Reklama:

Pohár starosty města Zbýšova v silovém trojboji dorostu a juniorů 2019 - výsledky

3.017 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 14. prosince 2019 se ve Zbýšově konal 11. ročník mezinárodní soutěže v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů. Nejlepší z dorostenek byla Šárka Fibingrová. Nazvedala 282,5 kg. Nejsilnější juniorkou se stala Barbora Josková s výkonem 355 kg, reprezentující oddíl Iron Warriors.

V dorostencích zvítězil závodník Jakub Pelikán, reprezentující oddíl Spartak Pelhřimov. Získal 437,28 Wilksových bodů. V juniorské kategorii soutěžilo třicet čtyři závodníků. Zlato získal Jakub Šigut skvělým výkonem 700 kg, reprezentuje oddíl Iron Warriors.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky.


Pohár starosty města Zbýšova v silovém trojboji dorostu a juniorů 2019
- výsledky

Dorostenky do 63 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Šárka Fibingrová Iron Warriors 2001 50,3 107,5 60,0 115,0 282,5 361,26
2. Eliška Ročárková Powerlifting TJJM Chodov 2001 60,4 102,5 50,0 110,0 262,5 291,16

Dorostenky nad 63 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Karolína Křivánková TJ Svitavy 2001 68,2 120,0 62,5 135,0 317,5 321,66
2. Lucie Charvátová TJ Spartak Pelhřimov 2001 68,6 130,5 57,5 127,5 315,5 318,34
3. Simona Škáchová Fitness Staňkov 2002 81,5 107,5 52,5 115,0 275,0 249,10

Dorostenci do 66 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jan Široký Fitness Staňkov 2003 49,7 152,5 100,0 105,0 357,5 368,19
2. Daniel Lukš TJ Sokol Pohořelice 2004 64,9 130,0 80,0 160,0 370,0 294,59

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. David Lacina TJ Sokol Pohořelice 2003 73,8 180,0 110,0 222,5 512,5 369,36
2. Petr Thiel Powerlifting Brno 2001 72,8 172,5 115,0 172,5 460,0 334,79
3. Jan Mayer Doplnejch powerlifting 2002 71,3 157,5 80,0 200,0 437,5 323,31
4. Petr Novák Colbert club SSK Vítkovice 2001 68,2 155,0 102,5 165,0 422,5 323,09
5. Tomáš Fryček TJ Sokol Vejprnice 2002 71,9 150,0 85,0 180,0 415,0 304,82
6. Jiří Patočka TJ Sokol Pohořelice 2003 71,3 170,0 97,5 140,0 407,5 301,14
7. Marek Foral TJ Sokol Rosice 2004 71,8 122,5 70,0 130,0 322,5 237,10
8. Lubomír Medo TJ Sokol Rosice 2004 70,1 100,0 75,0 115,0 290,0 217,09

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jakub Pelikán TJ Spartak Pelhřimov 2001 81,1 235,0 153,5 257,5 646,0 437,28
2. Karel Rada Fitness Staňkov 2001 81,5 242,5 137,5 257,5 637,5 430,25
3. Adam Vala TJ TZ Proport Rakovník 2003 81,3 200,0 122,5 217,5 540,0 364,99
4. Robert Sportka TJ Sokol Vejprnice 2001 74,6 170,0 115,0 170,0 455,0 325,42

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Adam Kubový Colbert club SSK Vítkovice 2001 88,6 200,0 115,0 270,0 585,0 376,51
2. Karel Petráš Fitness Staňkov 2001 89,3 200,0 115,0 230,0 545,0 349,35
3. Lukáš Wasserbauer TJ Olympia Zlín 2001 85,1 195,0 130,0 217,5 542,5 356,91
4. Jakub Marek Doplnejch powerlifting 2002 87,9 185,0 105,0 245,0 535,0 345,77
5. Martin Kochrda Doplnejch powerlifting 2002 89,2 180,0 112,5 230,0 522,5 335,08
6. Tomáš Vidourek ASK Blansko 2002 89,2 180,0 100,0 240,0 520,0 333,48
7. David Vích B Strong Powerlifting Team 2002 92,3 180,0 97,5 202,5 480,0 302,64
8. Jiří Veverka Powerlifting Jihlava 2001 90,5 125,0 112,5 172,5 410,0 261,01
9. Jakub Zoicas TJ Svitavy 2002 89,9 150,0 82,5 175,0 407,5 260,31
10. Jiří Vychodil TJ Svitavy 2001 85,8 140,0 80,0 180,0 400,0 262,96

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Josef Sladký TJ Sokol Vejprnice 2001 98,7 182,5 132,5 247,5 562,5 344,14
2. Jonáš Starý Doplnejch powerlifting 2001 95,9 207,5 110,0 242,5 560,0 346,86
3. Štěpán Küschner Colbert club SSK Vítkovice 2001 102,9 215,0 125,0 220,0 560,0 337,06
4. Šimon Král TJ Sokol Vejprnice 2002 101,8 185,0 120,0 227,5 532,5 321,84
5. Tomáš Janda Fitness Staňkov 2001 99,8 175,0 85,0 200,0 460,0 280,19
6. Rostislav Killar Powerlifting Jihlava 2003 96,4 142,5 60,0 157,5 360,0 222,48
- Marek Jiřík Aréna Pavly Kladivové 2001 96,8 200,0 117,5 - - -

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michal Zejda Doplnejch powerlifting 2002 108,0 187,5 110,0 205,0 502,5 297,43

