Reklama:

PAGA Gym: Kickboxeři ve 3. kole Open ligy vybojovali 10 medailí

5.481 zhlédnutí
Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

[Text: Pavol Garaj] Osm členů popradského klubu PAGA Gym, který se věnuje kickboxu, se zúčastnilo v sobotu 9. listopadu 2019 třetího kola amatérské Open ligy Slovenského svazu kickboxu a v ten samý den se jeden závodník představil na sportovním galavečeru profesionálních zápasů v boxu a kickboxu na akci KOK (King of Kings) v Liptov Aréně (Liptovský Mikuláš).

3. kolo Open ligy Slovenského svazu kickboxu se uskutečnilo v prešovské sportovní hale ZŠ Sibírska. Ve velmi dobře zorganizovaném kole se z Popradu představilo sedm nových tváři v mládežnických kategoriích (Perla Sýkorá, Laura Mrštinová, Nikolas Hnaš, Alex Orolín, Marek Halčin, Alex Puška a Martin Horváth) a jeden soutěžící v seniorské kategorii (Richard Murín).

Někteří soutěžící se představili ve více kategoriích a navzdory nedostatku zkušeností dokázali získat 5 stříbrných a 5 bronzových medailí. PAGA Gym se v celkovém pořadí klubů umístil na 12. místě. Celková účast na soutěži byla 284 závodníků z 26 klubů ze 3 zemí (Slovensko, Ukrajina, Polsko). Díky patří všem závodníkům, rozhodčím, fanouškům a organizátorům, kteří vytvořili velmi dobrou atmosféru na tomto turnaji.

Večer patřil utkáním na profesionální úrovni. V Liptov Aréně se konala akce pod názvem KOK (King of Kings), kde se představila slovenská špička v boxu a kickboxu. Z popradského PAGA Gymu se v boxerském zápase ve váhové kategorii do 81 kg představil Martin Oršuliak a v opačném rohu ringu stál Štefan Haluš z Prievidze, na kterého byl bohužel Martin "krátký" a zápas prohrál.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Tabačiar 3 týdny před Wings of...
deiw (16:10) • Vypadá dost zajímavě, i ty užší klíční kosti nejsou tak patrné - vypadá to, že ta kila...
magazínBoris Orava a jeho pohled na mýty ve...
beliar (12:17) • Zajímalo by mě, jak zjistit svůj metabolický typ, v poslední době se o to dost zajímám...
magazínNPC Masters Nationals 2020 - 137 nový...
Mikuc (09:23) • Profi licence na rok také něco stojí a když se to vše sejde na jednom účtu, už to udělá...
magazínNPC Masters Nationals 2020 - 137 nový...
Marczus (08:19) • To Mikuc i Jari: presne tak panove. A v dnesni dobe lze uplne v pohode vsechny kategori...
magazínIFBB Diamond Cup Serbia 2020: komplet...
Mikuc (20:53) • Tak aspoň někdo to nahrál zblízka a kvalitně. Já vám řeknu, nej obsazená profi soutěž v...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra