
V sobotu 15. února v Nymburce proběhlo první Mistrovství východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev, jak jsme Vás informovali v pozvánce. Pořadatelem byl oddíl TJ Sokol Nymburk. Soutěže se zúčastnilo čtrnáct družstev a nejlépe si vedl tým PWL Vision
Nutrition "A". Nazvedali celkem 1721,40 Wilksových bodů.
Stříbrnou příčku vybojoval Fitness Staňkov "A" s výkonem 1617,34. Třetí místo pak získal Powerlifting DK s výkonem 1540,05 Wilksových bodů.
Níže si můžete prohlédnout kompletní výsledky.V nejbližších dnech můžete očekávat reportáž s fotogalerií.
Mistrovství východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji družstev 2020 - výsledky
| PWL Vision Nutrition "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 1. |
Jakub Sedláček |
1988 |
90,40 |
300,0 |
212,5 |
290,0 |
802,5 |
511,19 |
| |
Jan Filo |
1971 |
144,00 |
300,0 |
177,5 |
275,0 |
752,5 |
418,77 |
| |
Jan Moro |
1973 |
141,60 |
250,0 |
172,5 |
275,0 |
697,5 |
389,14 |
| |
Roman Salaba |
1993 |
97,80 |
220,0 |
152,5 |
282,5 |
655,0 |
402,30 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
1070,0 |
715,0 |
1122,5 |
2907,5 |
1721,40 |
| Fitness Staňkov "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 2. |
Karel Rada |
1973 |
106,30 |
275,0 |
172,5 |
260,0 |
707,5 |
420,96 |
| |
Karel Rada |
2001 |
79,50 |
230,0 |
130,0 |
250,0 |
610,0 |
418,09 |
| |
Jan More |
1993 |
75,00 |
195,0 |
127,5 |
240,0 |
562,5 |
400,84 |
| |
Jan Široký |
2003 |
51,40 |
165,0 |
105,0 |
110,0 |
380,0 |
377,45 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
865,0 |
535,0 |
860,0 |
2260,0 |
1617,34 |
| Powerlifting DK |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 3. |
Jakub Cajthaml |
1994 |
89,40 |
260,0 |
165,0 |
265,0 |
690,0 |
442,01 |
| |
Matěj Marek |
1993 |
82,30 |
215,0 |
150,0 |
235,0 |
600,0 |
402,54 |
| |
Ondřej Růžička |
1944 |
80,10 |
190,0 |
132,5 |
235,0 |
557,5 |
380,33 |
| |
Jakub Veselý |
1993 |
88,70 |
175,0 |
122,5 |
192,5 |
490,0 |
315,17 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
840,0 |
570,0 |
927,5 |
2337,5 |
1540,05 |
| TJ Sokol Nymburk "A" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 4. |
Tomáš Břinčil |
1977 |
116,30 |
235,0 |
170,0 |
285,0 |
690,0 |
399,72 |
| |
Jan Karásek |
1992 |
81,20 |
205,0 |
122,5 |
265,0 |
592,5 |
400,77 |
| |
Marek Sosna |
1992 |
101,20 |
200,0 |
137,5 |
232,5 |
570,0 |
345,25 |
| |
Jan Sasák |
1988 |
88,20 |
180,0 |
130,0 |
227,5 |
537,5 |
346,74 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
820,0 |
560,0 |
1010,0 |
2390,0 |
1492,48 |
| Arena Pavly Kladivové |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 5. |
Tomáš Komárek |
1994 |
117,30 |
240,0 |
155,0 |
270,0 |
665,0 |
384,44 |
| |
Tomáš Merhout |
2000 |
91,50 |
200,0 |
122,5 |
260,0 |
582,5 |
368,78 |
| |
Petr Martínek |
1989 |
74,00 |
165,0 |
112,5 |
190,0 |
467,5 |
336,27 |
| |
Petra Mlejnková |
1967 |
55,40 |
115,0 |
70,0 |
137,5 |
322,5 |
382,68 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
720,0 |
460,0 |
857,5 |
2037,5 |
1472,17 |
| TJ Spartak Chodov |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 6. |
Pavel Krejča |
1995 |
104,30 |
267,5 |
177,5 |
240,0 |
685,0 |
410,31 |
| |
Josef Pavlikovský |
1996 |
74,20 |
190,0 |
125,0 |
230,0 |
545,0 |
391,26 |
| |
Martin Dřevikovský |
1987 |
98,70 |
200,0 |
125,0 |
215,0 |
540,0 |
330,30 |
| |
Jakub Stehno |
1990 |
73,90 |
170,0 |
105,0 |
195,0 |
470,0 |
338,40 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
827,5 |
532,5 |
880,0 |
2240,0 |
1470,34 |
| PWL Vision Nutrition "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 7. |
Jaroslav Jirout |
1980 |
112,80 |
200,0 |
135,0 |
210,0 |
545,0 |
318,33 |
| |
