
102,5 |
215,0 |
512,5 |
313,19 |
| |
Ondřej Zitko |
2002 |
83,0 |
190,0 |
105,0 |
205,0 |
500,0 |
333,75 |
| |
Kateřina Balášová |
1993 |
57,6 |
115,0 |
65,0 |
130,0 |
310,0 |
356,78 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
687,5 |
402,5 |
745,0 |
1835,0 |
1328,03 |
| TJ Lokomotiva Krnov "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 11. |
František Šrotíř |
1997 |
93,6 |
187,5 |
117,5 |
230,0 |
535,0 |
335,07 |
| |
David Petr |
2002 |
85,7 |
180,0 |
112,5 |
225,0 |
517,5 |
339,12 |
| |
Lubomír Švaňhal |
1996 |
84,4 |
180,0 |
97,5 |
215,0 |
492,5 |
325,54 |
| |
Filip Hasmanda |
1996 |
70,8 |
150,0 |
90,0 |
187,5 |
427,5 |
317,63 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
697,5 |
417,5 |
857,5 |
1972,5 |
1317,36 |
| TJ Sokol Pohořelice |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 12. |
David Lacina |
2003 |
73,6 |
182,5 |
112,5 |
232,5 |
527,5 |
380,91 |
| |
Vojtěch Haker |
2000 |
73,0 |
175,0 |
100,0 |
205,0 |
480,0 |
348,67 |
| |
Petr Patočka |
2003 |
85,8 |
145,0 |
82,5 |
190,0 |
417,5 |
273,42 |
| |
Matouš Kavický |
2003 |
82,5 |
150,0 |
82,5 |
170,0 |
402,5 |
269,63 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
652,5 |
377,5 |
797,5 |
1827,5 |
1272,63 |
| TJ Svitavy |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 13. |
Jan Matulík |
2000 |
103,4 |
210,0 |
130,0 |
260,0 |
600,0 |
360,54 |
| |
Jakub Zoicas |
2002 |
94,1 |
152,5 |
90,0 |
180,0 |
422,5 |
263,94 |
| |
Jiří Vychodil |
2001 |
88,9 |
137,5 |
92,5 |
180,0 |
415,0 |
266,60 |
| |
Karolína Křivánková |
2001 |
68,8 |
117,5 |
67,5 |
140,0 |
325,0 |
327,24 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
617,5 |
380,0 |
765,0 |
1762,5 |
1218,32 |
| TJ Sokol Vranovice |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 14. |
Pavel Pláteník |
1974 |
88,5 |
205,0 |
122,5 |
220,0 |
547,5 |
352,59 |
| |
Pavel Goliáš |
1998 |
79,6 |
172,5 |
102,5 |
215,0 |
490,0 |
335,60 |
| |
Daniel Málek |
2002 |
80,0 |
125,0 |
85,0 |
185,0 |
395,0 |
269,67 |
| |
Lukáš Soukup |
1980 |
71,7 |
110,0 |
87,5 |
132,5 |
330,0 |
242,88 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
612,5 |
397,5 |
752,5 |
1762,5 |
1200,74 |
| TJ Sokol Rosice "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 15. |
Milan Ondráček |
1993 |
93,4 |
160,0 |
100,0 |
205,0 |
465,0 |
291,51 |
| |
Jakub Formánek |
1999 |
75,4 |
150,0 |
100,0 |
185,0 |
435,0 |
308,81 |
| |
Radek Peňaz |
1987 |
65,9 |
115,0 |
82,5 |
145,0 |
342,5 |
269,27 |
| |
Marek Foral |
2004 |
74,4 |
130,0 |
72,5 |
135,0 |
337,5 |
241,85 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
555,0 |
355,0 |
670,0 |
1580,0 |
1111,44 |
| TJ Olympia Zlín |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 16. |
Pavel Řezáč |
2002 |
82,1 |
172,5 |
120,0 |
200,0 |
492,5 |
330,91 |
| |
Tomáš Vybíralík |
1996 |
82,6 |
160,0 |
90,0 |
180,0 |
430,0 |
287,84 |
| |
Jan Tomek |
2002 |
87,3 |
122,5 |
77,5 |
145,0 |
345,0 |
223,80 |
| |
Lenka Gerychová |
1979 |
61,6 |
65,0 |
37,5 |
90,0 |
192,5 |
210,31 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
520,0 |
325,0 |
615,0 |
1460,0 |
1052,86 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Zobrazit všechny příspěvky

|