Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
V hodnocení zápasníků je mnohem víc emocí než faktů, krásně to je vidět na Karlosovi, kterého hejtuje každá nula a přitom nebýt jeho, nikdy ten sport není takhle populární.
Ovšem to platí jen o naší republice, za hranicema Karlose skoro nikdo nezná a bez něj by to tam vypadlo úplně steně. Zápas proti Veghovi se tu prezentoval jako zápas století, kdo to nesleduje mohl nabýt dojmu, že celý svět hledí do ČR na tento zápas, ovšem pravda byla taková, že mimo ČR a SR tento zápas nikoho nezajímal. A to je taky důvod proč ho spousta lidí nemá ráda (kromě toho, že mu prostě jen závidí) - dělá se tu z něj světová hvězda, ačkoliv to vůbec není pravda, na druhou stranu je fakt, že za to mohou spíše promotéři než on sám.
Máme tady hromadu výborných zápasníků a vy natočíte tohle... níž už je jen `MMA zápasník` Grznár