Marcel Rösler |
1976 |
74,00 |
195,0 |
115,0 |
215,0 |
525,0 |
377,63 |
| |
Robin Hušek |
1995 |
64,70 |
147,5 |
105,0 |
200,0 |
452,5 |
361,23 |
| |
Michaela Filová |
1999 |
55,00 |
112,5 |
65,0 |
125,0 |
302,5 |
360,97 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
655,0 |
420,0 |
750,0 |
1825,0 |
1418,16 |
| PWL Vision Nutrition "C" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 8. |
Dominik Plaček |
1993 |
122,60 |
210,0 |
165,0 |
270,0 |
645,0 |
369,07 |
| |
Filip Eppert |
1993 |
100,40 |
180,0 |
142,5 |
235,0 |
557,5 |
338,74 |
| |
Vtek Kněbort |
2001 |
77,30 |
150,0 |
120,0 |
220,0 |
490,0 |
342,07 |
| |
Jakub Modráček |
1998 |
76,40 |
165,0 |
102,5 |
200,0 |
467,5 |
328,93 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
705,0 |
530,0 |
925,0 |
2160,0 |
1378,81 |
| SK Totzi Klásterec nad Ohří |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 9. |
Jakub Joska |
2002 |
75,70 |
200,0 |
140,0 |
240,0 |
580,0 |
410,64 |
| |
Tomáš Pavlík |
1996 |
77,30 |
185,0 |
115,0 |
215,0 |
515,0 |
359,52 |
| |
Dušan Švarcbach |
1975 |
66,60 |
180,0 |
90,0 |
212,5 |
482,5 |
376,06 |
| |
Pavel Eminger |
1998 |
96,60 |
- |
137,5 |
175,0 |
312,5 |
192,94 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
565,0 |
482,5 |
842,5 |
1890,0 |
1339,16 |
| Sporting Apis "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 10. |
Karel Válek |
1980 |
93,00 |
250,0 |
160,0 |
250,0 |
660,0 |
414,61 |
| |
Martina Malzová |
1995 |
62,00 |
125,0 |
60,0 |
145,0 |
330,0 |
358,74 |
| |
Jana Válková |
1983 |
56,50 |
80,0 |
57,5 |
105,0 |
232,5 |
271,65 |
| |
Katka Omaníková |
1987 |
51,70 |
67,5 |
42,5 |
100,0 |
210,0 |
262,96 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
522,5 |
310,0 |
600,0 |
1432,5 |
1307,96 |
| TJ Přestice |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 11. |
Martin Luňák |
1998 |
107,80 |
205,0 |
130,0 |
245,0 |
580,0 |
343,53 |
| |
Jan Bittengel |
1990 |
90,10 |
210,0 |
120,0 |
205,0 |
535,0 |
341,33 |
| |
Filip Rybár |
2001 |
90,60 |
190,0 |
130,0 |
180,0 |
500,0 |
318,15 |
| |
Vojtěch Loukota |
2004 |
91,50 |
160,0 |
100,0 |
190,0 |
450,0 |
284,89 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
765,0 |
480,0 |
820,0 |
2065,0 |
1287,90 |
| PWL Vision Nutrition "C" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 12. |
Tomáš Sedláček |
1965 |
103,30 |
240,0 |
150,0 |
260,0 |
650,0 |
390,71 |
| |
Jiří Jersák |
2002 |
107,50 |
197,5 |
112,5 |
240,0 |
550,0 |
326,04 |
| |
Michaela Mašková |
1994 |
73,30 |
135,0 |
50,0 |
130,0 |
315,0 |
303,85 |
| |
Andrea Víznerová |
2001 |
103,60 |
125,0 |
50,0 |
130,0 |
305,0 |
251,47 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
697,5 |
362,5 |
760,0 |
1820,0 |
1272,07 |
| Fitness Staňkov "B" |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 13. |
Karel Petráš |
2001 |
89,20 |
195,0 |
120,0 |
235,0 |
550,0 |
352,71 |
| |
Luboš Rada |
1979 |
79,50 |
177,5 |
107,5 |
215,0 |
500,0 |
342,70 |
| |
Tomáš Janda |
2001 |
97,00 |
175,0 |
95,0 |
200,0 |
470,0 |
389,66 |
| |
Simona Škáchová |
2002 |
81,70 |
102,5 |
52,5 |
117,5 |
272,5 |
246,50 |
| |
družstvo celkem: |
|
|
650,0 |
375,0 |
767,5 |
1792,5 |
1231,57 |
| Sportovní klub TER |
| p. |
jméno |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
total |
Wilks |
| 14. |
Martin Šafář |
1981 |
112,60 |
267,5 |
167,5 |
267,5 |
702,5 |
410,54 |
| |
Radek Carda |
1987 |
81,50 |
165,0 |
115,0 |
190,0 |
470,0 |
317,20 |
| |
Jiří Volfel |
1980 |
70,50 |
125,0 |
112,5 |
172,5 |
410,0 |
305,57 |
| |
Jan Švagr |
1984 |
89,40 |
- |
- |
- |
- |
- |
| |
družstvo celkem: |
|
|
557,5 |
395,0 |
630,0 |
1582,5 |
1033,31 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Zobrazit všechny příspěvky

|