Juniorky do 57 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Veronika Pasičná Doplnejch powerlifting 1999 56,0 105,0 52,5 130,0 287,5 338,27
2. Nikol Barkóciová TJ Sokol Lanžhot 1997 50,9 90,0 57,5 110,0 257,5 326,10
3. Nikola Styblíková TJ Svitavy 1998 53,1 85,0 55,0 102,5 242,5 297,45
4. Adéla Kuběnová ASK Blansko 1997 53,3 67,5 52,5 105,0 225,0 275,18

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Barbora Josková Iron Warriors 1997 61,6 130,0 75,0 150,0 355,0 387,84
2. Aneta Jelenová SK Zlobr Sedlčany 1999 62,6 125,0 60,0 150,0 335,0 361,53
3. Adéla Nejedlá Doplnejch powerlifting 1999 62,9 117,5 57,5 145,0 320,0 344,10

Juniorky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lucie Daňková TJ Olympia Zlín 2000 70,9 137,5 72,5 162,5 372,5 367,36
2. Anna Brennan Doplnejch powerlifting 1998 66,8 145,0 67,5 155,0 367,5 377,90
3. Sandra Kučerová Iron Warriors 2000 68,0 120,0 62,5 150,0 332,5 337,59
4. Karolína Kujanová B Strong Powerlifting Team 1998 71,2 97,5 75,0 145,0 317,5 312,23
5. Jitka Frühbauerová Powerlifting Jihlava 1999 71,4 110,0 55,0 110,0 275,0 269,91

Junioři do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tomáš Vorel Powerlifting Brno 2000 63,5 170,0 120,0 210,0 500,0 405,55

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jakub Modráček PWL Vision Nutrition 1998 73,4 175,0 107,5 210,0 492,5 356,78
2. Jan Bolech Powerlifting Brno 1996 73,5 180,0 122,5 190,0 492,5 355,78
3. Filip Lukša Colbert club SSK Vítkovice 1999 72,6 170,0 105,0 190,0 465,0 339,12
4. Marek Bajer SK Fitness Gym Olomouc 1999 72,5 150,0 110,0 190,0 450,0 328,50
5. Matěj Hájský TJ Svitavy 2000 69,5 120,0 82,5 145,0 347,5 261,84

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Michal Daněk Powerlifting Brno 1998 80,6 222,5 130,0 242,5 595,0 404,12
2. Denis Zsibrita Iron Warriors 2000 81,2 225,0 130,0 230,0 585,0 395,69
3. Petr Kolíšek Sporting Apis Praha 1997 82,5 190,0 137,5 222,5 550,0 368,45
4. Tomáš Houfek SK Zbýšov 1998 79,5 160,0 115,0 200,0 475,0 325,56
5. František Frantál SK Zlobr Sedlčany 2000 79,8 180,0 92,5 195,0 467,5 319,68
6. Lukáš Papírník Doplnejch powerlifting 1996 82,2 157,5 112,5 192,5 462,5 310,52

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vojtěch Bula Sporting Apis Praha 2000 91,3 220,0 130,0 245,0 595,0 377,11
2. Tomáš Magda ASK Blansko 1997 91,3 217,5 120,0 257,5 595,0 377,11
3. Jan Richter Powerlifting Brno 1998 88,4 210,0 120,0 237,5 567,5 365,70
4. Tomáš Merhout Aréna Pavly Kladivové 2000 89,4 185,0 122,5 250,0 557,5 357,13
5. Vojtěch Poljak B Strong Powerlifting Team 2000 92,6 210,0 115,0 212,5 537,5 338,25
6. Jiří Hamouz TJ TZ Prosport Rakovník 2000 89,2 177,5 127,5 225,0 530,0 339,89
7. Jakub Severa TJ Ústí n. O. 1996 86,6 195,0 130,0 202,5 527,5 343,67
8. Jan Truxa B Strong Powerlifting Team 1997 87,6 167,5 130,0 202,5 500,0 323,65
9. Aleš Garčič PWL Vision Nutrition 1996 92,3 170,0 95,0 230,0 495,0 312,10
10. Daniel Černý TJ Sokol Pohořelice 2000 86,6 175,0 92,5 180,0 447,5 291,55

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Petr Januš Iron Warriors 1998 99,7 225,0 150,0 270,0 645,0 393,00
2. Jan Matulík TJ Svitavy 2000 102,0 207,5 122,5 265,0 595,0 359,32
3. Ondřej Batelka SK Zbýšov 1997 100,2 192,5 145,0 255,0 592,5 360,30
4. Pavel Kudělka B Strong Powerlifting Team 1999 94,7 225,0 112,5 252,5 590,0 367,51
5. Roman Zelenka Doplnejch powerlifting 1996 96,6 192,5 142,5 240,0 575,0 354,95
6. Radim Vích B Strong Powerlifting Team 1996 102,5 175,0 102,5 187,5 465,0 280,30

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jakub Šigut Iron Warriors 1999 11,8 252,5 145,0 302,5 700,0 409,92
2. Artem Usov Doplnejch powerlifting 2000 115,6 235,0 157,5 252,5 645,0 374,29
3. David Bárek Powerlifting Brno 2000 119,5 232,5 132,5 260,0 625,0 359,69
4. David Stankovič Doplnejch powerlifting 2000 107,5 207,5 125,0 252,5 585,0 346,79

Junioři nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Denis Kurečka Colbert club SSK Vítkovice 1999 122,9 240,0 160,0 275,0 675,0 386,03
2. Toturbii Toturbiev Doplnejch powerlifting 1997 122,0 182,5 127,5 200,0 510,0 292,13



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra