Reklama:

Galavečer IAF 2 uvede na českou bojovou scénu nového profesionálního zápasníka

5.933 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Tisková zpráva] V pátek 6. března 2020 proběhne v O2 universum od 18 hodin již druhý galavečer IAF 2 a zároveň vyvrcholení první řady sportovní MMA reality show s názvem I Am Fighter, kterou můžete aktuálně sledovat každé pondělí večer na Prima Cool.

Kromě finále reality show se můžete těšit i na zvučnými jmény nabitou fight card. Mezi zápasníky galavečera uvidíme zvučná jména, jako jsou Tomáš "Fidži" Fiala, Tadeáš Růžička, Vladimír Lengál, Ondřej Petrášek, Alexander Cverna, Martin "Prsíčko" Horský, Daniel "Bruno" Brunclík, Bob Voves, Peter Gabal, Denis Farkaš, Jakub "Ironkap" Studený v doprovodu podporovatele a kolegy Marpa z kapely TroubleGang a mnozí další. Na akci rovněž uvidíme jednu z největších slovenských hvězd, která aktuálně drží titul v organizaci Oktagon MMA. Nabídku na hlavní zápas večera totiž přijal sběratel titulových opasků a neskutečný profesionál Tomáš Deák. Na scéně uvidíte také českého rappera Renneho Danga ze stáje Blakkwood Records, ten se ale v oktagonu neukáže v rukavicích, nýbrž s mikrofonem v ruce.

IAF je nová česká organizace, která se věnuje bojovým sportům a která kromě galavečerů a zaměření se na mladé talenty přišla i s vlastní napínavou MMA reality show. Od 6. ledna 2020 diváci na TV Prima Cool napjatě sledují dlouhou a těžkou cestu 16 odvážlivců za jejich snem stát se profi zápasníkem. Tito nadšení amatéři procházejí v reality show velkou proměnou a hodně tvrdými zkouškami, po celou dobu je hodnotí porota ve složení Petr "Píno" Ondruš, Ondřej Pála, Petr "Khru" Macháček a Lucas Blakk. V průběhu soutěže jsou fighteři pod dohledem profesionálních trenérů, kteří momentálně představují špičku v ČR - Andrého Reinderse, Petra "Monstera" Knížete, Martina "Karviňáka" Burkota a Daniela Bartáka.

Na všechny návštěvníky galavečera čekají kromě jedenácti drsných profi zápasů také dva finálové zápasy posledních čtyř finalistů reality show I Am Fighter, kteří se mezi ostatními po několika měsících probojovali až na vrchol pyramidy a kteří se nebáli na sobě opravdu zapracovat a jdou si tak za svým snem stát se slavným MMA zápasníkem. O vítězi z poslední dvojice budou hlasovat přímo diváci, tento šampión si pak odnese nejen půl milionu korun, ale zejména neocenitelné zkušenosti a profesionální smlouvu s organizací IAF. Získané zkušenosti a profesionální smlouva posunou vítěze blíže a rychleji k MMA vrcholu.

Více informací najdete na iamfighter.cz, vstupenky zakoupíte na ticketmaster.cz již od 490 Kč.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra