Reklama:

Mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2019 - výsledky

5.357 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 16. listopadu 2019 se v Lukově konal 3. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v klasickém bench-pressu dorostu, juniorů a masters.

Ve startovním poli se sešlo 118 účastníků, což bylo o něco více než loni. Dorostenky vyhrála díky rekordnímu pokusu 75,5 kg Michaela Kanátová. V juniorkách zlato získala Kateřina Prípadová výkonem 72,5 kg. Z dvaceti jedna dorostenců se opět, stejně jako loni, nejlépe dařilo Nicolasi Tóthovi, který ustanovil ve svojí váhové kategorii národní rekord, nyní o hodnotě 185 kg. Výkonem 187,5 kg vyhrál zlato v juniorech Marek Novák.

Zlato v absolutním pořadí kategorie masters I žen získala výkonem 82,5 kg Lucie Šuková, reprezentující oddíl SKST Litvínov. Taktéž obhájila loňský titul. V ženách masters II vyhrála zkušená závodnice Václava Zodererová, zvedla 50 kg při tělesné hmotnosti 51,28 kg. V masters III jsme mohli vidět opět vyhrát Hanu Takáčovou, která získala prvenství za 90 kg.

Mužů masters I se účastnilo soutěže dvacet jedna, z nichž se stal nejlepším opět jako loni Pavol Demčák, který zvládl zvednout 225 kg. V masters II obhájil loňský titul Lubomír Růžička, který pokořil 205,5 kg, což byl rekordní pokus. Masters III vyhrál zkušený závodník Čestmír Wolf, reprezentující oddíl Colbert club SSK Vítkovice, který zvedl 165 kg. Nejstarší věková kategorie masters IV byla obsazena čtyřmi muži, z nichž se nejlepším stal Antonín Soušek se 110 kg. Celkově nejlepším oddílem se stal Colbert club SSK Vítkovice.

Níže Vám nabízíme kompletní výsledky.


Mistrovství České republiky v klasickém (RAW)
bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2019 - výsledky

Dorostenky do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Denisa Turková TJ Viktorie Bohumín 2003 50,54 35 40,0 42,5 40,0 50,97

Dorostenky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martina Šmejkalová Spal Strength Gym 2002 59,57 37,5 42,5 45,0 42,5 47,65

Dorostenky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Natalia Curzydlo TJ Viktorie Bohumín 2001 68,22 57,5 62,5 65,0 62,5 63,31
2. Eliška Marhounová Powerlifting School 2002 66,36 40,0 45,0 45,0 40,0 41,33

Dorostenky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Michaela Kanátová TJ Olympia Zlín 2002 82,83 70,0 72,5 75,5 75,5 67,81

Juniorky do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Nikol Barkóciová TJ Sokol Lanžhot 1997 50,56 50,0 55,0 57,5 57,5 72,81
2. Nikola Styblíková TJ Svitavy 1998 51,39 50,0 55,0 55,0 50,0 62,90

Juniorky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Adéla Puštějovská Spal Strength Gym 1999 55,92 45,0 50,0 55,0 50,0 58,89

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Kateřina Prípadová TJ TZ Prosport Rakovník 1999 61,49 70,0 72,5 75,0 72,5 79,32
2. Kateřina Šupíková SK Zlobr Sedlčany 1999 60,60 45,0 50,0 55,0 50,0 55,32

Juniorky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Karolína Kujanová B Strong Powerlifting Team 1998 70,45 67,5 72,5 75,0 72,5 71,81
2. Lucie Daňková TJ Olympia Zlín 2000 71,15 67,5 72,5 75,0 72,5 71,33
- Diana Picková SK Zlobr Sedlčany 1998 64,22 47,5 47,5 47,5 - -

Juniorky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Michaela Dubská TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 1997 81,27 80,0 85,5 85,5 80,0 72,58
2. Jitka Frühbauerová Powerlifting Jihlava 1999 73,55 52,5 55,0 57,5 55,0 59,94

Ženy masters 1 do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Edita Kanátová TJ Olympia Zlín 1974 61,15 62,5 67,5 70,0 67,5 74,16
2. Lenka Gerychová TJ Olympia Zlín 1979 61,87 42,5 45,0 45,0 42,5 46,27

Ženy masters 1 do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lucie Šuková SKST Litvínov 1974 67,46 77,5 81,0 82,5 82,5 84,24

Ženy masters 1 do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Alena Krčmářová TJ Sokol Nymburk 1975 77,33 52,5 57,5 60,0 57,5 53,65

Ženy masters II do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Václava Zodererová TJ Sokol Žižkov 1961 51,28 50,0 52,5 52,5 50,0 63,01

Ženy masters II do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jitka Mašková TJ Sokol Lanžhot 1968 57,80 40,0 42,5 42,5 40,0 45,91

Ženy masters II do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Simona Kosařová Colbert club SSK Vítkovice 1966 71,34 55,0 57,5 60,0 57,5 56,47

Ženy masters III do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Hana Takáčová TJ Sokol Nymburk 1954 83,50 80,0 90,0 - 90,0 80,50
2. Miroslava Matějovská Spartak Rokytnice n. J. 1959 78,38 50,0 50,0 52,5 52,5 46,80

Dorostenci do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tomáš Fryček TJ Sokol Vejprnice 2002 64,97 77,5 80,0 80,0 77,5 61,65

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Kevin Tóth Colbert club SSK Vítkovice 2004 72,88 105,0 110,0 115,0 110,0 79,99

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jan Majerský TJ Sokol Bílina 2001 76,61 130,0 137,5 143,0 137,5 96,57
2. Lukáš Wasserbauer TJ Olympia Zlín 2001 83,00 125,0 130,0 132,5 130,0 86,77
3. Adam Vala TJ TZ Prosport Rakovník 2003 81,68 110,0 115,0 120,0 120,0 80,88
4. Pavel Řezáč TJ Olympia Zlín 2002 80,34 105,0 112,5 117,5 117,5 80,01
5. Dominik Čonka TJ Svitavy 2003 81,46 110,0 115,0 117,5 117,5 79,32
6. Robert Sporka TJ Sokol Vejprnice 2001 74,56 107,5 112,5 117,5 112,5 80,49
7. Jakub Kaderka SK Fitness Gym Olomouc 2001 82,39 105,0 107,5 110,0 110,0 73,74

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Radek Šmejkal Powerlifting School 2001 90,12 127,5 137,5 145,0 137,5 87,73
2. Filip Rybár TJ Přeštice 2001 88,66 125,0 135,0 142,5 135,0 8,86
3. Jiří Dammer TJ Sokol Vejprnice 2004 91,66 110,0 120,0 125,0 125,0 79,08
4. Adam Kubový Colbert club SSK Vítkovice 2001 87,81 112,5 117,5 122,5 117,5 75,98
5. Daniel Cibulka TJ Sokol Vejprnice 2001 89,83 105,0 112,5 115,0 112,5 71,89
6. Jiří Veverka Powerlifting Jihlava 2001 90,61 95,0 105,0 110,0 110,0 69,98

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Sladký TJ Sokol Vejprnice 2001 97,24 120,0 130,0 132,5 132,5 81,58
2. Vojtěch Klabal TJ Olympia Zlín 2002 102,80 110,0 120,0 122,5 122,5 73,76
3. Šimon Král TJ Sokol Vejprnice 2002 100,76 110,0 117,5 120,0 117,5 71,30
4. Štěpán Küschner Colbert club SSK Vítkovice 2001 100,62 115,0 120,0 120,0 115,0 69,82

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Nicolas Tóth Colbert club SSK Vítkovice 2001 108,21 170,0 180,0 185,0 185,0 109,43
2. Vojtěch Šerber TJ Sokol Bílina 2001 108,24 125,0 130,0 135,0 130,0 76,90

Junioři do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tomáš Vorel Powerlifting Brno 2000 64,34 110,0 117,5 122,5 122,5 98,26

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jan Bolech Powerlifting Brno 1996 73,72 110,0 117,5 130,0 117,5 84,75
2. Robin Knápek TJ Ústí n. Orlicí 2000 74,0 110,0 117,5 120,0 110,0 79,12

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Tomáš Němec Colbert club SSK Vítkovice 1996 81,41 145,0 150,0 155,0 150,0 101,30
2. Daniel Lochman Kulturistika a bikiny fitness 2000 81,57 142,5 147,5 152,5 147,5 99,49
3. Libor Mikš Colbert club SSK Vítkovice 1996 81,10 140,0 145,0 150,0 145,0 98,15

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vojtěch Anderle TJ Spartak Pelhřimov 1996 91,00 150,0 157,5 162,5 157,5 100,00
2. Lubomír Netopil TJ Olympia Zlín 1997 91,95 140,0 147,5 152,5 145,0 93,16
3. Erik Honzík Spal Srength Gym 1999 91,34 145,0 145,0 145,0 145,0 91,89
4. Tomáš Roháček Powerlifting Brno 2000 85,10 120,0 127,5 132,5 127,5 83,88

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Luděk Dvořák TJ Sokol Jemnice 1996 100,70 140,0 150,0 155,0 155,0 94,30
2. Petr Daněk TJ Sokol Lanžhot 1996 104,73 135,0 150,0 155,0 155,0 92,71
3. Petr Jeřábek Spal Strength Gym 1999 95,34 135,0 140,0 140,0 135,0 83,83
4. Jan Matulík TJ Svitavy 2000 103,30 117,5 125,0 125,0 125,0 75,14
5. Jakub Kruchňa SK Zlobr Sedlčany 2000 95,72 117,5 122,5 122,5 117,5 72,84

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. David Havlíček Iron Warriors 1998 108,49 155,0 165,0 170,0 155,0 91,60
2. Vít Kučera Iron Warriors 2000 108,67 147,5 155,0 160,0 155,0 91,56
3. Denis Kurečka Colbert club SSK Vítkovice 1999 118,65 145,0 152,5 160,0 152,5 87,92
4. David Bárek Powerlifting Brno 2000 118,90 122,5 130,0 135,0 130,0 74,91

Junioři nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Marek Novák TJ Olympia Zlín 1997 147,44 172,5 182,5 187,5 187,5 103,99
2. Jakub Veselský SK Fitness Gym Olomouc 1998 122,67 150,0 157,0 160,0 160,0 91,54

Muži masters 1 do 59 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martin Čech TJ Bystřice p. Hostýnem 1974 58,9 82,5 87,5 90,0 90,0 78,08

Muži masters 1 do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Zdeněk Stuchlík Colbert club SSK Vítkovice 1974 65,76 100,0 115,0 120,0 120,0 94,51

Muži masters 1 do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Martin Dolejš TJ Sokol Vejprnice 1970 72,50 102,5 112,5 115,0 115,0 83,95

Muži masters 1 do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Kamil Večera TJ Olympia Zlín 1978 81,72 135,0 142,5 142,5 142,5 96,02
2. Marek Plák SK Fitness Gym Olomouc 1972 82,07 130,0 135,0 137,5 135,0 90,72
3. Luděk Vymětal Spal Strength Gym 1970 76,00 112,5 120,0 125,0 120,0 84,73

Muži masters 1 do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vladimír Nebola TJ Spartak Letohrad 1970 87,40 145,0 150,0 155,0 150,0 97,25
2. Josef Lipka SK Fitness Gym Olomouc 1976 92,96 145,0 150,0 155,0 150,0 94,24
3. Ladislav Dorotík TJ Olmypia Zlín 1971 90,52 135,0 137,5 140,0 137,5 87,52
4. Jaroslav Klabal TJ Olympia Zlín 1973 92,36 130,0 135,0 140,0 135,0 85,09
5. Jiří Furch TJ Sokol Vranovice 1975 86,90 120,0 130,0 137,5 130,0 84,54

Muži masters 1 do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lukáš Budiš Powerlifting Hodonín 1979 98,41 170,0 180,0 185,0 185,0 113,33
2. Zdeněk Cipriján TJ Sokol Bílina 1974 98,15 172,5 177,5 180,0 180,0 110,39
3. Zdeněk Ponocný TJ Sokol Bílina 1974 103,71 175,0 177,5 180,0 177,5 106,54
4. Karel Rada Fitness Staňkov 1973 104,43 167,5 177,5 180,0 177,5 106,27
5. Radek Omamik TJ Olympia Zlín 1975 103,65 160,0 165,0 170,0 170,0 102,05

Muži masters 1 do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavol Demčák TJ Sokol Nymburk 1977 118,54 215,0 225,0 235,0 225,0 129,70
2. Miroslav Slovák TJ Sokol Nymburk 1970 117,46 175,0 185,0 195,0 195,0 112,69
3. Stanislav Macák SK Fitness Gym Olomouc 1977 116,28 175,0 180,0 187,5 180,0 104,29

Muži masters 1 nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Marián Přibyl TJ TZ Prosport Rakovník 1972 153,30 210,0 217,5 - 217,5 199,97
2. Lukáš Doubek TJ Sokol Nymburk 1979 134,82 130,0 140,0 150,0 150,0 84,32

Muži masters II do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Pavel Plesar Spartak Rokytnice n. J. 1960 72,08 105,0 105,0 105,0 105,0 76,98

Muži masters II do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Vladimír Medek Spartak Rokytnice n. J. 1964 82,40 127,5 132,5 137,5 132,5 88,83
2. Petr Zámečník TJ Olympia Zlín 1966 81,45 112,5 117,5 120,0 120,0 81,01

Muži masters II do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Kati Colbert club SSK Vítkovice 1965 92,40 175,0 182,5 182,5 175,0 110,27
2. Vladimír Turtev TJ Kralupy 1962 92,73 130,0 135,0 - 130,0 81,78

Muži masters II do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Jiří Psota Sporting Apis Praha 1962 103,69 150,0 157,5 165,0 165,0 99,03
2. Miroslav Botlík TJ Sokol Vejprnice 1965 97,62 145,0 152,5 162,5 152,5 93,74
3. Jiří Gryga TJ Olympia Zlín 1968 103,83 145,0 147,5 150,0 147,0 88,49
4. Oskar Janiak TJ Sokol Vítkovice 1965 103,57 110,0 115,0 115,0 110,0 66,06

Muži masters II do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Zoltán Kanát TJ Olympia Zlín 1962 116,90 155,0 160,0 165,0 165,0 95,47
2. Jiří Krčmář TJ Sokol Nymburk 1962 111,28 145,0 155,0 160,0 155,0 90,89
3. Vilém Bém Colbert club SSK Vítkovice 1963 114,62 135,0 145,0 150,0 150,0 87,24
4. Aleš Černošek TJ Olympia Zlín 1963 114,90 130,0 135,0 140,0 135,0 78,46

Muži masters II nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Lubomír Růžička Silový trojboj Holba Hanušovice 1967 134,36 192,5 200,0 205,5 205,5 115,57
2. Jiří Kadlec TJ Sokol Bílina 1966 134,19 130,0 135,0 145,0 145,0 81,56
3. Jan Verbič TJ Sokol Vejprnice 1962 121,94 115,0 122,5 135,0 122,0 70,17

Muži masters III do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Ladislav Thun Kulturistika a bikiny fitness 1956 80,21 107,5 112,5 117,5 112,5 76,68
2. Jaroslav Zimola Silový trojboj Holba Hanušovice 1953 78,73 100,0 110,0 115,0 110,0 75,87
3. František Michalczyk Colbert club SSK Vítkovice 1954 79,02 90,0 97,5 100,0 100,0 68,81

Muži masters III do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Čestmír Wolf Colbert club SSK Vítkovice 1959 84,66 150,0 165,0 175,0 165,0 108,87
2. Ivo Huser Colbert club SSK Vítkovice 1950 91,23 115,0 125,0 135,0 135,0 85,60

Muži masters III do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Ptáček TJ Spartak Pelhřimov 1953 93,10 120,0 127,5 130,0 130,0 81,63
2. Marcel Anděl TJ Sokol Jemnice 1958 97,19 120,0 130,0 130,0 120,0 73,90

Muži masters III do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Josef Duna TJ Sokol Vejprnice 1950 112,23 135,0 140,0 150,0 140,0 81,90
2. Jiří Krištofík Colbert club SSK Vítkovice 1951 106,07 110,0 115,0 120,0 120,0 71,46

Muži masters III nad 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Milan Mrázek TJ Sokol Lanžhot 1958 125,40 132,5 145,0 145,0 132,5 75,46
2. Emil Mojžíšek Colbert club SSK Vítkovice 1956 139,44 105,0 110,0 115,0 115,0 64,30

Muži masters IV do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Antonín Soušek SK Fitness Gym Olomouc 1946 81,79 105,0 110,0 112,5 110,0 74,07
2. Jaroslav Fajkus Colbert club SSK Vítkovice 1949 80,06 95,0 105,0 110,0 105,0 71,65

Muži masters IV do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. František Hromas TJ Spartak Pelhřimov 1947 99,52 90,0 95,0 100,0 100,0 60,98

Muži masters IV do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha bench-press pokusy max. body
1. Stanislav Krček TJ Olympia Zlín 1949 108,60 87,5 90,0 92,5 90,0 53,18



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.11.13:47LaFontaine - Omlouváme se za chybu, opraveno.
20.11.13:35j.zim - Růžička v M2 dal 205,5 Kg
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 38 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
Majka (14:09) • *32* *88*
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
deiw (13:55) • Jo, to mě mohlo napadnout, že to tak dopadne :) Tak děkuji, i když to nebylo zveřejněno...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
Majka (12:20) • Krásný předvánoční čas přeji... a ze sluchátka se ozvalo: `Ale jistě, žádný problém...`...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Japan Pro...
deiw (11:35) • Dobrý den, můžu se zeptat, kdy bude vyhlášení celoročních výsledků? Pokud se nepletu, m...
magazínSauna podporuje svalový růst a zotave...
m_hosnedl (00:06) • Dobrý den, před silovým tréninkem doporučujete dodržet celý saunovací cyklus? Tedy 3x 1...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra